اجرای اسپلینتر سل 4 با جی فورس 6200 ؟ (j)

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
ایشالا بعد از اومدن2007 Unreal Tournament یه تاپیک بزنیم به اسم اجرای Unreal Tournament 2007 با TNT2 ببخشید جی فورس 6200؟ بابا ول کنید این 6200 فلک زده رو انودیا اگه میدونست 5200،6200وMx440 هرچی کارت خوشگله انقدر تو ایران فروش میکنه یه خط تولید محصولات فوق در پیت تو تهران را می نداخت راجب چنتا کارت درست و حسابی صحبت کنید انقدم به جی فورس و انودیا گیر ندین به خدا ATi و رادئونم خوبن.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یشالا بعد از اومدن2007 Unreal Tournament یه تاپیک بزنیم به اسم اجرای Unreal Tournament 2007 با TNT2 ببخشید جی فورس 6200؟ بابا ول کنید این 6200 فلک زده رو انودیا اگه میدونست 5200،6200وMx440 هرچی کارت خوشگله انقدر تو ایران فروش میکنه یه خط تولید محصولات فوق در پیت تو تهران را می نداخت راجب چنتا کارت درست و حسابی صحبت کنید انقدم به جی فورس و انودیا گیر ندین به خدا ATi و رادئونم خوبن.
خوب معلومه شما اصلا خاطره ای با geforce TNT2 نداری :cool:
یادش بخیر از زمانی که tnt 2 انداختم بازی کردن رو کامپیوتر رو شروع کردم و حدود 2 سال پیش به 6600 رسیدم....از اون موقع هم تمام کارت هایی که بستم nVidia بود....اصلا ati رو قبول ندارم....حتی اگر قدرت کارت هاش 6 برابر باشه (البته تو خواب اینطور میشه)
از tnt 2 شروع کردم بعد یه mx 2000 یا همون geforce 2 گرفتم و بعدش 3 و بعدش 4 و بعدش 5200 بعدش 5700 بعدش 5900 بعدش 5950 بعدش 6200 بعد با 15 روز فاصله 6600 و بعدش 6800 که الحمدلله به خاطر نوسان برق سوخت... و از اون موقع به بعد 6600 قبلی رو استفاده میکنم....
ببخشید سرتون رو درد اوردم..... فقط میخام بگم که nVidia یه دونه ای دُر دونه ای شادونه ایی و.......
فقط یه سول تا حالا اول کدوم بازی اسم ati رو دیدن؟؟؟ :-"

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
قانون شماره 20) اگر دسترسی کاربری به انجمن ها به علت توجه نکردن به قوانین سایت برای مدت تعیین شده توسط مدیران قطع شود و در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت و ایجاد اختلال و بی نظمی نماید در صورت مشاهده با وی برخورد و دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد.

دسترسی آیدی های al pacino و masoud_al pacino برای همیشه به سایت قطع شد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جناب al pacino راست میگن

منم این بازی رو بدون هیچ مشکلی با 6200 بازی کردم;)
چه قدر تابلویی که خودتی حداقل id خودت رو اسمش رو عوض میکردی:)

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
تشکر از همگی ولی ....

دوستان با گرافیک 7300le 512 میاد این بازی خف

آقا بی خیال ، خودم هم شک داشتم که اجرا بشه ، فقط گفتم شاید کسی با این گرافیک بازی کرده باشه ، آخه من خودم از طرفدارهای پرو پا قرص سری اسپلینتر هستم . به هر حال از همگی ممنونم. حالا اگه من بخوام یه گرافیک سری 7 جی فورس بخرم نمی دونم چه مدلی خوبه ، بعضی هاشون مدل تراشه شون بالاست ولی رم شون پایین . بعضی هاشون هم رم شون مثلا 512 هست باز مدل تراشش پایین . آخر مدل کارتها هم پسوندهای Gs & Gt و از این جور چیزها داره. من موقعی که داشتم مدل کارتهای شرکت گیگا رو نگاه می کردم حسابی قاط زدم . نمیدونم چه مدلی رو بخرم که بدرد بعدا هم بخوره . یکی که اطلاعات زیادی در این رابطه داره من رو راهنمایی کنه . ممنون میشم ....

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
جواب سوال من چی شد ؟

آقا بی خیال ، خودم هم شک داشتم که اجرا بشه ، فقط گفتم شاید کسی با این گرافیک بازی کرده باشه ، آخه من خودم از طرفدارهای پرو پا قرص سری اسپلینتر هستم . به هر حال از همگی ممنونم. حالا اگه من بخوام یه گرافیک سری 7 جی فورس بخرم نمی دونم چه مدلی خوبه ، بعضی هاشون مدل تراشه شون بالاست ولی رم شون پایین . بعضی هاشون هم رم شون مثلا 512 هست باز مدل تراشش پایین . آخر مدل کارتها هم پسوندهای Gs & Gt و از این جور چیزها داره. من موقعی که داشتم مدل کارتهای شرکت گیگا رو نگاه می کردم حسابی قاط زدم . نمیدونم چه مدلی رو بخرم که بدرد بعدا هم بخوره . یکی که اطلاعات زیادی در این رابطه داره من رو راهنمایی کنه . ممنون میشم ....

یک نفر مهندس یا کسی که خیلی در مورد کارت گرافیک وارده ، پیدا نمیشه جواب سوال مارو بده . خیلی ممنون میشم ها....

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
حالا اگه من بخوام یه گرافیک سری 7 جی فورس بخرم نمی دونم چه مدلی خوبه ، بعضی هاشون مدل تراشه شون بالاست ولی رم شون پایین . بعضی هاشون هم رم شون مثلا 512 هست باز مدل تراشش پایین . آخر مدل کارتها هم پسوندهای Gs & Gt و از این جور چیزها داره

دوست من هميشه كه نبايد بدون زحمت وتحقيق كردن چيزيرو بدست آورد اگه شما يكم وقت بذاريد وتاپيكاي ديگروهم بگرديد جوابتونو پيدا ميكنيد ولي براي اطلاع شما سري كارتهاي انويديا وati چيپ هاي خودشونو در مدل ها وعناوين مختلف عرضه ميكنند كه بيشتر جنبه اقتصادي داره كه شامل پسوندهاي( GT GS LE TC) كه تي سي به معني توربوكش يعني از رم سيستم استفاده ميكنه LE سطح پايين يا يه همچين چيزي GS&GT سري متوسط(GS) وقوي(GT) ودر حال حاظر كارت گرافيكي كه هم از نظرقيمت وهم ازنظر كارايي مناسب باشه مدلهاي 7600GS&7600GT ميباشندباقيمتي درحدود130~200.موفق باشيد

hitleri

کاربر سایت
May 7, 2007
20
سلام من sc dرا با این سیستم در 800*600و16xوhdrخیلی روان بازی البته تمام سیستم را(به خصوص کارت گرافیک)را تا فی الخالدونش over clock کردم
cpu::2.8 intel full cache(که البته تا 3.3 overشد
ram:ddr2 bus 535 vga:geforce 6200 tc 256
main giga 945 plg
با over clock کارت گرافیک این نتایج را به دست اوردم
core clock:465

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر