اجرای بازی های Ps1 در Psp

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
كمك

يعني كسي نمي خواد كمكم كنه يا نميتونه:((
من يكي از معتادان سري بازي هاي كرش هستم
ولي وقتي كرش 4 را كانورت كردم شطرنجي بود و كرش 3in1
هم صفحه سياه ميشه بعد يك ارور ميده ميگه
بازي مورد نظر نميتواند اجرا شود يك عدد هم ميده:evil::mad::evil::mad::evil::mad:
لطفا يكي جوابمو بده

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
سلام بچه ها.
من حدود 5 برابر تمام این بازی هایی که گذاشتید رو با کیفیت عالی دارم.بازی ها 11 دی وی دی هست.قیمت هم 10000تومن.اگه میخواین برید به ادرس تاپیک توی امضام.بای

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
خوب بعضی بازیا با فریمور های جدید همخانی نداره
چیز عجیبی نیست که شما تعجب کردی:confused:

يعني منم اگه فريم ويرمو بيارم پايين مشكل crash درست ميشه:confused:
ميتوني راجع به برنامه ي psploader توضيح بدي اگه لينك دانلدوشم بزاري ديگه خيلي خوب ميشه
ممنون :love:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
خوب بعضی بازیا با فریمور های جدید همخانی نداره
چیز عجیبی نیست که شما تعجب کردی:confused:

يعني اگه من فريم ويرمو پايين بيارم مشكلم حل ميشه crash رو ميگم :confused:
ميتوني راجع به برنامه ي psploader توضيح بدي اگه لينك دانلودشم بدي خيلي ممنون ميشم:love:
به اميد اين كه همه مشكلاتشون تو همين سايت حل بشه:cool:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
بالاخره

مشكلم حل شد بالاخره سري هاي كرس از 1 تا 4 را كانورت كردم و بدون هيچ مشكلي كار
كرد:cheesygri:love::laughing::):smile::biggrin1:
ميخوايد بدونيد چجوري:confused::eek:
با نرم افزار simple popstation gui :cool: براي كرش 4 كه مشكل گرافيكي داره گزينهي fix graphics را هم بزنيد:p;)
لازم دونستم يك بار ديگر از همه ي دوستان تشكر كنم :love:
من هر وقت فرصت بشه بازم به تاپيك ميام

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
راه حل درست و حسابی برای بازی هایی که اجازه سیو تو آخر دیسک رو نمیدن مثلFFVII نیست؟؟ یکی این یه مورد رو کمک کنه...:((

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
راه حل درست و حسابی برای بازی هایی که اجازه سیو تو آخر دیسک رو نمیدن مثلFFVII نیست؟؟ یکی این یه مورد رو کمک کنه...:((

دوست عزيز تو صفحه هاي قبل راجع به اين بازي هاي چند سي دي توضيح داده شده من
كه خودم بازي چند سي دي ندارم ولي اين طور كه اينا ميگن تست شدست و جواب ميده:confused:

wreza1987

کاربر سایت
Sep 2, 2008
7
نام
wreza
کمک

سلام
من نیاز به کمک دارم بیشتر بازی های psx ای رو که تبدیل کرم اجرا شدن به غیر از 3تاش
parasite eve 2 که بعد از آمدن آرو سونی صفحه سیاه میشه و دیگه گیر میکنه :confused: ff9 هم همین مشکلو داره :mad: و ff7 که سره همون جنگ اول برفک رنگی میاد و بعدش psp خاموش میشه :eek: لطفا کمکم کنید :idea:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام
من نیاز به کمک دارم بیشتر بازی های psx ای رو که تبدیل کرم اجرا شدن به غیر از 3تاش
parasite eve 2 که بعد از آمدن آرو سونی صفحه سیاه میشه و دیگه گیر میکنه :confused: ff9 هم همین مشکلو داره :mad: و ff7 که سره همون جنگ اول برفک رنگی میاد و بعدش psp خاموش میشه :eek: لطفا کمکم کنید :idea:

سلام دوست عزيز :p اول اين كه فكر نكنم psp همه ي بازيها را خوب انجام دهد اينو شنيدم
ولي تو با ultra iso ايميج بگير بعد با simple popstation gui كانورت كن ميتونه از فريمويرت هم
باشه ولي برنامه هاي psx2psp را فراموش كن اگر بازم حل نشد يه سري به صفحه هاي
قبل بزن يادمه چند نفر مشكل سياه شدن صفحه را داشتند:confused:
خود منم سر كرش همين مشكلو داشتم كه با simple كانورت كردم درست شد اگر مشكل گرافيكي هنگام بازي داشتي گزينه fix graphics هم بزن موفق باشي:cool:

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام دوستان

من یک سوال داشتم که ممنون می شم جواب بدید . بنده یکی از عناوین ps1 رو به بازی psp تبدیل کردم و سپس اون فایل رو ریختم داخل فولدر گیم 150 . حالا وقتی می رم روی بازی و کلیک می کنم . ارور می ده و بازی رو باز نمی کنه . می خواستم بدونم علت چیه ؟ من باید کار دیگه ای هم بکنم یا نه ؟ فریمور دستگاه منم 3.90 و نوع دستگاهمم فت هست . ممنون .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوست عزيز تو صفحه هاي قبل راجع به اين بازي هاي چند سي دي توضيح داده شده من
كه خودم بازي چند سي دي ندارم ولي اين طور كه اينا ميگن تست شدست و جواب ميده:confused:
عزیز من لااقل بگو کدوم صفحه؟؟ 22 صفحه هست...
همن روشی رو می گی که ته سی دی آخر رو بی خیال می شیم بعد می ریم یه سیو از سی دی دو پیدا می کنیم برقیه رو ادامه می دیم؟؟
آقا یکی کمک درست و حسابی کنه بابا... :mad::evil:
کمک...:((:(

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام دوستان

من یک سوال داشتم که ممنون می شم جواب بدید . بنده یکی از عناوین ps1 رو به بازی psp تبدیل کردم و سپس اون فایل رو ریختم داخل فولدر گیم 150 . حالا وقتی می رم روی بازی و کلیک می کنم . ارور می ده و بازی رو باز نمی کنه . می خواستم بدونم علت چیه ؟ من باید کار دیگه ای هم بکنم یا نه ؟ فریمور دستگاه منم 3.90 و نوع دستگاهمم فت هست . ممنون .

اين يكي ديگه نوبره:laughing::cheesygri
دوست عزيز تو بايد فايل كانورت شده تو يه new folder تو پوشه گيم كپي كني نه game 150:cool:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
عزیز من لااقل بگو کدوم صفحه؟؟ 22 صفحه هست...
همن روشی رو می گی که ته سی دی آخر رو بی خیال می شیم بعد می ریم یه سیو از سی دی دو پیدا می کنیم برقیه رو ادامه می دیم؟؟
آقا یکی کمک درست و حسابی کنه بابا... :mad::evil:
کمک...:((:(

چرا انقدر عصباني بابا باور كن من بازي چند سي دي ندارم ولي تو صفحه 17 يا 18 بود يه
نرم افزار معرفي كرده بود براي حل مشكلت مگه اين نرم افزار اشكالي داره كه ميگي كمك
درست و حسابي:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر