اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
نام
سایه
سایت تامب رایدر به روز شد . خیلی قشنگ شده . کلی ساند ترک رو میتونید گوش کنید . والپیپر و ترایلر هاش همه جمعند . یه کار فلش حرفه ای و بسیار زیبا . حتما ببینید .
www.tombraider.com

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نام
امین
نوشته شده توسط Hellgate:london:
خب،
سلام،
این چیزی که میخوام بگمو احتمالا همه میدونن.ولی امروز این خبر به طور رسمی منتشر شد.
خبر مربوط میشه به ساخت قسمت چهارم از بازی اسپیلینتر سل.
امروز یوبی سافت به طور رسمی خبر ساخت قسمت چهارم از این بازی رو اعلام کرد.هنوز اسمی برای این قسمت انتخب نشده است.و برای کنسول جدید Xbox هم ساخته خواهد شد.
هنوز جزئیاتی از قسمت چهارم منتشر نشده است.و یوبی زمان انتشار این بازی رو بهار 2006 اعلام کرده است.
ولی عده های میگویند:یوبی در حال ساخت یک محیط و منطقه ای جدید برای سام فیشر می باشد.و گسترش دادن داستان و عمق دادن به شخصیت اصلی بازی ست.این بازی بنا به نظر رئیس یوبی سافت( Yves Guillernot) دارای مزایا و یک تجربه جدید برای کنسول های نسل آینده و فعلی می باشد.
اینم منبع این خبر:
http://pc.ign.com/articles/655/655690p1.html
قابل توجه اونایی که له له SC می زنن.
خوش بگذره.
بای بای
خیلی خیلی از خبرت ممنونم
من فکر میکنم این شماره باید فرق اساسی با شماره های قبل بازی بکنه
نمیدونم چرا اینطور حس میکنم

Sayeh

کاربر سایت
نام
سایه
متن کوتاهی هم از داستان (سایلنت هیل 5 : سایه هایی از گذشته ) توی یه سایت پیدا کردم .
بازی سایلنت هیل 5 اینگونه شروع میشه که شخصیت اصلی بازی در ابتدا در یک موسسه روانی حضور داره . طی یک فلش بک به زمانی برمیگردیم که دکتر معالج از کاراکتر اصلی در مورد اتفاقات رخ داده در شهر سایلنت هیل میپرسه . این متن کوتاه تنها چیزیه که در مورد داستان سری پنجم این بازی نوشته شده و در ادامه نوشته که باید منتظر خط داستانی پیچیده و جالبی برای این بازی باشیم و اینکه تیم سازنده در حال کار روی آخر داستان هستند . و به این اشاره شده که این سری آخرین سری سایلنت هیل است که برای Ps2 هم خواهد آمد .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نام
امین
نوشته شده توسط s01id_sn4ke:
به نظر من بايـد تغيير كنه چون ممكنه طرفداراشو از دست بده.

نوشته شده توسط MGS:
اره چون روندش ديگه داره خيلي تكراري ميشه

:twisted: :twisted: :twisted: نه اتفاقا از نظر حرکات سام فیشر خیلی عالی شده بود(شماره 3 رو مگم) ولی از نظر داستان ضعف هایی رو داره

Lich King

Administrator
نام
اشکان
بازی Brothers in Arms: Earned in Blood که می دونم طرفداران زیادی داره نیز وارد بازار شد ولی یه خبر بد چون قفل این بازی نیز StarForce3 است یعنی همان قفل Splinter Cell: Chaos Theory پس فعلا این بازی را نیز باید در لیست بازی نکرده ها قرار دهید! :arrow: ;)
بازی Bet On Soldier: Blood sport نیز که به تازگی عرضه شده از این قفل استفاده می کنه، انگار شرکت های بازی سازی به بایکوت این قفل توسط مردم توجهی نکردن و علاقه زیادی به استفاده از این قفل نشون می دن!:D

البته به کمک برنامه sfcure که به تازگی ساخته شده می شود این بازی ها رو بدون استفاده از DVD-Rom External اجرا و بازی کرد ولی خوب مشکل فقط اینجا نبود یه سری کارهای دیگری نیز مثل گذشته باید انجام داد که فکر کنم خیلی ها در انجام این کار ها دچار مشکل شوند.

SamFisher

کاربر سایت
نام
امید
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:twisted: :twisted: :twisted: نه اتفاقا از نظر حرکات سام فیشر خیلی عالی شده بود(شماره 3 رو مگم) ولی از نظر داستان ضعف هایی رو داره
هنوز عکسی ازش منتشر نشده ؟ :arrow:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
اشکان میشه این برنامه رو کامل توضیح بدی تا همه رو روشن کنی؟فکر کنم 6مسن باره که توضیح میدی واسم!!هر بارم میگم فهمیدم!

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
نام
علی رضا
نوشته شده توسط snakeonline:
این نسخه اضافه شونده Brother in Arms کی میاد؟
در ضمن بلک اند وایت چی ؟؟ اومده؟
اینا همشون انتشار یافته ولی هنوز تو ایران نیومده متاسفانه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Lich King:
بازی Brothers in Arms: Earned in Blood که می دونم طرفداران زیادی داره نیز وارد بازار شد ولی یه خبر بد چون قفل این بازی نیز StarForce3 است یعنی همان قفل Splinter Cell: Chaos Theory پس فعلا این بازی را نیز باید در لیست بازی نکرده ها قرار دهید! :arrow: ;)
بازی Bet On Soldier: Blood sport نیز که به تازگی عرضه شده از این قفل استفاده می کنه، انگار شرکت های بازی سازی به بایکوت این قفل توسط مردم توجهی نکردن و علاقه زیادی به استفاده از این قفل نشون می دن!:D

البته به کمک برنامه sfcure که به تازگی ساخته شده می شود این بازی ها رو بدون استفاده از DVD-Rom External اجرا و بازی کرد ولی خوب مشکل فقط اینجا نبود یه سری کارهای دیگری نیز مثل گذشته باید انجام داد که فکر کنم خیلی ها در انجام این کار ها دچار مشکل شوند.
وای خدای من دیگه دارم دیونه میشم یعنی Brothers in Arms: Earned in Blood هم پر
آقا یه سوال داشتم این quake 4 که از این قفل استفاده نمیکنه اگه بکنه که من خودم رو میکشم

Restricted Area

کاربر سایت
واقعا خیلی عجیبه که بازی ای مثل BLACK چگونه روی کنسول های نسل جاری (ps2, XBOX) قابل اجراس. اگه Criterion میتونه روی ps2 , XBOX چنین بازی ای بسازه دیگه خودتون تصورش رو بکنید که با کنسول های نسل بعد چه ها که نمیتونه بکنه. محیط بازی کاملا تخریب پذیر طراحی شده. Black در یک کلام یک بازی دیوانه وار است. این هم تصاویری جدید و بسیار زیبا از این بازی (نقد این بازی را میتوانید در شماره جدید مجله بازیرایانه مطالعه کنید )

black-20051005115557668.jpg

black-20051005115559043.jpg

black-20051005115558387.jpg

امیدوارم این بازی برای PC هم عرضه بشه :arrow:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر