اجرای بازی های PSP در HOMEBREW (منوی اصلی)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
گفتم 1 جون تازه ای به تاپیک قدیمی و خاک خورده بدم از اونجایی میزان فعالیت PSVITA هنوز خیلی زیاده و کامیونیتی هکش به شدت فعال هست خواستم برای کسایی که این دستگاه دارن و یا می خوان بخرن 1 خبر خوب بیارم البته انچنان جدید نیست(یک سالی می شه ظاهرا می شه این کار رو کرد) اما خودم به تازگی فهمیدم

اگر ویتا داشته باشید یکی از جذابیت های اصلی اون اجرای بازی های PSP هست چرا که دستگاه PSP کلی بازی خوب داره و انجامشون در صفحه بزرگ تری که با کیفیت ترم هست به مراتبط با کلی چیت های جدید که تا همین سال 2021 اپدیت شدن یا استفاده از انالوگ دوم برای کنترل دوربین بازی هاش همه و همه به سمت این قابلیت دستگاه شما رو می کشونه
اخرین نسخه این نرم افزار به تازگی در همین سال 2021 عرضه شده نرم افزار به شدت پایدار هست و فوق العادس همراهش نرم افزار دیگه ای هم به اسم بوستر نصب می شه که قابلیت هایی به اندرنالین اضافه می کنه
حالا دیگه می تونید توسطش عین بقیه ی بازی ها ویتا دکمه اسلیپ بزنید و اسلیپ بشه بازی فقط کافیه گزینه TREAD فعال بشه
با استفاده از ف یلتر SHARP BLEANER WITH NO BORDER که بهترین ف یلتر دستگاه هست و بازی ها رو به شدت شفاف تر می کنه عکس گزینه ی سیو لحظه ی برنامه سیاه نشون داده می شد که اینم رفع شده
اما خود نرم افزار که می تونه همه ی بازی هاتون از هر جایی UR0 یا UX0 یا مموری استیک UMD0 باشه بشناسه و براش حباب رسمی درست کنه می تونید عکس گرد یا مستطیلی براش انتخاب کنید بک راندش هم حتی خودش براتون می سازه تازه بازی ها هم تشخصی می ده کجا هستن یعنی 1 کلیک بکنید بازی که در حافظه اصلی دستگاهم هست اجرا می شه بدون نیاز به اجرای ادرنالین یا تعویض حافظه ها
برای هر بازی هم می تونید تنظیمات جداگانه ادرنالین تعریف بکنید
خلاصه خیلی نرم افزار توپیه برای کسی که ویتا داره از نون شب واجب تره
لینک دانلود فقط نصب کنید بعدش اجراش کنید ریبوت کنید تمومه: Releases · ONElua/AdrenalineBubbleManager
باید حتما نسخه ادرنالین 7 داشته باشید

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام و درود دوست عزیز
من از سال ۲۰۱۳ منتظر همچین روزی بودم که بشه بازی های psp رو اجرا کرد فقط من از هیچ هکی تا حالا استفاده نکردم و بازی هام همه اورجینال هست و مموری هم استوک
حالا به نظر تون میتونم از این نرم افزار استفاده کنم در صورت مثبت بودن جواب بازی ها رو باید به چه صورتی وارد رم استوک کنم
با تشکر

شما اول باید دستگاه رو هک کنید هک موقت فریمور بالا هست اما بهترین که دانگرید کنید به 3.65 یا 3.68 بعد هک دائمش کنید که اسمش henkaku هست. یا اگه بلد نیستید بدید بیرون براتون انجام می دن بگید همه نرم افزارهای مهمش هم بریزن
شما نیار به یک تبدیل sd2vita هم دارید که جای کارت بازی می خوره و داخلش میکرو اس دی قرار می گیره تا 400 گیگ هم ساپورت می کنه
psvita اصلا باید هک بشه چون خیلی امکانات بهش اضافه می کنه اما بازم اگر اصل بازید بازی های psp یه سری هاش داخل فروشگاهش به صورت رسمی برای فروش هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tpouria

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر