اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
همونطوري كه گفتم Lost Coast فقط 1 مرحلس و برای نشون دادن تکنولوژی های جدید به کار رفته در Source Engine ساخته شده ... همون طوری که فرشین هم گفت قرار نیست برای 1 مرحله سی دی بدن بیرون ... کسایی که بازی اورجینال رو دارن میتونن از طریق Steam بازیشونو Upgrade کنن و اون 1 مرحله رو بازی کنن ... اینجام که حساب کتاب نداره یهو دیدی اومد ... ولی کلا چیزی نیست که بخوای منتظرش باشی ... اون HL2: Aftermath هست که باید منتظرش باشی که فعلا هم تاریخ انتشارش مشخص نیست
ممنون.
پس با این حساب ایرانی ها ( البته بعضی هاشون ) باید بی خیال بازی بشن
همون افتر مت رو عشق هست
72.gif

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
همچنان آی جی ان پیشتازه امتیاز دادنه.ولی این بار نا امید کننده.کال آف دیوتی2 که یکش به نظر خیلی هم مثه من یکی از معدود بازیهای جنگ جهانی بود که ارزش بازی کردنو داشت اینبار8.5 گرفته.همین آی جی ان به نشخه یک این بازی 9.3 داده بود.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
همونطور که ممکنه خيلي هاتون بدونيد يه شرکت آمريکايي به نام Kuma Warکه کارش ساختن بازي هاي جنگي سياسي به نفع دولت آمريکاست تازگي ها يه بازي در مورد حمله آمريکا به تاسيسات هسته اي ايران به نام Iran Assault درست کرده.

توي اين بازي سربازاي آمريکايي ضمن حمله به تاسيسات هسته اي نطنز و کشتن نگهبانان يکي از مامورينشون که اونجا اسير شده هم نجات ميدن.

به نظر من اين قضيه اي نيست که بشه به اين راحتي ها ازش گذشت. در واقع اين شرکت آمريکايي با اين کارش داره ميزان علاقه مردم دنيا و به خصوص آمريکا براي حمله به ايران و همينطور ميزان حساسيت مردم ايران به اين قضيه رو مي سنجه.

بهترين کاري که ما فعلا مي تونيم انجام بديم اينه که اعتراض خودمونو به وسيله ايميل به اين شرکت و همچنين نهادهاي بين المللي اعلام کنيم. بيايد تا اين بازي رو از سايتشون حذف نکردن دست برنداريم! بيايد بهشون بفهمونيم که ايران با افغانستان يا عراق خيلي فرق داره که هر کاري خواستن بتونن توش انجام بدن!

به خدا اين قضيه از تغيير نام خليج فارس يا زير آب رفتن مقبره کورش خيلي مهم تره! اين بار ديگه پاي کل ايران در ميونه. ما که به اون قضايا اين قدر اهميت ميديم نبايد به اين مساله بي اهميت باشيم! لطفا از اين قضيه سرسري نگذريد! اگه مي تونيد لينک اين مطلب رو براي دوستاتون بفرستيد يا همين ايده رو توي وبلاگ هاتون مطرح کنيد!

ايميل شرکت : support@kumagames.com

لطفا ضمن امضای این اعتراضنامه یک ایمیل به این شرکت بزنید و توي ايميل ضمن اعتراض به ساختن بازي از شرکت بخواهيد که اونو از سايتش حذف کنه.
با تشکر از داش حامد نوشته شده توسط کتکله دات کام

بريد اينجا امضا كنيد :
http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=b17bf44e-292e-40ed-9967-d151a2c093fb

----------------

اما سايت Actiontrip چي نوشته :

It seems that the Iranian public has a thing or two to say about a game in which "U.S. special forces dart through Iran's underground nuclear facilities, gunning down any hapless Iranians standing between them and centrifuges that must be blown to bits."

"Americans have a deep craving for an attack against Iran, but they are going to have to settle for this make-believe assault," wrote the Kayhan daily, whose editor is appointed directly by Iran's Supreme Leader.

Web site www.persianpetition.com, a forum for Persian speakers in Iran and abroad, posted a notice asking Kuma to withdraw the game on October 12. Since then it has got more than 5,000 signatures.

You mean to tell me that Iran and Iraq are two different cities?! Didn't we git Saddam already? Look, I don't care what goes on over there in Australia. Damn them and their freezing winters!

نويسنده احمق اكشن تيريپ ايران رو شهر ميدونه و نميدونه كه با عراق فرق داره.البته شايد قصد تمسخر داشته

----------------
CNN چي ميگه :

http://www.cnn.com/2005/WORLD/meast/10/24/iran.nuclear.game.reut/index.html
---------------

اما ما بايد چكار كنيم ؟!!!!! پايان معصوميت رو نخريم بازي هاي اينا رو بخريم ؟

---------------

يه ترانه از شهيار قنبري :

طن چیه؟ وطن کیه؟
لالایی ِ بچه گیه

وطن تویی، وطن منم
منم که پر پر می زنم

زبان ِ مادری مونه
ما رو به هم می رسونه

جای ِ همه تجربه ها
عطر ِ غریبی در هوا

اصالت ِ خاطره ها
فرصت ِ آزادی ِ ما

پنجره ای رو به سکوت
تنهایی ِ کویر ِ لوت

دل ضربه های ِ ارک ِ بم
تجارت ِ تن با بلم

پنجره ای به پنج دری
با مردم ِ خاکستری

رو به حیاط ِ بچه گی
سر خورده گی، دل مرده گی

رو به شمال، رو به جنوب
این آب ِ دشمن کوب ِ خوب

خلیج فارس یعنی وطن
یعنی شناس نامه ی من

بحر خزر یعنی وطن
یعنی شناس نامه ی من

کشف ِ عزیز ِ کلمه
دشمن ِ زنجیر و قمه

آقا اجازه هست؟ بگیم
که خسته ایم از سین جیم

اجازه هست؟ تازه بشیم
بگیم که ما عاشق شدیم

عاشق ِ دریای ِ خزر
با چشم ِ تر ، با چشم ِ تر

عاشق ِ کرد و ترکمن
لحظه به لحظه ی وطن

با هر چه جشن و فاجعه
مسجد، کنیسا ،صومعه

شيراز ِ مون و سو و شون
چار باغ و عکس ِ چهل ستون

لر و بلوچ و آذری
خواهری و برادری

وطن کرد ِایرانیه
تعریف جان فشانیه

وطن یعنی خود باوری
برابری، برابری

خلیج فارس یعنی وطن
یعنی شناس نامه ی من

بحر خزر یعنی وطن
یعنی شناسنامه ی من

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
ممنون اقا سامان.
من به شخصه این کاری رو که اقا سامان گفتن کردم.
تا به این امریکا بفهمونیم که هیچ غلطی نمیتونه بکنه.
ما موضوع هسته ای رو ادامه میدیم و به امریکاشم کاری نداریم.
ممنون اقا سامان
همین الان به 10 نفر لینکشو دادم.
تا مثل باقی کارا بتونیم نشون بدیم ایرانی جماعت کارش درسته.
و میتونن با اتحاد کارشونو انجام بدن.
بای بای

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Saman:
در کل این همه بازی که اومده هیچ کودوم گرافیک hl2 رو نتونسته شکست بده یه اصطلاحی برای این بازیهای دوم و quake و حتی f.e.a.r استفاده میکنن اونم اینکه گرافیکش پلاستیک مانند هست یعنی اینگار همه اشیاء پلاستیکی هستند در صورتی که هف لایف 2 واقعا طبیعی میزد بخصوص out door هاش

دقيقا.من روي اين موضوع هر جا تاكيد كنم بچه ها بهم ميگن تو روي هف لايف تعصب داري.از لحاظ گيم پلي كه در باره تفاوت فير و هف لايف تو تاپيك فير صحبت كردم.اما در مورد گرافيك.

به نظر من طراحي محيط هاي داخلي و فانتري به نوعي فرار از شبيه سازي واقعيته.چون پذيرفتن اشيا و محيط هايي كه ما تو زندگي روزمره زياد باهاشون سر و كار داريم سخت تر از چيز هايي هخست كه تا حالا نديديم.مثلا پذيرفتن طبيعي بودن درخت هاي تو جنگل فاركراي سخت تر از پذيرفتن در و ديوار هاي مصنوعي دووم سه هست.درخت آشنا و ملموس تره تا دستگاههاي عجيب.

معتقدم اگر از دووم 3 يا كواك 4 نور پردازي و سايه ها رو بگيري با يه محيطه مصنوعي و پلاستيكي طرف هستي.از طرفي محيط هاي داخلي خطر تكراري شدن رو دارند كه دووم 2 و فير گرفتار اين خطر شدند.شما فير رو بازي كنيد.تو تمام اتاق ها يه صندلي قرمز هست و يه جعبه و يه تلفن.اين صندلي قرمزه همه جا هست و نكردند مثلا 5 مدل صندلي طراحي كنند.اما تو هف لايف تنوع اشيا داخلي بيشتر هست.هف لايف واقع گرايانه س.تو بقيه بازي ها همه چي صاف و صوفه اما طبيعي نيست.از طرفي فيزيك بازي هف لايف رو هم هنوز هيچ بازي نداشته.بچه ها ميگفتند سازنده بازي Resident Evil هم از فيزيك بازي هق لايف متحير شده و قراره تو بازي خودش از فيزيك بالايي استفاده كنه.
در ضمن نسبت به موتور آنريل 3 هم خيلي احساس خوبي دارم و فكر كنم تنها موتوري كه قابليت مقابله با سورس رو داره همين آنريل 3 هست ...

درود
منم کاملاً با شما موافقم.. بیش از حد هم این گرافیک پلاستیک نماست. بخصوص در بازی F.E.A.R. یک نواختی در این بازی موج میزنه و تنها نکته جالب بازی بنظر من real Bullet Time هست که جالب توجهه .. باز این مسئله در Quake 4 با تنوع اسلحه ها و تانک سواری و استفاده از چیزهای جدیدتر تنوع بازی رو دو چندان میکنه.. و محیط هاشم میشه گفت از محیطهای تاریک و هم مایه دوم3 خیلی بهتره..
اما کدوم این بازیهایی که تابحال ریلیز شده فیزیکی به قدرت فیزیک سورس داشته؟ حتی باعث شد که کوجیما با اینکه خودش یک قطب در صنعت بازیسازی عنوان کنه که این یک انقلاب در صنعت بازیسازی و گفته که میخواد در MGS4 یک فیزیک و یک طبیعت زنده خلق کنه.. محیط ها بزیبائی طراحی شده حتی در HL2 اگر به دور دست هم دقت کنید میبینید که چه محیط زیبا و طبیعی داره.. در حالی که در بازی FEAR انگار وسط استودیو 4 متری واستادی و محیط اطراف عکس و نقاشی هستن دقیقاً صحنه ای که با هلیکوپتر وارد میشن و وارد باانداز میشن.. به اون کشتی نگاه کنید منظورم کاملاً میاد دستتون...
روی انجین سورس همین الان 2 بازی واقعاً عالی داره ساخته میشه که یکیش Dark Messiah Might And Magic هست که یک بازی اکشن اول شخص با المانهای RPG هست در یک دنیای فانتزی بسیار خیره کننده... و اونیکیش هم They Hunger که کار استودیوی The Black Widow هست که اون هم بسیار زیباست و در همین تم بازی HL هست.. من خودم دوم3 رو خیلی بازی نکردم چون حقیقتاً جذبم نکرد.. فقط المان ترس رو داشت که اونم بعد از یک مدت بازی کردن قابل پیشبینی بود... اما نبودن چند تکسچر باعث شد من برم یک HL2 اوریجینال بگیرم... و واقعاً هم دارم لذت میبرم هرروز یک فایل جدید برای دانلود کردن هست.. مودهای خوب برای بازی کردن.. حتی اگر حوصلم هم سر بره با Garry's Mod میوفتم بجون آبجکتها و کاراکترهای بازی... تو این انجین انقدر نکته جالب و جذاب هست که از ور رفتن باهاش هرگز خسته نمیشی...

در مورد UE3 هم با شما موافقم.. موتور خیره کننده ای داره و جلوه های سینمائی زیادی در این انجین قابل استفاده شدن.. باید دید که بازیهایی که روی انجین میان چی بما میدن :)

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Death Knight:
اره unreal engine3 از قدرت خیلی زیادی برخوردار است.باید دید که این lostcoast چه میکنه؟؟ایا در حد رقابت با unreal engine3 هست یا نه.

ولی کلا وقتی بتونن محیط outdoor طبیعی بسازن اون ارزش داره. چیزی که در hl2 و farcry به وضوح شاهد آن بودیم.ولی کلا hl2 از همه نظر ترکوند.

لاست کوئست یه Tech Demo ـه برای برخ کشیدن تکنولوژی HD بدرد ماها نمیخوره :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
همونطور که ممکنه خيلي هاتون بدونيد يه شرکت آمريکايي به نام Kuma Warکه کارش ساختن بازي هاي جنگي سياسي به نفع دولت آمريکاست تازگي ها يه بازي در مورد حمله آمريکا به تاسيسات هسته اي ايران به نام Iran Assault درست کرده.
حالا گرافیکش چه طوره؟ تکین کی میزنش؟ ارزش بازی کردن رو داره؟
68.gif

حالا بی شوخی منم یه ای میل زدم بهشون فحششون کشیدم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
شما از كجاش فهميدي كه آش دهن سوزي نيست
ار پیش نقد هایی که ازش خوندم
حالا بزار بیاد می فهمیم که درست میگم یا نه...من که از همین الان پیشگویی کردم(پیشگو هم شدیم :mrgreen: :mrgreen: )

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه

توي اين بازي سربازاي آمريکايي ضمن حمله به تاسيسات هسته اي نطنز و کشتن نگهبانان يکي از مامورينشون که اونجا اسير شده هم نجات ميدن.

به نظر من اين قضيه اي نيست که بشه به اين راحتي ها ازش گذشت. در واقع اين شرکت آمريکايي با اين کارش داره ميزان علاقه مردم دنيا و به خصوص آمريکا براي حمله به ايران و همينطور ميزان حساسيت مردم ايران به اين قضيه رو مي سنجه.

بهترين کاري که ما فعلا مي تونيم انجام بديم اينه که اعتراض خودمونو به وسيله ايميل به اين شرکت و همچنين نهادهاي بين المللي اعلام کنيم. بيايد تا اين بازي رو از سايتشون حذف نکردن دست برنداريم! بيايد بهشون بفهمونيم که ايران با افغانستان يا عراق خيلي فرق داره که هر کاري خواستن بتونن توش انجام بدن!

به خدا اين قضيه از تغيير نام خليج فارس يا زير آب رفتن مقبره کورش خيلي مهم تره! اين بار ديگه پاي کل ايران در ميونه. ما که به اون قضايا اين قدر اهميت ميديم نبايد به اين مساله بي اهميت باشيم! لطفا از اين قضيه سرسري نگذريد! اگه مي تونيد لينک اين مطلب رو براي دوستاتون بفرستيد يا همين ايده رو توي وبلاگ هاتون مطرح کنيد!

من موافقم . این آمریکا نمیدونه داره با کیا در میافته . نباید فکر کنه ایران مثل عراق یا افغانستانه . پشت مملکت شیعه ما کسی هست که توی هیچ کشور دیگه ای نیست . ما امام زمان رو داریم .

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط Sayeh:
من موافقم . این آمریکا نمیدونه داره با کیا در میافته . نباید فکر کنه ایران مثل عراق یا افغانستانه . پشت مملکت شیعه ما کسی هست که توی هیچ کشور دیگه ای نیست . ما امام زمان رو داریم .

اون خدایی که تو بهش اعتقاد داری یه چیزی به تو بده اونی هم که من بهش اعتقاد داره یه چیز دیگه به من

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
منم کاملا موافقم
اما فکر نکنم آمریکا هم دست خالی باشه !!!
گرچه فعلا این فقط بازی هست اما بعید نیست چند وقت دیگه...
پس چرا جنگ چرا صلح نباشه؟؟؟
باید باور کنیم آمریکا اگه بخواد بجنگه یکی از ما زنده نمی مونیم!!!
اما میتونیم صلح کنیم و بازی فقط بازی باشه!!!
می تونیم همکاری کنیم چون خدا زن و مرد رو برای همکاری آفرید!!!
خدا جنگ رو نیورد ما آوردیم پس اگه جنگ خوب بود خدا بمب هسته ای هم مثل انسان می افرید!!!
البته اینها درباره ی خدای من بودند!!!!!!

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آقا امین کار بسیارخوبی کردی. .منم یه چیزی بارشون می کنم.
به قول یه بنده خدایی می خوام خوار و مادرشون رو به هم پیوند بزنم!!!!!
راستی سایه خانم با این پستت خیلی حال کردم.ان شاء الله یکی از سرباز هاش باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر