اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
ایول آقا !
ایران توی FIFA 2006 نسخه X360 و World Cup 2006 برای PC هست ! این عکس ماله نسخه X360 هستش !

irfo06_news_Iranreturntofifa.JPG

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میدونم همونه ولی به نظر شما خیلی بی سر و صدا نیومد
حد اقل بی سر و صدا تر از نسخه ی پی سی اود
نگاه كن اين نظر منه اين بازيه آشغال شلوغ كارياش رو كرده با تمام افتضاح بودنش انقدر جايزه برد كه نگو پس دليل نداره رو ايكس باكسم سر وصدا كنه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
میدونم همونه ولی به نظر شما خیلی بی سر و صدا نیومد
حد اقل بی سر و صدا تر از نسخه ی پی سی اود
من نمیدونم...شاید هم بی صرو صدا نیومده باشه...ما که اونجا زندگی نمی کنیم که بدونیم واسش زیاد تبلیغ کردند یا نه...اما این را قبول دارم که نصبت به نسخه ی Pc اون خیلی بی سرو صدا تر اومد

اين بازيه آشغال شلوغ كارياش رو كرده با تمام افتضاح بودنش انقدر جايزه برد كه نگو پس دليل نداره رو ايكس باكسم سر وصدا كنه
کسایی که به این بازی جایزه دادند حتما بیشتر از شما از بازی اطلاع داشتند پس مطمعن باش جوایزی که به این بازی داده شده بیخودی نبوده

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
سلام
یادمه یک بار تو بازی دات یکی از دوستان در مورد رکورد زمان رد کردن بازی ها خبری داده بود.
خب اینو ببینید:
Is it possible to finish 12 adventure games made by LucasArts in just 24 hours? The answer is yes and this movie is the proof... Don't forget to check out the other Quick Done movies from Morrowind (14 minutes and 26 seconds), Quake (12 minutes and 23 seconds), Doom 2 (14 minutes and 41 seconds), Half-Life (57 minutes and 52 seconds), and Half-Life 2 (2 hours, 57 minutes and 35 seconds. Enjoy :)​
انگار بازم یک رکورد شکنی در رد کردن بازی ها به ثبت رسیده.
12 بازی ادونچر Lucas در عرض 24 ساعت.یعنی هر بازی در عرض 2 ساعت.
Morrowind در عرض 14 دقیقه و 41 ثانیه.
Quake در عرض 12 دقیقه و 23 ثانیه.
Doom2 در عرض 14 دقیقه و 41 ثانیه.
HL در عرض 57 ذقیقه و 52 ثانیه.
HL2 در عرض 2 ساعتو 57 دقیقه و 35 ثانیه.
من که اصلا باور نمیکنم.
این زمان ها خارق العادس.
اونم برای بازی مثل Morrowind و HL2

LucasArts Adventure Games Done Quick Movie (15.74MB)

Morrowind Done Quick Movie (139.26MB )
Half-Life 2 Follow Freeman Done Quick (80.43MB )
Half-Life 2 Done Quick Movie (663.82MB)
Quake Done Quick Movie (165.81MB )
Doom 2 Done Quick Movie (134.98MB )
Half-Life Done Quick Movie (470.88MB)
اینم حجم این فایل های تصویری که دادم.
خواستید لینک صفحه دانش بدم.اگه فکر میکنید گرفتنش خوبه.و دوست دارید ببینید.
من دارم میگیرمشون.
ببینم چه جوریاس.

باور کردنی نیست.

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نگاه كن اين نظر منه اين بازيه آشغال شلوغ كارياش رو كرده با تمام افتضاح بودنش انقدر جايزه برد كه نگو پس دليل نداره رو ايكس باكسم سر وصدا كنه
شما اول برو یکم Fps بازی کن بد بیا نظر بده.
همه ی عالم و ادم از داستان قابل قبول و فیزیک و گرافیک این بازی تعریف میکنن بعد شما داری این حرف رو میزنی
واقعا عجیبه!!!!!
اصلا شما این بازی رو کردی؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
دوست عزیز من به نظره شما کاری ندارم چون هر کسی یه نظری داره.
ولی در این بازی چیزهایی نهفته که در هیچ بازیی در دنیا وجود نداره.شاید در نگاه ظاهری بگید هیچی نداره ولی اگه یه ذره درست و منطقی به جزییات نگاه کنید به عظمت این بازی پی میبرید.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
همه ی عالم و ادم از داستان قابل قبول و فیزیک و گرافیک این بازی تعریف میکنن بعد شما داری این حرف رو میزنی
واقعا عجیبه!!!!!
بابا امین ول کن . الان خون به پا میکنی.
خوب هر کسی یه سلیقه ای داره دیگه .
گیر نده.
بازی هالف لایف رو سلیقه های خاص فقط درک میکنن.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
واقعا عجیبه!!!!!
قبول آقا من FPS كم بازي كردم نمي تونم منكر اين بشم ولي من انقدر FPS بازي كردم كه بدونم از اين مدل بازيا سال قبل بهر هالف لايف 2 زياد بود نمونش ريديك يا مترويد پرايم 2 اما در مورد زگرافيك من اين بازي يه كارت x800 اجرا كردم به جرا’ت مي گم اونقدرا تحسين بر انگيز نبود مثلا چرا آبها بايد تو اين بازي به رنگ قهوه اي باشن بقول خودم مصرف قهوه شون موقع ساخت بازي بالا بوده
در مورد فيزيك و تحقق گرايي بايد بگم ما اگه بخوايم بازي كنيم بايد كيو ببينيم ها آقا ما مي خوايم بازي كنيم اگه بيان بمون چار تا جعبه جا بجا كردنو با يه تفنگ مسخره به عنوان فيزيك بن كه ديگه هيچي...
يه سو’ال ميكنم خداييش گيم پلي بازي خستتون نكرد . شايد بگي نه شايدم بگي آره بهر حال اين بازي بد جوري ريتم يكنواخت و خسته كننده اي داشت با اون موزيك مسخرش .
اما اگه مي شه جناب Death Knight يكم از اين نكات دروني اين بازي رو برام بگه

يه نكته هم بگم من اين بازي رو بطور كامل بازي نكردم تا چپتر 11 رفتم ديگه خستم كرد رفتم كوتور1 بازي كرم براي بار 5م

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
قبول آقا من FPS كم بازي كردم نمي تونم منكر اين بشم ولي من انقدر FPS بازي كردم كه بدونم از اين مدل بازيا سال قبل بهر هالف لايف 2 زياد بود نمونش ريديك يا مترويد پرايم 2 اما در مورد زگرافيك من اين بازي يه كارت x800 اجرا كردم به جرا’ت مي گم اونقدرا تحسين بر انگيز نبود مثلا چرا آبها بايد تو اين بازي به رنگ قهوه اي باشن بقول خودم مصرف قهوه شون موقع ساخت بازي بالا بوده
در مورد فيزيك و تحقق گرايي بايد بگم ما اگه بخوايم بازي كنيم بايد كيو ببينيم ها آقا ما مي خوايم بازي كنيم اگه بيان بمون چار تا جعبه جا بجا كردنو با يه تفنگ مسخره به عنوان فيزيك بن كه ديگه هيچي...
يه سو’ال ميكنم خداييش گيم پلي بازي خستتون نكرد . شايد بگي نه شايدم بگي آره بهر حال اين بازي بد جوري ريتم يكنواخت و خسته كننده اي داشت با اون موزيك مسخرش .

يه نكته هم بگم من اين بازي رو بطور كامل بازي نكردم تا چپتر 11 رفتم ديگه خستم كرد رفتم كوتور1 بازي كرم براي بار 5م
کی گفته ریدیک از هالف لایف 2 بهتر بود؟؟؟؟؟؟؟؟البته هر کس یه نظری داره و شاید شما ریدیک رو از هالف لایف بهتر بدونین ولی من نظرم رو کلی میگم چون اعم بازیکن ها از بازی هالف لایف 2 خیلی راضی تر از ریدیک بودن و اگه قرار باشه یکی رو انتخاب کنن فکر میکنم هالف لایف 2 امتیاز بیشتری رو بگیره.
در مورد اب ها باید بگم شرمندتونم شما نسخه ی سالمی از این بازی رو ندارین که میگین اب قهوه ای هست چون یکی از نقاط قوت هالف لایف 2 همین ابش هست که به بهترین شکل ممکن ساخته شده.
شما این عکس پایین رو ببینید نظرتون عوض میشه( شرمنده که عکس رو بزرگ گزاشتم خواستم همه ببینن):
half-life2_4.jpg

حالا من میخوام از شما بپرسم که فیزیک بازی چه هیزم تری بهت فروخته که مخالفشی؟ مگه بده که بازی طبیعی باشه؟ مگه بده که احساس کنی در واقعیت بازی میکنی ؟
اصلا چرا نباید بازی ها فیزیک خوب داشته باشن دنیا روز به روز پیشرفت میکنه بعدش شما میگید اگه فیزیک نخوایم باید کی رو ببینیم؟
111.gif
111.gif

در موره گیم پلی هم باید بگم که من یه ع (اپسیلون) هم از گیم پلی بازی خسته نشدم این قدر این بازی تنوع داشت.
half-life-2-20041001075518411.jpg

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نوشته شده توسط sina_unl:
ممکنه من هم از هالف لایف خوشم نیاد این دلیل نمیشه که بیام و گیر بدم به هالف لایف و بگم که بازی بیخودیه . خداییش قوانین فیزیک مثل جازبه و وزن روش خیلی کار شده و همین باعث شده که کلید های جالبی بشه برای ادامه بازی ایجاد کرد . و همچنین شبیه سازی آب توی این بازی ها رو نمیشه نادیده گرفت..

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
بچه ها گیر ندید خوب نظرش رو گفته که بازیه هف لایف 2 آشغاله این یه نظره شخصیه

قرار نیست که هر کسی اومد بدون هیچ دلیل تو یه خط نوشت بازی آشغال هست یا عالی هست شما بخواید 4 صفحه از سایت رو بهش اختصاص بدید که قانعش کنید اشتباه میکنه یا نمی کنه

اگر گیم اسپات یا گیم اسپای یا هر سایتی که قبولش دارید یا ندارین میاد به یه بازی امتیاز پایین میده یا بالا میده چه درست چه غلط برای اون درست غلطش 3-4 صفحه نقد مینویسه بعد یه امتیاز هم میزاره تنگش

این در مورد اینکه با یه خط نوشتن یه چیزی خوب هست یا بد شما نباید یه بحث چند صفحه ای براش بکنید ارزش وقتی که میزارید نداره

حالا فرض میکنیم طرف چند تا دلیل براتون بیاره باز هم قرار نیست طرف مثل شما فکر کنه

من خودم به شخصه بعد از 1 ساعت از بازی های racing خسته میشم چون فکر میکنم این که تا آخر بازی قراره یه جور باشه حالا من 3 دور برم یا 10 دور برم یکی 10 ثانیه کمتر یکی 10 ثانیه بیشتر بهم حال نمیده

از اون ور یکی با همین موضوع کلی حال میکنه

این در مورد هف لایف2 هم صدق میکنه..

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
سلام ...

حرف و صحبت زياد دارم ولي وقت خيلي كم دارم ! وقتي به تعويض سال ميلادي نزديك ميشيم همه چيز بالا ميگيره كه ما البته بيشتر بازي هاشو ميبينيم ... بازي هاي 360 از سايت هاي معتبر امتياز گرفتن ... بازي هاي بزرگي براي كنسول ها در راه هست ... بازي هاي بزرگي وارد بازار شده ... شايعات بسياري درباره بازي هاي دنباله دار و محبوب پيچيده كه اگه بخواهيم به همش بپردازيم كلي زمان ميبره ...

اما از يك جايي شروع كنيم !

Shadow Of The Colossus.jpg

اقا هركسي Shadow Of The Colossus را بازي نكرده توصيه ميكنم بدونه فكر وقتي اين بازي را ديد تهيه كنه يكي از شاهكارهاي سوني هست كه مثل خداي جنگ بر روي كنسول PS2 عرضه شده ... محيط بازي بسيار وسيع و گسترده هست و البته زيبا ... حركات شخصيت و غول ها به زيبايي طراحي شده و كمترين خطاي ممكن در بازي ديده ميشه حركات اسب شما كه جاي خود داره و تا پايان بازي از آن لذت خواهيد برد ... من اين بازي را ديروز تمام كردم (البته خيلي وقت هست كه بازي در بازار موجوده ولي وقت بازي كردنشو نداشتم) به هر حال يك داستان و سبك جديد و مهيج و تجربه اي ناب در پيش روي شماست از دستش نديد !

بازي P.J King Kong هم براي كنسول PS2 من گرفتم و هنوز نسخه PC را نديدم ... كم بازي كردم ولي به نظرم جالب اومد ... از ابتدا داستان روايت ميشه و شما ماجرا را از شخصيت اول داستان ميبينيد به صورت اول شخص ... به نظر جالب مياد مخصوصا اينكه بازي هايي كه دايناسور و موجودات ماقبل تاريخ داشته باشن تو اين دورو زمونه كم پيدا ميشه ... حتما براي تبليغات اين بازي اين جمله را شنيديد : one of the best gaming experiences this year ...

1 (5).jpg

ميخواستم نقل قولي كنم از يك مطلبي كه درباره Splinter Cell 4 خوندم ولي ترسيدم يكم درگيري پيش بياد پس همين دو تا عكس كه گفته ميشه از گيم پلي بازي هست را ببينيد :

1.jpg

1 (1).jpg

درباره خارق العاده ترين ريسينگ امسال هم هيچ حرفي براي گفتن ندارم ... فقط من نميدونم اين بحث خفني كه درباره خرابي هاي بسيار واقعي اتومبيل ها قبل از عرضه بازي بود كه اگه بمالي به ديوار اينقدر بدنه زيبا عكس العمل نشون ميده و اطراف هم تاثير پذيرند و فلان و فلان پس چرا اينطوري شد ... يك جايي خوندم اگه با اين لودينگ چند دقيقه اي بازي را روي گيم بوي هم عرضه ميكردن نتيجه خوبي داشت ! من نميدونم يعني خود مايكرو سافت سخت افزار كنسولشو اينقدر خوب نميشناسه كه يك باز به قول معروف اختصاصي و معروف كنسول خودش براي بارگذاري اينقدر زمان ببره و در اخر هم بازي با تبليغات و بهتر بگيم شايعات پيشين حتي نزديكي هم نداشته باشه !

1 (3).jpg

1 (4).jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
ميخواستم نقل قولي كنم از يك مطلبي كه درباره Splinter Cell 4 خوندم ولي ترسيدم يكم درگيري پيش بياد پس همين دو تا عكس كه گفته ميشه از گيم پلي بازي هست را ببينيد :
سلام حامد جون.
به خاطر عکس ها ممنون.
ولی اگه میشه اون مطلب رو بگو من و بچه های دیگه قول میدیم بی جنبه بازی در نیاریم
44.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر