اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام به دوستان
امشب در کانال گیم وان در برنامه ی Le Jt داشت چند تا بازی نشون میداد و در زیر تصویر هم اسم بازی و کنسولشو مینوشت رسید به Devil may cry 4 و زیرشم نوشت برای ps3 و xbox360 و pc
حالا میخواستم ببینم جریان چیه .یعنی قراره برای Pc هم بیاد .اگر بیاد و درست هم بیاد عجب حالی داده capcom
مرسی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام به دوستان
امشب در کانال گیم وان در برنامه ی Le Jt داشت چند تا بازی نشون میداد و در زیر تصویر هم اسم بازی و کنسولشو مینوشت رسید به Devil may cry 4 و زیرشم نوشت برای ps3 و xbox360 و pc
حالا میخواستم ببینم جریان چیه .یعنی قراره برای Pc هم بیاد .اگر بیاد و درست هم بیاد عجب حالی داده capcom
مرسی
دیر رسیدی ته دیگش رو هم خوردن :biggrin1: 2 ماه نیم پیش اعلام شد که برای pc & 360 هم میاد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام خوب های بازی سنتری و همه دوستداران بازی ....

خب من به سلامتی کار پروژم تموم شد و باید هفته اول خرداد برم برای دفاع کرمان...

الان کلی شادم که مثل بختک افتادم دارم عقده هاموم در مییارم.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
این مطلب رو که می گم مربوط میشه به بازی CoH.

اره یکم دیره . خیلی هم دیره.

می خوام یکم در مورد بخش مولتی بازی صحبت کنم. من الان 3 روزه دارم بازی می کنم. با سریال ولید.

بخش مولتی حدودا روزی 11000- 12000 تا یوزر داره و شما بعد از اینکه یوزر و پس خودتون رو مشخص کردین میرین توی بخش آنلاین بازی.

این بخش شامل 4 قسمت میشه.

قسمت اول خبرهای جدید از بخش مولتی بازی.

i588355_RelicCOH2007051018304167.jpg

قسمت دوم حالت رقابت و Challenge.

i588358_RelicCOH2007051018304325.jpg

قسمت سوم : Ranking Game

شاید بهترین قسمت بازی در حالت مولتی این بخش باشه. در هنگام شروع شما در حالت axis ,
Allies دارای لول یا رنک 1 میشین. و در حالت یک به یک ، دو به دو ، سه به سه ، چهار به چهار می تونین شروع به بازی کنین.

سرور بازی براساس رنک و لول شما افراد متناسب و منتظربرای بازی رو گیر می یباره و شما بازی رو شروع می کنین.

( این مطلب رو توی پرانتز بگم. همیشه فکر می کردم توی بازی استراتژی حرف ندارم. ولی الان دچار یاس فلسفی شدم)

افرادی که توی این قسمت بازی میکنن با شما هم رنک هستن و در کل این سرور فکر کنم حدود 200000 نفر ثبت نام کردن و شما در این بخش رتبه بندی میشی. با یک برد میری بالا و با یک باخت نمره منفی میگیری.اینم افراد برتر این بازی در کل دنیا. اینم بگم که بالاترین لول 10 هستش.

i588364_RelicCOH2007051018304693.jpg

اگه خیلی وارد هستین بهتره یک نفره یک نفره مپ بندازین و بازی کنین. ولی اگه مثل من بعد از 3 باخت توی قسمت 1به 1 دچار افسردگی شدین بهتره برین سراغ 2 به 2.

در این حالت یک نفر کمک شما میکنه و با هم باید حال دشمن رو بگیرین. شما می تونین یا Alliesباشین یا Axis.

اینم امار من بعد از 7 بازی.

5 باخت و دو برد. و رتبه من رو هم میبینی. من الان لول دو توی Allies هستم و لول 1 توی Axis.

در مورد قوانین بازی هم که همه مولیت باز ها میدونن.

مثلا من یکی از باخت هام به خاطر این بود که ADSL م یهو قاطی کرد و بازی رو در عین شایستگی باختم. ;) :biggrin1:

یا مثلا یکی از برد های من به خاطر این بود که در حالت 2 به 2 . یکی از اعضای رقیب خیلی لگ داشت و به رای گذاشتن که Drop کنیم بیرون یا نه. منم که از خدا خواسته گفتم اره بابا.

چت توی مپ و رقابت ها هم عالیه .مثلا توی یکی از برد هام که 2 به 2 بود . همگروهیم فقط ادم می ساخت و من هم فقط تانک و ... بازی رو بردیم ..... هورااااااااااااااااااااااا.

باید بگم که این دومین بازی مولتی استراتژیم بعد از جنرال بود .این بازی که به نظرم عالیه و رقیب ها هم تا الان که رومو خیلی کم کردن.

راستی چهارمین قسمت هم چت داخلی یوزر ها هستش.

i588360_RelicCOH2007051018304487.jpg

الان هم توی قسمت Allies رنک دو هستم و رتبم هم 3799 هستش. با یوزر HellgateLondon.

i588369_RelicCOH2007051018304968.jpg

تا 3-4 روزه دیگه هم در مورد استالکر و C&C3 ، بخش مولتیش براتون نوضیحاتی می دم.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خبر دوم :

i588373_godfrey3.jpg
[]​

این خبر مربوط میشه به بازی FallOut3.

Liam Neeson ، این چهره رو همه فیلم دوستان میشناسن، به عنوان رهبر گروه صدا گذاری بازی هستش. این شخص در فیلم های زیر ایفای نقش کرده ..

Schindler’s List, Star Wars: Episode I, The Chronicles of Narnia, and Batman Begins. Throughout his illustrious career

Liam احساس خوشحالی کرده که در فعالیت گروه Bethesda حضور داره و خوشحاله ....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر سوم:

10 بازی برتر هفته ..از نظر فروش ...

1- Lord of the Rings Online: Shadows Of Angmar - Turbine/Midway
Lord of the Rings Online: Shadows Of Angmar Special Edition - Turbine/Midway-2
World Of Warcraft: Burning Crusade - Blizzard-3
World Of Warcraft - Blizzard-4
The Sims 2 Seasons - Electronic Arts-5
Command & Conquer 3: Tiberium Wars - Electronic Arts-6
The Sims 2 - Electronic Arts-7
The Sims 2 Celebration Stuff - Electronic Arts-8
Bejeweled 2 - PopCap Games-9
Elder Scrolls IV: Oblivion Shivering Isles - Bethesda Softworks/2K Games-10

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر چهارم :

چند روز پیش یک تریلر از بازی Witcher دیدم . از گیم پلی بازی. راستشو بخواین خیلی افتضاح بود. مبارزات با اون چیزی که قبلا توی تریلرهای سال قبل دیده بودم زمین تا اسمون فرق داشت. ولی کلا به این بازی امیدوارم.

این شات ها تازه از بازی اومده....

اینم بگم که گرافیک بازی حرف نداره ....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر پنجم :

سایت بازی Unreal3

Unreal 3

یا علی ...

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اولين اطلاعات از SC:Conviction

مجله Finnish امروز اطلاعات جدیدی از بازی Splinter Cell: Conviction را فاش کرد. بازی که خبر ساخت آن اولین بار در X06 در بارسلنای اسپانیا اعلام شد و پس از آن هیچ اطلاعاتی از بازی فاش نشد.
به نوعی می توان گفت Splinter Cell دگرگون شده است به طوری که شما در نسخه جدید بازی فقط و فقط برای خودتان هستید و از هیج سازمان و یا نهادی حتی NSA نیز ماموریت نمی گیرید. شما در یک شهر برای خودتان آواره هستید و البته باید از دست مامورین امنیتی نیز فرار کنید زیرا شما یک فراری هستید. به نظر می رسید سازندگان از تغییر و تحولات اساسی که در نسخه چهارم به بازی اضافه کردند یعنی جلوه انسانیت سم اکنون باردگیر می خواهند همه چیز را دگرگون کنند اما هنوز اطلاعات زیادی در دست نیست.
خبرنگار مجله Finnish بعد از مشاهده تریلر به نمایش در أمیده برایش اینگونه می نویسد: سم در یک پارک حضور دارد. هدف او رسیدن به یک کامپیوتری در ساختمان است. او می بایست بدون کشتن پلیس هایی که در منطقه پارک حضور دارند خود را به پارک برساند البته در این راه سم می تواند از مردم کمک بخواهد البته مشخص نیست به چه قیمتی مردم حاضر می شوند به یک فراری که در حال گریز از ماموران امنیتی است کمک کند و برای خود مشکل ساز شوند.
سازندگان بازی گفته اند بازی در نسخه جدید سخت تر از گذشته شده است و به این راحتی ها نمی توانید مراحل پیش رو را پشت سر بگذارید.
سازندگان بازی متذکر شده اند بازی SC:Conviction به هیچ وجه برای PS3 منتشر نخواهد شد البته خدا می داند حرف های آن ها چقدر راست باشد زیرا Double Agent نیز نهایتا برای PS3 منتشر شد. سازندگان بازی هدف خود از این کار را این چنین اعلام کردند: هنگامی که شما در حال ساخت یک بازی برای یک کنسول مشخص هستید تمام تمرکزتان را روی آن می گذارید تا بازی از بیش ترین امکانات سخت افزار آن کنسول بهره گیری کند اما وقتی قرار است بازی برای چند کنسول عرضه شود با توجه به متفاوت بودن سیستم آن ها نمی توانید یک بازی بسازید که از حداکثر توان آن کنسول بهره مند شود.
عکس های اسکن شده توسط خبرنگار مجله Finnish:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اگر قبلا توسط فرد ديگري اعلام شده شرمنده:

به نقل از IGN:
شرکت کپکام ناشر بازی Lost Planet اعلام کرد قصد انتشار دموی قابل بازی نسخه PC این بازی را در تاریخ ۱۵ May ( فردا - چهارشنبه) دارد. نسخه PC این بازی در حال حاضر درجه سنی T ( ۱۳ سال به بالا) را از سوی ESRB دریافت کرده است و با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
Lost Planet نسخه PC بر روی ویندوز XP با DirectX9 و بر روی ویندوز ویستا با DirectX10 اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است بازی بر روی ویندوز ویستا به همراه DirectX9 نیز اجرا خواهد شد.نسخهWindows Vista این بازی به سبب بهره گیری از تکنولوژی DirectX10 و Shader Model 4دارای گرافیکی بسیار بالاتر ، صحنه های انفجار طبیعی تر ، سایه های طبیعی تر و جزییات بیشتری خواهد بود. بخش Multiplayer بازی قابلیت پشتیبانی از ۱۶ نقر را خواهد داشت. Lost Planet از دسته های Xbox360 برای بازی به همراه PC نیز پشتیبانی خواهد کرد.
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر رجوع کنید:
http://www.lostplanet-thegame.com
http://www.lostplanetcommunity.com.
http://games.ign.com/articles/788/788039p1.html

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این خبر برای یک ماه پیش هستش شما بهتره برای اینکه متوجه بشید این خبراتون تو فروم هست یا نه به تاپیک اخبار داغ کنسول ها مراجعه کنید یه راه دیگه هم هست خبر حداقل 5 ساعت ازش نگذشته باشه اونموقع شاید تکراری نباشه;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

این مطلب رو می دونم که سیاوش توی تاپیک اخبار داغ کنسول ها گفت که شاید بیلیزارد در تدارک یک استارکرفت از نوع MMO باشه. ولی این صفحه اول سایت بیلیزارد هستش.

به نظر شما بازی بعدی بیلیزارد چیه ؟؟؟ به نظر من دیابلو III

گفته شده که Starcraft II, Diablo III, Starcraft MMO یا شاید یک عنوان جدید از غول اروپایی بازی ها .... در کار باشه ...

می دونم اخبار خوب و عالی رو بچه ها دارن می گن.ولی این مطلب رو بگم که مجله Game For Windows سه تا مقاله درجه یک داده توی شماره ژوئنش.

یک نقد عالی از دو بازی استودیوی FlagShip. بازی Hellgate:London و Mythos.

و یک نقد عالی از استودیوی بیلیزارد و اعضای اون و به خصوص شخصی که فرشین خبرش رو داده بود. دبیری ...

خداحافظ

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
این خبر برای یک ماه پیش هستش شما بهتره برای اینکه متوجه بشید این خبراتون تو فروم هست یا نه به تاپیک اخبار داغ کنسول ها مراجعه کنید یه راه دیگه هم هست خبر حداقل 5 ساعت ازش نگذشته باشه اونموقع شاید تکراری نباشه;)

يك ماه پيش؟ IGN پريروز اين خبر اعلام كرده !!!!!!!!!!!!اخبار داغ كنسول ها مال كنسول هاست اسمشم روشه من كاري با كنسول ندارم!!!!!!!!البته شايد اينجا همه چيز برعكسه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
يك ماه پيش؟ IGN پريروز اين خبر اعلام كرده !!!!!!!!!!!!اخبار داغ كنسول ها مال كنسول هاست اسمشم روشه من كاري با كنسول ندارم!!!!!!!!البته شايد اينجا همه چيز برعكسه؟
اونجا خبرش رو گزاشته بودن چون اونجا اپدیت تر از اینجاست!!
خبرش هم ماله همون 1 ماهه پیشه شما اشتباه فکر کردی پریروز خبر اعلام شده;)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

به نقل از IGN:
شرکت کپکام ناشر بازی Lost Planet اعلام کرد قصد انتشار دموی قابل بازی نسخه PC این بازی را در تاریخ ۱۵ May ( فردا - چهارشنبه) دارد. نسخه PC این بازی در حال حاضر درجه سنی T ( ۱۳ سال به بالا) را از سوی ESRB دریافت کرده است و با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
Lost Planet نسخه PC بر روی ویندوز XP با DirectX9 و بر روی ویندوز ویستا با DirectX10 اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است بازی بر روی ویندوز ویستا به همراه DirectX9 نیز اجرا خواهد شد.نسخهWindows Vista این بازی به سبب بهره گیری از تکنولوژی DirectX10 و Shader Model 4دارای گرافیکی بسیار بالاتر ، صحنه های انفجار طبیعی تر ، سایه های طبیعی تر و جزییات بیشتری خواهد بود. بخش Multiplayer بازی قابلیت پشتیبانی از ۱۶ نقر را خواهد داشت. Lost Planet از دسته های Xbox360 برای بازی به همراه PC نیز پشتیبانی خواهد کرد.
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر رجوع کنید:
http://www.lostplanet-thegame.com
http://www.lostplanetcommunity.com.
http://games.ign.com/articles/788/788039p1.html

سلام از اخبار شما ممنون این خبر حدود 25 روز پیش اعلام شد و چند روز پیش تایید شد
اما پست 5905
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=64&page=394
این خبر قدیمی هست
به قول samir لطفا خبر رو حتی کمتر از 1 ساعت بعد اعلام تو سایت بزارید وگر نه خبر موجود هست;)
موفق باشید-رضا

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
Time Shift

با سلام من مدتی پیش تریلر Time Shift رو دیدم خیلی جو گیرش شدم. این بازی اومده نیومده؟! کی میاد؟ همچنین بازی Hellgate :London برای PC میاد؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
با سلام من مدتی پیش تریلر Time Shift رو دیدم خیلی جو گیرش شدم. این بازی اومده نیومده؟! کی میاد؟ همچنین بازی Hellgate :London برای PC میاد؟

تاریخ انتشار Time Shift نامعلوم هست اما برای اوایل پاییز شاید حاضر بشه;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

این شات دیروز از بازی FallOut3 منتشر شده. به نظرتون شاهکار نیست. توی چند سال اخیر تنها چند تا شات دیدم که اثری خوب روم داشت و یک سری هم ArtWork برای بازی World of Warcraft که برای احماد گذاشتم کنار. اون Artwork ها هم اثری خوب روم داشت...

بازی که به نظر می یاد باز هم عنوانی عالی و فراموش نشدنی هستش.

( بعد از بازی آبلیویون هر بازی Action-RPG دیگه ای رو بازی می کنم، یهو می گم هیچ بازی Oblivion نمیشه. هنوز یاد و خاطره این بازی رو دارم و قبول دارم تنها خود Bethesda می تونه یه بازی شبیه این بازی بسازه و بس...)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینم BenchMark بازی Lost Planet :

خداحافظ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر