آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
ممنون از جواب شما
ولی شما میدونید چطوری اینکارو میکنن ؟؟؟؟؟
این اقا چند وقت پیش که هنوز شرینگ خیلی جا نیافتاده بود میگفت من پلی ۴ رو هک کردم و...
خیلی اهمیت ندهید
دز ضمن من با ۲۵۰ تومن خیلی بیشتر بازی میتونی با روش اکانت های هکی بخرم همشون هم میشه انلاین زد

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
ممنون از جواب شما
ولی شما میدونید چطوری اینکارو میکنن ؟؟؟؟؟

تو سایتهای معتبر در مورد هک پلی 4 این روش کاملا با ویدئو توضیح داده شده که چطور میشه این کار رو انجام داد و با یک سرچ ساده میتونید لینکش رو پیدا کنید،اگر نتونستید پیدا کنید بهم P.M بدید تا براتون ارسال کنم.
من خودم اینکار رو نکردم اما مقالش رو خوندم و فکر میکنم انجام دادنش زیاد مشکل نیست اما باید این نکته رو هم بگم که این روش به درد فروشنده های بازی میخوره،چون شما یک بازی رو بالاخره باید بخرید تا بتونید اطلاعاتش رو بردارید و روی n کنسول بریزید.یعنی اگر قراره این کار رو بکنیم باید چند نفر با هم بشیم یک بازی رو بخریم و بعد روی سایر کنسولها بریزیم.و بطور کل هم به نظرم راه جالبی نیست چون عملا قید آنلاین بازی کردن رو باید بزنید،خودم به شخصه بیشتر وقتم رو آنلاینم تا اینکه آفلاین باشم.

راستی این رو هم بگم که یک خبر و ویدئوی جدیدی منتشر شده که خیلی میتونه توسعه دهنده ها رو تو ساخت CFWبرای PS4 کمک کنه....
:d

- - -ویرایش - - -

این اقا چند وقت پیش که هنوز شرینگ خیلی جا نیافتاده بود میگفت من پلی ۴ رو هک کردم و...
خیلی اهمیت ندهید
دز ضمن من با ۲۵۰ تومن خیلی بیشتر بازی میتونی با روش اکانت های هکی بخرم همشون هم میشه انلاین زد

دقیقا یادمه...

arsalan16

کاربر سایت
Jun 28, 2015
17
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم
من حدود دو روز پیش ps4م رو دادم یه مغازه واسم بازی بریزه توش دو نوع بازی داشت یکی که فقط میشد با اینترنت بازی کرد و توی یه اکنت دیگه خودش درست کرده بود بازی کرد یه نوع دیگش این بود که بازی روی اکانت خودم بود و میتونستم به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنم .

من بازی بتمن رو ریختم که فقط توی یه اکانت دیگه و با اینترنت باید بازی میکردم ولی فرداش پشیمون شدم و 30 تومن دادم تا بریزتش توی اکانت خودمو و به صورت انلاین و افلاین متونستم بازی کنم و این کارو توی 5 دقیقه واسم انجام داد

سوال اصلیم اینه که چطور به همین سادگی تو 5 دقیقه اینکارو کرد و خودمم میتونم این کارو انجام بدم یا نه ؟؟؟

ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم
من حدود دو روز پیش ps4م رو دادم یه مغازه واسم بازی بریزه توش دو نوع بازی داشت یکی که فقط میشد با اینترنت بازی کرد و توی یه اکنت دیگه خودش درست کرده بود بازی کرد یه نوع دیگش این بود که بازی روی اکانت خودم بود و میتونستم به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنم .

من بازی بتمن رو ریختم که فقط توی یه اکانت دیگه و با اینترنت باید بازی میکردم ولی فرداش پشیمون شدم و 30 تومن دادم تا بریزتش توی اکانت خودمو و به صورت انلاین و افلاین متونستم بازی کنم و این کارو توی 5 دقیقه واسم انجام داد

سوال اصلیم اینه که چطور به همین سادگی تو 5 دقیقه اینکارو کرد و خودمم میتونم این کارو انجام بدم یا نه ؟؟؟

ممنون

این فروشنده از بی اطلاعی شما داره سو استفاده میکنه! برای اینکه بازی بتونی روی اکانت خودت بازی کنی ، باید یوزر و پسورد اون اکانت که بازی داخلشه داشته باشی و بعد توی قسمت تنظیمات اکانت این اکانت رو اکتیو پرایمری کنی

ولی فروشنده به شما یوزر و پسورد اکانت حاوی بازیو به شما نمیده که بتونی اینکارو خودت انجام بدی

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
سلام
دوستان اگه من بخوام بازیو شیر نکنم و فقط برا خودم باشه باید چی کار کنم؟
اگه بازیو اینطوری بگیریم باید با ریجن اکانتمون یکی باشه؟
لطف کنین یه سایت که بازیارو به صورت شیر نشده میفروشه معرفی کنین
مرسی

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام
دوستان اگه من بخوام بازیو شیر نکنم و فقط برا خودم باشه باید چی کار کنم؟
اگه بازیو اینطوری بگیریم باید با ریجن اکانتمون یکی باشه؟
لطف کنین یه سایت که بازیارو به صورت شیر نشده میفروشه معرفی کنین
مرسی
گیفت کارت میگیرید به اندازه‌ی مبلغ بازیِ مورد نظرتون، توی اکانت خودتون وارد استور میشین و از بخش Redeem Code، کد اون گیفت کارت رو وارد میکنید و از استور خرید می‌کنید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خیلی ممنون , و یه چیزی رو نفهمیدم یعنی من باید اکانت خودمو اکتیو کنم یا اون اکانتی که بازی توشه ؟؟؟

اون اکانتی که که بازی توشه که این لازمه شما یوزر و پسورد اون اکانت رو داشته باشی و به نت وصل شی که من توصیه نمیکنم این کارو انجام بدی چون ممکنه بازیت قفل بشه

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
گیفت کارت میگیرید به اندازه‌ی مبلغ بازیِ مورد نظرتون، توی اکانت خودتون وارد استور میشین و از بخش Redeem Code، کد اون گیفت کارت رو وارد میکنید و از استور خرید می‌کنید.
این اکانتای اکبند که بعضی سایتا میفروشن چطوریه؟

cyruslogic

کاربر سایت
Jun 12, 2011
16
نام
امیرخسرو
دوستان عزيز، نميدونم اينجا جاش هست يا نه؟ امروز كنسول رو بعد از سه ماه روشن كردم ، همون اول آپديتش كردم به 2.55، الان دو تا بازي ديجيتالي order و hardline علامت قفل روشون اومده و اجرا نميشه، من به توصيه فروشنده نه اكانتهاي اون دو تا بازي رو پاك كردم و نه با اونها لاگين شدم، براشون هر كدوم ٧٥٠٠٠ دادم و به خيال خودم ظرفيت بهتر رو خريداري كردم تا آفلاين هم بشه بازي كرد، راهي هست؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان عزيز، نميدونم اينجا جاش هست يا نه؟ امروز كنسول رو بعد از سه ماه روشن كردم ، همون اول آپديتش كردم به 2.55، الان دو تا بازي ديجيتالي order و hardline علامت قفل روشون اومده و اجرا نميشه، من به توصيه فروشنده نه اكانتهاي اون دو تا بازي رو پاك كردم و نه با اونها لاگين شدم، براشون هر كدوم ٧٥٠٠٠ دادم و به خيال خودم ظرفيت بهتر رو خريداري كردم تا آفلاين هم بشه بازي كرد، راهي هست؟

سلام.دوست عزیز بعد از اپدیت 2.50 امکان شیرینگ سه نفره از بین رفت و ظرفیت های یک قفل شدند.احتمالا بازی های شما هم ظرفیت یک بوده و بازیهاتون قفل شده و هیچ کاری نمیشه کرد.

cyruslogic

کاربر سایت
Jun 12, 2011
16
نام
امیرخسرو
سلام.دوست عزیز بعد از اپدیت 2.50 امکان شیرینگ سه نفره از بین رفت و ظرفیت های یک قفل شدند.احتمالا بازی های شما هم ظرفیت یک بوده و بازیهاتون قفل شده و هیچ کاری نمیشه کرد.
ممنون، واقعا آدم نميدونه كه به كي اعتماد كنه، hardline رو تازه ميخواستم ببينم چه جوريه، متاسفانه فروشنده هم جواب موبايل رو نميده و امروز ديدم كه تمام آگهي هاش رو كه با آدرس چيتگر شمالي بود از سايتها حذف كرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر