اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
Good News

سلام خدمت دوستان عزیز.

اول اینکه داره یک سری خبر هایی در مورد بازی Crysis می افته حالا خبر چیه :

فکر کنم بهزاد عزیز بود یا نمیدونم شاید هم فرزاد گل که گفته بودن دموی قابل بازی که در E3 به نمایش در اومده بوده روی DX9 اجرا شده که DX10 رو روش شبیه سازی کردن.

این مطلب همین امشب اومده و اینکه Cevat Yerli رئیس Crytek گفته که :

The Crysis demo at the Electronic Entertainment Expo was actually running on DirectX 9 video cards, which is a good indication of what sorts of visuals you'll get with curreYou want the ultimate Crysis experience, you'll need hardware that's not even available todaynt hardware. "The E3 demo was all about DX 9 shader model 2.0--there was no more technology than this

این جور که رئیس Crytek گفته این بازی در E3 روی DX9 اجرا شده.که SM2 روش اجرا شده.رئیس Crytek حرفی از DX10 نزده.

این مطلب رو GS نوشته در مورد سیستم بازی که کرایسس نیاز داره و اینکه خیلی ها با این مسئله و سیستمی که توسط Crytek گفته تا حدودی مشکل دارن.اگه یه سر به فروم سایت GS بزنین و فروم بازی کرایسس رو بخونین خیلی ها ترجیح دادن به جای بازی کرایسس برن 360 بخرن و یا PS3به امید اینکه بازی برای این نسل از کنسول ها هم بیاد.البته بعضی ها هم سیستمشونو Upgrade کردن.

خب بعد از کلی حرف حالا رئیس این استودیوی المانی یه چیزایی گفته که تا حدودی امیدوار کننده هست:

Yerli در مورد سیستم بازی و سخت افزاری که بازی رو ساپورت میکنه این جوری گفته که :

These are by no means the official requirements

یعنی اینکه هنوز این سیستم رسمی رسمی نیست و بازی هنوز در مرحله ازمایش قرار داره( پس یکم امیدوار باشیم ) .همچین گفته شده این بازی بر روی این ویژگی ها تمرکز داره :

- box 32-bit, 64-bit, DirectX 9, DirectX 10, and multithreading support

این که معلومه.حالا این رو ببینید:
The important thing to keep in mind is that you won't have to worry about configuring all of these settings when you install the game, as Crysis will automatically configure itself based on what kind of hardware you have.

yerliz گفته زیاد نگران ست کردن بازی با سیستم نباشید و بازی بر اساس سخت افزار شما بازی رو ست میکنه.(نه بابا خسته نباشی جناب yerliz .هر کی این رو میدونه که بازی بر اساس سخت افزار سیستم خودشو ست میکنه.میخواسته طرف مثلا 5200 داشته باشه و همه چیز رو روی Highبازی کنه.خودش گفته ها.کمک نگرفته از کسی.همشو خودش گفته.;) ;) :-" :-" بابا خسته نباشی.الهی من فدات بشم.:p ;) )

Most gamers will play Crysis using DirectX 9 video cards

بیشتر گیمر ها بازی رو روی DX9 بازی کردن .خب اینم یعنی چی ؟؟؟؟(البته من منکر تغییرات شاخص بین DX9 و DX10 نیستم.لطفا نیاین بگین DX10 کجا Dx9 .منم میدونم و کاملا اگاهم که این اختلاف از زمین تا اسمان هفتمه)

این کار به خاطره اینه که بیشتر بازی های اخیر و حتی ممکنه تا چند سال بعد روی DX9 بیاد.اما اگر شما کارتی دارین که DX9 رو ساپور نمیکنه پس بهتره به فکر تغییر کارت باشین.

البته بازی روی همین ورژن دموی اون که در E3 اجرا شده میدونین که مشکل FR داشته و Yerli گفته ما در صدد رفع این مشکل هستیم.

We can expect performance on DirectX 9 cards to be smoother once the game is finished and optimized.

گفته شده انتظار داریم بازی بر روی DX9 به خوبی Optimize بشه و روون تر اجرا بشه.اینم میشه گفت خبری خوبیه.

Yerliz گفته اما اگه شما انتظار دارین بازی رو روی بهترین کیفیت بازی کنین نیاز به DX10 دارین.اما گرفتن کارت DX10 Support الان خیلی مشکله و اصلا توی بازار نیستش.که در بهترین حالت ممکنه این نوع کارت ها همزمان با ارائه بازی ارائه بشه .

البته گفته شده که GS تفاوت DX9 و DX10 بازی رو بسیاز زیاد دیده و گفته تفاوت ها خیلی زیاده.خودتون ببینید.

DirectX 10 visuals elevate the graphics from beautiful to absolutely cutting edge. Subtle effects that really help immerse you into the game's world are only really
possible with DirectX 10

همونطور که میدونید Dx10 همزمان با Vista متشر میشه و باید تا اون موقع صبر کرد و البته گفته شده این بازی بسیار بهتر روی Vista اجرا میشه و رونی بازی در Vista خیلی خیلی بیشتره نسبت به XP.( به نظر من: تا اومدن ویندوز ممکنه یک اتفاقات خوشایندی بیفته.پس اول به فکر تهیه Vista باشیم تا بعد.)

اینم بهترین خبر برای این بازی که من رو به شخصه امیدوار کرده:

Yerli told us that if you have Windows Vista and an older DirectX 9 card, you should still see better performance with Windows Vista than Windows XP, even if the hardware remains unchanged. "DirectX 9 on Vista will run faster throughout due to the better device driver model...which is a great thing because just upgrading the operating system on the same rig, you get a better gaming experience,

اگه شما ویندوز ویستا دارین و کارتی پاییت تر از Dx9 پس یعنی تعطیل.
شما با Vista بهتر از XP بازی رو اجرا میکنید حتی با DX9.خب این خبر خوبیه.پس فعلا اولین حرکت اومدن Vista.

بازی بر روی یک CPUهم به خوبی اجرا میشه و میشه بهش امیدوار شد.

The game will run fine on current, single-core CPUs, but it will take advantage of the latest multicore CPUs

پس بازی با Single Cpu هم به خوبی ران میشه ولی داشتن MultiCore یا چند هسته ای هم مزایایی داره.

اینم حسن ختام این خبر:

خوب این رو ببینید:

این عین متن GSه.

اگه شما میخواین بازی رو روی نهایت رزولوشن و کیفیت اجرا کنید هنوز این سخت افزار موجود نیست.(وای به حال ما!!!!!!!!!!!.وقتی GS این حرف رو بزنه وای به حال ما)

You want the ultimate Crysis experience, you'll need hardware that's not even available today

و گفته شده فلسفه Crytek اینه که سخت افزار فعلی خیلی دور نیست.

باقی قضایا بر عهده خودتون.

بهتره خیلی عجله نکنید و شاید بشه با همین دستگاه ها از بازی لذتی که ما بر اساس دستگاهمون و انتظاراتمون داریم رو ببریم.ویستا خیلی چیزها رو روشن میکنه.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
سلام دوستان نميخوام اينجا تبليغ کنم
ولي ما داريم دمويي قابل بازي _crysis رو دانلود کنيم واليته خودتون بعدها ميتونيد قضاوت کنيد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Crysis minimum specs released
Minimum Specs:
CPU: AMD Athlon 64 3000+/Intel Pentium 4 2.8GHz;

GPU: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X800GTO (SM 2.0);

RAM: 768MB/1GB on Windows Vista;

HDD: 6GB;

Internet: 256k+;

Optical Drive: DVD;

Software: DirectX 9.0c with Windows XP

و سيستمهايي قدرتمند براي اجراي بازي

Recommended Specs:
CPU: Dual-core processor (Athlon X2/Pentium D/Core 2 Duo);

GPU: NVIDIA GeForce 7800 GTX / ATI Radeon X1800XT (SM3.0) or DirectX10 equivalent;

RAM: 1.5GB;

HDD: 6GB;

Internet: 512k+ (128k+ upstream);

Optical Drive: DVD;

Software: DirectX 10 with Windows Vista

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
فکر نکنم کسی از دیروز تابحال خبر راه اندازی سایت ویژه RPG از طرف شرکت Konami را نوشته باشد.
Konami today officially launched a Web site intended to host an online community of fans for the publisher's various role-playing series, including Suikoden and Ys. By registering with the site and completing various tasks (signing up friends, watching trailers, linking to the site on another message board), players earn "stars" that can be redeemed in the site's online store. Items in the store range from strategy guides (500 stars) to $250 GameStop gift certificates (10,000 stars), with a variety of wall scrolls, games, and art books in between.
این هم وب سایتش که ظاهرا" فقط مربوط به بازیهایی مانند سری Suikadon و YS میشه که کونامی لانچ شون می کند.
پیشنهاد می کنم حتما" سر بزنید چون مطالب و اخبار به روز است و گالری زیبایی هم دارد.نمایه ی منوها هم براساس بازیهای RPG ساخته شده است.
http://www.konamistars.com/konamistars/index.html

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ولي ما داريم دمويي قابل بازي _crysis رو دانلود کنيم واليته خودتون بعدها ميتونيد قضاوت کنيد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه بفرمائید دموی قابل بازی Crysis کی منتشر شده که ما با خبر نشدیم !؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در مورد سیستم بازی و حالت minimum و recomend بازی که حدود 1-2 هفته پیش خبر اون منتشر شده بود.ولی انگار Crytek گفته این سیستمی که ما اعلام کردیم سیستم نهایی بازی نیست و ما داریم روی بازی تست میکنیم که بشه این بازی رو Smooth تر بازی کرد واین تا حدودی میتونه ما رو امیدوار کنه و شاید تا ژانویه و فوریه 2007 که بازی قراره ریلیز بشه بشه بازی رو با یه CPU 3000 و کارت 6800 و یا بالاتر و 1 گیگ رم بشه اون جور که ما انتظار داریم مثلا روی 800 در 600 اجراش کرد.البته این یکی رو من امیدوارم.

باید صبر کرد و دید.شاید 3-4 ماه دیگه.تا خبر نهاییش منتشر بشه.

میشه بفرمائید دموی قابل بازی Crysis کی منتشر شده که ما با خبر نشدیم !؟

بهزاد جون فکر کنم منظور ایشون تریلر بازی باشه که در E3 به نمایش در اومد و داشت با اون هیولا مشکلیه مبارزه میکرد و کشتیه اتیش گرفت که من این رو خیلی وقته دیدمش.

چون بهترین تریلری که از بازی در E3 منتشر شد فکر کنم همون بود.من که هنوز تریلری از این بازی در قسمت دوم بازی که در یخ و حالت یخ زده هست رو ندیدم.اگه شما دیدی خوشحال میشم لینکشو بزاری اونم با کیفیتش.

خداحافظ

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من که هنوز تریلری از این بازی در قسمت دوم بازی که در یخ و حالت یخ زده هست رو ندیدم.اگه شما دیدی خوشحال میشم لینکشو بزاری اونم با کیفیتش
این را پیدا کردم !
http://www.msngamenews.com/pages/gamespace/videos.php?id=931665
عکس روی تریلر Official Movie 2 که یخبندان بود ولی نمی دونم خودشه یا نه محمدرضا جان...از طریق تفاوت حجم میتونی همون اول تشخیص بدهی خودشه...
در ضمن پایینش در قسمت Popular Videos یک تریلر از گیم پلی اش هست که فکر کنم همونه که وحید جان اشاره کردند.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام بروبچ گفتم اینجا جدول 20 بازی پر فروش ماه June تو امریکا رو براتون بزارم.
New Super Mario Bros(DS).1
Grand Theft Auto: Liberty City Stories(PS2).2
Brain Age: Train Your Brain in Minutes a Day(DS).3
Cars(PS2).4
Hitman: Blood Money(XBOX360).5
Cars(GBA).6
FIFA World Cup 2006(PS2).7
Big Brain Academy(DS).8
Hitman: Blood Money(PS2).9
Cars(GC).10
God of War(PS2).11
Guitar Hero Bundle(PS2).12
Kingdom Hearts II(PS2).13
NFL Head Coach(PS2).14
Over the Hedge(PS2).15
Elder Scrolls IV: Oblivion(XBOX360).16
MLB '06: The Show(PS2).17
Grand Theft Auto: San Andreas(PS2).18
X-Men: The Official Game(PS2).19
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter(XBOX360).20
اولین نکته جالبی که دیده میشه GTA:LCS هستش که در مقام دوم قرار داره با اینکه بازی ضعیفی بین GTA های دیگه بشمار میرفته علت این امر کم کردن قیمت بازی ها توسط راک استار بود بطوری که این بازی به قیمت بیست دلار در بازار فروخته میشه که قیمت بسیار پایین برای بازی پی اس تویی که به تازگی عرضه شده
دومین نکته حضور بازی Cars است متاسفانه یا خوشبختانه امریکایی ها به بازی های ساخته شده از روی فیلم و کارتون ها بسار علاقه دارند حالا چه این بازی بهترین بازی جهان باشد چه مضخرف ترین بازی روی زمین بطور مثال میشود به Batman Begins اشاره کرد چون با اینکه بازی آن بسیار ضعیف بود ولی باز در زمان عرضه اش و حتما در یکی دو ماه بهدش جزو پرفروشترین بازی ها بشمار رفت.
و آخرین نکته جالب حضور God of War و GTA:SanAndreas در جدول است که نشان دهنده محبوب شدن بیش از حد این بازی ها میان مردم است و احتمالا GOW2 بعد عرضه اش غوغایی به پا کند و بازار را بدست بگیرد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
Most gamers will play Crysis using DirectX 9 video cards

بیشتر گیمر ها بازی رو روی DX9 بازی کردن .خب اینم یعنی چی ؟؟؟؟(البته من منکر تغییرات شاخص بین DX9 و DX10 نیستم.لطفا نیاین بگین DX10 کجا Dx9 .منم میدونم و کاملا اگاهم که این اختلاف از زمین تا اسمان هفتمه)

این کار به خاطره اینه که بیشتر بازی های اخیر و حتی ممکنه تا چند سال بعد روی DX9 بیاد.اما اگر شما کارتی دارین که DX9 رو ساپور نمیکنه پس بهتره به فکر تغییر کارت باشین.

فقط اینجای پست محمد رضای عزیز یک توضیحی بدم...;)

این عین متن انگلیسیشه...

Most gamers will play Crysis using DirectX 9 video cards, since DX 9 has been the standard for several years and there is a wide install base of DirectX 9-capable video cards

ذر اینجا گفته بیشتر گیمر ها بازی Crysis را با کارت های گرافیک DirectX 9 بازی خواهند کرد..از اینرو که DX 9 برای چندین سال API متعارف و استاندار بوده و کارت های گرافیک مبتنی بر Dirext 9 بطور گسترده ای (بر روی کامپیوتر ها ) نصب شده اند...

گفته شده فلسفه Crytek اینه که سخت افزار فعلی خیلی دور نیست.

ای بایا محمد رضا جان بیچاره Yerli کی همچین حرفی زد :eek:

این عین جملشه...

Yerli explained that Crytek's philosophy is to make sure that existing systems aren't left far behind

در اینجا یرلی توضیح داده که فلسفه ی Crytek اینست که اطمینان حاصل کند که سیستم های فعلی جا باقی نمی مانند....
یعنی منظورش اینکه که شرکت Crytek در بازی هاش سیستم های حال حاضر را هم فراموش نمیکنه ;)

و در ادامه اینچنین گفته

The rule of development of Crysis has been by the time we ship, the game will scale back two years

قانون توسعه ی Crysis اینست در زمانی که ما آنرا میفروشم ، این بازی تا دو سال قبل را در بر خواهد گرفت...
یعنی میخواد بگه که تا سیستم های 2 سال قبل نیز در این بازی برای اجرا مد نظر قرار گرفته شده

در ادامه هم حرف جالبی زده...

when the game is released, you might want to examine your machine and figure out if any of the components are older than two years. If so, you'll probably want to upgrade them.

هنگامی که بازی منتشر شد شما ممکن است بخواهید سیستمتان را امتحان کنید تا متوجه شوید که آیا اجزایی از آن قدیمی تر از 2 سال است یا نه....اگر اینچنین بود...شما ممکن است که بخواهید ارتقایشان دهید...(یعنی باید ارتقایش دهید حالا اینجا مودبانه گفته ممکن است بخواهید :cheesygri )

In addition to your graphics card, Crysis will most likely make maximum work out of whatever CPU you have. The game will run fine on current, single-core CPUs, but it will take advantage of the latest multicore CPUs, as well. Yes, that means Crysis is multithreaded, which means that it can make maximum use out of dual-core systems. Where's all that processing power going? Well, part of the CPU's time will be taken up by Crytek's proprietary physics engine (called CryPhysics, of course), and it's the reason why you'll be able to saw apart trees with gunfire and why vegetation will bend and deform when someone passes by--or when the force of explosions blow them back.

این هم یک قسمت مهم دیگه بود....

در اینجا به طور خلاصه گفته علاوه بر کارت گرافیک بازی Crysis بیشترین کار را از هر CPU که دارید خواهدکشید...بنابر این علیرغم اینکه این بازی با سی پی یو های تک هسته ای فعلی خوب اجرا میشه اما از مزیت های سی پی یو های چند هسته ای هم بهره خواهد برد..

در ادامه هم به دلیل فشار زیاد بازی Crysis بر روی CPU اشاره کرده و علتش را فیزیک بازی که CryPhysics نام دارد ذکر کرده

فیزیک بازی در جدا شدن درختان در هنگام تیراندازی و همچنین خم شدن و نغییر شکل گیاهان هنگامی که شخصی عبور میکنه کاملا مشهود است

the 64-bit version "will bring a performance difference of up to 10 to 15 percent on each thread" compared to the 32-bit version.

در قسمت دیگه هم در مورد سی پی یو های 64 بیتی ابراز نظر کرده و گفته که نسخه ی 64 بیتی دارای عملکردی بیشتری بین 10 الی 15 درصد در مقایسه با نسخه ی 32 بیتی خواهد بود...

این هم 4 عکس از Crysis

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
یا چشمهای من کوره یا یه مشکل دیگه دارم ولی نمیدونم چرا قیافه آدمها توی Crysis اصلآ به اندازه بقیه قسمتهاش جالب در نیومده و یه حالت خشک و مسخره داره. توی Far Cry هم قیافه آدمها یه کم مصنوعی و ضایع بود.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

ای بایا محمد رضا جان بیچاره Yerli کی همچین حرفی زد

فرزاد گل من کلمه left رو توی اون مطلب ندیدم.چون داشتم همزمان هم ترجمه میکردم و هم تایپ میکردم اشتباه کردم.ببخشید که این یک کلمه رو جا گذاشتم و کل جمله از نظر معنی به هم خورد.

البته اینو بگم که من existing System (سیستم های فعلی یا موجود ) رو سخت افزار ترجمه کردم.چون فکر کنم منظورش همون HardWare هستش.

من معذرت میخوام.شرمنده.این رو ندیدم باور کن.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

شات های جدید از بازی NWN2:

++++++++++++++++++++++++++++++++

این خبر رو سیاوش عزیز اوی تاپیک Next-Gen گذاشته بود ولی توضیح فارسشو نداده بود.

انگار قراره E3 2007 برگزار نشه.علت اون هم هزینه زیادی که همراه این نمایشگاه هست که باعث عدم حمایت مالی ناشران از این نمایشگاه عنوان شده.

فکر میکردم این جور نمایشگاه ها حامیان مالی زیادی باید داشته باشه!!!!!!!
E3 has been the largest trade show for the video game industry since its start in the mid-1990's but the costs associated with the show have reportedly caused several major publishers to pull out their support.
و
Why is this being done? Well, the costs associated with E3 is becoming a concern for some publishers. Travel costs, living expenses during the show, and the costs of hiring the large amount of staff members is a bit pricey. A smaller show would mean less people travelling, staying in hotels, and nobody needed to walk around booths looking pretty and helping out gamers with games.

There are considerable downsides as well though. The Los Angeles hotel and service industry makes an estimated $50 million (USD) during E3. They'd be hit pretty bad by this change. Smaller publishers will also be hurting because they wouldn't be able to get some of that meeting space in a smaller venue. They'll need to find a different way to market their games without E3.

++++++++++++++++++
حامد جان اون لینکی که دادی در مورد قسمت یخبندان بازی Crysis نیست.اون همون نمایش E3 بازی هستش.

ممنون.

++++++++++++++++++++
اینم تازه اومده :

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

Command & Conquer: Tiberium Wars

4 تا شات از این بازی.فکر نکنم تکراری باشه.

++++++++++++++++++

Supreme Commander

انگار این بازی داره از تصاویر سنجده TM استفاده میکنه.خیلی زیبا این کار انجام شده.دیدنش ضرر نداره.

البته با توجه به کیفیت عکس ها و قدرت تکفیک مکانی عکس ها به نظرم می یاد که قدرت تفکیک مکانی اون باید 15 متر یا 30 متر باشه.برای همین گفتم باید تصویر اون از TM باشه.(مربوط میشه به دور سنجی.این مورد ربطی به بازی نداشت.در مورد قدرت تفکیک مکانی .)چون دقیقا تقلیدی محض و استفادهای کامل از سنجنده TM هستش.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام....

انگار قراره E3 2007 برگزار نشه.علت اون هم هزینه زیادی که همراه این نمایشگاه هست که باعث عدم حمایت مالی ناشران از این نمایشگاه عنوان شده.

زمان برزگزاری E3 2007 از ماه May به ماه July تغییر پیدا کرد....

علتش هم دادن زمان بیشتری به سازندگان بازی هاست تا بازی هایی که برای تعطیلات قرار هست منتشر شود را بهبود دهند

یگفته ی یکی از تحلیلگران ناشران بازی ها راضی نخواهند بود که بازی هایی که قرار است در اواخر سال منتشر شود را با عجله برای نمایش در نمایشگاه آماده کنند...

همچنین بر طبق گفته ها مکان برگزاری نمایشگاه نیز تغییر خواهد یافت و دیگر در Convention Center لس انجلس برگزار نخواهد شد و در عوض در اتاق های کنفرانس در حداقل یکی از هتل ها (یا بیشتر) در شهر لس انجلس برگزار میشود...

تام نمایشگاه E3 نیز به E3 Media Festival. تغییر پیدا کرد ;)

یک خبر دیگه...

همانطور که میدونید کمپانی Crytek ظرف چند ماه آینده بازی Crysis را برای پاتفرم PC منتشر خواهد کرد...

اما بد نیست بدونید که کمپانی Crytek در لیست شغل در خواستی خود چند برنامه نویس PS3 درخواست کرده

آیا Crytek این برنامه نویسان PS3 را برای تبدیل بازی Crysis استخدام کرده و یا برای یک بازی دیگر این مسئله هنوز به روشنی مشخص نیست ؟؟؟؟

در هر صورت Crysis در حال حاضر تنها بازی نیست که Crytek مشغول کار بر روی آن است

unreal2007-1.jpg

خبر تاخیر انتشار بازی Unreal Tournament 2007 نیز بطور رسمی تایید شد

بدین ترتیب این بازی در نیمه ی اول سال 2007 برای PC منتشر خواهد شد....

در حالی که هنوز تاریخ انتشاری برای نسخه ی PS3 این بازی ذکر نشده ؟؟؟
...
تا بعد

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
خب منم بعد از مدتها یه خبری بدم با اجازتون

دو شات جدید از بازیه Enemy Territory: Quake Wars کار ID با موتور جدیدش یعنی Mega Texture که کار استودیوی Splash Damage هست.

----------------------------------------
بازیه UT 2007 که قرار بود سال 2006 بیاد دیگه امسال منتشر نمیشه. برای PC نیمه اول سال 2007 و برای کنسولهای نسل جدید هم هنوز معلوم نیست کی منتشر میشه.آین خبر رو Midway اعلام کرده.

---------------------------------------
یه بازیه جدید هم با نام Collapse در راه هست. کار کمپانی Buka و ساخت استودیوی تازه تاسیس CREOTEAM ( که البته با اون استودیوی Croteam که سری بازیهای Serious Sam رو داره فرق میکنه) این بازی در سبک اکشن تخیلی مانند هستش. چند تا شات هم هست از این بازی.

----------------------------------------
اینم چند شات جدید از بازیه Flight Simulator X

-------------------------------------------

با تشکر از منبع : Hellgate London عزیز.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر