شایعه اجرای بازی های X360 بر روی Windows 8

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
windows-8-with-360.jpg

طبق گزارش دو سایت Teknylate و Insideris سیستم عامل بعدی مایکروسافت یعنی ویندوز 8 به کاربران این امکان را خواهد داد که بازی‌های 360 خود را بر روی PC انجام دهند.

مایکروسافت در این باره توضیحی نداده است ولی به نظر می‌رسد که شما قادر خواهید بود به داشبورد و Xbox Live Marketplace دسترسی داشته و اگر کامپیوترتان قدرت لازم را داشته باشد، بازی‌های خود را نیز بر روی آن اجرا کنید.

فعلا اطلاعات بیشتری در این زمینه در دست نیست.

Source

arash1377

کاربر سایت
Jul 14, 2011
14
نام
آرش
مثلا که بده و همه بازی ها رو اجرا کنه !! چی میخوای بشینی بازی کنی !!!!!!!:-/ کاغذذذذذ !!!!!:d

به گفته خود سازنده تعطیلات کریسمس 2012 عرضه میشه . اما قبلش چند نسخه از اون در اختیار عموم قرار خواهد گرفت .

نسخه های آزمایشی ویندوز 8 راکسی امتحان کرده آیا ایکس باکس داره؟

arash1377

کاربر سایت
Jul 14, 2011
14
نام
آرش

این خبرو مایکروسافت خودش تایید کرده لطفا اگه اطلاع ندارین الکی یه چیزی نگین!
بازی های ٣٦٠ بر روی ویندوز ٨ اجرا خواهد شد!:">:">:">:clap::clap::clap:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مثلا که بده و همه بازی ها رو اجرا کنه !! چی میخوای بشینی بازی کنی !!!!!!!:-/ کاغذذذذذ !!!!!:d

به گفته خود سازنده تعطیلات کریسمس 2012 عرضه میشه . اما قبلش چند نسخه از اون در اختیار عموم قرار خواهد گرفت .

این همه بازی انحصاری داره همون halo یا gears من عاشقشم چیزی که قرار نیست کم بشه اضافه می شه هر کی پایه بازیه می شینه پاش تو هم اینقدر با ماکروسافت بد نباش دیگه این همه برای صنعت گیم زحمت کشیده

:)) رفیق یه سر برو به یه سایت یا فروم تخصصی عکاسی یا فیلم....فقط بگو ویندوز تا مضحکه خاص و عام بشی..تفاوت کوچیک نیست به وضوح به چشم میاد...فرق لگن با فراریه

بله برای راحت طلبا مک بهتره مسلما ویندوز حرفه ای تر و به درد شما نمی خوره شما لگن سوار شو ما هم فراری می رونیم:d

حرفه ای ترین این ها هم linux هست که کد بازه برای برنامه نویس های حرفه ای که توی ایران زیاد ازشون نداریم

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بله برای راحت طلبا مک بهتره مسلما ویندوز حرفه ای تر و به درد شما نمی خوره شما لگن سوار شو ما هم فراری می رونیم:dحرفه ای ترین این ها هم linux هست که کد بازه برای برنامه نویس های حرفه ای که توی ایران زیاد ازشون نداریم
اولا شما دوست عزیز که ظاهرا اصلا نمیدونی بحث در مورد چی هست....
در جواب صحبت یکی از دوستان ایشون فرمود:
یک مورد از این برتری بگو ما از نادونی در بیایم ! LOL
پاسخ داده شد:
رفیق یه سر برو به یه سایت یا فروم تخصصی عکاسی یا فیلم....فقط بگو ویندوز تا مضحکه خاص و عام بشی..تفاوت کوچیک نیست به وضوح به چشم میاد...فرق لگن با فراریه
ایشون گفتند یه مورد بگو،بنده هم یک مورد روشن و واضح گفتم.
سایت عکاسی مطرحترین سایت فارسی در زمینه عکاسیه و کلی عکاس معروف و حرفه ای اونجا عضو هستند.فقط یه سر به تالار گفتگو این سایت بزن...دیگه نیازی به توضیح نمیمونه.البته اونجا هم میون مک و لینوکس زیاد دعوا میشه که من با لینوکس میونه بهتری دارم و اعتقاد دارم سرعت پردازش عکس های RAW در لینوکس بهتره از مک هست.چون بحث بین مک و ویندوز بود اشاره ای به لینوکس نکردم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این که مشخصه . اکثر گرافیست هایی که میخوان به صورت حرفه ای فعالیت کنن مک بوک دارن . اونایی که دانش کامپیوتر کافی هم دارن میرن سراغ لینوکس .
اما تو بقیه زمینه ها ویندوز واعقا بهتره و جلوتر .

• Like
Reactions: SLASH1

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این که مشخصه . اکثر گرافیست هایی که میخوان به صورت حرفه ای فعالیت کنن مک بوک دارن . اونایی که دانش کامپیوتر کافی هم دارن میرن سراغ لینوکس .
اتفاقا اگه منظورت گرافیست برای بازی و انیمیشن هست ، یه نسخه مخصوص از Windows رو استفاده میکنن. اکثریت استودیو های بزرگ رو میگم ولی خب باز یه تعداد هستن که مبناشون مک هست.
منظورم اون عکاسی و بقیه کارهای گرافیکی نیست

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
پس شاید با عرضه ویندوز نسل جدید کنسول شروع میشه یا اینکه مایکروسافت میخواد سودش رو چند برابر کنه، ولی احتمالا همیطوریه .... :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اتفاقا اگه منظورت گرافیست برای بازی و انیمیشن هست ، یه نسخه مخصوص از Windows رو استفاده میکنن. اکثریت استودیو های بزرگ رو میگم ولی خب باز یه تعداد هستن که مبناشون مک هست.
منظورم اون عکاسی و بقیه کارهای گرافیکی نیست

برای بازی یا انیمیشن هیچ حرفه ای نیست ویندوز استافده کنه :D اکثرن رو لینوکس کار می کنن . ویندوز دست و بال رو می بنده . آزادی عمل تو لینوکس خیلی بالاتره همچنین میتونن اونطور که میخوان لینوکس رو کاستومایز کنن تا بهترین راندمان رو بگیرن . منظورم عکس برداری حرفه ای و کارهای گرافیکی رو عکس نمیدونم بهش چی میگن هست :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
برای بازی یا انیمیشن هیچ حرفه ای نیست ویندوز استافده کنه :D اکثرن رو لینوکس کار می کنن . ویندوز دست و بال رو می بنده . آزادی عمل تو لینوکس خیلی بالاتره همچنین میتونن اونطور که میخوان لینوکس رو کاستومایز کنن تا بهترین راندمان رو بگیرن . منظورم عکس برداری حرفه ای و کارهای گرافیکی رو عکس نمیدونم بهش چی میگن هست :D

باز تو زدی تو خط خوشحال بازی ؟:lol: چندتا انیمیشن یا بازی ساختی داری میگی ویندوز حرفه ای نیست lol ؟! الان بازیسازها هیچ کدومش از ویندوز استفاده نمیکنند دیگه ؟! کلا اینطور چیزها سر اغازش ویندوز بوده الان ویندوز شده غیر حرفه ای :lol: یه چیزی بگید که مرغ پخته خندش نگیره یا حداقل اونقدرها اطلاع داشته باشید که یه حرفی را بزنید . الان خود جان کارمک نشسته با ویندوز بازی میسازه که از حرفه ای های که شما یاد میکنید , فوق حرفه ای تره ! همین یه مورد کافیه برای جایی که قرمز کردم کل پستت را ببره زیر سوال !

آخرین ویرایش:

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
فقط خدا کنه روpc اچیومنت داشته باشن:d

نیست حالا ویندوز خیلی ناشناخته هست !

شمارو نمیدونم !

یک مورد از این برتری بگو ما از نادونی در بیایم ! LOL

هرچند جوابتو گرفتی ولی اینو بخون تا متوجه بشی و به کیفیت برتر اپل پی ببری :|

ویندوز همه فک می کنن خزه میرن سراغ مک اون خز تر میشه .

چقدر خندیدیم ... بازم از این حرفا بزن شاد بشیم :))

مثل تمام فنهای اپل !

شما چیز دیگه ایی نمیتونید به جز این بگید ؟ این کیفیت برتر اپله که باعث میشه فن داشته باشه.
واقعیت قابل انکار نیس !

این همه بازی انحصاری داره همون halo یا gears من عاشقشم چیزی که قرار نیست کم بشه اضافه می شه هر کی پایه بازیه می شینه پاش تو هم اینقدر با ماکروسافت بد نباش دیگه این همه برای صنعت گیم زحمت کشیده
بله برای راحت طلبا مک بهتره مسلما ویندوز حرفه ای تر و به درد شما نمی خوره شما لگن سوار شو ما هم فراری می رونیم:d

حرفه ای ترین این ها هم linux هست که کد بازه برای برنامه نویس های حرفه ای که توی ایران زیاد ازشون نداریم

شما اساتید نمیخواد مشخص کنید چی واسه کی خوبه یا بد ؟

اینا همش بخاطر اسپم خان داداش بود که تاپیک رو منحرف کرد :|
اساتید این تاپیک راجب ویندوز هستش . پروفایل شخصی رو برا همین ساختن !

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من هنوز جوابمو نگرفتم ...
یکی بیاد یک دلیل برتر بودن MAC به من بگه , الکی عکاس مکاس به من معرفی نکنید ... مثلا F1 اتومبیل تندیه ولی چرا تو خیابونها ازش استفاده نمی کنند !
Windows خداست , حقیقت تلخه ( همیشه ) ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چقدر خندیدیم ... بازم از این حرفا بزن شاد بشیم :))
انقد بخند تا خسته شی . دلیل مدرک نداری رو هوا و باد معده بلغور می کنی و بعدشم میخندی . ok you are now a cool troll .

باز تو زدی تو خط خوشحال بازی ؟
lol.gif
چندتا انیمیشن یا بازی ساختی داری میگی ویندوز حرفه ای نیست lol ؟! الان بازیسازها هیچ کدومش از ویندوز استفاده نمیکنند دیگه ؟! کلا اینطور چیزها سر اغازش ویندوز بوده الان ویندوز شده غیر حرفه ای
lol.gif
یه چیزی بگید که مرغ پخته خندش نگیره یا حداقل اونقدرها اطلاع داشته باشید که یه حرفی را بزنید . الان خود جان کارمک نشسته با ویندوز بازی میسازه که از حرفه ای های که شما یاد میکنید , فوق حرفه ای تره ! همین یه مورد کافیه برای جایی که قرمز کردم کل پستت را ببره زیر سوال !
تا قبلن میدونستم موتورهای بازیسازی رو عمدتن رو لینوکس میسازن و بعد تطبیقش میدن با بقیه پلتفرم ها فرخ .

دوست عزیزم ویندوز اصلا دست و پا گیر نیست بلکه فوقالعاده هم هست من خودم از mac استفاده نمیکنم چون نیازی نمیبینم بهش یعنی هر چیزی که میخوام رو ویندوز هست و در مورد لینوکس باید بگن فقط استفاده های خواص داره من خودم لینوکس استفاده میکنم چون کارم network&security هست ولی هیچ دلیل دیگه تو لینوکس نمیبینیم که بر طرفش چون همه چیز رو الان با یه win7 دارم پس دلیل نیست که ویندوز غیر حرفه ای باشه ها.

نگا ویندوز چطور بگم . برا همه استفاده ها ساختنش . مسلما راندمان کاری که ازش میگیری در حد ِ یه چیز متمرکز رو یه هدف خاص نیتس . مثه موبایل ها که دوربین هاشون خوبه اما دوربین های عکاسی کجا و موبایل های با دوربین عالی کجا !
راستی برای ویندوز 8 اونطور که فهمیدم ماکرو یکی از تیم هایی که رو نسخه های لینوکس کار میکردن رو جذب کرده ! خیلی امیدوارم کرده :D

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دوست عزیزم ویندوز اصلا دست و پا گیر نیست بلکه فوقالعاده هم هست من خودم از mac استفاده نمیکنم چون نیازی نمیبینم بهش یعنی هر چیزی که میخوام رو ویندوز هست و در مورد لینوکس باید بگن فقط استفاده های خواص داره من خودم لینوکس استفاده میکنم چون کارم network&security هست ولی هیچ دلیل دیگه تو لینوکس نمیبینیم که بر طرفش چون همه چیز رو الان با یه win7 دارم پس دلیل نیست که ویندوز غیر حرفه ای باشه ها.

و باید بگم اون زمانی که mac ویروس نداشت رو رد کردیم و خیلی ویروس های قشنگی هم داره که الان 2 تا انتی ویروس جدید برای mac دادن بخاطر همین علت که بیشتر هم خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر