اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
یعنی میتونی رو سقف هم راه بری؟
24.gif

اره میتونی راه بری این یه قابلیت جدید هست که تو این بازی گنجانده شده.

تاپیک Prey

prince mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2006
17
prince of persia 4

سلام
اگه شماره 3 اين بازي رو تا آخر رفته باشيد حتما متوجه شديد كه نسخه بعدي هم داره چون با نابودي وزير روح تاريك شاهزاده آزاد شد و حالا براي خود وجودي جدا از وي دارد.هنوز ubi soft به طور رسمي خبري منتشر نكرده ولي احتمالا تا پايان امسال يا اوايل سال آينده شماره 4 هم مياد
دو تا سوال:
1.من هرچه ايميل از سايت دريافت ميكنم كلماتش غلط و درهم برهم است مشكل چيه؟
2.چه طوري توي پست هام از هارد عكس بگذارم؟
ممنون مي شم كمك كنيد.
فعلا...

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
1.من هرچه ايميل از سايت دريافت ميكنم كلماتش غلط و درهم برهم است مشكل چيه؟
2.چه طوري توي پست هام از هارد عكس بگذارم؟
1. روی صفحه کلیک راست کن از قسمتUnicode( utf-8)- Encoding رو انتخاب کن ...
2.نمیشه حتما باید اپلود کنی...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اگه شماره 3 اين بازي رو تا آخر رفته باشيد حتما متوجه شديد كه نسخه بعدي هم داره چون با نابودي وزير روح تاريك شاهزاده آزاد شد و حالا براي خود وجودي جدا از وي دارد.هنوز ubi soft به طور رسمي خبري منتشر نكرده ولي احتمالا تا پايان امسال يا اوايل سال آينده شماره 4 هم مياد
اگه شماره 3 رو رفته باشیم:eek:
یه تاپیک داریم توی سایت (البته به لطف دوستان بسته شده) که در مورد این بازی هست
فکر میکنم به اندازه تاریخ انتشار شماره 4 باید وقت بذاریش تا صفحاتشو بخونی.....بد نیست یه سری بزنی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من اطمينان دارم پرنس 4 در كار نيست چون خود تهيه كننده بازي درE3 2005 گفته بود اين اخرين سري از بازي پرنسه و هركي كه پرنس 3 رو بازي نكنه لذت بازي پرنس رو نميفهمه
(رجوع بشه به cd بازي رايانه در شماره 2 يا 3 )

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
همونطور که گفتم،اولین خبر رسمی از سری پرینس=باز شدن اون تاپیک...:
بابا من منظورم تو نبودی.....با دوستانی بودم که هی تاپیک رو به قول علی نبش قبر می کردن

prince mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2006
17
سلام
قابل توجه آقايان: elvish hero ,behzadr ,hl2-gf
آقايون حتما همتون اطلاع داريد كه از بازي prince of persia تا به حال چند نسخه مختلف براي غير از pc (حتي براي dos هم ساخته شده ) ساخته شده (اينم مدرك: فقط به اين سايت بريد و prince of persia رو جستجو كنيد: http://www.classic-pc-games.com حتي اگه عضوش بشيد هركدوم رو كه خواستيد مي تونيد دانلود كنيد وخود سايت يه برنامه هم براي اجرا كردن اين جور بازي ها تحت ويندوز داره ) دليلي نداره كه براي pc نسخه بعدي ساخته نشه آخه اين بازي يكي از پردرآمد ترين كارهاي شركت ubisoft هستش و مسئولين شركت هم كه از پول بدشون نمي ياد آقاي جردن مكنر هم يد توانايي در نوشتن داستان اين بازي داره
چندتا از پست هاي قسمت prince of persia سايت رو هم ديدم خيلي خيلي مفيد بود.
فعلا...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا محسن نمي خوام ناراحتت كنم ولي اينو بدون:
1- شركت ubi هيچوقت اين كارو نميكنه كه وقتي يه بازي مثل پرنس داره عالي ميفروشه (تا 3 قسمت)بياد گروه رو جمع كنه و شروع به ساختن بازي جديدي در همون سبك پرنس بكنن(اسيس كريد) پس اين ubi french معيوب نيست كه در حالي كه بازي اسيس كريد رو ميسازه يه بازي هم سبك مثل پرنس 4 بسازه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:
2- بازي پرنس با 3 قسمت خودش كارو تموم كرد و بازيبازا رو از خودش اشباع كرده(يكيش خود من)
3-با انتقاد هايي كه همه نقد نويس ها از بازي پرنس 3 كردن اين شركت ديگه ريسك ساختن قسمت 4 رو قبول نميكنه
پس من با حرف شما كاملا مخالفم :cheesygri پس تا اولين خبر رسمي در اين زمينه ديگه اين بحث رو ادامه ندين(اون موقع ميتونيم يه تاپيك اختصاصي براش بزنيم:) )
در ضمن عماد جان هم گفتن كه با اولين خبر رسمي اون تاپيك دوباره باز ميشه:cheesygri
ما ديگه همه فهميديم اقا محسن شما عاشق پرنسين ولي فعلا ...:love: :love:
باي

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام
قابل توجه آقايان: elvish hero ,behzadr ,hl2-gf
آقايون حتما همتون اطلاع داريد كه از بازي prince of persia تا به حال چند نسخه مختلف براي غير از pc (حتي براي dos هم ساخته شده ) ساخته شده (اينم مدرك: فقط به اين سايت بريد و prince of persia رو جستجو كنيد: http://www.classic-pc-games.com حتي اگه عضوش بشيد هركدوم رو كه خواستيد مي تونيد دانلود كنيد وخود سايت يه برنامه هم براي اجرا كردن اين جور بازي ها تحت ويندوز داره ) دليلي نداره كه براي pc نسخه بعدي ساخته نشه آخه اين بازي يكي از پردرآمد ترين كارهاي شركت ubisoft هستش و مسئولين شركت هم كه از پول بدشون نمي ياد آقاي جردن مكنر هم يد توانايي در نوشتن داستان اين بازي داره
چندتا از پست هاي قسمت prince of persia سايت رو هم ديدم خيلي خيلي مفيد بود.
فعلا...

علیک سلام
قابل توجه جنابعالی ،
بحث Prince of Persia تموم شدس و تا زمانی که سازنده نسخه جدید رو به صورت رسمی اعلام نکنه ، لزومی نداره که در مورد نسخه ی چهارم بحث بشه.
حدسها و گمانهای شما هم هیچ سودی برای کسی نداره و نظریه های شما هم در مورد نسخه چهارم فقط نظرات شخصیه خودتونه و از سوی منبع موثقی تایید نشدن

و از همه مهمتر اینکه اینجا تاپیک اخبار داغ بازیهاست نه تاپیک Prince of Persia

همون طور که بالا گفته شد ، اولین خبر رسمی از ساخت ادامه ی بازی = باز شدن تاپیک Prince of Persia و ادامه پیدا کردن بحث در مورد بازی

نتیجه اینکه : بعد از پست من پستی در مورد Prince of Persia زده نشه ;)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

این پست رو من توی تاپیک TES4 داده بودم.ببخشید که دارم اینجا هم میدم چون فکر کنم دادنش توی هر دو تاپیک ایرادی نداره.چون بعضی از دوستان اون تاپیک رو نمیخونن و شاید با خوندن این پست به بازی TES3 علاقه مند بشنو برن دنبالش.

نمیدونم شاید خیلی ها مثل من و یا مثلا اقا سیاوش و یا مثلا دوستی که من نمیشناسمش HardWired دوست داشته باشن بازی Oblivion رو مولتی بازی کنن. و یا اقا احمد گل که به نظر خیلی توی این بازی سختی ها کشیده و خون جگر خورده تا الان کاملا به چمو خم این بازی وارده و من خیلی از پست های ایشون خوشم می یاد.

خب .

حالا انگار داره یه اتفاقاتی می یفته.فعلا 2 نفر.

برای این بازی یک راه حل و یک مد مانند اومده که شما می تونید بازی رو به صورت مولتی بازی کنید.

من که اول باورم نمیشد.ولی درسته.

این عکس ها رو ببینید.

خب حالا جریان از چه قراره :

در این لینکی که آخر صفحه میدم شما کاملا با اوضاع اشنا میشین.

در این حالت که بیشتر شبیه مد می مونه.شما با سه حالت آشنا میشین.

client application, a server application, and a Oblivion 'esp' modification file

که من براتون همه لینک های مرتبط با این حالت رو می زارم.
MultiTES4 is my attempt at an Oblivion mod/add-on that, you guessed, adds multiplayer to this awesome game. I started the work on this project around the 7th of May, 2006. It's come a long way, and has a long way to go, but with perseverance and a little luck, it'll go a long way. At the moment, MultiTES4 consists of three components: A client application, a server application, and a Oblivion 'esp' modification file. All these combined with a little luck (and a whole heap of code) and voila, we have multiplayer!

این اولین مطلب .

خب حالا برای ادامه این مطلب این جور بگم که :

این ورژن که فعلا در حالت بتا قرار داره شما توانایی این رو دارین که با 2 نفر در آن واحد بازی کنین.من عکساشم براتون گذاشتم.من هنوز خودم چک نکردم.چون همین الان این خبر رو دیدم.

The current version (being only an alpha) is pretty limited in it's capabilities. It supports only 2 people running around Cyrodiil. The other players in the game are represented as NPCs to each individual on their computer. The NPC will move and travel to match the players that are connected to the server.

هنوز MultTES4 یک سری مشکلاتی داره که در صدد رفع اون هستن.

What can't MultiTES4 do?
At the moment, the following haven't been implemented: time/day/year synchronisation, quest sharing, deathmatch, cell/world synchronisation, err pretty much everything else you can think of. Console commands aren't blocked, either is fast travel. Animations aren't shared, neither is inventories or attributes. I wasn't kidding when I said it was the basics.

برنامه بعدی این بازی این هست که بتونیم در آن واحد با 8 نفر این کار رو انجام بدیم.
This plan for the next major release of this mod is to firstly allow for 8 players ingame, as well as an implemention of a simple form of player deathmatch, and probably capture the flag. So not only will you be able to run around with your friends...you'll be able to kill them too ;-) As things are developed, I'll post the details on the forums and let you know how it's going. If things at uni become to busy, or I generally lose interest in the mod, I'll probably release my source code (once I get around to commenting it all) and let the Oblivion community mod it as they please
.

خب اینم از لینک ها و کل داستان :

بعد از اینکه این لینک رو دیدین و کل مطلب دستتون اومد لینک دانلود این مود مولتی رو میدم.
لینک اصلی

اینم لینک دانلود :

لینک دانلود و طرز نصب مود مولتی بازی

خداحافظ

هر کی رسید نصب کنه یه خبر بده.چون من تازه این بازی رو شروع کردم و باید یکم بیشتر برم.تا بیشتر آشنا بشم.

اگه من جایی اشتباه کردم خوشحال میشم که راهنمایی کنین چون این جور که از عکس ها و نوشته ها بر می یاد این مطلب باید درست باشه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...

یک خبر...اون هم در این روز های کم خبری بخصوص در پلتفرم PC

یوبی سافت در بلغارستان استودیوی بازیسازی افتتاح کرد ...

شرکت یوبی سافت در پایتخت بلغارستان شهر سوفیه یک استودیوی جدید برای توسعه ی بازی باز کرد..

استودیو با 21 عضو شروع به کار کرده که 11 نفر از آن ها از استودیوی رومانیای یوبی سافت هستند جایی که در آن بازی Blazing Angels Squadrons of WWII توسعه داده شد...

استودیوی بلغارستان یوبی سافت کار خود را با ساخت نسخه ی PC بازی Rayman Raving Rabbids و همچنین نسخه ی کنسولی بازی CSI: Crime Scene Investigations: 3 Dimensions of Murder. شروع خواهد کرد

Alexandru-Ion Radu وظیفه ی اداره ی این استودیو را بر عهده خواهد داشت و یوبی سافت قصد دارد تا پایان سال میلادی جاری 40 نفر دیگر به تعداد کارکنان این استودیو اضافه کند...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر