شایعه اجرای بازی های X360 بر روی Windows 8

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
windows-8-with-360.jpg

طبق گزارش دو سایت Teknylate و Insideris سیستم عامل بعدی مایکروسافت یعنی ویندوز 8 به کاربران این امکان را خواهد داد که بازی‌های 360 خود را بر روی PC انجام دهند.

مایکروسافت در این باره توضیحی نداده است ولی به نظر می‌رسد که شما قادر خواهید بود به داشبورد و Xbox Live Marketplace دسترسی داشته و اگر کامپیوترتان قدرت لازم را داشته باشد، بازی‌های خود را نیز بر روی آن اجرا کنید.

فعلا اطلاعات بیشتری در این زمینه در دست نیست.

Source

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
فکر کنم خبر فیک باشه.چون الان بتای Windows 8 اومده و خبری از اجرا کردن بازی های 360 در اون نیست.
خودت میگی بتا محمد جان البته فکر کنم این یک قابلیتی باشه که بهویندوز اضافه بشه کرد

• Like
Reactions: محمد رضا mr

arash1377

کاربر سایت
Jul 14, 2011
14
نام
آرش
چی شد پس همتون ایکجا وایسادید در کینکت که مال ایکس باکس بود حالا با ایک نسخه از ویندوز 7 و نرم افزار دیگر توانستند کینکت را به پی سی هم انتقال بدن ولی هیچکس مثل الان باور نمی کرد حلال دلی وجود بر حقیقت دار بازی های این کنسول تا مدتی بعد کپی رایت نمی شوند وباید یک بازی این کنسول را به 60 یا 70 هزار تومان خریداری کرد بار همین پیشتر مردم دست به خرید کنسول ایکس باکس 360 نمی زنند چون باید هم قیمت بالیی برای کنسول و قیمت بالی دیگری برای بازی این کنسول پس مایکرو سافت ایکس باکس 360 و ویندوز را یکی می کند تا مردم فقط هزینه بازی را بپردازند.

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
اینطور که من شناخت روی مایکروسافت پیدا کردم. 100 سال این کار نمیکنه می دونید چرا آخه پول دوست داره:d;)
خدایی چرا باید این کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایکس باکسش که داره مثل خیار فروش می ره که برای مایکروسافت کاملا سود اوره
اگرم بخواد فروش ویندوز 8 بالا ببره نیاز به این کار نیست بعد از تحول عظیم در ویندوز 7 حل شده خیلی از مشکلات سری قبل (ویستا ام ای 98 وغیره)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این ویندوز 8 سال 2012 میاد، کنسول بعدی مایکروسافت قاعدتا 2013 عرضه میشه، قبلا گفتم دیوانگی هست. الان میگم تا حدودی میتونه واقعیت داشته باشه. با توجه به تجربیات گذشته این کمپانی پولخوار، که یهو کنسول قبلیش رو بیخیال میشه، قاعدتا با چنین کاری یه ساپورت تا مدتی از 360 میکنه و براش سود داره.

فقط ایکاش بازیاش عرضه شدن مخصوصا انحصاریاش یه چند عدد پچ اینا بدن بازی رو از لحاظ گرافیکی بهتر کنه مثلا Alan Wake یه پچ براش بیاد روی ویندوز 8 که با DX11 سازگار داشته باشه خودم حاضرم برم بازی رو بخرم :D.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
حالا لیلی زن بود یا مرد ؟ میشه یا نه ؟ :d

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

این ویندوز 8 سال 2012 میاد، کنسول بعدی مایکروسافت قاعدتا 2013 عرضه میشه، قبلا گفتم دیوانگی هست. الان میگم تا حدودی میتونه واقعیت داشته باشه. با توجه به تجربیات گذشته این کمپانی پولخوار، که یهو کنسول قبلیش رو بیخیال میشه، قاعدتا با چنین کاری یه ساپورت تا مدتی از 360 میکنه و براش سود داره.

فقط ایکاش بازیاش عرضه شدن مخصوصا انحصاریاش یه چند عدد پچ اینا بدن بازی رو از لحاظ گرافیکی بهتر کنه مثلا Alan Wake یه پچ براش بیاد روی ویندوز 8 که با DX11 سازگار داشته باشه خودم حاضرم برم بازی رو بخرم :D.
راستی میدونستی AW تو آمازون اگه اشتباه نکنم قبلا گذاشته بود 2 دلار ؟ الان چنده قیمتش ؟

mehrannz

کاربر سایت
Sep 9, 2006
25
اینطور که من شناخت روی مایکروسافت پیدا کردم. 100 سال این کار نمیکنه می دونید چرا آخه پول دوست داره:d;)
خدایی چرا باید این کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایکس باکسش که داره مثل خیار فروش می ره که برای مایکروسافت کاملا سود اوره
اگرم بخواد فروش ویندوز 8 بالا ببره نیاز به این کار نیست بعد از تحول عظیم در ویندوز 7 حل شده خیلی از مشکلات سری قبل (ویستا ام ای 98 وغیره)
اتفاقا اصلا بعید نیست این موضوع!
الان رقیب اصلی مایکروسافت بیشتر از سونی می شه گفت گوگل و اپل هستند که دنیای PDA و موبایل رو تسخیر کردن! مایکروسافت یک مشکل دیگه ای هم که داره اینه که بازار بیزینس تازه از اکس پی به 7 مهاجرت کردن و حاضر نیستن به این زودیها سراغ ویندوز جدید برن!
این دو تا موضوع رو شما در نظر بگیرین جمع کنید با ریسکی که داره انجام میده و تغییر دسکتاپ به مترو این ویندوز جدید می تونه یک شکست تاریخی براش به بار بیاره!
اصلا بعید نیست که بخواد با این حرکت گیمرها رو وادار به خرید ویندوزش کنه شما مثلا فکر کردین که طرف براش مهمه که کسی 400 - 500 تومان پول کنسول داده؟! یک کنسول جدید می زنه همون کسی که کنسولی که کلی پول الکی براش داده رفته رو پی سی طرفدار 4 اتیشه کنسول جدیدش می شه و میره تو فرومها دعوا می گیره براش لول
با این حساب طرف هم کنسول جدیدش و می فروشه هم ویندوز 8 رو!
ویرایش:اخرین باری که دیدم برای ویندوز8 نسخه پری بتا رو دادن نه بتاکه برای برنامه نویسها عرضه شده بود که با مترو بیشتر اشنا بشن چطور می فرمایید نسخه بتاش اومده؟! لینکی چیزی دارید ازش؟

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
يا ابوالفضل! XBOX 360 روي كامپيوتر ؟؟؟؟!!!

اينا توي اجراي PS2 روي كامپوتر موندن حالا مي خوان كاري كنن كه XBOX 360 روي كامپيوتر بخونه!! :-o

البته اگر سيستممون خداي سيستم ها باشه شايد امكان پذير بشه!! :))

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
به نظر من این اتفاق خواهد افتاد چون نسل بعد XBOX نزدیک هست و مایکرو برای سود بیشتر این کارو انجام خواهد داد شک نکنید !

يا ابوالفضل! XBOX 360 روي كامپيوتر ؟؟؟؟!!!

اينا توي اجراي PS2 روي كامپوتر موندن حالا مي خوان كاري كنن كه XBOX 360 روي كامپيوتر بخونه!! :-o

البته اگر سيستممون خداي سيستم ها باشه شايد امكان پذير بشه!! :))
ببین عزیز شمایی که میگی تو اجرای PS2 موندن بخاطر اینه که باید هک کنن و 1000 تا بدبختی دیگه ! ولی مایکرو خودش میخواد این کارو بکنه نه هکرا !
از نظر سخت افزار هم که فکر نکنم سخت افزار 360 زیاد قدرتمند باشه !!

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
به نظر من این اتفاق خواهد افتاد چون نسل بعد XBOX نزدیک هست و مایکرو برای سود بیشتر این کارو انجام خواهد داد شک نکنید !

ببین عزیز شمایی که میگی تو اجرای PS2 موندن بخاطر اینه که باید هک کنن و 1000 تا بدبختی دیگه ! ولی مایکرو خودش میخواد این کارو بکنه نه هکرا !
از نظر سخت افزار هم که فکر نکنم سخت افزار 360 زیاد قدرتمند باشه !!

فعلا با این سخت افزار ضعیفش چیزایی رو اجرا کرده که شما باید واسش یه high end pc داشته باشید..........

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
فعلا با این سخت افزار ضعیفش چیزایی رو اجرا کرده که شما باید واسش یه high end pc داشته باشید..........
همون بازیو برا یه سیستم 900 تومنی بهینش کنن 120 فریم اجرا می کنه;)سیستم عامل و موتور برای یه pc مخصوص میتونه نیم نسل بعد باشه;)

• Like
Reactions: god of shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر