اجرای بازی های XGD3 بعد از آپدیت Dae.bin

hasan.sedigh

کاربر سایت
Sep 30, 2011
3
من هم مشکل disk not suportرو دارم، این روشی که شما گذاشتید حتما می بایست دستگاه هارد داشته باشه ؟ یا با انتقال همون فایل آپدیت تو فلش مشکل حل میشه ؟ من اسسین رو آپدیتش رو تو فلش با همون برنامه ای که گذاشته بودید ریختم، ولی باز هم همون ارور اعصاب خورد کن رو داد !
راستی من از زمانی که آخرین بار به لایو وصل شدم و این آپدیت لعنتی رو گرفتم،دیگه نرفتم لایو، شنیدم تو اتصال دوباره این ویروس وضعیت دستگاه رو مخابره می کنه و ریپورت برای فلگ شدن رو میده،آیا درسته این مطلب؟

reza77203

کاربر سایت
Dec 1, 2011
8
من الان یه مشکلی پیدا کردم

من تازه با ایکس باکس لایو اکانت ساختم و کانکت شدم یه اکانت گلد یه ماهه گرفتم , بازی nfs run و call of duty modern 3 را اجرا کردم, الان دیگه این 2 بازی تو دستگاه اجرا نمیشه ولی بازی کپی دیگه که دارم کار میکنه ضمنا دستگاه من LT 2 آپدیت جدید کردم, الان راهی وجود داره این 2 بازی دوباره کار کنه و ضمنا اگه 1 ماه اکانت تمام بشه مشکلی برای بازی کردن پیش می اید؟؟؟
:((=((

mehdi_iwto

کاربر سایت
Dec 30, 2007
24
نام
مهدی
من الان یه مشکلی پیدا کردم

من تازه با ایکس باکس لایو اکانت ساختم و کانکت شدم یه اکانت گلد یه ماهه گرفتم , بازی nfs run و call of duty modern 3 را اجرا کردم, الان دیگه این 2 بازی تو دستگاه اجرا نمیشه ولی بازی کپی دیگه که دارم کار میکنه ضمنا دستگاه من LT 2 آپدیت جدید کردم, الان راهی وجود داره این 2 بازی دوباره کار کنه و ضمنا اگه 1 ماه اکانت تمام بشه مشکلی برای بازی کردن پیش می اید؟؟؟
:((=((
خسته نباشی
همین تاپیک رو از اول با دقت بخون

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

اینم tu جدید BF3 حالشو ببرین
http://www.mediafire.com/?2hozp0vlk7z9z7d

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
سلام. من LIVE باز نیستم و کنسولم هم هنوز 1.9 LT داره. با این روش title update میتونم بازی های XGD3 رو بدون این که LT3 بزنم بازی کنم؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
ای بابا بد شد که:d
ببینم بعد یعنی این بازیا رو که قبلا دانلود کردم رو اگه رایت کنم هم دیگه نمیتونم تو لایو باری کنم؟/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر