اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط NO_10:
این Devil may cry میخواست برای PC بیاد چی شد؟
تاریخ عرضه: 1 سپتامبر 2006
15.gif

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
داستان بازی در سال 1917 رخ میده و در محدوده جنگ جهانی اول.جوان آمریکایی به نیرو های نظامی امریکا ملحق میشه برای نجات دادن خانواده اش و متوجه میشه که یک نیروی شیطانی زیر این جنگ قرار داره و او با یک دنیای زیز زمینی مواجه میشه که مملو از حیوانات و شیطان ها و هیولاها و مخلوقات باهوش هست.
این چندمین بازیه که بر اساس جنگ جهانی اول ساخته میشه؟:cheesygri
فکر کنم اولین در نوع خودشه;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
مشکل اینجاست که حتی راجع به اون هم نیست.طرف میره زیزمین و بازی اصلا ارتباطی به جنگ اول جهانی نخواهد داشت.
واقعا من این جند وقته در این فکر بودم که چرا راجع به جنگ اول نمیسازن؟اون خندقها و برزخ و... واقعا نکات خوبی هستند.
باتشکر....

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام یک خبر که بی ارتباط با جنگ کنسول ها نیست !!!!;)

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا توسط NPD Group ارائه شده در ماه May در امریکا شرکت سونی با PlayStation 2 و همچنین PSP کماکان به پیشتازی خود در صنعت بازی به عنوان پرفروش ترین سخت افزار و همچنین پرفروش ترین پلتفرم قابل حمل ادامه می دهد

شش سال بعد از نخستین عرضه ی PS2 ، تقاضا برای آن در حد بالایی باقی مانده و کماکان به عنوان پر طرفدارترین کنسول در بازار شناخته میشود تا جایی که فروشی بیش از کنسول نسل بعد مایکروسافت داشته است...داده های NPD از ماه May حاکی ازان است که PlayStation 2 در ماه May فروشی نزدیک به 232 هزار واحد داشته است در مقایسه با کنسول Xbox 360 مایکروسافت که فروشی در حدود 221 هزار واحد و GameCube نینتندو که فروشی بیش از 33 هزار واحد داشته اند...

همچنین در پلتفرم های قابل حمل نیز سیستم های PSP در ماه May فروشی نزدیک به 160 هزار واحد داشته است که عنوان پرفروش ترین پلتفرم قابل حمل را بخود اختصاص داده است
Game Boy Advance متعلق به نینتندو با فروش 152 هزار واحد عنوان دوم را ازان خود کرده در حالی که Nintendo DS با 146 هزار واحد فروش در جایگاه سوم قرار گرفت
از هنگام عرضه ی PSP در ماه مارچ 2005 تا کنون این کنسول دستی با فروش بیش از 4.7 میلیون واحد از تمام دیگر کنسول های دستی در امریکای شمالی فروش بیشتری داشته است

داده های NPD همچنین نشان میدهد که از لحاظ فروش بازی و نرم افزار نیز PlayStation 2 در ماه May با فروش بیش از 3.5 میلیون واحد پیشتاز بوده
در حالیکه Xbox فروشی نزدیک به 1.2 میلیون واحد و GameCube فروشی نزدیک به 1 میلیون واحد داشته اند...
میزان فروش نرم افزار و بازی برای Playstation 2 بیش از چهار برابر Xbox 360 بوده است که تنها زیر 853 هزار واحد بوده است

یک خبر دیگه اینکه کونامی اعلام کرد که قراردادی با Adriano Leite Ribeiro مهاجم اینترمیلان و تیم ملی برزیل که بعنوان یکی از بهترین مهاجمان دنیا شناخته میشود برای بازی Pro Evolution Soccer 2007 منعقد کرده است..

از چهره و ظاهر وی قرار است برای تبلیغات و نمایندگی در نسخه ی اروپایی فوتبال کونامی مورد استفاده قرار گیرد..

آدریانو در سال 1982 در شهر ریودوژانیرو بدنیا آمد ..وی قبل از اینکه در سال 2002 به تیم اینتر میلان بپیوندد در لیگ برزیل عضو تیم فلامینگو بود...;)

Pro Evo 6 در سه ماهه ی آخر سال 2006 در اروپا راهی فروشگاه ها خواهد شد

جند عکس از آدریانو در بازی Pro Evolution Soccer 2007

دو تا شات جدید از بازی The Witcher

آخرین ویرایش:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
عزیزم تاریخه این بازی خیلی وقته که عوض شده مثل بازی رزیدنت اویل 4.فکر کنم این صدمین پست مربوط به دویل می کرای باشه...
فرزاد جان پس بعید نیست پی اس 3 هم جزو پرفروشترینها بشه.تا اونجایی که من یادمه سونی شکستهای کمی تو کارنامش داره و اصلا فکر نمیکنم در فروش کنسول از مایکروسافت عقب بمونه.بالاخره طرفدارای خودشو از دست نداده...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط NO_10:
ولی تو سایتUbi soft:confused: زده بود Jun 2006

سلام.
میدونم تو سایت یوبی چی زده ولی زیاد باور نکن چون رسما اعلام شد که تاریخ عرضه ی re4 و dmc3 به اول سپتامبر موکول شد;)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,987
نام
Behzad
سلام برو بچه

اقا بازي تو سبك جنگ جهاني چي مي خواد بياد ديوونه شديم بازي Cod2 رو بازي كرديم جوء
جنگ جهاني مارو گرفته چيزي مي خواد بياد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فرزاد جان پس بعید نیست پی اس 3 هم جزو پرفروشترینها بشه.تا اونجایی که من یادمه سونی شکستهای کمی تو کارنامش داره و اصلا فکر نمیکنم در فروش کنسول از مایکروسافت عقب بمونه.بالاخره طرفدارای خودشو از دست نداده...
کاملا درسته...
در ژاپن که بدون هیچ تردیدی PS3 برنده ی اصلی خواهد بود :-"
میمونه در اروپا و امریکا...اما نکته ی جالب اینجاست که بعد از این همه مدت که Xbox 360 اومده هنوز که هنوزه در امریکا PS2 پر فروش ترین کنسول هست...پس شکی نیست که با توجه به محبوبیتی که PS2 داره PS3 هم با استقبال زیادی رو به رو میشه... اما اینکه میزان این استقبال در چه حدی خواهد بود باید صبر کرد و دید ;)

میدونم تو سایت یوبی چی زده ولی زیاد باور نکن چون رسما اعلام شد که تاریخ عرضه ی re4 و dmc3 به اول سپتامبر موکول شد
راستش من جایی ندیدم که این خبر بطور رسمی اعلام شده باشه..;)
فقط گیم اسپات زمان انتشار این بازی را به این تاریخ تغییر داده که قبلا هم دو بار تاریخ انتشار این بازی را تغییر داده بود که یوبی ملت(منظورم پی سی باز هاست :cheesygri ) را سرکار گذاشت و در اون تاریخ ها نیومد که نیومد :shrewd: :unsure:
وقتی میگند بطور رسمی اعلام شد که رسما توسط خود یوبی این تاریخ اعلام بشه که نشده :cheesygri
اما خب با توجه به اینکه یوبی تاریخ انتشار بسیاری از بازی هاش را موکول کرده به ماه سپتامر احتمال اینکه این دو بازی هم در ماه سپتامبر بیان بسیار بسیار زیاده...:thumbsup:

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کاملا درسته...
در ژاپن که بدون هیچ تردیدی PS3 برنده ی اصلی خواهد بود :-"
میمونه در اروپا و امریکا...اما نکته ی جالب اینجاست که بعد از این همه مدت که Xbox 360 اومده هنوز که هنوزه در امریکا PS2 پر فروش ترین کنسول هست...پس شکی نیست که با توجه به محبوبیتی که PS2 داره PS3 هم با استقبال زیادی رو به رو میشه... اما اینکه میزان این استقبال در چه حدی خواهد بود باید صبر کرد و دید ;)
می گم نظر سنجی ها رو دیدی تو اکثر شون PS3 همش بین 10 تا 20 درصد رای رو آورده و توی همشون Wii اول بوده پس رو موفقیت PS3 من یکی که حساب نمی کنم :cheesygri

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام برو بچه

اقا بازي تو سبك جنگ جهاني چي مي خواد بياد ديوونه شديم بازي Cod2 رو بازي كرديم جوء
جنگ جهاني مارو گرفته چيزي مي خواد بياد

اگه از نوع معروف و کله گنده بخوای ، نیمه اول سال 2007 Medal of Honor: Airborne برای PC میاد.

اینجا هم میتونی ترایلر بازی رو دانلود کنی.

------------------------------------------
Call of Duty 3 هم که فعلا اعلام شده برای کنسول های نسل جدید در حال ساخته البته اگه نظر منو بخوای برای PC هم حتما میاد. تاریخ عرضه اون هم برای PS3 پاییز سال 2006 هستش.

اینجا هم میتونی ترایلرش رو دانلود کنی.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
مشکل اینجاست که حتی راجع به اون هم نیست.طرف میره زیزمین و بازی اصلا ارتباطی به جنگ اول جهانی نخواهد داشت.
واقعا من این جند وقته در این فکر بودم که چرا راجع به جنگ اول نمیسازن؟اون خندقها و برزخ و... واقعا نکات خوبی هستند.
باتشکر....
منم همینطور آخه بابا این جنگ جهانی دوم رو میخوان تا کی ادامه بدن؟;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر