اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اول یه قضیه رو روشن کینم:لطفا اینقدر طرفدار طرفدار نکنین.دلیلی نداره که چون یه بازی طرفدار زیاد داره،بقیه نتونن نظرشونو بگن.اینجا دموکراسیه!!
دوم اینکه Simsاز اون بازیهاییه که هیچوقت به هیچ نتیجه ای نمی رسین.در هر صورت این بازی یه بازیه پرطرفدار و خوش ساخته که به مذاق(یا مزاج!درستشو نمیدونم!)خوش نیاد.دلیلشم فکر کنم روحیه خشن ما ها باشه!فکر نکنم بشه راجه به این بازی هیچ بحث منطقی ای انجام داد!خودتونو الکی خسته نکنین...
در ضمن دقت کردین WOWبیشتر از یه سال هستش که تو صدر فروشه؟؟فکر کنم به50 هفته برسه.به نظر میاد تا قبل از اومدن Burning Chrosadeهمچنان تو صدر جدول باشه!البته من مقدار زیادی امید به ES IVدارم.
بیاین با هم یکم برای WoWحسرت بخوریم...:d

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
The Biger Is Not The Better ! این شعاری هست که من از یکی از دوستان ( جناب دارک فیلد ) یاد گرفتم و معتقدم صد در صد در مورد این بازی صدق میکنه !
با وجود اینکه منم از این بازی خوشم نمیاد ولی گفته شما رو هم اصلا قبول ندارم. شما هر چیزی رو که خودت دوست نداری برای همه منع می کنی. این بازی فروشش خیلی بالاس و علت فروششم طرفدارای بسیار زیادش. کسی هم نمی تونه منکر این موضوع بشه! (البته علت این طرفداری های زیاد رو باید در جاهای دیگر جستجو کرد)
نسخه ps2 بازی که خیلی وقته اومده احتمالا این خبر فقط مربوط به نسخه arcade اونه؟

بله حتما منظور مصطفی جان همین ورژن Arcade بوده.

خبر God of War2 مبنی بر اینکه برروی کنسول های PS2 , PS3 عرضه می شه خیلی هم جدید نیست. فکر کنم یک هفته پیش جناب آرشام جان هم گزاشته بودند. این بازی فعلا طبق گفته چندین منبع معتبر برروی هر دو کنسول ساخته خواهد شد. البته دلیل اینکه چرا روی PS2 ساخته می شه فکر کنم مشخص باشه چون این بازی مال خود سونی است و محبوبیت خیلی بالایی داره و سونی به این بهونه هنوز می تونه کنسول PS2 شو زنده نگاه داره!
به نظر من گرافيك رزيدنت اويل در حد قابل ملاحظه اي اومده پايين البته نبايد بيشتر از اين توقع داشت
حتما علت توقع شما اینکه PC نمی تونه گرافیکی مثل PS2 را پردازش کنه آره؟!:)

با تشکر

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
ولي بازيهايي كه براي يه كنسول ريليز ميشه خيلي مهمه در فروش اون كنسول و بسيار تاثير گذار...
دقيقا همينطوره عمر يك كنسول و محبوبيتش با بازيهايي كه به روي اون كنسول عرضه ميشن ارتباط مستقيقم داره ؛ ولي اينطور نيست كه متكي به بازي خاصي باشه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خبر اول اینکه حدود 20 روز دیگه The God father میاد !
124.gif

==========================================
خبر دوم :
920890_54666.jpg

بازی Black از سایت گیم اسپات نمره نه چندان خوب 7.4 و از IGN نمره 8.7 گرفت .
اینم یه چند تا عکس .
920890_20060222_thumb001.jpg
920890_20060222_thumb002.jpg
920890_20060222_thumb003.jpg
920890_20060222_thumb004.jpg

عکس های بیشتر

13.gif

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط SamFisher:
خبر دوم :
920890_54666.jpg

بازی Black از سایت گیم اسپات نمره نه چندان خوب 7.4 و از IGN نمره 8.7 گرفت .
اینم یه چند تا عکس .
920890_20060222_thumb001.jpg
920890_20060222_thumb002.jpg
920890_20060222_thumb003.jpg
920890_20060222_thumb004.jpg

عکس های بیشتر

13.gif

جه بد اما باز م رو كنسول بد نيست كلا من فكر ميكردم با اين همه تبليغ 9 رو بگيره

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته درسته که بازیهای اول شخص رو PCبهترن ولی فکر کنم بهتر باشه بدونین که بالاترین میانگین امتیاز این سبک رو تو کل کنسول ها و پیسی بازیای کنسول ها دارن.مثل Metroid Primde&HALOو غیره.خیلی خوب میدونم که این امتیازا نسبت به قدرت کنسول داده میشه ولی به عنوان مثال همه اینا از گیم اسپات امتیاز گیم پلی شون10 شده که هیچ ربطی به قدرت کنسول نداره،در صورتی که امتیاز گیم پلی هف لایف هستش9.و این یعنی اینکه اگه یه شرکت بخواد میتونه رو کسنول هم اول شخص های فوق العاده ای بزنه.البته در کل پیسی بهتره چون بالانس خوبی رو بین کیفیت و کمیت درست کرده ولی تک و توک اول شخص هایی روی کنسول هستن که پیسی تا به حال ندیده...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

در مورد بازی بلک فکر کنم بازی این قدر بدی باشه

من نسخه آزمایشی اون رو از توی تورنیت دانلودش کردم و بعدش رایت کردم و بازیش کردم
حدود پانزده دقیقه بودش که جالب بودش فکر کنم یه خورده گیم اسپات نسبت به این بازی
بی انصافی کرده

ولی نمره گرافیگ و صدا بازی خیلی خوب هستش
و همین تا حدودی باعث میشه که ادم این بازی رو از دست نده

من که بازی رو دیدم ازش خوشم امد

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
امتیاز گیم پلی شون10 شده که هیچ ربطی به قدرت کنسول نداره،در صورتی که امتیاز گیم پلی هف لایف هستش9.و این یعنی اینکه اگه یه شرکت بخواد میتونه رو کسنول هم اول شخص های فوق العاده ای بزنه.البته در کل پیسی بهتره چون بالانس خوبی رو بین کیفیت و کمیت درست کرده ولی تک و توک اول شخص هایی روی کنسول هستن که پیسی تا به حال ندیده...

اتفاقا این قضیه گیم پلی هم بستگی به کنسول و پی سی داره
مثلا همین Metroid Prime
این بازی روی کنسول GameCube با بازیهای FPS دیگه مقایسه میشه ... یعنی گیم پلیش هم مقایسه میشه و وقتی یه بازی درست و حسابی تو این سبک روی اون کنسول پیدا نشه خواه ناخواه امتیاز بالایی میگیره
حالا فرض کن دقیقا همین Metroid بیاد روی پی سی با همون گیم پلی
قطعا امتیاز پایین تری میگیره چون گیم پلیش با گیم پلی اول شخصهای PC مقایسه میشه و اینجاس که مشخص میشه ارزش واقعی گیم پلی اون بازی چقدر بوده
Halo هم به همین ترتیب
الان امیتاز گیم پلی Halo برای XBOX شده 10 در حالی که روی PC شده 9
درسته که نسخه PC حدود 2 سال دیرتر منتشر شده ولی گیم پلی بازی اگه بهتر نشده باشه دیگه بدتر هم نشده با این حال 1 نمره کمتر گرفته
و این نشون میده که گیم پلی Halo PC در مقایسه با بقیه اول شخصهای پی سی این نمره رو گرفته
من فکر نمیکنم یه PC باز نیازی به اول شخصهای کنسول داشته باشه و مطمئنا هیچکس حسرت نبود مثلا Metroid Prime رو روی PC نمیخوره

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط mohandes_register:
نه منظورم پليگون هاي تشكيل دهندشه.از تعداده كمي پليگون تشكيل شده.براي يه همچين بازيي كمه...
البته این فکر نکنم نسخه ی نهایی بازی باشه احتمالا تا موقع ریلیز شدنش مشکلاتش رو رفع میکنن.
در ضمن کیفیت عکس هاش هم زیاد هم بالا نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر