اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط old snake:
خوب فکر نمی کنی این سوژه یکم تکراری شده؟;)
به نظر من دیگه باید بی خیالش بشن:)
نه چرا تکراری مگه تو وقتی COD 2 بازی میکنی ازش زده میشی ؟؟؟
نه عزیزم ربط به نوع ساخت بازی داره چون بازی های این سبک به جز چند تاشون مفت نمیارزن این طور فکر میکنی...

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
;)
نه چرا تکراری مگه تو وقتی Cod 2 بازی میکنی ازش زده میشی ؟؟؟
نه عزیزم ربط به نوع ساخت بازی داره چون بازی های این سبک به جز چند تاشون مفت نمیارزن این طور فکر میکنی...
درسته ولی فکر نمی کنی اگه توی یه دوره زمانی تازه بسازنش جذاب تر از این میشه؟;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط old snake:
;)
درسته ولی فکر نمی کنی اگه توی یه دوره زمانی تازه بسازنش جذاب تر از این میشه؟;)
شاید !!!
ولی فعلان همینش هم خیلی عالیه;) در ضمن حالش به جنگ جهانی بودنش هست ( صدای تیر و تفنگ و دوستت تیر میخوره و .....) منظورم کلا صحنه های حماسی هست که تو جنگ جهانی بیشتر پیدا میشه تا یه بازیه جدید!

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
شاید !!!
ولی فعلان همینش هم خیلی عالیه;) در ضمن حالش به جنگ جهانی بودنش هست ( صدای تیر و تفنگ و دوستت تیر میخوره و .....) منظورم کلا صحنه های حماسی هست که تو جنگ جهانی بیشتر پیدا میشه تا یه بازیه جدید!
بله خوب جنگ جهانی خوبه ولی بهتره برای تنوع سراغ یکشم برن;)
بهتره این یکیرم قبل از اینکه بنمون کنن تموم کنیم:cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام;)

درسته ولی فکر نمی کنی اگه توی یه دوره زمانی تازه بسازنش جذاب تر از این میشه؟
خب راستش من خودم جزء کسانی هستم که از بازی هایی که مربوط به جنگ جهانی هستند زیاد خوشم نمیاد نمونش هم MOH و یا BIA اما با این وجود بنظر من بازی COD معرکست..فضا سازی و گیم پلی بسیار خوبی داره..گرافیکش و صدا گذاریش فوق العادست..و طراحی مراحل بازی هم حرف نداره.. من خودم تا بحال هیچوقت ازین بازی خسته نشدم ..:cheesygri
و اما یک خبر خوب برات دارم ;) و اونم اینه که شماره ی آینده ی COD که برای PC هم ساخته خواهد شد دیگه در مورد جنگ جهانی نخواهد بود و مربوط به جنگ های مدرن میشه..این بازی توسط سازنده ی اصلی یعنی Infinity Ward داره ساخته میشه و نه این سازنده ای که الان COD 3 را داره میسازه ...نامی که برای این بازی تا الان گفته شده Call of Duty: Modern Warfare هست

این هم یکسری توضیحات در مورد Call of Duty: Modern Warfare اما خب البته به زبان انگلیسی
;)

Call of Duty: Modern Warfare, as we stated before, moves the Call of Duty franchise into the modern era, where you'll serve as part of the U.S. Army, U.S. Marines, and British S.A.S. to take on terrorists loyal to an aggressive Middle Eastern dictator. This war on terror must be fought all over the world--in locations as diverse as vessels at sea in the North Atlantic, secret terrorist cells in London, the urban streets of Eastern Europe, and, of course, the Middle East--as you try to stop a terrorist coalition from using its deadly chemical arsenal.​

می گم نظر سنجی ها رو دیدی تو اکثر شون PS3 همش بین 10 تا 20 درصد رای رو آورده و توی همشون Wii اول بوده پس رو موفقیت PS3 من یکی که حساب نمی کنم
خب میگم نظر سنجی مربوط به سایت رسمی جام جهانی را دیدی در اون علی کریمی با فاصله ی بسیار زیادی نسبت به دیگران بهترین گل زن جام جهانی شده بود :eek: :cheesygri پس آیا میشه اینطور تفسیر کرد که علی کریمی برنده ی کفش طلایی خواهد بود :-" ...نظر سنجی هیچوقت نمی تونه جای واقعیت را بگیره غیر از اینکه تمام کسانی که در سراسر دنیا قصد خرید کنسول های نسل بعد را دارند در این نظر سنجی ها شرکت کنند و هر کدوم هم فقط یکبار رای بدند (یعنی کیلویی رای ندند :cheesygri ) که کاملا غیر ممکنه ;)

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خب میگم نظر سنجی مربوط به سایت رسمی جام جهانی را دیدی در اون علی کریمی با فاصله ی بسیار زیادی نسبت به دیگران بهترین گل زن جام جهانی شده بود :eek: :cheesygri پس آیا میشه اینطور تفسیر کرد که علی کریمی برنده ی کفش طلایی خواهد بود :-" ...نظر سنجی هیچوقت نمی تونه جای واقعیت را بگیره غیر از اینکه تمام کسانی که در سراسر دنیا قصد خرید کنسول های نسل بعد را دارند در این نظر سنجی ها شرکت کنند و هر کدوم هم فقط یکبار رای بدند (یعنی کیلویی رای ندند :cheesygri ) که کاملا غیر ممکنه
نگاه کن بین اون دو نظر سنجی فرق هست اون یکی گفت کدوم کنسول و می خرین یعنی بالاش حاضرین در وهله پول بدین ولی نظر سنجی فیفا گفته که کدوم رو دوست دارین کفش طلا بدن بهش یعنی شما پول ندین .
در ضمن من و تو وجدان نداریم اونی که میاد تو نظر سنجی شرکت می کنه وجدان داره :D

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
خب راستش من خودم جزء کسانی هستم که از بازی هایی که مربوط به جنگ جهانی هستند زیاد خوشم نمیاد نمونش هم MOH و یا BIA اما با این وجود بنظر من بازی COD معرکست..فضا سازی و گیم پلی بسیار خوبی داره..گرافیکش و صدا گذاریش فوق العادست..و طراحی مراحل بازی هم حرف نداره.. من خودم تا بحال هیچوقت ازین بازی خسته نشدم ..:cheesygri
و اما یک خبر خوب برات دارم ;) و اونم اینه که شماره ی آینده ی COD که برای PC هم ساخته خواهد شد دیگه در مورد جنگ جهانی نخواهد بود و مربوط به جنگ های مدرن میشه..این بازی توسط سازنده ی اصلی یعنی Infinity Ward داره ساخته میشه و نه این سازنده ای که الان COD 3 را داره میسازه ...نامی که برای این بازی تا الان گفته شده Call of Duty: Modern Warfare هست

این هم یکسری توضیحات در مورد Call of Duty: Modern Warfare اما خب البته به زبان انگلیسی
;)

Call of Duty: Modern Warfare, as we stated before, moves the Call of Duty franchise into the modern era, where you'll serve as part of the U.S. Army, U.S. Marines, and British S.A.S. to take on terrorists loyal to an aggressive Middle Eastern dictator. This war on terror must be fought all over the world--in locations as diverse as vessels at sea in the North Atlantic, secret terrorist cells in London, the urban streets of Eastern Europe, and, of course, the Middle East--as you try to stop a terrorist coalition from using its deadly chemical arsenal.​
ایول:)
مطمئن بودم این کار رو می کنن چون واقعا خیلی تکراری شده بود این سوژه:)

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
واقعا هم درسته کال اف دیوتی تو بازی های جنگه جهانی یه چیزی که رقیب نداره. البته مدرن بشه هم بد نیست ولی تلفیقی شه هم خوب میشه مثلا از جنگه جهانی شروع شه به جنگه مدرنه امروزی ختم بشه.

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
نه بابا بازي Callfo Duty مزه اش به اين كه مربوط به جنگ جهاني باشه تا امروزي الان انقدر بازي جنگهاي مدرن درست مي كنن كه ادم خسته ميشه يكي هم باشه بياد قديم بازي درست كنه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
توی این 2-3 صفحه آخر همش صحبتهای حاشیه ای که ربطی به تاپیک نداشته انجام شده
لطفا تمومش کنید و بزارید تاپیک مسیر خودشو ادامه بده

اینکه Cod مدرنش بیشتر حال میده یا کلاسیکش ربطی به اینجا نداره ...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اولين بازي تحت شبكه در ايران موسوم به كانتر هسته‌اي طراحي شد.
به گزارش ايسنا اين بازي كه در انجمن هنرهاي تجسمي انقلاب و دفاع مقدس توسط متخصصين ايراني طراحي و تهيه شده، نوجوانان و جوانان علاقمند را آماده دفاع در برابر تهاجم دشمن از سايت‌هاي اتمي ايران خواهد كرد.
اين بازي هم اكنون در سايت www.kobra.com قابل دسترسي است و امكان انجام بازي در گيم نت‌هاي سراسر كشور نيز وجود دارد
منبع:www.iranactor.com

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اولين بازي تحت شبكه در ايران موسوم به كانتر هسته‌اي طراحي شد.
به گزارش ايسنا اين بازي كه در انجمن هنرهاي تجسمي انقلاب و دفاع مقدس توسط متخصصين ايراني طراحي و تهيه شده، نوجوانان و جوانان علاقمند را آماده دفاع در برابر تهاجم دشمن از سايت‌هاي اتمي ايران خواهد كرد.
اين بازي هم اكنون در سايت www.kobra.com قابل دسترسي است و امكان انجام بازي در گيم نت‌هاي سراسر كشور نيز وجود دارد
منبع:www.iranactor.com
همینشون مونده بود که کانتر استرایک رو به نام خودشون بدن بیرون;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

میگم عماد لینکش رو درست دادی؟؟؟ چیزی که نمیاد.....ولی فکر کنم هنوز راه نیفتاده سایتش;)

همینشون مونده بود که کانتر استرایک رو به نام خودشون بدن بیرون;)

گمان نکنم مگه میشه ...براش مپ ساختن این طوری بعد میگن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر