اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
دیدی جنابHellgate:london که بازی دارک مسیا هم اومد ...پس تا وقتی از چیزی مطمئن نیستی حرف نزن

سلــــــــــــــــــــام

اسم من محمدرضا هستش.

والا من نمیدونم به شما چی بگم دوست عزیز.یکم اطلاع داشتن هم بدنیستا!!!!!!!!!!!!!!!

تاریخ پست قبلی شما برای 24 /10 هستش.یعنی 2 روز پیش.اون لینکی هم که شما دادی گفتم که برای TorrentSpy بوده و حجمش هم 3.2 گیگ زده بود.دو روزه پیش.!!!!!!!!!!!! و الان اون لینک شما دیگه وجود خارجی نداره.

تورنت درست این بازی دیروز صبح اومد.با حجم 7.06 نه 3.2 .خیلی جالبه.شما حتی زحمت باز کردن اون لینک و دیدنشو ندادی و حتی از حجم این بازی خبر نداری اون وقت این جوری جواب میدی.

ولی این بازی 7.06 گیگ حجمشه.پس تا مطمئن نشدی پستی نده.منم نگفتم بازی قرار نیست بیاد.ولی شما خودت نگاه کن.3.2 گیگ کجا و 7.06 گیگ کجا.شما اگه تونستی DM رو با 3.2 گیگ گیر بیاری من بهت جایزه میدم.البته نسخه کامل بازی.این بازی 7 گیگ هارد میگیره .عین بازی HL2 هستش.چون از Steam ولو پشتیبانی میکنه.فکرم کنم این بازی نیازی به نصب نداشته باشه.کپی میکنی روی هارد و بعد هم ....

افتاد.اینم برای شما که ببینی حجم این بازی چقدره.

Dark Messiah:Might & Magic

اگه خواستی دانلود کن.حجم 7.06 گیگ .

خداحافـــــــــــــظ

آخرین ویرایش:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
WCG 2006 به پایان رسید ...
در طی این مسابقات در کل این نتایج به دست آمد :
1. Korea با 2 طلا 1 نقره و 1 برنز
2.Russia با1 طلا 1 نقره 1 برنز
3.Germany با 1 طلا و 1 برنز
4.Canada با 1 طلا
5.China با 1 طلا
6.Poland با 1 طلا
7.USA با 1 طلا
8.Sweden با 2 نقره
9.France با 1نقره و 1 برنز
10.Mexico با 1 نقره
11.Brazil با 1 نقره
12.Romania با 1 نقره
13.Finland با 2 برنز
14.Netherlands با 1 برنز
15.Ukraine با 1 برنز

در بازی Counter Strike 1.6 تیم TeamPentagram از کشور Poland اول شد NiP از Sweden دوم وhoorai ازکشور Finland سوم شد.

در بازی فیفا Daniel Schellhase با آیدیhero از کشور Germany اول Patrascu ovidiu با آیدی ovvy ازکشور Romania دوم و Victor Gusev با آیدی x4-alexx ازکشور Russia سوم شد.

در بازیNeed for Speed آقایAlan Enileev با آیدی USSRxAlan از کشور Russia اول شد Nikolay Frontov با آیدی USSRxMrRASER از کشورRussia دوم و Steffan Amende با آیدی Steffan از کشور Netherlands سوم شد.

در بازیStarCraft آقای yeonsung choi با آیدی IloveOov از کشور Korea اول Sungjun Park با آیدی JulyZerg از کشور Korea دوم وSang-Wook Jeon با آیدی midas[gm] باز هم از کشور Korea سوم شد .

در بازیWarCraft III: Frozen Throne آقای XIAOFENG LI با آیدی SKYCN از کشور China اول Yoan Merlo با آیدی Tod4k از کشور France دوم و Mykhaylo Novopashyn با آیدی SK-HoT از کشور Ukraine سوم شد .

در بازی Warhammer 40,000 : Winter Assault آقایKyung Hyun Ryoo با آیدی SeleCT از کشور Korea اول Gregorio Costa با آیدی deathgun از کشور Brazil دوم و Karsten Hager با آیدی sCa_Phoenix از کشور Germany سوم شد .

در بازی Dead or Alive 4 آقای Ryan Ward با آیدی OffbeatNinja از کشور Canada اول Israel Navidad با آیدی DIVINO_XMAS از کشور Mexico دوم و Stephane Maine با آیدی arngrine از کشور France سوم شد .

و بالاخره در بازیProject Gotham Racing 3 آقای Wesley Cwiklo با آیدی TTRCh0mpr از کشور USA اول Christopher Hogfeldt با آیدی TTR_Mclaren_F1 از کشور Sweden دوم وerno kuronen با آیدی TTR_FinPro از کشور Finland سوم شد .

امیدوارم در آینده ایران بتونه جای کره رو بگیره

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
اولین بازی نقش آفرینی ایران
اسم این بازی عصر پهلوانان هست شما در نقش شخصی به نام آتار بازی میکنید که در دنیای تخیلی به نام سیستان رخ میدهد در این بازی شما میتونید هر چیزی که به تاریخ و اساطیر ایران به ما ربط دارند رو ببینید اتار پسری که است که بعد از ازواج یک انسان با یک پری به دنیا امده است و قدرت و سرنوشتی خاصی دارد.........
مبارزه های بازی به صورت دینامیک هستند دیالوگها همه به صورت زبان فارسی به روایت میشوند....
سیستان دنیای بزرگی هست و هر نوع سرزمینی در آن پیدا میشود :کوهستانها-رودخانه ها-دریاو.... در بازی کلاسهای بسیاری وجود دارد کلاسهای پهلوان-درمانگر0موبد0فالگیر-شاعر-سپهبد-کماندار-تاجرو....
سازنده این بازی شرکت افزار شریف است
این بازی در زمستان امسال وارد بازار خواهد شد
ویرایش
منبع= مجله ی دنیای بازی

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نمیدونم کسی اینو گذاشت یا نه ! ولی من شاخ در اوردم !

929360_69093.jpg

6.7 :eek:

The Good: Good death animations.
The Bad: Numerous crashes and glitches get in the way; minimal character building and progression; most of the game's combat is unsatisfying; storyline is almost completely transparent right off the bat.

دیگه عادت کرده بودیم که هر بازیی که سایتا ازش تعریف کنن رو با امتیاز بالا ببینیم ! ولی اینیکی دیگه نه !

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
نمیدونم کسی اینو گذاشت یا نه ! ولی من شاخ در اوردم !

بچه ها اینجا گذاشتنش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1245&page=8

اولین بازی نقش آفرینی ایران
اسم این بازی عصر پهلوانان هست شما در نقش شخصی به نام آتار بازی میکنید که در دنیای تخیلی به نام سیستان رخ میدهد در این بازی شما میتونید هر چیزی که به تاریخ و اساطیر ایران به ما ربط دارند رو ببینید اتار پسری که است که بعد از ازواج یک انسان با یک پری به دنیا امده است و قدرت و سرنوشتی خاصی دارد.........
مبارزه های بازی به صورت دینامیک هستند دیالوگها همه به صورت زبان فارسی به روایت میشوند....
سیستان دنیای بزرگی هست و هر نوع سرزمینی در آن پیدا میشود :کوهستانها-رودخانه ها-دریاو.... در بازی کلاسهای بسیاری وجود دارد کلاسهای پهلوان-درمانگر0موبد0فالگیر-شاعر-سپهبد-کماندار-تاجرو....
سازنده این بازی شرکت افزار شریف است
این بازی در زمستان امسال وارد بازار خواهد شد
ویرایش
منبع= مجله ی دنیای بازی
اینو کلیک هم نوشته بود...فقط امیدوارم اینبار با یک بازی تمام عیار طرف باشیم و رکورد تعداد باگ ها در یک بازی رو نشکنیم.!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام ... ;)

خبر ساخت بازی Lara Croft Tomb Raider: Anniversary اعلام شد

40lgvpu.jpg

خبر ساخت نسخه ی جدید از سری بازی های لارا کرافت با نام Lara Croft Tomb Raider: Anniversary داده شد ...

این بازی جدید الهام گرفته شده از بازی تامب رایدر در سال 1996 میباشد..
در شماره ی جدید همچنین از موتور ارتقاء یافته ی Tomb Raider: Legend استفاده خواهد شد

این بازی هم اکنون توسط Crystal Dynamics در حال ساخت است و قرار است در سال 2007 برای PC , PS2 و PSP منتشر شود ..

3 عکس جدید از بازی TES IV: Oblivion - Knights of the Nine

2dlrp4z.jpg

2ed4k00.jpg

2lk5uua.jpg

Knights of the Nine در تاریخ 21 نوامبر برای PC و 360 Xbox و همچنین PS3 موجود خواهد بود ;)

تا بعد

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشید می خواستم بدونم این بازیTES IV: Oblivion - Knights of the Nine به صورت اکسپنشن هست یا نه چون تو گیم اسپات اشاره به این موضوع نکرده بود;) ;) ;) در ضمن یک خبر:به احتمال زیاد بازیRainbow Six Vegas در روز 16 نوامبر برای پیسی عرضه خواهد شد البته برای کونسولهای پی اس تو و ایکس باکس ریلیز این بازی کنسل شده است:cool: :cool: :cool: ...موفق باشید.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
ببخشید می خواستم بدونم این بازیTES IV: Oblivion - Knights of the Nine به صورت اکسپنشن هست یا نه چون تو گیم اسپات اشاره به این موضوع نکرده بود
واسه PC بصورت Expansion Pack بیرون داده میشه و واسه ورژن Xbox360 از طریق XBL باید گرفته بشه.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یه دموی 3 دقیقه ایه جدید بعد از مدت زیاد از بازی S.T.A.L.K.E.R منتشر شده که پشنهاد میکنم حتما ببینید.این دمو از Intro اول بازی هست که با تریلر های قبلی بازی به کلی فرق میکنه.
از لینک زیر میتونید دانلود کنید :

http://www.oblivion-lost.de/ger/community/downloads/stalker_intro.rar

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من این خبرو تو تاپیک معرفی بازیهای کامپیوتری هم گزاشتم ولی فکر کردم شاید اینجا بهتر باشه!
به هر حال
این بازیهائی که زیر میبینید امروز منتشر شده و تقریبا تا 5 یا 6 روزه دیگه وارد بازار ایران هم میشه :

ATV Offroad Fury 4 (PSP)
BattleZone (PSP)
F.E.A.R. (Xbox 360)
FIFA 07 (Xbox 360)
Final Fantasy XII (PS2)
Grand Theft Auto: Vice City Stories (PSP)
The Grim Adventures of Billy & Mandy (GBA)
Killzone: Liberation (PSP)
Konductra T (DS)
Mind Quiz (PSP)
Need for Speed Carbon (PS2, PC, Xbox, Xbox 360, GC)
Need for Speed Carbon: Own the City (PSP, DS, GBA)
Neverwinter Nights 2 (PC)
Power Stone Collection (PSP)
Scurge: Hive (GBA)
The Sims 2: Pets (DS)
Tom and Jerry Tales (DS, GBA)
Unreal Anthology (PC)
Worldwide Soccer Manager 2007 (PC

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
یه خبر جلب.:confused:
عربها هم دست به ساخت بازی زدن:eek:. یه بازی استراتژی ساختن به اسم قریش. کار سوریه ای ها هم هستش.
نمیدونم اینا رو چی بهشون بگم. چون شبیه باکسشاته ولی یه چیز دیگس:D. ما که نفهمیدیم چی به چیه.

ویرایش: یدونه عکس گیر آوردم معرکه. مخصوص کسایی که عشق هالف لایف دارن (سیاوش گوشش صدا کنه). نمیدونستم کجا بذارم گفتم همینو ویرایش کنم:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر