اآموزش جامع آنلاین بازی L4Dبا Garena

آموزش جامع آنلاین بازی Left 4 Dead با Garena

Left4Dead online

سلام به همگی..
امروز میخوام اموزش انلاین بازی کردن l4d رو بدم به همه به صورت خیلی ساده.

برای بازی... باید نرم افزار GARENA را داشته باشید.. و یک اکانت بسازید ..

برای دانلود این نرم افزار به این سایت برید دانلوود کنید :

http://www.garena.com/

برای سرور شدن :

برای مثال شما و دوستانتون میخواین انلاین بازی کنند.. باید یکیتون به این روش سرور بشه :

(( Garena را اجرا کنه به یک Room دلخواه بره(l4d) و start Game را بزنه.. تا بازی اجرا بشه(( حتما باید بازی از garena اجرا بشه )) و در کنسول (( برای فعال کردن کنسول(~)در option enable کنید))

و در کنسول بنویسید : map l4d و اینتر بزنید......(مپ دلخواه را انتخاب کنید ) حالا شما سرور شدید و میتونید IP خودتون رو به هر کسی که میخواد بازی کنه بدید..... و اون شخص تو کنسول بنویسه connect: ip
تا به سرور شما بیاد.....

نکات مهم:

وقتی سرور شدید:

sv_allow_lobby_connect_only 0

sv_lan 1

کنید
برای پسورد گزاشتن : sv_pasword

برای اطلاع از ip تون در کنسول تایپ کنید : net_status

و ip خودتون رو بدست بیاورید

1) هر کس که میخواد سرور شه...تا بهش کانکت بشن... باید همشون از یک روم مشخص Start game را بزنن ( یعنی همه تو یه روم باشید)
-----------------------------------------------------------------------
2) ازUpdate 1.0.1.1 استفاده کنید > بریزید جایی که بازی رو ریختید

V 1.0.1.1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
از اینجا دانلود کنید:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V 1.0.1.1 : ( حجم 80 مگ )

دانلود 1.0.1.1 (اصلاح شد )

دانلود 1.0.1.1 ( رپیدشیر )

3 و در اخر این Standalone 1.17 هم بریزید.. دانلود کرده وبریزید جایی که بازی رو ریختیید تا بتونید بازی کنید : اگه نسخه قدیمیشو دارید اول uninstal کنید بعد اینو بریزید

دانلود Standalone 1.17

4) این روش تضمینیه
انواع مد باز ی برای سرور شدن : (در کنسول وارد شود )

mp_gamemod coop

mp_gamemod versus

mp_gamemod survival

:blushing:

5)در هر روم یکسری ip هم میدن. میتونید به انها connect شوید...!

اگر لینک دانلود ها در این پست یا پست های بعد مشکل داشت بگید تا سریع اون لینک دانلود اصلاح بشود

+ اگر هم مشکلی داشتید در همین جا بگووید...!

(پیشنهاد میکنم حتما ببینید کامل توضیح داده شده ) نویسنده : Mafia3 (سروش )

16923w9.jpg

copyright
;)

آخرین ویرایش:

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام نو کرم..!
:excited:

والا از برو بچ هیچکی پایه نیست باسه بازی... منم دیگه خسته شدم از بس با این خارجی ها بازی کردم!

اما اگر کسی بود ما هم اماده بازی هسنیم ! :boxing:

:bye:

آخرین ویرایش:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
بچه ها یه مشکل عجیب من میتونم آنلاین بازی کنم اما!!!!!!!!!!!!
بعد از اینکه همه پچ ها رو ریختم همه زامبی ها خوابیده میان جلون دیگه سرپا نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام پچ ها تا ورژن 1.4 رو ریختم

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
بچه ها یه مشکل عجیب من میتونم آنلاین بازی کنم اما!!!!!!!!!!!!
بعد از اینکه همه پچ ها رو ریختم همه زامبی ها خوابیده میان جلون دیگه سرپا نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام پچ ها تا ورژن 1.4 رو ریختم

..
عجب مشکل عجیبی ! :eek:

دوباره بازی رو بریز ببین درست میشه ؟

-------
فقط تو انلاین این طوریه ؟ یا وقتی خودت هم بازی میکنی (تک نفره ) هم همین مشکل رو داری ؟

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
Torrent ؟ =)) من که حاضرم اینترنتو ترک کنم سراغ تورنت نرم . همون یه بار که رفتم تمام بک آپ هام سر یه فایل مضخرف پرید برام بس بود ! البته شاید این معتبر باشه :D

Ghasem.M

کاربر سایت
Aug 17, 2009
82
سلام
من یه سری مپ جدید دانلود کردم. بیشتر مپ ها پسوند VPK دارند که باید نصب بشند. کسی تونسته تا الان با این نسخه های کرکی به l4d مپ اضافه کنه؟ البته مپ های با پسوند bsp + nav مشکلی در اجرا ایجاد نمی کنند.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام
من یه سری مپ جدید دانلود کردم. بیشتر مپ ها پسوند VPK دارند که باید نصب بشند. کسی تونسته تا الان با این نسخه های کرکی به l4d مپ اضافه کنه؟ البته مپ های با پسوند bsp + nav مشکلی در اجرا ایجاد نمی کنند.

من یه بار از تورنت کلی مپ دانلود کردم ... که باید نصب میشد ! اما بعد از نصب هر کاری کردم ... نرفت تو بازی :|

اما الان دیگه به شکل دستی مپ میریزم و مپ ها یا Campaigns ها را به صورت تک تک دانلود میکنم از اینجا .. و برای انلاین مشکلی نداره !

Ghasem.M

کاربر سایت
Aug 17, 2009
82
من یه بار از تورنت کلی مپ دانلود کردم ... که باید نصب میشد ! اما بعد از نصب هر کاری کردم ... نرفت تو بازی :|

اما الان دیگه به شکل دستی مپ میریزم و مپ ها یا Campaigns ها را به صورت تک تک دانلود میکنم از اینجا .. و برای انلاین مشکلی نداره !

آره. اون هایی که نصب باید بشن حتما باید قبلش برنامه Steam رو نصب کرده باشی که اگه نسخه اصل بازی نباشه فایده نداره. این سایت رو هم قبلا رفتم توش. مشکل اینه که باز بعضی از این مپ های فرمت VPK دارند. شما اون مپ هایی که تک فایل هستند(بعد از Extract) چه طور دستی وارد می کنی؟ اصلا توی لیست مپ های تو کنسول نمیاد که!

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
VPK = addons

آره. اون هایی که نصب باید بشن حتما باید قبلش برنامه Steam رو نصب کرده باشی که اگه نسخه اصل بازی نباشه فایده نداره. این سایت رو هم قبلا رفتم توش. مشکل اینه که باز بعضی از این مپ های فرمت VPK دارند. شما اون مپ هایی که تک فایل هستند(بعد از Extract) چه طور دستی وارد می کنی؟ اصلا توی لیست مپ های تو کنسول نمیاد که!

سلام !

ببین مپ های که که فرمت VPK دارن رو باید درقسمت addons بریزی تا به لیست مپ ها در کنسول اضافه بشه !

من خودم الان یک مپ امتحان کردم با فرمت VPK بدون هیچ مشکلی اومد !

+ مپ فرمت vpk را در قسمت addons بریز : left4dead\addons

-------------

پچ ها رو ریختی ؟ الان باید ورزن 1.0.1.4 باشی !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر