آیا امسال شاهد پخش 4K توسط کنسول‌ها خواهیم بود؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
console_controllers_xbox_ps4.jpg

شایعاتی جدیدی به گوش می‌رسد که ورژن‌های قوی‌تری از کنسول‌های Xbox One و PS4 را در سال جاری شاهد خواهیم بود.

این شایعات که امروز توسط Forbes منتشر شد عنوان می‌کند که باید منتظر کنسول‌های با قابلیت پردازش رزولوشن 4K باشیم. مدیر تولید Netflix در طی کنفرانس CES به این موضوع اشاره کرد که سونی به ما قول آوردن یک کنسول با قابلیت 4K در زمانی نه چندان دور را داده است. هر چند پس از این سخنان Netflix در تایید آن‌ها هیچ جوابی نداده است اما گفته است که هر دو کنسول پس از دو سال و رسیدن زمان نو سازی کنسول‌ها، قابلیت‌های خواسته شده مانند پخش 4K را اضافه خواهند کرد.

سونی قبلا از امکان پخش 4K خبر داده بود اما مایکروسافت در جواب Netflix گفته است که روی آن فکر خواهد کرد.

منبع

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
یعنی از لحاظ سخت افزاری ارتقا پیدا میکنن؟؟ مگه میشه؟
اون 20 میلیون ps4 ی که الان فروخته شده چی؟

اینا زیر همون 1080 هم زاییدن و از چپ و راست بازی می زنن تا بتونن با کلی حذفیات فریم 30 رو حفظ کنن، مگه اینکه هدف بازی دو بعدی باشه :d

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
والا ما که داریم با ۶۰فریم و ۱۰۸۰p بازی می‌کنیم اینجا جای تخلیه کردن خودت نیست دوست عزیز;)
دوست عزیز قبل از اینکه تز بدی برو رزولوشن و فریم ریت ac unity,battlefield4,mgs ground zero رو برای xbox one چک کن بعدش به مردم انگ تخلیه کردن بزنl-)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بببببببببببببببببببله
فقط پورت hdmi ش به hdmi 2.0 تغییر میدن احتمالا!
بره فیلم و از این جور دری وری ها نه بره بازی....

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوست عزیز قبل از اینکه تز بدی برو رزولوشن و فریم ریت ac unity,battlefield4,mgs ground zero رو برای xbox one چک کن بعدش به مردم انگ تخلیه کردن بزنl-)
تو اونجایی که شما زندگی‌ میکنی‌ بخاطر ۳تا بازی میگن ایکس‌باکس بزور ۱۰۸۰ رو ساپورت می‌کنه ؟ عزیزم اون بر میگرده به همون تخلیه حوصله بحث کردن با این دوستان فن ps۴ ندارم چون تو هر تاپیک یدونه ازشون پیدا می‌شه..نمیدونم فروش شرکت و ورشکستگیو ...اومدن هولو لنزو اومدن دایرکتکس ۱۲ همهٔ اینا باعث می‌شه این فشارا به ادم بیاد که به اینشکل بیاد وسط تاپیک ترول کنه که ایکس‌باکس ۹۰۰ به زور ساپورت می‌کنه

Hani.Z

کاربر سایت
Oct 27, 2010
134
من یا یه سی پی یو اینتل 4790K با چیپست گرافیک انبرد HD4600 هم تست کردم با اچ دی ام ای روی تیویم که 4k هم هست با رزولوشن 4096x2160 خروجی گرفتم و به سادگی هرچی هرچی فایل الترا اچ دی که دارم به سادگی پلی میشه حالا کنسول که سخت افزارش زیاد هم هست ! ( البته پردازشگر تی وی اینقدر قوی هست که به راحتی فایل ها رو از یو اس بی 3 پلی میکنه ) با همون اچ دی ام ای 1.4 هم که باشه یه کدک H.264 یا H.265 ( مورد دوم شک دارم ) با یه اپدیت اضافه میکنن دستگاه مثل اب خوردن 4K دیکود میکنه

پ.ن : الان تی وی های 4K با سایز حوالی 50 اینچ تو بازار فراوونه با قیمت زیر 4 میلیون که ارزش خریدش از خیلی از مدل های فول اچ دی بیشتره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
فکر کنم باید تا نسل بعد پس انداز کنیم تا بتونیم از این قابلیت 4K بودنش استفاده کنیم

y6faugubdkvyjpmsfpw8.jpg
:))
این 110 اینچه :| 32 زدن زیر 3000 دلار تا سال دیگه بهت قول میدم نصف میشه قیمتش تازه مانیتورش ارزون تر در میاد ....

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بعضیا فکر میکنند تعدادی از گیمرها از پشت کوه اومدن,:))
XOneوFulHD
اصلا تو خوبی:))

- - -ویرایش - - -

TV-Samsung-UHD-85S9655c7c.jpg

اطلاعات کلی:LED - سایز 85 اینچ تخت

مشخصات تصویر:تکنولوژی سه بعدی کیفیت تصویر 4K Ultra HD

قیمت برای شما: 62,298,000 تومان
62میلیون=))
زیرش هم نوشته اضافه به سبد خرید من موندم چجوری تو سبد خرید جا میشه!:d
http://www.digikala.com/Product/DKP-21058/Samsung-UHD-85S9/تلويزيون-سامسونگ-UHD-85S9/keyword-uhd
زودی از دیجیکالا سفارش بدید
حتما اینترنتی پرداخت کنید:d

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یعنی خاک بر سر سونی و مایکروسافت:dخب می مردید یه 100تا 150 دلار بزارید روی کنسولتون تا اینهمه دردسر رزولوشن و فریم از اینجور چیزا نداشته باشیم:dاینا این نسل از اون ور بوم افتادن.از ترس عقب نیوفتادن از رقیب تا تونستن کنسول رو ارزون زدن.دیگه این دوره زمونه کیه که واسه بازی کردن نتونه یه کنسول 500 یا حتی 600 دلاری بخره"اونم در حالیکه هر بازی اون کنسول بطور معمول 60 دلاره.یعنی کسی که واسه هر بازی 60$ میده(منظور اونور آبه"ایرانو قاطی این آمار نکنید) نمیتونه برای کنسولی که حداقل میخواد 6-7 سال ازش استفاده کنه 500-600 دلار هزینه متحمل بشه.نتیجتا اینکه کاری که سونی و مایکروسافت از نظر فدرت سخت افزاری کنسولها و ارزون در اوردنشون کردن خریت محض بود برای این نسل.
حالا هی ما فن های ساده لوح بیاییم پز بدیم که فلانی 20 میلیون فروخت و اون یکی توی ماه نوامبر برتر بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر