اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام ;)

هنوز مدت زمان زیادی از آمدن بازی Elder Scrolls :Oblivion نگذشته که حالا خبر از زمان انتشار یک بازی محبوب و پر طرفدار دیگه در سبک RPG شنیده میشه....;)

شرکت Atari و Obsidian Entertainment طی بیانیه ای اعلام کردند که بازی Neverwinter Nights 2 در ماه سپتامبر 2006 راهی بازار خواهد شد.... پس با این وجود مشتاقان بازی بخصوص دوستداران سبک RPG حدود 5 ماه دیگه میتونند NWN2 را بازی کنند..:) ;)

برای دیدن سایت این بازی میتونید به لینک زیر مراجعه کنید از من میشنوید حتما یک سر به این سایت بزنید چون مطالب بسیار جالب و مفیدی در مورد بازی داره ;) منجمله عکس ها ، فیلم ها و تریلر هایی از بازی و همچنین مصاحبه هایی با سازندگان بازی بهمراه مطالب متنوع دیگری در مورد بازی

سایت رسمی Neverwinter Nights 2

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام

هنوز مدت زمان زیادی از آمدن بازی Elder Scrolls :Oblivion نگذشته که حالا خبر از زمان انتشار یک بازی محبوب و پر طرفدار دیگه در سبک RPG شنیده میشه....

شرکت Atari و Obsidian Entertainment طی بیانیه ای اعلام کردند که بازی Neverwinter Nights 2 در ماه سپتامبر 2006 راهی بازار خواهد شد.... پس با این وجود مشتاقان بازی بخصوص دوستداران سبک RPG حدود 5 ماه دیگه میتونند NWN2 را بازی کنند..

برای دیدن سایت این بازی میتونید به لینک زیر مراجعه کنید از من میشنوید حتما یک سر به این سایت بزنید چون مطالب بسیار جالب و مفیدی در مورد بازی داره منجمله عکس ها ، فیلم ها و تریلر هایی از بازی و همچنین مصاحبه هایی با سازندگان بازی بهمراه مطالب متنوع دیگری در مورد بازی
خدایی امسال سال RPG های غربی هست. Gothic 3 هم تقریبا سپتامبر میاد و مطمئن باشید میترکونه.

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
ممنون حمید
منم از اینا میخوام:((:((
راستی یارو کارت گرافیکش چیه؟؟؟ ge force 7900 :confused:

We hooked our review unit up to a 7900 GTX SLI system and got stuck in.

2 تا 7900 GTX بصورت SLI بسته شدن

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
Triplehead2Go, it allows the connection of three monitors over VGA to turn them into a single 3840x1024 monitor

به نظر من چيزه جالي از آب در نمياد. زاويه ي ديد طبيعي نيست. انگار پاناروماس و اصلا به زاويه ي ديد انسان نميخوره !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط ChaosTheory:
بله امین جون. 7900GTX اومده و توی آمریکا قیمتش بین 520$ تا 650$ هست
چه بی سر و صدا :confused: اخه قبلا هر چی جدید میمد میفهمیدیم ولی الان قسمت کارت گرافیک سایت در زمینه ی احبار کارت های گرافیکی یکم ضعیفه...

بخشید این سوال رو اینا میکنم:
این 7900 تونست x1900 رو پشت سر بزاره؟؟؟;)

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خدایی امسال سال RPG های غربی هست. Gothic 3 هم تقریبا سپتامبر میاد و مطمئن باشید میترکونه.

Dark Messiah of Might & Magic فراموش نشه. مطمئن باشید میترکونه :)
البته Two Worlds رو هم نمیشه ندیده گرفت

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یه خبر خوب برای کسانی که از دست این قفل StarForce که روی اکثر بازی های UbiSoft قرار دارد خسته شده اند:

سایت Tiscali Games که به زبان چكوسلواكي می باشد اعلام کرده است که یوبی سافت از قفل SecuROM بر روی بازی Heroes of Might & Magic V استفاده خواهد کرد، بر طبق گزارش آنها از طریق شرکت ناشر لهستانی CD Projekt از این مسئله آگاه شده اند. در ادامه این خبر یوفی سافت رسما اعلام کرد که از قفل StarForce علاوه بر این بازی در ریلیز های آینده خود نیز استفاده نخواهد کرد! یوبی سایت در ادامه کنار گزاشتن این قفل پر دردسر گفته که: "ما در حال حاضر همش در پی رسیدگی به شکایت هایی هستیم که منتسب به مشکلات موجود در نرم افزارهای دارای StarFroce می باشند".

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
چه بی سر و صدا اخه قبلا هر چی جدید میمد میفهمیدیم ولی الان قسمت کارت گرافیک سایت در زمینه ی احبار کارت های گرافیکی یکم ضعیفه...
همچینم بی سروصدا نبود امین :cheesygri
مثل اینکه من همون موقع یک تاپیک در این زمینه درست کردم و بطور کامل توضیح دادما :exclaim: تازه خودتم اولین کسی بودی که در اون تاپیک پست دادی یعنی نخوندی..جالبه :confused: ...بفرما اینم تاپیکش :arrowd:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=687

این 7900 تونست x1900 رو پشت سر بزاره؟؟؟
همونجا یکسری Benchmark هست...خودت مقایسه کن

یوبی سایت در ادامه کنار گزاشتن این قفل پر دردسر گفته که: "ما در حال حاضر همش در پی رسیدگی به شکایت هایی هستیم که منتسب به مشکلات موجود در نرم افزارهای دارای StarFroce می باشند".
فقط اضافه کنم که در اواخر ماه مارس شرکت یوبی سافت از سوی عده ای از گیمر ها به میزان 5 میلیون دلار مورد شکایت قرار گرفت شاکیان اعتقاد دارند که سیستم DRM استارفورس امنیت PC اون ها را در معرض خطر قرار داده...

پیش ازین نیز شرکت Aspyr تصمیم گرفته بود که به استفاده از استارفورس در بازی های آینده ی خود پایان بده...;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
همچینم بی سروصدا نبود امین :cheesygrin:
مثل اینکه من همون موقع یک تاپیک در این زمینه درست کردم و بطور کامل توضیح دادما :exclaim: تازه خودتم اولین کسی بودی که در اون تاپیک پست دادی یعنی نخوندی..جالبه :confused: ...بفرما اینم تاپیکش :arrowd:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=687

اتفاقا یکی از معدود پست بلند هایی بود که تا اخرش خوندم(اخه من حوصله ی پست بلند ندرام
39.gif
) ولی پیش خودم فکر میکردم داری درباره ی 7800 صحبت میکنین:cheesygrin:

همونجا یکسری Benchmark هست...خودت مقایسه کن

38.gif
38.gif

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ببخشید 3 تا سوال داشتم
1- خبری از اضافه شونده ای برای بازی Star Wars Empire at War نشده .
2- 2- خبری از KOTOR3 نشده .
3- خبری از نسخه ی جدیدی از سری Jedi Knights نشده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر