آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

djahmad

کاربر سایت
May 31, 2016
5
من نمیفهم چرا میخای 3 تا اکانت بسازی؟

2 نفر هستین دیگه، با همون اکانتهای اصلی خودتون میشه راحت شیر کرد

یک نفر یوز و پسورد اکانتشو بده به دوستش، اون روی دستگاه خودش اکتیو کنه، حالا هرچی بازی روی این اکانت بگیری + پلاس شیر میشه
سه تا اکانت میخوام بسازم چون مثلا ممکنه رفیقم فلان بازیو نخواد و فقط من بخوام.در نتیجه نمیخوام شیر کنم براش.
سوال اینه که فرقی نداره کی بازی بخره؟رفیقم بخره یا منی ک اولین بار بازی خریدم و شیر دادم؟فرقی داره؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سه تا اکانت میخوام بسازم چون مثلا ممکنه رفیقم فلان بازیو نخواد و فقط من بخوام.در نتیجه نمیخوام شیر کنم براش.
سوال اینه که فرقی نداره کی بازی بخره؟رفیقم بخره یا منی ک اولین بار بازی خریدم و شیر دادم؟فرقی داره؟

یعنی شما نمیخاین رو اکانت اصلی خودتون بازی کنید؟؟

معلومه که فرق داره، باید روی اون اکانتی که اکتیو شده رو دستگاه دوستت بازی خریداری شه

اگه میخای دوستت بازی بخره رو اکانت خودش، اونم باید اکانتشو به تو بده تا روی دستگاهت اکتیو کنی، ولی اینطوری فقط خودتونو محدود میکنین بهم دیگه، یعنی اگه اینطوری کنین(اکانت اون روی دستگاه تو و اکانت خودت روی دستگاه اون) یه جورایی کار بیهوده ایه :D

djahmad

کاربر سایت
May 31, 2016
5
یعنی شما نمیخاین رو اکانت اصلی خودتون بازی کنید؟؟

معلومه که فرق داره، باید روی اون اکانتی که اکتیو شده رو دستگاه دوستت بازی خریداری شه

اگه میخای دوستت بازی بخره رو اکانت خودش، اونم باید اکانتشو به تو بده تا روی دستگاهت اکتیو کنی، ولی اینطوری فقط خودتونو محدود میکنین بهم دیگه، یعنی اگه اینطوری کنین(اکانت اون روی دستگاه تو و اکانت خودت روی دستگاه اون) یه جورایی کار بیهوده ایه :D
اوکی
چرا میخوایم رو اکانت اصلی خودمون بازی کنیم :D
الان بالاخره اگ بخوایم بازی جدید بخریم باید من بخرم یا رفیقم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام ببخشید اگه دوستم پلاسشو با من شیر کنه برای من علامت پلاس میاد ؟
و من میتونم بازی های پلاس ماه های دیگرو بگیرم؟

نه عکس پلاس نمیاد برات، ولی میتونی بری توی اکانتش و از Library بازهایی پلاس رو بزاری برای دانلود ، اینطوری میتونی از بازیهای پلاس ماه بعد استفاده کنی

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام یه سوال داشتم
من الان اکانت اصلیم پلاسه میخوام یکی از بازی های که تو پلاس تخفیف خورده بخرم خواستم بدونم میشه رو کنسول دوستم شیر کنم
بعد اگه بشه من اکانتم همیشه باید به نت وصل باشه؟

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
نه عکس پلاس نمیاد برات، ولی میتونی بری توی اکانتش و از Library بازهایی پلاس رو بزاری برای دانلود ، اینطوری میتونی از بازیهای پلاس ماه بعد استفاده کنی
خب اون بازیایی ک من خودم با پلاس گرفتم فعال میمونن؟

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام یه سوال داشتم
من الان اکانت اصلیم پلاسه میخوام یکی از بازی های که تو پلاس تخفیف خورده بخرم خواستم بدونم میشه رو کنسول دوستم شیر کنم
بعد اگه بشه من اکانتم همیشه باید به نت وصل باشه؟
آره باید وصل باشه

• Like
Reactions: hp3in_pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر