اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام به دوستان

فکر کنم توی صفحه قبل خبر نسخه اضافه شونده بازی AoE III رو داده بودم.حالا خبر رسما تایید شد.

اسم بازی :

Age Of Empires: The WarChiefs

اینم لینکی که خود Ensemble اعلام کرده خبر رو.

لینک اصلی سایت

توی اون صفحه که خبر رو گذاشته بودم براتون از بازی شات هم گذاشته بودم.
+++++++++++++++++++++++++

THQ Gets Unreal

کمپانی THQ حق استفاده از انجین Unreal 3 رو گرفت.هنوز خبری مبنی بر اینکه از انجین در کدوم بازی استفاده میشه منتشرنشده.ولی این انجین در بازی های نسل بعد این کمپانی دخیل هستش.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

سایت walkofgame بهترین های تاریخ صنعت بازی سازی رو اعلام کرده.

در این مراسم که به بهترین افراد و بهترین شخصیت ها و خالقان اون شخصیت ها هست جایزه ای به رسم یاد بود داده شد.

اینو دیگه نمیشه فارسی گذاشت.ببخشید.ولی کل متن رو میزارم ببینید.

این افراد عبارتند از :

وبهترین شخصیت های تاریخ دنیای بازی :

در این لینک هم عکس های این مراسم رو میبینید.دیدنش ضرر نداره.

لینک عکس های این مراسم.

البته عکس های مراسم سال 2005 رو هم توش میبینید.

ببخشید از دوستان که این پست رو انگلیسی گذاشتم.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
بر چه اساس اینارو بهترین شخصیت ها اعلام کردن؟؟؟

سلام

اقا سعید زیر هر شخصیت و افراد معروف دلیلشو برات نوشته.فکر نکنم دلیلی واضح تر و بهتر از این بشه برای این مطلب اورد.همون که کارمک و Sid meire و بقیه شخصیت ها جزء بهترین ها هستن شک داری ؟؟؟؟بنده خدا برای هر نفرو هر شخصیت یه ستون چیز میز نوشته.این دو تا نفر ها جزء بهترین ها هستن.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Empire at War Patch Plans

پتروگلیف اعلام کرده در تدارک یک پج دکگه برای این بازی RTS هست.پچ شماره 1.3

در این پچ یک دنیای جدید و یک سری ایراداتی که توی فن سایت ها برای کانکت به سرور بازی و یک مپ مولتی اضافه شده.

with planned changes to include fixes for connection problems, a new continent, and a new multiplayer campaign map

خداحافظ

آخرین ویرایش:

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
فعلا که هر جا من خودم نوشتن گرافیک بازی godfather آشغاله

حتی کسی که بازی رو خوشش اومده میگه گرافیک بازی برمیگرده به سال 1999 ...اکثرا تصدیق میکنن که گرافیک بازی حتی از GTA هم بدتره...البته خیلی واضح هست بازی که در سال 2006 برای کنسول 7 سال پیش بیاد بیرون بیشتر از این هم انتظار نمیره از گرافیکش.(عکس ها هم مشخصه)

میمونه gameplay بازی ...باید منتظر شد یه چند تا نقد بیاد بیرون براش

گرافیک رو فقط تو این عکسی که لینکش رو گزاشتم ببینید ....آخه این چیه گند زدن به بازی برای اینکه فقط رو همه کنسول ها بدن بیرون

یاده آتاری میفتم

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2006/061/920131_20060303_screen018.jpg

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
بابا اینطوری هام که میگید نیست.اخه یکی از بزرگترین شرکتهای بازیسازی این بازیو ساخته و اگه بد از اب در اومده باشه ابروی ea میره.اونهم ساختن بازی ÷در خوانده.
در ضمن خوده سازندگان بازی در وبلاگ شخصیشون در مورد این بازی گفتند که این بازی یک شاهکاره.
اگه این بازی شکست بخوره یک زن ابروی ea رو برده چون کارگردان این بازی یک زن بوده.

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط ONLY_BAZICENTER:
بابا اینطوری هام که میگید نیست.اخه یکی از بزرگترین شرکتهای بازیسازی این بازیو ساخته و اگه بد از اب در اومده باشه ابروی ea میره.اونهم ساختن بازی ÷در خوانده.
در ضمن خوده سازندگان بازی در وبلاگ شخصیشون در مورد این بازی گفتند که این بازی یک شاهکاره.
اگه این بازی شکست بخوره یک زن ابروی ea رو برده چون کارگردان این بازی یک زن بوده.

همچین میگی انگار ea هر چی ساخته شاهکار بوده این یکی خراب در اومده ..گیریم آبروی ea بره ..چون آبروی ea قراره بره ما بگیم بازیش خوبه که آبروش نره؟ از این حرفهای بچه بازی نزنید

اصلا ea چیزی که توش تجربه نداره بازی های این مدلیه که خلاقیت تو داستان بد جوری احتیاج داره..نصف بازیهاش که battlefield هست که 1 درصد هم داستان نداره..بقیش هم یا ورزشی هست یا sims ...اصلا تا حالا بازی درست حسابی که داستان بخواد زده؟ که حالا آبروش بره یا نره

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
فرشین جان من نگفتم که شما بگید بازیش خوبه که ابروی ea نره.چون به من و شما ربطی نداره.ما بازیه خوب میخوایم.
حرف من اینه که شرکت ea با این همه ادعا و خرجی که بابت این بازی کرده ابروی کاریش از بین میره و از همه مهمتر اینکه سازندگان فیلم ÷در خوانده با ساختن بازیش مخالف بودند.
البته هنوز حرفهای هیچکدوم از ماها درست نیست چون هیچکدوممون این بازیو هنوز انجام ندادیم به غیر از 3 4 نفر که اونها هم گفتند بازی قشنگه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اگه یادتون باشه من قبلا هم تو همین تاپیک گفتم که فکر نکنم پدرخوانده بازیه جالبی از اب در بیاد حالا پیشبینیم درست از اب در اومد... البته کاری به بازی ندارم که خوبه یا نه منظورم اینه که اون طوری که انتظار داشتین و فکر میکردین مثل مافیا هست نیست...

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
حالا ارزش داره بخریم بازیش را یا نه ؟
من چند ماه پیش چند تا دمو ازش دیده بودم گرافیکش در حد همون Mafia بود
اگر گرافیک در همون حد باشه ولی Gameplay و داستان خوبی داشته باشه
برا من قابل قبوله

pandora tomorrow