اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
فعلا که هر جا من خودم نوشتن گرافیک بازی godfather آشغاله

حتی کسی که بازی رو خوشش اومده میگه گرافیک بازی برمیگرده به سال 1999 ...اکثرا تصدیق میکنن که گرافیک بازی حتی از GTA هم بدتره...البته خیلی واضح هست بازی که در سال 2006 برای کنسول 7 سال پیش بیاد بیرون بیشتر از این هم انتظار نمیره از گرافیکش.(عکس ها هم مشخصه)
سلام...
واقعا گرافیک بازی افتضاحه. اگر EA پولی رو که برای رشوه به Reviewer ها میده میداد 4 تا طراح گرافیکی خوف استخدام میکرد به نظر من بهتر بود. این قسمتی از نقد XBOXadvanced هست که ببینید چه تعریفی از گرافیک بازی کرده:

-Visually the game is rather impressive too. The city is made up with recreations and artist renditions of buildings from 1920s New York and New Jersey, and the environments have a lot of good detail. The character models for the main characters look terrific as well, and you can tell that a lot of effort went into these main characters.

Visuals------ 8.5
Sound-------8.0
Control------9.0
Gameplay---8.0
Replay-------9.5

Verdict-------8.3

البته از لحاظ گرافیکی حق این بازی بالای 6 نبوده ولی خب دیگه...

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم نمره سایت گیم اسپات به این بازی.

برا کسانی که له له این بازی رو میزدن.

نمره گرافیک و صدا افتضاحه.اونم برا این بازی که فیلمش به نظرم بهترین سه گانه تاریخ سینما بود.

بازم گیم اسپات به بازی های EA داره لطف میکنه و سعی میکنه بهش حال بده.

بازی مشکل فریم ریت داره.(قابل توجه اقا ارشام. :cheesygri :cheesygri :cheesygri .اینو دیگه گیم اسپات گفته ها.)

نکات مثبت بازی :

یک برداشت خوب از حق فیلم گرفته و زیر مراحل خوب که شما رو مشغول میکنه و مبارزه خوب و مپ بزرگ سال 1940 در نیویورک بدون زمان لود و موزیک خوب(خسته نباشین.موزیک رو که از روی فیلم کپی کردین تو بازی)

نکات بد:

AI تعطیل دشمن ها و مشکل FR( این یکی مشکل داره اقا ارشام دیدددددددددی ;) ;) ;) )

The Good: The game makes great use of the film license; plenty of challenging, multitiered missions to keep you busy; fun combat and interrogation system; you can explore a great-looking, expansive map of 1940s new york, with no load times; good music.
The Bad: Heavily recycled character and vehicle models, as well as building interiors; occasionally glitchy and stupid artificial intelligence; unstable frame rate.

به نظرتون حالا باید چه کرد ؟؟؟؟

شاید حرف اقا فرشین درست باشه که بازی خوبی نیست شایدم باشه.ولی ارزش امتحان کردن رو داره. البته معمولا گیم اسپات به بازی های EA خیلی حال میده)

خداحافظ

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من بازي پدر خوانده رو دارم بازي ميكنم وافعا گرافيكش مضخرفه. اما گيم پلي و داستانش حرف نداره .به نظر من بازيش رو بگيريذ

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
درسته گرافیکش تو مایه های gta یهمن که انتظار خیلی بیشتری داشتم
ولی خدایی اگه این بازی atari می زد بیرون گیم اسپات مثل درایورامتیاز 6 به بالا نمی داد

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
IGN هم به بازی Godfather امتیاز 7.9 را داد.(نسخه XBOX). نمیدونم چرا این قدر بالا بهش میدن؟
بازی بر مبنای سیستم بسیار مزخرف انتخاب یک گزینه است مثلا در هر قسمت بازی 2 تا گزینه پیش روی شما قرار میده که باید یکیشون رو انتخاب کنی. یک مثال به همراه چند تا عکس که در واقع ساخته دست بازیسازان هست و برای مسخره کردن این سیستم چرت ساخته شده:

thegodphoenix.jpg

guyorea.jpg

tallonorhitit.jpg

controlEA.jpg

hires.jpg

ign.JPG

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
کلا چه فرقی با مافیا داره(از نظر گرافیک ، گیم پلی ، صدا گذاری ، داستان و....)؟
اصلا مافیا کجا این کجا. اگر حتی همین الان هم بشینید مافیا بازی کنید واقعا کوچکترین ایراد و اشکالی در گرافیک بازی نمیبینید البته منظورم این نیست که بهترین گرافیک رو داره ولی در زمان خودش غولی بود و واقعا هیچ گونه ایراد و Bug گرافیکی نداشت. درست برعکس Godfather که از لحاظ گرافیکی فوق العاده افتضاح است و حقش از 10 نمره 5 و با ارفاق زیاد 6 هست. از لحاظ داستان هم چون از روی خود فیلم الگوبرداری شده(البته با تغییرات جزئی) خب میشه گفت خوب از آب دراومده ولی من به شخصه ظرافت و گیرایی داستان مافیا رو با هیچی عوض نمیکنم. از لحاظ صداگذاری هم واقعا Godfather جوک هست! و مثل قسمت گرافیکی تعریف چندانی نداره. از لحاظ گیم پلی هم یک سری مکانیزم های فوق العاده مسخره ارزش بازی رو پایین آوردن ضمن اینکه یک سری مشکلات از قبیل نشانه گیری و ... هم دخیل شده اند و کلا گیم پلی بازی عالی نیست میشه گفت متوسط رو به خوب.
در کل Godfather بازی چندان جالبی از آب در نیومده و نمره واقعیش 6.5 تا 7.5 است این امتیازای فضایی هم که میبینید باسه خاطر خشکه هست!! هر چی باشه EA هست دیگه!

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
سایت USAToday.com هم به بازی godfather نمره 6.9 رو داد

اینم چیزی که در موردش گفته

Ultimately, EA combines the worlds of two icons in the film and gaming genre to create a bland, agitating shooter.

دیگه در این شک نیست که eagames گند زد به تاپ ترین فیلمی که تا حالا دیدم...

من جاشون بودم رو همون شماره های بعدیه nfs با battlefield فوکوس میکردم. هر چی بازی زده یا داستان نداره یا اگر هم داره از روی یه فیلمی هست . از خودش هیچی نداره...حالا سایت بلیزارد بهتون نشون میدم برید ببینید فقط بازی warcraft کلی برای خودش تاریخ داره که نشون دهنده خلاقیت افرادی هست که تو این شرکت کار میکنن یا شرکت bioware یا سازندگان بازی MGS

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اصلا مافیا کجا این کجا

دوستان اصلا لازم نیست این دو بازی رو با هم مقایسه کنید ! .... به این امتیازات پایین یه نگاه بندازید :

Mafia > 9.3

Gameplay : 9

Graphics : 10

Sound : 9

Value : 8

Tilt : 10

The Godfaher > 8.1

Gameplay : 8

Graphics : 7

Sound : 7

Value : 8

Tilt : 9

دیگه تا تهش بگیرید این گادفادر چه آشغالی از آب در اومده...
از وقتی این Call of duty زد رو دست مدالش دیگه EA خنگ شد.

Last edited by a moderator:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط Saman:
فكر كنم حامد بود ميگفت Ea آشغال ترين كمپاني بازي ساز هست كه خركي غول شده و چقدر هم درست ميگفت ! ...

وقتی پول دار بارشی این طوری میشه بازیه اشغال میسازی ولی اب از اب تکون نیمخوره ولی اگه یه شرکت کوچیک یه بازیه اشغال میساخت ورشکست میشد.:exclaim: فکر میکنم به EA ارثی چیزی رسیده یه دفه پول دار شده مگه نه بازی که صدای زیادی به پا کنه و باعث رونق شرکت بشه نداره...

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
خب فروش بازی پر فروش زیاد داره fifa,NFS و یا همین NBA ویا یه سری بازیها که شاید تو ایران زیاد طرفدار نداشته باشن. ضمنا EA یه شرکت قدیمی من یادمه چند سال پیش برنامه هم میزد مثل Dpaint که برای آمیگا میومد.

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
وقتی پول دار بارشی این طوری میشه بازیه اشغال میسازی ولی اب از اب تکون نیمخوره ولی اگه یه شرکت کوچیک یه بازیه اشغال میساخت ورشکست میشد. فکر میکنم به EA ارثی چیزی رسیده یه دفه پول دار شده مگه نه بازی که صدای زیادی به پا کنه و باعث رونق شرکت بشه نداره...
هی حالا من هیچی نمیگم:cheesygri EA کارش درسته منتهی تشنه پول و قدرت هست و حاضره هر چیزی رو فدای پول بکنه. البته دیگه این طور هم نیست که کشکی کشکی به اینجا رسیده باشه. EA تا بحال بازیهای بزرگ زیادی منتشر کرده همونطور که بازیهای درپیت زیادی هم منتشر کرده.
The Sims
Madden NFL
Fight Night
Def Jam
Fifa
Battlefield
Need for speed
Burnout
Medal Of Honor
وخیلی بازیهای دیگه
حتی همین Fifa Street که خیلی ها فکر میکنن بازی خوبی نیست( و در حقیقت بازی خیلی تاپی هم نیست) چند هفته است که در جداول فروش جزو اولین بازیهاست مخصوصا در انگلیس که فکر کنم برای چندمین هفته پیاپی در صدر فروش قرار داشت.
من خودم عشق EA , UBI , Bioware هستم اما EA بعضی وقتا خیلی بد شورش رو در میاره. ولی این که فقط همه چیز رو از یک زاویه نگاه کنیم و به خاطر یک بازی بد مسئله رو در رابطه با کل شرکت و بازیهاش عمومیت بدیم چندان منصفانه نیست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
سلام حمید
بار اخرت باشه رو حرف من حرف میزنی:cheesygrin: من منظورم نبود که هیچ بازیه خوبی نمیسازه ولی نسبت به تعداد بازی هایی که میسازه بازی های اسغال توش فراوان پیدا میشه و بالاخره 1 دونه بازی خوب مثل Burnout توش پیدا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر