اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
اينها كاملا مشخص نيست كه شات هاي بازي باشه ولي به ايميل من ارسال شده بود گفتم شما ها هم ببينيد ... البته درباره بازي و امكانات پيشرفته نسخه جديد مطلب زياد خوندم كه به زودي مينويسم ...
1.jpg

2.jpg

3.jpg

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

مطلب جالبي خوندم درباره نفراتي كه در طراحي و ساخت سيمز3 دخيل هستند و شركت اونها اين پروژه طراحي و ساخت بازي را قبول كرده و ميشه گفت بهترين ها هستند اين تيم طراح خالق بسياري از ابزار و موجوداتي بودند كه شايد مدت ها شما را متعجب ساختند ! زياد نمينويسم فقط همين كافي كه اين تيم در طراحي و اجراي پروژه هاي فيلم هاي troy .. A.I .. the polar express نقش اساسي داشته و از جديد ترين كارهاي اين تيم فيلم war of the worlds است و حال در فيلم xmen3 همكاري ميكنند !

اما از پروژه هاي اين تيم در زمينه بازي كه در انها همكاري ميكنند همين كافيست كه در ساخت Dark Sector كنسول 360 ... Duke Nuke em Forever ... و حتي در طراحي و ساخت بازي بزرگ Gears of War و موتور قدتمند Unreal 2007 با Epic همكاري تنگاتنگي دارد !

لازم به ذكر است كار هاي اين تيم خلاق و قدرتمند تنها به اينها خلاصه نميشود و در فيلم ها و بازي هاي بزرگي دخيل بودند حتي در ساخت و طراحي كنسول 360 با XBOX Team كمپاني مايكروسافت همكاري كردند ! پس با اين تفاسير سيمز 3 با همكاري اين كمپاني يك بازي نسل اينده حواهد بود و تصاوير پست قبلي من به نظر نميرسد نشان از قدرت اين بازي دهد و بازي بسيار فراتر از اينها خواهد بود .

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
ممنون حامد جان.
البته خود EA هنوز نخواسته حرفی از این بازی بزنه و این بازی رو کانفیم کنه و حتی ممکنه یک شایعه باشه و به دلیل همین هم هست که در خیلی از سایتها این خبر درج نشده و در سایتهایی هم که حرفی از این بازی زده شده , گفته شده که ممکنه شایعه باشه.

موتور قدتمند Unreal 2007
Unreal Tournament 2007 اسم یک بازی هست و نام انجین این بازی Unreal 3 هست.

+++++++++++

بازی 50Cent: Bulletproof با وجود نقدها و امتیازات بسیار بد , تا حالا 1 میلیون نسخه فروش داشته!!!

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط farzadlion:
خب با توجه به اینکه در این بازی شخصیت مارلین براندو حضور داره بدون شک این بازی را از روی قسمت اول درست کردند..پس داستان بازی عینا مشابه داستان قسمت اول فیلم پدر خواندست...;) قسمت اولشم که فکر کنم اکثرا دیده باشند;)
داستان ربطی به فیلم نداره فقط یه سری از اسامی از اون برداشت شده
داستان بازی داستان 10 سال حضور شما در خانواده ی کورلئونه هست که شما با ماموریت های مختلف در گروه پیشرفت می کنید تا به درجه دون یعنی رئیس گروه می رسید
در مورد اختلاف شدید داستان بازی با فیلم فقط اینو بگم که شما مایکل کورلئونه هستید در بازی که اول مستخدم خانواده کورلئونس ولی در فیلم مایکل پسر دون بود .

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
Unreal Tournament 2007 اسم یک بازی هست و نام انجین این بازی Unreal 3 هست.

ديگه هركي ندونه ارشام مدت هاست منو ميشناسه و ميدونه من فرق بازي Unreal 2007 با موتور گرافيكيش Unreal engine 3 ميدونم !!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا.مگه میشه داستان فیلم نباشه؟
اون تریلر اصلی پدر خوانده رو دیدین؟
توی اون معروفترین لوکیشین فیلم یعنی تیر خوردن مالون براندو یا همون دون کورلئونه نمایش داده شده.
توی یه جایی خوندم که برای ساختن صدای دون کورلئونه از صداهای فیلم استفاده شده و اونجا که لازم بوده از فناوری Voice Capture استفاده شده.که برای EA یک ملیون دلاری خرج برداشته.!!!!
با تشکر.....

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
ديگه هركي ندونه ارشام مدت هاست منو ميشناسه و ميدونه من فرق بازي Unreal 2007 با موتور گرافيكيش Unreal engine 3 ميدونم !!
درسته حامد جون ولی ممکنه بعضی ها اون عبارتی که شما نوشتین رو یه جور دیگه بخونند و فکر کنند که منظور شما خود انجین Unreal2007 هست.

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
Resident Evil 4 on PC [ Rumour ]

یکی از اعضای Capcom Europe در فروم اصلی این شرکت اعلام کرده که بازی Resident Evil 4 که الان برای کنسولهای PS2 و GC موجود هست تا آخر امسال برای PC در اروپا منتشر میشه!
این شخص گفته که Capcom Europe دنبال یک ناشر برای منتشر کردن این بازی بر روی PC هست و خود Capcom منتشر کننده نخواهد بود.البته چون ممکنه این شخص دروغ گفته باشه به این خبر عنوان Rumour رو اضافه کردند.
من خودم هنوز اون تاپیکی که اون شخص توش این مطلب رو اعلام کرده پیدا نکردم و این مطلب رو در یکی از سایتهای معتبر خوندم.

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
داستان ربطی به فیلم نداره فقط یه سری از اسامی از اون برداشت شده
داستان بازی داستان 10 سال حضور شما در خانواده ی کورلئونه هست که شما با ماموریت های مختلف در گروه پیشرفت می کنید تا به درجه دون یعنی رئیس گروه می رسید
در مورد اختلاف شدید داستان بازی با فیلم فقط اینو بگم که شما مایکل کورلئونه هستید در بازی که اول مستخدم خانواده کورلئونس ولی در فیلم مایکل پسر دون بود .
خب در اینکه که این بازی از روی فیلم پدرخوانده که در سال 1972 ساخته شد برداشت شده هیچ شکی نیست اگه میبینی شخصیت اصلی بازی را هم تغییر دادند تنها دلیلش اینه که آقای آلپاچینو حاضر نشد که امتیاز صدا و قیافشو به این بازی بفروشه بنابراین شرکت Ea ناچار شد که شخصیت جدیدی را جایگزین کنه و تا حدودی هم در خط داستان فیلم تغییراتی بده اما مطمعن باش ساختار و چهارچوب بازی کاملا ار فیلم پیروی میکنه اینرا میتونی از مصاحبه هایی که با سازندگان بازی انجام شده متوجه بشی;)

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
خب.با توجه به چیزهایی که پیدا کردم این بازی به احتمال 99/9999999999... درصد برای PC میاد.
لینک تاپیک مربوطه:

http://forum.capcom-europe.com/viewtopic.php?t=7634

این هم گفته ی مدیر اصلی سایت:

OK, here is the information which I have at the moment about this:

1) It looks as though RE4 will be released on PC in Europe this year.

2) as we do not have much experience with PC titles nowadays (it's been a long time since we released a big PC title in Europe) we are looking for a distribution partner to work with. So:

3) RE4 will be released in Europe, but not by Capcom Europe. It looks as though the game will be released by someone else.

این هم لینکی که بیشتر خوشحالتون میکنه:
http://www.play.com/play247.asp?pa=srmr&page=title&r=PC&title=877290
تاریخ انتشار در این سایت 31 مارس اعلام شده!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
یکی از اعضای Capcom Europe در فروم اصلی این شرکت اعلام کرده که بازی Resident Evil 4 که الان برای کنسولهای PS2 و GC موجود هست تا آخر امسال برای PC در اروپا منتشر میشه!
خیلی جالبه ;)
باید PC باز ها خوشحال باشند چون یکی از بهترین بازی های عمرشون را قراره بازی کنند :)
اما یک چیزی که برام عجیبه چرا این خبر تنها در فروم ها عنوان شده و به طور رسمی گفته نشده ؟؟؟:exclaim:

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اما یک چیزی که برام عجیبه چرا این خبر تنها در فروم ها عنوان شده و به طور رسمی گفته نشده ؟؟؟:exclaim:

خب دوست عزیز.اکثر خبرها به همین شکله.یعنی کمپانی خبر رو در سایت یا فروم خودش اعلام میکنه و سایتهای دیگه مثل GS یا IGN (که بعضی ها فقط باید اخبار رو توی این سایتها ببینند تا باور کنند) خبر رو از اونجا ها میگیرند.مثل قضیه اول منتشر شدن UT2007 برای PC.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
ایول . خبر خوش تر از رزیدنت اویل برای پی سی تو این چند ماهه نشنیده بودم . بازیسنتر آماده باش که باید نسخه پی سی رزیدنت اویل رو هم زیر نویس کنی .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خب دوست عزیز.اکثر خبرها به همین شکله.یعنی کمپانی خبر رو در سایت یا فروم خودش اعلام میکنه و سایتهای دیگه مثل Gs یا Ign (که بعضی ها فقط باید اخبار رو توی این سایتها ببینند تا باور کنند) خبر رو از اونجا ها میگیرند.مثل قضیه اول منتشر شدن Ut2007 برای Pc.
بهر حال امیدوارم این خبر هر چه سریعتر بطور رسمی تایید بشه..حالا فرقی نمیکنه کجا فقط در یک سایت معتبر .مثلا در صفحه ی اصلی خود سایت کاپکام...در ضمن اگه قرار باشه این بازی فقط برای اروپا بیاد بعید میدونم سایت هایی نظیر GS و IGN این خبر را نقل کنند;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر