احتمال ممنوع شدن Modern Warfare 3 در انگلیس، پس از نمایش تریلر بازی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
در تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ 23 می، صحنه ای هست که یک قطار رو در حال خارج شدن از ریل و انفجار در متروی لندن نشون میده.

روزنامه انگلیسی Daily Mail گزارش داده که بسیاری از خانواده های قربانیان حادثه متروی لندن در تاریخ 7 جولای 2005 (معروف به بمب گذاری های 7/7 که باعث کشته شدن 52 نفر انگلیسی در متروی لندن شد) این تریلر رو دیدند و محتوای اون براشون ناخوشایند و آزاردهنده بوده.
kidseyessmiley2.gif

خانم Vivienne Pattison، سخنگوی گروه Mediawatch UK [یکی از این گروه هایی که به محتوای نامناسب در رسانه ها اعتراض می کنند] گفته:

"من نگرانم که این جور گیم ها بیش از حد واقعی هستند و در زمینه ای دارند رخ میدن که برای ما آشنا هست. با توجه به این که از حوادث 7/7 مدت زیادی نمی گذره، این بسیار نامطبوع هستش".

به خاطر دارید که در بازی MW2 هم مرحله ای تحت عنوان "روسی صحبت نمی کنیم" وجود داشت که در اون بازیگر در نقش یک جاسوس CIA که خودش رو در قالب یک تروریست در آورده بود مردم بی گناه رو در فرودگاه به گلوله می بست. اون مرحله هم Infinity Ward رو مجبور کرد که گزینه ای برای حذف کردن اون مرحله در ابتدای اون بگذاره.

وب سایت Spong جوابیه ای از طرف Activision در پاسخ به تلاش هایی که برای ممنوع کردن بازی در انگلستان شده ارائه کرده:

"بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یک بازی اکشن تخیلی با گروه هدف بالغین است که در جنگ جهانی سوم رخ می دهد. صحنه های بازی صرفا تخیلی هستند و قصد بازسازی کردن هیچ رخداد تاریخی در اونها نبوده".

منبع: callofduty-community

----------------------------------------------
- خوب! به نظرتون انگلیسی ها که خیلی ناسیونالیست هستند و تو این جور چیزها شوخی ندارند واقعا جلوی فروش این بازی رو توی یکی از مهمترین و پرفروش ترین کشورها می گیرند؟
یا شاید هم چنین حرکاتی انقدر قوی نیست که جلوی میلیون ها گیمری که منتظر این بازی در انگلیس هستند رو بگیره؟
شاید هم همه اینها جنگ زرگری برای جلب توجه و افزایش فروش بازیه؟

شما چی فکر می کنین؟ ;)

پ.ن: بچه ها لطفا بحث های عجیب و غریب مربوط به تروریسم و اینها نکنید. فروم گیمینگ هستش. ممنونم... :)

آخرین ویرایش:

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
Infinity

پ.ن: مرحله ی We are not talking Russian، زشت ترنین و کثیف ترین و غیر انسانی ترین چیزی بود که یه بازی میتونست داشته باشه!
خیلی از خودم بدم اومد بعد از اون مرحله!

اتفاقا خیلی حال داد! :d:d:d>:)>:)>:)

امیدوارم تو MW3 یه مرحله ای مثه این تو عربستان یا دبی بذارن بزنیم یه مشت عرب لت و پار کنیم!

در ضمن دوستان No russian در این مرحله دقیقا به معنی روسی حرف نزدن هست.چرا که میخواستن گردن آمریکا بندازن.آخر مرحله هم میگفت: وقتی این جسد پیدا بشه کل روسیه دنبال جنگ میره

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بهترین نظر رو دوست خوبمون دادن #45 که به نظر من هم هر دو تا معنی که گفته درسته ...

بچه ها دیگه این بحث رو تمومش کنین
ما تو همین سایت هم عرب داریم ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من نمیدونم چرا تا از این جور تاپیک ها زده میشه یهو کلا تاپیک منحرف میشه !!!!!!!!!!
به نظر من هم حق دارند که ناراحت شوند و اجازه پخش ندهند

MO0N

کاربر سایت
May 27, 2011
22
دوست عزیز چرا متوجه نمی شی . من کار به جریانات بازی ندارم من دارم خود کلمه رو می گم .

شما برو تو خیابون یکی بگه No russion یعنی روسی صحبت نکن ؟

آخه مگه ایرانی ها عرضه دارن روسی حرف بزنن؟؟!!!!!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
دوست عزیز چرا متوجه نمی شی . من کار به جریانات بازی ندارم من دارم خود کلمه رو می گم .

شما برو تو خیابون یکی بگه No russion یعنی روسی صحبت نکن ؟

آخه چقدر سخته که یک کلمه بگی اشتباه کردم که هی پافشاری می کنی؟ :blink:

من خودم هزار بار توی این جور قضایا اشتباه کردم تا یاد گرفتم.

چطور ممکنه یه مترجم قوی کاری به شرایط و جایی که یه جمله داره توش گفته میشه نداشته باشه؟ حرف شما یعنی این که "شیر آب رو باز کن" با "یک پاکت شیر بخر" با "رفتیم باغ وحش یه شیر دیدیم" فرقی نمی کنه و مهم کلمه "شیر" هستش! :blink:

شما می خوای اسم اون مرحله رو ترجمه کنی، نه این که توی دیکشنری بنویسی ترجمه No Russian چی میشه! پس ترجمه اسم اون مرحله واضحا میشه: روسی صحبت نکنیم...

پ.ن: تند صحبت نکرده باشم؟ آقا به دل نگیریا... :">

آخرین ویرایش:

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
"بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یک بازی اکشن تخیلی با گروه هدف بالغین است که در جنگ جهانی سوم رخ می دهد. صحنه های بازی صرفا تخیلی هستند و قصد بازسازی کردن هیچ رخداد تاریخی در اونها نبوده".
قسمت قرمز رنگ یعنی چی؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
قسمت قرمز رنگ یعنی چی؟

اصطلاح اصلی انگلیسی aimed at mature adults هستش.

هر فیلم، بازی، نرم افزار، و ... یک گروه هدف داره. یعنی این که از همون مراحل اولیه طراحی و ساختش این طور در نظر گرفته میشه که چنین افرادی قراره اون گیم (یا برنامه، فیلم، ...) رو استفاده کنند.

اینجا هم Activision داره ادعا می کنه که این گیم رو ما طوری ساختیم که انگار قراره افراد بالغ باهاش بازی کنند.

• Like
Reactions: amirf

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بچه ها نگران چی هستین!؟ فیلم های سینمای خودمون کنار خیابون میفروشن بعد بازی BF3 و MW3 رو نفروشن!؟ نگران نباشید شاید سایت ها از ترس مسدود شدن نفروشن اما مطمئن باشید مغازه اینکارو مکنن....

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
بابا صد رحمت به کشور خودمون.
حالا خودمون میتونیم بگیم که چون توی این بازی به کشورمون حمله کردن و بی دلیل مارو تروریست جلوه دادن ممنوع شده،
ولی اینا چی میخوان بگن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینا هم دیگه با این مسخره بازیشون شورش رو در اوردن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خسته شدیم بخدا از بس تاپیک زیر خاکی قفل کردیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر