آیا Battlefield 5 در زمان جنگ جهانی اول خواهد بود؟

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

ما همه در جریان هستیم که «Battlefield 5» توسط EA در دست ساخت و توسعه است چرا که EA بارها این را گفته بود، اما از ارائه توضیحات پیرامون جزئیات و ویژگی‌های بازی خودداری کرده است. با این حال، یک خرده فروش سوئیسی ادعا می‌کند که از جزئیات بازی اطلاع دارد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

1lw1_battlefield_4.jpg

با توجه به وب‌ سایت World of Games، بازی «Battlefield 5» به عنوان یک بازی "شوتر تاکتیکی و چند نفره" در زمان جنگ جهانی اول لیست شده است. همچنین در مورد «Battlefield 5» که حال و هوای جنگ جهانی اول را دارد، اعلام کرده که روز بیست و ششم ماه اکتبر برای Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد. از اینجا می‌توانید مشاهده کنید که این وب سایت، بازی را لیست کرده است. نکته عجیب و در عین حال جالب این است که برای باکس شات بازی، از تصاویر باکس شات و والپیپر چند بازی مانند MGS 4 و Bioshock استفاده کرده است (شاید حالت پیش فرض برای عناوینی که تایید نشده‌اند باشد).

EA در خبری اعلام کرده بود که زمان عرضه بازی، تعطیلات سال 2016 خواهد بود. رئیس امور مالی EA نیز گفته بود که امکان دارد این بازی شوتر، تم نظامی داشته باشد.
به هر حال این یک شایعه است و منتظر تایید و یا تکذیب‌اش باید باشیم.

منبع

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
بین همه ی گزینه هایی که dice داره واسه BFبعدی جنگ جهانی اول از همه دور از انتظار تره! جنگ جهانی اول خیلی از المان هایی که جزء پایه ی BF هستن رو نداره و بازی هایی که ازش ساخته شده مثل Verdun اونقدرها موفق نبودن. بیشترین احتمال واسه نسخه بعدی به نظر من یه بتل با تم آینده‌‎ــست. 2142 بعدی.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من دیگه خودم به شخصه خسته شدم از این بازیهای تمام آنلاین ! یه بازی خوب باید بخش آفلاین قوی و طولانی داشته باشه ! کجا هستند امثال بازیهایی مثل Modern Warfare ! واقعا دلم تنگ شده براشون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين مدل سايت ها براي اين كه بتونن يه اسمي در بكنن و به عنوان پيش فروش يه مقدار پول رو مدت زماني هر چند كوتاه در دسترس داشته باشن هر كاري مي كنن چه برسه به خبرهاي فيك و شايعه اي

فكر نكنم جريان قيمت هاي 800-900 دلاري كه امازون و بقيه فروشنده هاي اينترنتي روي كنسول هاي نسل 8 گذاشته بدون رو يادتون رفته باشه

اما در مورد همچين چيزي كه بخواد بره جنگ جهاني اول بايد بگم غير ممكنه !
نهايت نهايت اش ميشه مثل مرحله اول كمپين بدكمپاني 2 كه توي جنگ جهاني دوم و ژاپن بود چون اصلاً جنگ جهاني اول نه ان چنان اسلحه اي داره نه وسيله خاصي ! تانك هاش كه بيشتر يه تراكتور بودن با يه مسلسل ! اصلاً كشش نداره
اسلحه اتوماتيك يا نيمه اتومايتك هم كه نداشتن ! تامپسون نيمه اتومات بود كه به اخر جنگ رسيد و اصلاً استفاده نشد

من دیگه خودم به شخصه خسته شدم از این بازیهای تمام آنلاین ! یه بازی خوب باید بخش آفلاین قوی و طولانی داشته باشه ! کجا هستند امثال بازیهایی مثل Modern Warfare ! واقعا دلم تنگ شده براشون

رفيق چنان گفتي MW كه من فكر كردم داريم درباره دست كم 10-15 ساعت گيم پلي خالص بدون سينماتيك و وقت تلف كردن حرف مي زنيم !
همين MW بود كه كمپين هاي 3-4 ساعته و بدو بدو تموم كن رو باب كرد و گرنه قبل تر از اون باز كمپين ها بهتر و طولاني تر بود !

حداقل مي گفت CoD 2 كه خداييش كمپيني داشت !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,614
بعد شایعه ی که شد نمیدونم اسلحه های SW و میخوان برای BF5 استفاده کنند و میرن جنگ جهانی اول یا دوم بعید نیست ولی واقعآ این باز با این گرافیک یه جنگ امروزی با انفجارهای با شکوه میخواد اگه بره جنگ جهانی بعید من خودم به شخصه بگیرم مگر این که چیز خاصی باشه ولی با این گرافیک SW یه بازی تو مایعه های BF3 عجب چیزی بشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
جالبه که همه از اینکه COD بره به دوران جنگ جهانی خوششون میاد ولی هیچکس از اینکه BF بره جنگ جهانی استقبال نمیکنه :D
باو اونقدرا هم بد نمیشه
این گروه استعداد بی نظیری تو ساخت تم نظامی داره و به هر حال عالی در میاد

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
الان شوتر FPS بازها دو گروهند ، دسته اول اونایی که COD 2 رو دیدن و دسته دوم اونایی که ندیدن
اونایی که COD 2 رو دیدن میدونن چه کمپین خالص و پر هیجانی داره که حتی روی درجه Normal هم نمیشد بزنی به دل دشمن ولی الان COD AW رو Hard احساس سوپرهیرو به آدم دست میده
اونایی هم که ندیدن مبهوت چهارتا سلاح و ابزار تخیلی میشن که به اسمه ندای وظیفه میزن تو حلقه ملت

باز جای شکر داره همچین شایعه‌ای به BF نسبت داده شد اگه ماله COD بود که میشد جوکه آخره سال ، تو محافل دوستانه میگفتیم میخندیدیم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
رفيق چنان گفتي MW كه من فكر كردم داريم درباره دست كم 10-15 ساعت گيم پلي خالص بدون سينماتيك و وقت تلف كردن حرف مي زنيم !
همين MW بود كه كمپين هاي 3-4 ساعته و بدو بدو تموم كن رو باب كرد و گرنه قبل تر از اون باز كمپين ها بهتر و طولاني تر بود !

بابا بیخیال دیگه. انصافا که دوتا نسخه اول MW واقعا تو زمینه کمپین انقلاب به پا کردن تو سبک FPS. والا دیگه ده پونزده ساعت کمپین هم صد در صد تکراری میشه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی

مهدی من تمام حرف هات رو قبول دارم ولی این تیکه رو خدایی تند رفتی.
اره مدرن وارفر شاید بهشون یاد داد کمپین کوتاه بسازن اما یه چیز دیگه هم یاد داد.
4ساعت گیم پلی هیجانی بهتر از 10ها ساعت گیم پلی خشک که ارزوی تموم شدنش رو داری هست.
مثلا من تا الان به شخصه 50بار مدرن وارفر2 رو فتح کرد و داستانش محاله از یادم بره م اما بلک اوپس3 و انواع مدال افتخار و نظیر این بازی ها رو فقط یک بار فتح کردم و نه تنها هیچ چیز از داستان مزخرفشون توی ذهنم نخواهد بود و نه اینکه عمرا مجدد سمتشون برم بلکه حین بازی دعا میکروم زودتر تموم شه از دستش راحت شم و نصفه کاره ول میکردم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,828
نام
مهراد
من از کل سری کالاف قبلی هاشو که نرفتم ولی COD BO1 خیلی بهم چسبید به خاطر اون کلاشنیکف معرکه و اون کات سین اول بازی ... :bighug:

اصلا از بازی هایی با تم تخیلی خوشم نمیاد ، اسلحه های عجیب غریب ، پرش زدن از اینجا به اونجا ولی طرفدار تایتان فال هم بودم چون یه ای پی جدید بود و از اول این شکلی بود. اما به هیچ عنوان نمیتونم با COD های جدید کنار بیام ... (این همه از COD گفتیم خوبه تاپیک BF هست !!!)

BF 5 هم دوس ندارم بره 20 سال جلوتر ، در همین حد جنگ جهانی دوم یا چمیدونم یه تم فضایی / تخیلی نداشته باشه ، به هر حال باید تا E3 صبر کرد

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,614
کلآ COD دیگه مثه قدیم نیست شما COD های قدیمی باید یه جا وایمسادین دشمنا رو میزدین نمونه ش COD 2 ولی دیگه همش شده راش دادن وسط کمپین بعیده با این وضع راش دادن حتی COD اگه برگرده جنگ جهانی جذاب میشه من خودم به شخصه COD 2 / MW1 بهترین سری این IP میدونم
ولی مسئله اینه که BF5 تمش کلآ با COD فرق میکنه و بیشتر یکم وسط جنگ دست و بالتون باز تره ولی آیا با اون کندی ابزار الات جنگی اون زمان میتونه هیجان و آدرنالین ایجاد کنه
و واقعآ هم حیف با این مسائلی که داعش پیش اورده همچین تمی و ول کنن و برن سمت جنگ جهانی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بابا بیخیال دیگه. انصافا که دوتا نسخه اول MW واقعا تو زمینه کمپین انقلاب به پا کردن تو سبک FPS. والا دیگه ده پونزده ساعت کمپین هم صد در صد تکراری میشه.

مهدی من تمام حرف هات رو قبول دارم ولی این تیکه رو خدایی تند رفتی.
اره مدرن وارفر شاید بهشون یاد داد کمپین کوتاه بسازن اما یه چیز دیگه هم یاد داد.
4ساعت گیم پلی هیجانی بهتر از 10ها ساعت گیم پلی خشک که ارزوی تموم شدنش رو داری هست.
مثلا من تا الان به شخصه 50بار مدرن وارفر2 رو فتح کرد و داستانش محاله از یادم بره م اما بلک اوپس3 و انواع مدال افتخار و نظیر این بازی ها رو فقط یک بار فتح کردم و نه تنها هیچ چیز از داستان مزخرفشون توی ذهنم نخواهد بود و نه اینکه عمرا مجدد سمتشون برم بلکه حین بازی دعا میکروم زودتر تموم شه از دستش راحت شم و نصفه کاره ول میکردم

من بحثي سر انقلابي بودن يا نبودن MW ها نداشتم بلكه روي اون تيكه حرف دوست مون حرف داشتم كه مي گفت MW و طولاني !!!
اصلاً اين دوتا با همديگه سنخيت نداره !

اين چيزي كه داريد مي گيد توي همون سري CoD هم ناقض فوق العاده اي داره به اسم CoD 2 پس نگيد كمپين طولاني و حوصله سر بر !
نه تنها استانداردهاي سينمايي بسيار عالي اي داشت بلكه از لحاظ چينش مرحله و طولاني بودن فوق العاده ترين نسخه CoD تا به امروز بوده
( سينمايي رو به چيزي مثل نجات سرباز رايان بدونيد نه صحنه هاي مايكل بِي ساز !!! )

بله من خودم هم كل سري MW رو بازي كردم و لذت بردم اما به صرف درست كردن يه غذا با حضور همه ادويه ها نميشه بهش گفت غذاي شاهكار
برخي قسمت هاي MW ها كه كپي كاري از CoD 1 يا 2 بود ( قابل ارائه با سند و مدرك ) يا حتي كپي از روي MW1 ( برخي انيميشن ها كه فاجعه بود )
اما با اين حال چيزي از ارزش هاي زيبا بودن MW ها كم نميشه و تحول درست كردن توشاخه هاي اكشن و FPS رو قبول دارم اما واژه انقلاب براش زياده

اگر مي شد قسمت هايي از BO1 رو كه مثلاً توي هواپيما بود يا ... قاطي 2 كرد بهترين نسخه CoD ميشد و تمام
تازه ما بسته united offensive رو هم داشتيم براي نسخه دوم كه از بهترين بسته هاي اضافه شده در تاريخ بازي هاي رايانه ايه ( توي بعضي از مقالات سايت ها اومده ) كه برخي چينش ها و ابداعات اش توي سري CoD عالي بود و ديگه تكرار نشد

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
رفتن به زمان جنگ جهانی اول شاید بهترین گزینه نباشه ولی چیز های خوبی ازش میتونن در بیارن مثلا بمب های شیمیایی که اولین بار جنگ جهانی اول استفاده شد و اولین نبرد تانک ها و داگ فایت های هواپیما های اولیه اونطوری هم که دوستان میگن سلاح های اون زمان کم نبوده با یه سرچ ساده دستتون میاد چقدر سلاح استفاده شده
همین الان به بتل چهار نگاه کنین این همه تنوع سلاح و تجهیزات و کاستومایز داره ولی در نهایت هر پلیری که میبینی سلاح ها مثل هم کلا پنج تا سلاح معروف همه استفاده میکنن یا زمان بتل سه دست همه یه m16 بود
یه نظر سنجی چند وقت پیش توی کانال جک فرگ بود که ww2 بیشتر رای اورده بود این نشون میده طرفدار ها ازجنگ های اینده خسته شدن حالا اگه بره جنگ جهانی دوم که چه بهتر ولی جنگ جهانی اول هم برن بازم شرف داره نسبت به اینده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر