اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یعنی همون طرح بازی Killer 7 ولی با دوربینی که در اطراف می چرخد ؟
اگر اینطور باشه نوآوری خوبیه...;)
مشتاقم بببینم این انیمیشن ادامه ی FFVII است یا مربوط به بازی جدیدشون است
فاينال در هر شماره داراي نواوريهاي بوده مخصوصا در مبارزات مثل شماره 12 (انگليسيش رفته براي اكتبر )نواوري بزرگش در مورد حركت كاراكتر در حين مبارزات است اگر دوربين مثل كيلر 7 بشه به نظر من زياد جالب نميشه (راستي گفتم كيلر 7 يادش افتادم عجب بازي بود خيلي باهاش حال كردم ولي روي اعصا ب راه ميرفت اساسي حتما امتحان كنيد گرچه ميدونم سليقه اي هست و اكثرا"با اين بازي حال نكردند)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط MGS:
فاينال در هر شماره داراي نواوريهاي بوده مخصوصا در مبارزات مثل شماره 12 (انگليسيش رفته براي اكتبر )نواوري بزرگش در مورد حركت كاراكتر در حين مبارزات است اگر دوربين مثل كيلر 7 بشه به نظر من زياد جالب نميشه (راستي گفتم كيلر 7 يادش افتادم عجب بازي بود خيلي باهاش حال كردم ولي روي اعصاب راه ميرفت اساسي حتما امتحان كنيد گرچه ميدونم سليقه اي هست و اكثرا"با اين بازي حال نكردند)
ای گفتی و داغ دلم را تازه کردی.
من هفته ی پیش نزدیک سه بار رفتم دنبال ورژن ژاپنی اش که الان توی تهران موجود است و حتما خودت هم داریش ولی نیومده بود.:((
این پاساژ نخلی ها اصلا احساس ندارند.اگر بازی FPS مزخرف مثل Demon Somoner باشه حتما میارند ولی یه RPG شاهکار مثل فاینال 12 را نمیارند.:(
دور از ذهن نباشه من هم ازش خیلی خوشم اومد ولی چون دوستانم حسابی این بازی را مسخره کردند جرات ابراز وجود نکردم.:cheesygri
راستی این سودا 51 کارگردان همین کیلر 7 یه بازی دیگه داره می سازه.اسمش چیه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
یوبی اعلام نکرده علت این تغییر زمانیه بازی هاش برای چیه؟؟ اخه مثل اینکه یه چیزی شده که همه ی بازی هاشون رفته برای سپتامبر چون اگه یادتون باشه sc تاریخ ارزش مارس بود ولی افتاد به سپتامبر بازی re4 و dmc هم همین طور....

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...;)

شرکت Bungie در زمینه ی نسخه ی PC بازی Halo 2 یکسری توضیحاتی ارائه داده که بد نیست بدونبد...;)

علیرغم اینکه برای اجرای بازی Halo 2 شما صد در صد نیاز به ویندوز ویستا خواهید داشت اما برای اجرای این بازی شما نیازی به یک کارت گرافیک که قابلیت پشتیبانی از DirectX 10 را دارا باشد نخواهید داشت...

Halo 2 با کارت های میتنی بر DirectX 9 هم به خوبی کار میکند
علاوه بر آن شرکت Bungie قصد داره برای نسخه ی PC یکسری Map های جدید ارائه کنه...

اما خبر بعدی

Adventure Gamers خبر از ساخت یک بازی با نام Atlantis V داد

این بازی پنجمین شماره از سری بازی ماجرایی مبنتی بر ماوس از سوی Atlantis Interactive Entertainment است ...و تاریخ انتشار این بازی ماه اکتبر عنوان شده
وقایع این بازی ماجرایی در سال 1930 رخ میدهد و شما در نقش یک مهندس جوان با نام Howard Brooks هستید

این هم چند تا عکس جدید از Gears of War

آخرین ویرایش:

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
یوبی اعلام نکرده علت این تغییر زمانیه بازی هاش برای چیه؟؟ اخه مثل اینکه یه چیزی شده که همه ی بازی هاشون رفته برای سپتامبر چون اگه یادتون باشه sc تاریخ ارزش مارس بود ولی افتاد به سپتامبر بازی re4 و dmc هم همین طور....

این یه سیاست کاریه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
این یه سیاست کاریه
میدونم ولی میخوام دلیلش رو بدونم میخوام بدونم سپتامبر چه چیزی قراره اتفاق بیفته (برای بوبی) که همش رو گزاشته برای سپتامبر.;)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
میدونم ولی میخوام دلیلش رو بدونم میخوام بدونم سپتامبر چه چیزی قراره اتفاق بیفته (برای بوبی) که همش رو گزاشته برای سپتامبر.;)

احتمالا سپتمامبر امسال قراره آسمون بیاد زمین ! یا هم زمین همراه با خودمون میخواد بره هوا ! :cheesygri (این قسمتش یکم سیاسی شد...) :-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Amini:
احتمالا سپتمامبر امسال قراره آسمون بیاد زمین ! یا هم زمین همراه با خودمون میخواد بره هوا ! :cheesygri (این قسمتش یکم سیاسی شد...) :-"
:D پست خیلی منحرف کننده بود.
من فکر میکنم قراره سپتامبر بترکوننن یه پول قلمبه بیاد دستشون.:-"

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ترجمه نمی کنیدش
مهم نظرات پایینش هست وگرنه خبرش رو که تا حالا فکر کنم 10 بار تو اخبار گفتن

سلام .
میبینم که رفتی تو سایت پست هم زدی و کلی از ایران دفاع کردی ؟ ;)
بابا وطن دوست . :d
سلام حاجی
نه من هنوز پست نزدم ترجیح می دم که نزنم چون یه دفعه از کوره در میرم و فحش و....

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
1.Irrational اگهی داده واسه استخدام.همونطور که میدونین بازی Bioshock این استودیو توE3غوغایی کرده.تو آگهی گفته میخوایم یکی از محبوب ترین بازیهای کامپیوتر رو دوباره بسازیم،System Shock3؟؟؟
2.ُSuper Paper Mario ادامه ی بهترین بازی RPG غیر آنلاین سال 2004،قراره 9 اکتبر امسال برای GC بیاد.هنوز خبری از این سری برای Wii نشده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اين بحث انرزي هسته اي به بازي هم كشيده شد:mad:
بابا تمومش كن اين ميگه نكنيد اون ميگه بكنيد هيچوقت از سياست خوشم نيومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر