اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
آقا کلا این title update ها به چه دردی میخوره ؟
کسی که این مشکل رو نداشته باشه به چه دردش میخوره ؟

hasan.sedigh

کاربر سایت
Sep 30, 2011
3
من هم مشکل disk not suportرو دارم، این روشی که شما گذاشتید حتما می بایست دستگاه هارد داشته باشه ؟ یا با انتقال همون فایل آپدیت تو فلش مشکل حل میشه ؟ من اسسین رو آپدیتش رو تو فلش با همون برنامه ای که گذاشته بودید ریختم، ولی باز هم همون ارور اعصاب خورد کن رو داد !
راستی من از زمانی که آخرین بار به لایو وصل شدم و این آپدیت لعنتی رو گرفتم،دیگه نرفتم لایو، شنیدم تو اتصال دوباره این ویروس وضعیت دستگاه رو مخابره می کنه و ریپورت برای فلگ شدن رو میده،آیا درسته این مطلب؟

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
من هم مشکل disk not suportرو دارم، این روشی که شما گذاشتید حتما می بایست دستگاه هارد داشته باشه ؟ یا با انتقال همون فایل آپدیت تو فلش مشکل حل میشه ؟ من اسسین رو آپدیتش رو تو فلش با همون برنامه ای که گذاشته بودید ریختم، ولی باز هم همون ارور اعصاب خورد کن رو داد !
راستی من از زمانی که آخرین بار به لایو وصل شدم و این آپدیت لعنتی رو گرفتم،دیگه نرفتم لایو، شنیدم تو اتصال دوباره این ویروس وضعیت دستگاه رو مخابره می کنه و ریپورت برای فلگ شدن رو میده،آیا درسته این مطلب؟
از کجا خوندی؟

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85

بله درسته. کلا اگه آپدیت شده باشه کنسولت و تا فبل از اومدن lt+3 به لایو وصل شی حتما فلگ میشی و بعدش هم بن میشی. c4 هم تائید کرده.

اگه فلشت 8 یا 16ه سعی کن بازی رو هم روش نصب کنی بعد با همون تایتل آپدیت رو فلش هم میتونی اجرا کنی. ولی فقط 1 بازی میتونه رو فلش نصب شه. بخوای بازیه دیگه نصب کنی باید قبلی رو پاک کنی. اگر هم ظرفیت فلشت کمه نمیتونی نصب کنی تایتل آپدیت رو بریز رو مموری دستگاه بعد بازی رو اجرا کن.
برای assassin هم تایتل آپدیت ریجن خودتو انتخاب کن. free region معمولا جواب میده بازم نشد ریجن های مختلف رو امتحان کن حتما اجرا میشه.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
من چند روز پيش آپديت بازي skyrim رو گرفتم و بازي اجرا شد.بعد وصل شدم به اينترنت و از طريق اينترنت هم آپديت كردم ولي امروز كه دوباره خواستم بازي رو اجرا كنم همان پيغام not supported رو ميداد.تمام آپديت ها رو از روي كنسول پاك كردم و همه فايلهاي آپديت skyrim رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد.چكار ميشه كرد؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام.
من چند روز پيش آپديت بازي skyrim رو گرفتم و بازي اجرا شد.بعد وصل شدم به اينترنت و از طريق اينترنت هم آپديت كردم ولي امروز كه دوباره خواستم بازي رو اجرا كنم همان پيغام not supported رو ميداد.تمام آپديت ها رو از روي كنسول پاك كردم و همه فايلهاي آپديت skyrim رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد.چكار ميشه كرد؟

1- 100% فلگ شدید و در آینده بن خواهید شد.
2-باید تا اومدن LT+3 صبر کنید چون دوباره DAE.BINتون آپدیت شده.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
بچه ها یکی میشه به من بگه اگه بازیام اوریجینال باشه ولی کنسولم کپی شده باشه بازیو بگذارم تو دستگاه دیگه هیچ دردسری ندارم ؟ (منظورم دانلود تایتل آپدیت های قدیمی هستش ) .
می تونم با بازی اوریجینال به لایو وصل شم و بازی کنم ؟ ( هم مولتی و هم این که برای بازی تایتل آپدیت جدید بیاد اگه دانلودش کنم هیچ مشکلی پیش نمی آد)

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
بچه ها کسی اپدیت رو انجام داد؟ بازی های کپی انجام میشن؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر