اجرای تعداد زیادی از بازی های انحصاری PS3 با شبیه ساز RPCS3

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Wide_RPCS3.png
بعد از سال های فراوان، بالاخره شبیه سازی PS3 به مرحله ای رسیده است که می تواند تعداد زیادی از بازی های انحصاری PS3 را، هرچند نه به صورت ایده آل، اجرا کند. در آپدیت جدیدی که تیم RPCS3 نوید آمدن آن در روز های آینده داده می توان انظار اجرا شدن این بازی ها را داشت:

God of War: HD Collection: قابل بازی
gow2.jpg
Uncharted: Drake's Fortune: قابل بازی (پرفرمنس پایین)
u1_after.jpg
God of War III: گیم پلی
gow3_1.jpg
Ratchet and Clank 1-2-3-4
Little Big Planet 1-2-3
WipEout HD
Infamous 1-2
Playstation All-Stars Battle Royale
Heavenly Sword

هر چند اکثر این بازی ها به دلیل فریم ریت بسیار پایین یا باگ های مختلف قابل بازی نیستند، اما این قدم بسیار بزرگی در راه شبیه سازی PS3 است. همچنین این آپدیت بهبود هایی در اجرای Dark Souls 2 داشته.

منبع

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
اینم شبیه ساز xbox خدمت شما با مخلفات و سالاده اضافه XBox Emulators
وقتی مهمترین بازیهای xbox برای PC پورت شده دیگه دلیل نداره رو املیتورش کار کنن
مثل این میمونه الان فورزا هوریزون رو PC موجوده بعد یه احمق بره شبیه ساز XBOX ONE بسازه .. :))
الان خیلی از شبیه سازها هستن بازیهارو حتی تا ده برابر بهتر از کیفیت خود کنسول اجرا میکنن
اکثر بازیهای PSP یا نینتندو 4K/1080P چندین برابر بهتر از گرافیک خود کنسول مثل هلو اجرا میشن . شما بیخبری مشکل ما نیست.

چرا اینقدر وحشت دارید دیگران انحصاریهاتونو تجربه کنن؟؟

بله شبیه ساز PS4 بعد هک کامل کنسولش زودتر از اونی که فکرشو کنی طراحی میشه مخصوصا که دیگه مشکل دانگرید کنسول به اپدیت پایین تر هم وجود نداره
فقط باید صبر کرد
البته بطبع باید سخت افزار PC از سخت افزار PS4 قوی تر باشه مثلا یه کارت گرافیک 1060GTX کامل PS4 قورت میده

توصیه میکنم این خبرو با دقت بخونی منبع معتبری هم داره
ساخت شبیه ساز PS4 و Xbox One برای PC بسیار آسان خواهد بود

:D

من خوذم کنسول xbox original دارم

s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg
in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg

شما اول بدون درباره چی داری صحبت میکنی بعد نظر بده
اگر یکی از این شبیه سازا که لینک دادی کار کرد من بهت 1 میلیون تومن میدم ( XBox Emulators )

نمیدونم چرا ولی احساس میکنم خیلی خیلی بچه ای

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
اینم شبیه ساز xbox خدمت شما با مخلفات و سالاده اضافه XBox Emulators
هیچ کدوم درست کار نمیکنن
شبیه سازی کنسول فقط به معماری پردازنده ختم نمیشه
من خوذم کنسول xbox original دارم

s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg
in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
باور کن کل این سایت فهمیدن شما ایکس باکس داری.
طرف کلکسیون کنسول و بازی اریج داره اینهمه فخر نمیفروشه:|

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
هیچ کدوم درست کار نمیکنن
شبیه سازی کنسول فقط به معماری پردازنده ختم نمیشه
تکرار میکنم اکثریت بازیهای xbox روی pc موجوده برای همین هیچوقت تلاش برای طراحی درست این شبیه ساز نشد.
خوب شما بصورت فوق تخصصی برای ما تشریح کنید ببینیم بعد هک کنسول چرا این امکان وجود نداره . استفاده کنیم

اواتارتو میبینم یاد شبیه ساز Cemu میوفتم :D
People Might Actually Be Able To Emulate The PS4 And Xbox One

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من یه لینک گذاشتم که چون خیلی تو بقیه پست تند رفته بودم پاکش کردن مدیران (حق می دم بهشون:D). قسمت مهمش این بود:
درست درمون ترین شبیه ساز Xbox الان Cxbx-Reloadedـه که از 444 تا بازی 2 تا بازی پرفکت، 20 تا بازی اجرا می شن، 44 تا تا حدی اجرا می شن. هیلو ها رو هم کلا اجرا نمی کنه.
________
پس نه، شبیه ساز Xbox خیلی فاصله داره تا قابل استفاده بشه. و اینکه هیچکس نمی گه شبیه ساز PS4 غیر ممکنه، فقط اینکه "خیلی زود میاد" حرفیه که هیچ چیزی پشتش نیست. همین RPCS3 از 2011 تا الان دارن روش کار می کنن که به اینجا رسیده و اینجوری که پیش میره تا 2 سال دیگه به 80 درصد بازی ها پرفکت خواهد رسید.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
البته من ابدا نمیخوام بگم الان مثلا دو سال دیگه (یا کلا زود) شبیه‌ساز PS4 (و Switch) میاد، اما به لطف Patreon، کسی که دانشش رو داشته باشه در آینده، می‌تونه روش تمام‌وقت کار کنه و نه نیمه‌وقت، و خب این خودش دستاورد بزرگیه و به کار سرعت میده. الان Cemu اگه Patreon نبود فکر نکنم BotW رو اصلا اجرا می‌کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر