آیا در صورت انتشار داستان بازی ها به صورت یک رمان مایل به خرید آن هستید؟

آیا در صورت انتشار داستان بازی ها به صورت یک رمان مایل ب

• مجموع رای دهنده‌ها
    217

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هم اکنون اگه HALO کاملش بیاد 10-15 تا پاش میدم!حتی برای پیش خرید:D:love:

پ.ن:من که خودم اینهمه از اینور و اونور خوندم!چشم درد گرفتم!هنوز باز چیز جدید پیدا میکنم!
در کل من خریدار اطلاعات بیشتر از HALO هستم!:biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
YES!!!
چه باور کنین چه نکنین من وقتی یه بازی جدیدو(به چشم یه علاقه مند به بازی ها)بازی میکنم شدیداً علاقه مندم که دو فاکتور گرافیک و داستان(هر دو به صورت مساوی)و در مرحله ی بعد گیم پلی نقاط قوت بازی باشن(AND YES I AM A GRAPHIC SLAT!!)،دلیل رابطه ی عاطفیی که با شخصیت های Resident Evil و مخصوصاً Ch.R دارم هم به دلیل غنی بودن داستان و شخصیت پردازی قوی قسمت اول بود...
حالا چرا این همه توضیح دادم؟!که روشن بشه برای من خوندن رمان بازی مورد علاقه م تجربه ی بسیار نزدیکی به بازی کردنشه...البته کیفیت هم در این بین خیلی نقش کلیدی داره.
اگه چاپ بشه به شرط کیفیت قیمت برام مهم نیست فقط دوست دارم رمان بازی هایی مثله GOW,ME و...رو بخونم.
AGREEEEEE!!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
آیا در صورت انتشار داستان بازی ها به صورت یک رمان مایل به خرید آن هستید؟
اگر نویسنده رمان ها تو باشی چرا که نه اضافه هم میدم تا خرجیتم داده باشم ماکان جان :):biggrin1:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
کار بسیار جالب و خوبیه,امیدوارم این کارو حتما انجام بدین,چون بعضی از بازی ها مثل متال گر ابهامایی دارن که اگه این مجله ای که میگین منتشر بشه 100 % مایل به خریدنشم. همچنین خوندن داستان بازی هایی مثل GOW لذت دیگه ای داره,حتی اگه داستانشو کامل بدونی. موفق باشید :smile:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من نیز موافق 100% هستم!
فقط ترجمش جوری باشه که مغر هنگ نکنه(مثل وارکرافت نباشه! ) آخه خیلی ها مثل من قبل از خواب می خونند و اون موقع وقتی ترجمش سنگین باشه کلا هیچی نمی فهمند :d

اگه این مجله ای که میگین منتشر بشه 100 % مایل به خریدنشم.

البته همین طور که گفتند مجله نیست و کتاب هست! مثل کتاب های وارکرافت!

فقط اگر همه چی ok شد اول باید کتاب GOW رو ترجمه کنید :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,042
نام
محمد امین
آیا رمان ها رو خودتون مینویسد یا رمان های اصلی رو ترجمه میکنید..

نمیشه گفت فروش خوبی خواهی داشت ولی اگر بتونی با مجلاتی مثل بازی رایانه و یا بازنما همکاری کنی فروشت بهتر میشه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب من زیاد علاقه ای ندارم...
بنظرم زیبایی داستان بازیها بخاطر نوع روایتشون توی اون بازیه...
شاید زیباتر از داستان سریِ MGS رو توی خیلی از فیلمها دیده باشیم ولی نوع روایت اون بشکل یک بازی اونم توی چند شماره طی چند سال باعث شد که داستان این بازی برای طرفدارها فوق العاده باشه...
البته علاقه نداشتن من دلیل بر بد بودن این ایده نیست
ولی فکر نمیکنم اونقدرها برای خواننده جذابیت داشته باشه خوندن داستان یک بازی بصورت رمان ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سری GOW و RE و SH و کلا بازی های داستان محور ...
کلا اگه چیز های بیشتری از داستان بازی بقهمم !

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خب من زیاد علاقه ای ندارم...
بنظرم زیبایی داستان بازیها بخاطر نوع روایتشون توی اون بازیه...
شاید زیباتر از داستان سریِ MGS رو توی خیلی از فیلمها دیده باشیم ولی نوع روایت اون بشکل یک بازی اونم توی چند شماره طی چند سال باعث شد که داستان این بازی برای طرفدارها فوق العاده باشه...
البته علاقه نداشتن من دلیل بر بد بودن این ایده نیست
ولی فکر نمیکنم اونقدرها برای خواننده جذابیت داشته باشه خوندن داستان یک بازی بصورت رمان ...

رضا جان من فکر میکنم شما منظور ماکان رو خوب متوجه نشدین .

داستان خود بازیها نمیخواد بصورت رمان در بیاد بلکه رمان های کوتاه و بلند ویا حتی کتاب های مصوری که شرکتهای سازنده بازی منتشر میکنن رو میخوان ترجمه کنن .

مثل کتاب Fall Of Reach یا GOW !

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
آقا به شدت من هم با اين حركت موافقم، البته اين فكر قبلا به كله من هم زده بود :biggrin1: ماكان فكر منو ميدزدي :biggrin1::laughing: راستي بعضي از اين كتابها ژاپني هستن اونا رو چيكار ميكنين. :confused:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
خوب این رمان ها در درجه اول رمان های رسمی بازی هستن که توسط خود سازندگان منتشر میشن.

مثلا اگه پروژه کلید بخوره نزدیک 1 ماه بعد از انتشار کتاب God of War ترجمه فارسیش هم منتشر میشه! یا مثلا بالاخره رمان های سری Diablo که ریچارد ناک نوشتتشون رو میتونید فارسی بخرید!

در درجه دوم هم این کتاب ها شامل داستانی میشه که دقیقا تو بازی روایت میشه. مثلا من هیچ وقت سری C&C رو بازی نکردم اما خیلی دوست دارم داستانش رو بخونم. اگه رمانی باشه که داستان این سری رو توضیح بده حتما خواهم خریدش!:D
ریچارد ناک همونیه که سه گانه ی چشمه ی جاودانگی وارکرفت رو نوشته بود !؟؟ اون سه گانه که کلا به فارسی ترجمه شد و من هم از ترجمه اش خیلی خوشم اومد . امیدوارم در کارتون موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر