آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سوال داشتم در مورد این بازی های با ظرفیت آفلاین. چه طوری نصب میشن وقتی آفلاین هستم؟ یعنی اول کار که میخوام اکانت رو اد کنم. بعد میشه این بازی ها رو آپدیت کرد؟ مثلا آپدیت رو از پیسی بریزم رو کنسول در صورتی که سیم تلفن به مودم وصل نباشه. میشه این کارو کرد؟
بازی های ظرفیت ۱ یا افلاین
اول شما اکانت رو وارد میکنید و بازی و اپدیت و دی الی سی و... خلاصه هر چی داره دانلود میکنید بعدش اکتیو پرایمری و ریستوری میکنید بعدش نت کنسول رو قط میکنید میرید توی سایت سونی و دیاکتیو ال میزنید اینجا میشه ظرفیت ۱
بعد از این اصلا و ابدا نبیاد ب هیچ طریقی کنسول ب نت وصل شه که بازی قفل میشه
پس قبل از دی اکتیو کردن از طریق سایت سونی باید هرچی میخوای دانلود یا اپدیت کنی
این روش بدرد بازی های افلاین داستانی کوتاه مثل انچاردت کالکشن میخوره یا مثلا اردر
ولی مصلا بدرد فیفا نمیخوره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
من اکانت دوستمو رو دستگاهم فعال کنم که از پلاسش استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟ برا اون یا من؟ بن یا هرچی...
گفتم از دوستان اهل فن بپرسم قانونی تبصره ای چیزیش عوض نشده باشه شر بشه!

نه داداش هی مشکلی پیش نمیاد، از هیچی نترس فعال کنید حالشو ببرین :d

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان خرید بازی های ظرفیت یک برا کسی که به نت وصل نمیشه ایرادی نداره؟
قیمتش چنده؟
دیتا رو هم خود فروشگاه میده؟
ممنون
بدون اتصال به نت برا این ظرفیت هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
برا پیدا کردن قیمت و سایت خرید کافیه "خرید بازی شیرینگ PS4" و "خرید دیتای بازی PS4" رو گوگل سرچ کنی

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
سلام.یه نفر در مورد این اکانتهای کانادا شفاف سازی میکنه.اول میگن قانونیه بعد میگن بن نمیشه.چرا اینقدر ارزون?.چرا بن نمیشن?از کجا معلوم قانونین?
الان کد پلاس،یه ساله کانادا 95 هزار هست:|

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام.یه نفر در مورد این اکانتهای کانادا شفاف سازی میکنه.اول میگن قانونیه بعد میگن بن نمیشه.چرا اینقدر ارزون?.چرا بن نمیشن?از کجا معلوم قانونین?
الان کد پلاس،یه ساله کانادا 95 هزار هست:|
من ی بار تاپیک زدم بستنش گفتن خلاف قوانینه
ولی اینجا جواب شما رو میدم
اکانت های کاندا هم هکی هستند منتها سونی توی استور کاندا پلیس نداره و اکنتها بن نمیشن توی امریکا داره بعد از ۲ روز بن میشی
پس از فرصت استفاده کرده و حالشو ببرید

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من شنیدم بعد از 45 روز بن میشن و فیفا من قفل اومد روش همش الکیه . دستگاه هم بن میشه اینجور ؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

چطوری میشه 14 اکانت پرایمری کرد رو دستگاه من که 1 پرایمری دارم دومی اجازه نمیده میگه اول باس اون یکی رو دی اکتیو کنی

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
من شنیدم بعد از 45 روز بن میشن و فیفا من قفل اومد روش همش الکیه . دستگاه هم بن میشه اینجور ؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

چطوری میشه 14 اکانت پرایمری کرد رو دستگاه من که 1 پرایمری دارم دومی اجازه نمیده میگه اول باس اون یکی رو دی اکتیو کنی
کاندا بن نمیشه ممکنه شما زمانی بازیت رو خریده بودی
سوال دومت عجبه
دقت کن ۱۴ اکانت روی یک دستگاه میشه ولی ۱ اکانت روی ۱۴ تا دستگاه نمیشه

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
سلام به همه دوستان
من یه سوال دارم اگه یکی کامل بهم توضیح بده و وقت بزاره واقعا کار بزرگی در حقم کرده....

به نام خدا :)

داداشاب گلم
من میخوام یه گیم نت بزنم...نزدیک به 12 تا ps4 هستش....

خوب جور کردن بازی برای این دستگاه هزینه هنگفتی داره....

حالا بهترین روش برای اینکه یه بازیو بتونم رو چنتا پیاده کنم چیه؟؟؟

در نظر داشته باشید که این بازیا اکثرا میتونه فیفا پی اس وا کال اف و بتل و پیرامون اینها باشه...

و اپدیت و بروز بودن انها مهمه...منتها
اینها تو شبکه داخلی برای بازیای کال و بتل در ارتباط هستن...
و میشه بدها هم اپدیت شن یعنی زیاد مهم نیست اما دوست دارم که همیشه با بالاترین نسخه اپدیت و بروز بشن...

حالا روش چی هست و چجوری؟؟؟

و اینم بگم که افلاین بودن دستگاها اصلا مهم نیست اما اپدیت بازیا مهمه...

و اینم در نظر داشته باشید که...

من هر بازی که جدید میاد بخوام تو هر کدوم شیر کنم باید به هر حال وصل بشم به نت درسته
ایا رو بازی قبلی قفل میاد...؟؟
یا نه
منظور بازیای که قبل بازی جدیدی که مخیوام بریزم...داخل دستگاه بوده...؟؟

دمتون گرم.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام به همه دوستان
من یه سوال دارم اگه یکی کامل بهم توضیح بده و وقت بزاره واقعا کار بزرگی در حقم کرده....

داداشاب گلم

در نظر داشته باشید که این بازیا اکثرا میتونه فیفا پی اس وا کال اف و بتل و پیرامون اینها باشه...

و میشه بدها هم اپدیت شن یعنی زیاد مهم نیست اما دوست دارم که همیشه با بالاترین نسخه اپدیت و بروز بشن...

من هر بازی که جدید میاد بخوام تو هر کدوم شیر کنم باید به هر حال وصل بشم به نت درسته
یا نه

دمتون گرم.

بهترن راه شما خرید دیسک هست بلاخره یکی میخواد فیفا بزنخ یکی کال اف نمیشه جفتش رو دیجیتالی داشت که هزینت زیاد میشه دیسک داشته باشی کرایه هم میتونی بدی
اگر میخوای اپدیت کنی نمیتونی بازی افلاین یا ظرفیت ۱ بریزی ب محض وصل شدن نت بازیت قفل میشه
ی راه دیگه استفاده از اکانت های هکی خارجی ها است مثلا یارو ۱۰ تا بازی خوب خریده ولی هکش کردن شما رو دستگاه اکتیو میکنی و بازی میکنیو حال میکنی قیمتش هم حدود ۳۰۰-۲۰۰ هست ولی این راه اخلاقی نیست

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام به همه دوستان

داداشاب گلم

یا نه

دمتون گرم.

من میگم 2-3تا اکانت بگیر خودت ظرفیتیشون کن (یعنی بازی دیجیتالی بخر) روی هر 12تا پلی4 اجراشون کنی،بازی هایی مثل Pes 16 و Fifa 16 و Call of و اینجور بازیا که خیلی طرفدار دارن
بعدش برو بگرد تو بازار بازیای خوب ولی دست دو (باز شده) با قیمت خوب بخر.حداقل 10تا بازی خوب بخر مثلا The last of us و bloodborn و خلاصه اینایی که طرفدار دارن و دوست داشتنی ان.
بعدش آروم آروم که گیم نت گرفت، بلند کن هر چی میتونی بازی بخر از هرکسی مثلا تو بازیای دست دو تو میتونی 3تا بازی رو بخری 200 تومن براحتی تو همین بازیسنتر هم هست تو دیوار هم هست.آروم آروم آرشیوت رو بکن 30تا یا 50تا.بعد با مغازه دار ها آشنا شو بازیای قدیمی رو آروم رد کن و بازی جدید وارد کن.

پیشنهاد می کنم حداکثر با 8تا پلی4 شروع کنی، 4تا دسته اضاف بخری،حداقل 1دونه دوربین پلی4 داشته باشی واسه بازی Dance و اینا یه جای خاص واسش بزار و کرایه اشم ببر بالا.و آرشیو بازی هاتو بیشتر کنی.اینجوری بهتره تا اینکه بری 12تا بخری و پول کم بیاری.

موفق باشی :)

F.E.A.R.

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
سلام

من رو اکانت خودم پلاس یک ساله دارم میخاستم بدونم اگه اکانتمو تو دستگاه دوستم وارد کنم و پرایمی کنم میتونه از پلاس من استفاده کنه؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام

من رو اکانت خودم پلاس یک ساله دارم میخاستم بدونم اگه اکانتمو تو دستگاه دوستم وارد کنم و پرایمی کنم میتونه از پلاس من استفاده کنه؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟

اکانت رو وارد کن بعد اکتیو کن روی دستگاه دوستت، نه هی مشکلی پیش نمیاد

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان یه سوال به طور مثال میپرسم
فرض کنید من یه اکانت ریجن یک دارم یدونه هم 2
ولی اکانت اصلیم یکمه و پلاس و بازیهام اونجاست
من اگر یه بازی ریجن دو بگیرم و بخوام dlc شو بگیرم
میتونم با اکانت ریجن دو از پلاس استفاده کنم dlc رو بگیرم اما با اکانت ریجن یکم بازیش کنم؟؟؟؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
دوستان یه سوال به طور مثال میپرسم
فرض کنید من یه اکانت ریجن یک دارم یدونه هم 2
ولی اکانت اصلیم یکمه و پلاس و بازیهام اونجاست
من اگر یه بازی ریجن دو بگیرم و بخوام dlc شو بگیرم
میتونم با اکانت ریجن دو از پلاس استفاده کنم dlc رو بگیرم اما با اکانت ریجن یکم بازیش کنم؟؟؟؟

اگه منظورت اینه که بخوای از تخفیف اکانتی که پلاس داره برای خرید DLC برای اون یکی اکانت استفاده کنی ؛ خیر نمیشه.

پلاسی که شیر میشه تنها کاربردش بازی کردن آنلاینه و نمیشه از تخفیفات استور اکانتی که پلاس نداره ازش استفاده کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر