شایعه اجرای بازی های X360 بر روی Windows 8

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
windows-8-with-360.jpg

طبق گزارش دو سایت Teknylate و Insideris سیستم عامل بعدی مایکروسافت یعنی ویندوز 8 به کاربران این امکان را خواهد داد که بازی‌های 360 خود را بر روی PC انجام دهند.

مایکروسافت در این باره توضیحی نداده است ولی به نظر می‌رسد که شما قادر خواهید بود به داشبورد و Xbox Live Marketplace دسترسی داشته و اگر کامپیوترتان قدرت لازم را داشته باشد، بازی‌های خود را نیز بر روی آن اجرا کنید.

فعلا اطلاعات بیشتری در این زمینه در دست نیست.

Source

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
بعید نیست!
ولی مایکرو خیلی زرنگه میخواد برا 360 شبیه ساز نسازن ای کارو میکنه :d
تا ویندوز و بازی های 360 با هم فروش کنن.
فک کنم ریلیز ویندوز8 و ایکس باکس بعدی به هم نزدیک باشه:>

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
اگه این کار رو بکنه من فن مایکرو میشم:x
به نظر شما این سیستم امکان داره بازی ها رو اجرا کنه:
cpu 5.2
ram4
graphic 1

گرافیکو سه برابر باید کنی ...:d

من با 3 گیگ رم و 1 گیگ گرافیک نتونستم کرایسیس دو رو روی پی سی بازی کنم

اما با ایکس باکس راحت بازی کردم

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
دوستان ببینید این موضوع اصلا بعید نیست.
خب ببینید اگه مایکروسافت این کار رو بکنه
باعث میشه طرفداران کنسولش خیلی بیشتر
از قبل بشه و اونها رو به خرید نسل جدید کنسولش
ترغیب میکنه.
1:فکرش رو بکنید شما بازیهای xbox360 رو روی سیستمتون
بازی میکنید و ازشون خوشتون میاد و میگید خب چرا 5 سال دیگه صبر کنم
تا بتونم بازیهای xbox720 رو روی کامپیوترم اجرا کنم،میرم وقتی اومد میخرم
تا بتونم از بازیهای روز که میاد نهایت لذت رو بریم.

2:فروش ویندوز سون تا چند مدت پیش بین 300 تا 400 میلیون نسخه بود که
قیمتش هم چیزی حدود 400 دلار هستش.
شما فکرش رو بکنید که چه سودی از ویندوز 7 گیر مایکروسافت اومده.
در حالی که قیمت xbox360 فکر کنم 270 دلار باید باشه.
خب معلومه که فروش ویندوز خیلی براش سود بیشتری داره تا کنسول(اصلا قابل مقایسه نیستن)

3:خیلی از مردم تازه رفتن ویندوز سون خریدن،اگه قرار باشه اختلاف ویندوز 7 و 8 خیلی کم باشه
دلیل زیادی برای اینکه مردم برن ویندوزشون رو عوض کنن وجود نداره،اونم درحالی که همین ویندوز7
خیلی خوب داره کار میکنه.
اگه ویندوز 8 یه چیز جدید نداشته باشه دلیل زیادی برای نقل از ویندوز 7 به 8 وجود نداره.
اگه بشه بازیهای xbox360 رو روی ویندوز 8 اجرا کرد یه برتری فوق العاده نصبت به 7 پیدا میکنه.

4:خب طبیعی هستش اگه با این کار مردم برن به طرف ویندوز 8 پس در نتیجه شرکتهایی که لپ تاپ
میسازن خیلی سریع میرن طرف این ویندوز تا فروش خودشون رو بالا ببرن.

5:شاید خیلی ها بخوان بین ویندوز 8 و xbox360 یکی رو انتخاب کنن،با این کار میرن ویندوز 8 رو میخرن
در حالی که روز به روز به طرفدارای مایکروسافت اضافه میشه و احتمال خرید کنسول جدید مایکرو توسط
این افراد بالا میره.

6:خیلی از بازیهای هستن که دیگه اصلا فروشی ندارن.
فکرش رو بکنید با این کار دوباره فروش اون بازیها شروع میشه و این موضوع به شدت برای مایکروسافت و
بازیسازها سود داره.
فکرش رو بکنید یه بازی مثل GEW 2 که خیلی ها به مایکروسافت پیام دادن تا برای PC هم منتظر کن
چقدر فروش میکنه.
بازیهایی مثل:HALO،ALAN WAKE،FORZA 3،وی خیلی بازی های دیگه دوباره فروش میکنن واین یعنی
سود بیشتر برای سازنده ها و مایکروسافت.

از هر لحاظ که فکرش رو بکنید برای مایکروسافت سود بیشتر میاره.
پس اصلا بعید نیست.

:O

کی میگه 400 دلاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arash1377

کاربر سایت
Jul 14, 2011
14
نام
آرش
ویندوز 8 می تواند یک ایکس باکس باشد

طبق شایعاتی که اخیرا درز کرده است و البته تایید و یا تکذیب مایکروسافت را به دنبال نداشته ، سیستم عامل بعدی مایکروسافت که نمایش خیره کننده ای در E3 امسال داشت قادر به اجرای بازی های Xbox360 خواهد بود.
مایکروسافت قرار است تا طراحی نرم افزاری ویندوز 8 را به گونه ای با ساختار 360 هماهنگ کند تا بدین وسیله بازی های قابل اجرا بر روی 360 در ویندوز جدید مایکروسافت که تاکید خاصی هم بر مقوله ی بازی های رایانه ای دارد و می تواند یک سیستم عامل تخصصی گیمینگ معرفی شود باشد.
البته سامانه ی آنلاین جدید مایکروسافت برای این کار آماده خواهد شد و کاربران کامپیوترهای شخصی با اتصال به شبکه ی لایو می توانند بازی های مورد علاقه ی خود را برگزینند.

Teknylate اعلام کرد که ویندوز 8 به کاربران اجازه می دهد تا با رایانه های شخصی خود بازی های XBOX 360 را اجرا کنند و این خبر مسرت بخشی برای PC داران است.
اخیرا برخی سایت های اینترنتی اعلام کرده اند که مایکروسافت واقعا در تدارک انجام چنین کاری است و این کار عملی خواهد شد. طبق گزارش سایت 1UP مایکروسافت دلیل اصلی ادغام دو دامنه ی GamesForWindows.com و Xbox.com با یکدیگر را برنامه هایی برای آوردن بازی های Xbox 360 بر روی ویندوز 8 اعلام کرده است!

طبق اطلاعاتی که این سایت ها منتشر کرده اند ، مایکروسافت در سر دارد تا Kernel Codes ویندوز 8 را با XBOX_360_SYSTEM_CRASH هماهنگ کند تا بازی های 360 بر روی آن اجرا شوند. جزئیات بیشتری در این مورد به زودی فاش خواهد شد و باید منتظر یک بمب خبری از سوی مایکروسافت باشم ، چرا که به نظر می رسد این عمل همراه با رونمایی از نسل بعدی کنسول این شرکت باشد.
media

قسمتی از متن اصلی در سایت 1UP :
This hardly confirms reports of Xbox 360 games being playable on PC; it could just be some tighter integration between the two platforms, as WinRumors suggests, or some type of 360 remote control functionality accessible from the PC, a point raised by Engadget.​
امکان این که این شایعه به حقیقت بپیوندد هم زیاد است ، چرا که اخیرا زمزمه ی رونمایی از نسل بعدی کنسول مایکروسافت به گوش میرسد و بعید نیست که مایکروسافت تنها به دنبال جایگزینی برای فروش بازی های 360 پس از متوقف شدن ساخت و عرضه ی آن کنسول خواهد بود!

• Like
Reactions: fixer

arash1377

کاربر سایت
Jul 14, 2011
14
نام
آرش
دوست عزیز خیالت راحت باشد که اگر این شایعات دروغ بود شرکت مایکروسافت اعلام می کرد.
این کار به خرید بیشتر این ویندوز کمک می کند پس شایعات تعثیر زیادی در فروش ویندوز8 دارد.
چون مردم بیشتر دنبال این ویندوز می گردند و بعد از عرضه ویندوز همه هجوم به خرید این ویندوز می کنند.
به نظر من درست است.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
مرسی بابت اپدیت خبر . خوب اینکار واقعا میتونه هم به بازیهای ویندوز کمک کنه هم به نسل بعد و هم به کمک بیشتر به بازیهای ms

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
باور کردنش سخته ولی به ضرر مایکروسافت تموم میشه اگه این کار صورت بگیره!!! چون اصلا کنسول ها دیگه فروش نمیکنن!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر