احتملا يه راه جديد براي با هم بازي کردن حتي اگر بن شده ايد

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
با سلام
ديروز در اين سايت http://www.xbconnect.com ديدم برنامه اي را گذاشته و گفته مي توانيم با اين برنامه ، ( که نحوه نصب و اجرا و اتصال هايه مربوطه را هم تويه سايت با شکل توضيح داده ) حتي اگر بن شده ايد بازي کنيم .
البته مشخصاً XBLنيست اما چيز مثل يه پروتکل مي مونه که ميشه باهاش روم هايي براي بازي مشترک ايجاد کرد ومشخصا ً به درد ماهايي که داخل ايران و با اين کيفيت پينگ هستيم ميخوره.
خوشبختانه چند تا بازي با سبک اکشن و همين طور PGR رو ساپورت مي کنه کم ميتونه تا حدودي جاي XBLرو پر بکنه.
نکته اين جاست که شايد الان تعداد بازي هايي که ساپورت ميکنه کم باشه ولي با يه نگاه به ليست بازي هاي سري اول Xbox ميشه حدس زد که در آينده تعداد بازيهاش افزايش پيدا بکنه.
ولي از اون جايي که اينترنت من 256k اما از نوع PPPoE هست نمي تونم اين برنامه رو امتحان کنم. خواشه ميکنم که يکي از دوستان اين برنامه رو چک بکنه تا اگر جواب داد من هم براي تغيير نوع اينترنتم اقدام کنم.
طبق گفته سازندگان برنامه اين نرم افزار از اينترنت با پهناي باند 128 سازگار هست.
لطفاً برنامه رو چک کنيد و ببينيد که :
1) آيا اين برنامه همه ي بازي ها رو ساپورت مي کنه يا فقط بازي هايه خاصي است ؟( آخه توش زده بود Call of Duty 3 يا Halo 2 )
2) مي توانيم خودمان توش برايه بازيه مورده نظر مون روم درست کنيم يا اين برنامه فقط از بازي هايه خاصي پيروي مي کنه ؟

از همه اساتيدي که اطلاعاتي دارند خواهش مي کنم يه دسته کمکي بدهند ببينيم مي شه با هم از اين راه دوباره با هم بازي کنيم .

با تشکر :blushing:

آخرین ویرایش:

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
و اما ورژن پولي اين نرم افزار که در حدود 15 دلار هست امتيازات زير رو داره که مسلماً اگر برنامه خوبي باشه ارزشش به اندازه اشتراک گلد XBL هست.
XBConnect Pro Advantages
  • Access to pre release versions and features that Non pro users don't receive.
  • Lets you search for users that have a game you want to play.
  • XBC Pro lets you apply ping ******s to the game list.
  • XBC Pro lets you find players near you. This helps setting up Lag free games.
  • XBC Pro lets you search for players that have the same games as you.
  • You also get that warm fuzzy feeling for supporting all our efforts.
  • Customize kicks
  • More player control
  • Mute players in chat
  • MIRC colors
  • Player banning

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
این برنامه ها ( چندتای دیگه هم هستن و فقط همین یه دونه نیست ) بدرد من و شما نمی خوره...
البته منظورم برای XBox 360 هست ، با XBox Original مسئله ای ندارن...
ولی چرا؟!؟!...
XBox 360 بر خلاف XBox1 یه Ping Limiter داخلی داره... این برنامه های هم در اصل یک Local Area Network تحت Internet هستن و برای اینکه بتونین ازشون استفاده کنین باید در بازی قسمت شبکه رو انتخاب کنین... قاعدتا پینگ شما مثل یک شبکه محلی پایین نخواهد بود ، و پینگی که شما عملا دارید خیلی بالاتر از مقدار مجازه ... مثلا اگر در بهترین حالت 100m/s هم باشه ( که نیست! ) Ping Limiter داخلی کنسولتون اجازه ورود نمیده ، چون اگر واقعا تحت شبکه باشه باید پینگی نزدیک به 20-30 یا کمتر رو داشته باشین...
پس با این وضعیت اینترنت ایران این برنامه ها هیچ کارایی ندارن...

ویرایش : البته این مورد یعنی:
XBC Pro lets you apply ping ******s to the game list.
باید تست بشه...

موفق باشید...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این xbconnect برنامه جدیدی نیست و فقط مختص xbox هم نیست و pc بازا بیشتر ازش استفاده می کنن.
کلا برنامه زیاد جالبی نیست. ما که چند وقت پیش می خواستیم با یکی gow بزنیم هر کاری کردیم نتونستیم وارد بازی بشیم. فکر هم نمی کنم سرعت خیلی خوبی داشته بشه. در این موردم که می تونه جای xbl رو پر کنه می تونه یه نقطه امیدی برای کسانی که بن شدن و عاشق آنلاین هستن باشه ولی اصلا نمی تونه جای xbl رو بگیره چون نه سرعت اونو داره نه امکانات اونو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر