آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
شما از خودت رو دی اکتیو کن بده دوستت اکتیو کنه(اینجوری اگر بازی رو اکانت خودت خریدی برای بازی کردنش باید انلاین باشی تا لایسنس چک بشه)
و جفتتون میتونید روی اکانت خودتون بازی کنید
و بازی ها و اف ها برای هر دو قابل استفاده هست
ولی فضای ابری فقط برای شما قابل استفاده هست

- - -ویرایش - - -

سلام ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

میشه لطفا دونه دونه سوالام رو جواب بدید لطفا

الان سواله اصلیم اینه که من پلاسه 3 ماه بخرم رو اکانت اصلیم وارد کنم یا نه یه اکانته دیگه بسازم رو اون وارد کنم بیشتر دوست دارم رو اکانته اصلیم وارد کنم
و بفرمایید که اگه رو اکانته اصلیم وارد کنم مشکلی پیش نمیاد؟
اگر میخواهید جفتتون رو اکانت اصلی خودتون بازی کنید
شما پلاس رو با اکانت اصلی بخرید
بعدش اکانت رو از کنسولت دی اکتیو کن
بعدش بده دوستت اکتیو کنه
با این روش هیج مشکلی پیش نمیاد

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ممنون دوسته عزیز
خوب بعده اینکه دوستم اکانتم و زد اکتیو کرد چی میشه؟
بعد دوباره اون باید دی اکتیو کنه من دوباره اکتیو کنم؟
کلا رونده کار دقیقا چجوریه؟
اول من وارد میکنم بعد اکانتم و از رو دستگام دی اکتیو میکنم میدم دوستم اون اکاتم و لاگین میکنه و بعد اکتیو میکنه
خوب اینجا باز برام سوال پیش میاد اینکه مگه میشه یه اکانت هم زمان رویه 2 دستگاه اکتیو باشه؟
2 وقتی من دیاکتیو کنم چجوری من از پلاس استفاده کنم و با اکانته اصلیم بازی کنم؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
ممنون دوسته عزیز
خوب بعده اینکه دوستم اکانتم و زد اکتیو کرد چی میشه؟
بعد دوباره اون باید دی اکتیو کنه من دوباره اکتیو کنم؟
کلا رونده کار دقیقا چجوریه؟
اول من وارد میکنم بعد اکانتم و از رو دستگام دی اکتیو میکنم میدم دوستم اون اکاتم و لاگین میکنه و بعد اکتیو میکنه
خوب اینجا باز برام سوال پیش میاد اینکه مگه میشه یه اکانت هم زمان رویه 2 دستگاه اکتیو باشه؟
2 وقتی من دیاکتیو کنم چجوری من از پلاس استفاده کنم و با اکانته اصلیم بازی کنم؟

ببین دوست عزیز
کلا اگه دو نفر بخوان بازی و پلاس رو به صورت قانونی شیر کنن و هر دو هم با اکانتهای اصلی خودشون و همزمان بازی کنن ... حتما یکی از دو نفر باید بازی و پلاس رو با اکانت اصلی خودش بخره
بعد باید اکانتش رو دی اکتیو کنه و بده به نفر دوم تا اون اکانت رو روی کنسولش اکتیو کنه

در این صورت هم نفر اول و هم نفر دوم به پلاس و بازیهای اکانت دسترسی دارن ... فقط نفر اول باید برای بازی کردن اون بازیها حتما انلاین باشه تا لایسنس بازیها از طریق اینترنت چک بشه و اجازه بازی بده
ولی نفر دوم هم میتونه افلاین بازی کنه و هم میتونه آنلاین بشه

به همین راحتی

اگر میخواید با یک اکانت فرعی بازی و پلاس بخرید نمیتونید هر دو به صورت همزمان و انلاین ازش استفاده کنید

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ببین دوست عزیز
کلا اگه دو نفر بخوان بازی و پلاس رو به صورت قانونی شیر کنن و هر دو هم با اکانتهای اصلی خودشون و همزمان بازی کنن ... حتما یکی از دو نفر باید بازی و پلاس رو با اکانت اصلی خودش بخره
بعد باید اکانتش رو دی اکتیو کنه و بده به نفر دوم تا اون اکانت رو روی کنسولش اکتیو کنه

در این صورت هم نفر اول و هم نفر دوم به پلاس و بازیهای اکانت دسترسی دارن ... فقط نفر اول باید برای بازی کردن اون بازیها حتما انلاین باشه تا لایسنس بازیها از طریق اینترنت چک بشه و اجازه بازی بده
ولی نفر دوم هم میتونه افلاین بازی کنه و هم میتونه آنلاین بشه

به همین راحتی

اگر میخواید با یک اکانت فرعی بازی و پلاس بخرید نمیتونید هر دو به صورت همزمان و انلاین ازش استفاده کنید

یعنی شما میگید میشه اکانتم هم برا من اکتیو باشه هم برا دوستم؟

اون قسمتی که گفتید فقط نفر اول باید برای بازی کردن اون بازیها حتما انلاین باشه تا لایسنس بازیها از طریق اینترنت چک بشه و اجازه بازی بده منظور کدوم بازی هاست؟

من فقط با اکانته اصلیم بازی میکنم و همیشه هم به نت وصلم مشکلی برا انلاین بازی کردن ندارم ؟

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
یعنی شما میگید میشه اکانتم هم برا من اکتیو باشه هم برا دوستم؟

اون قسمتی که گفتید فقط نفر اول باید برای بازی کردن اون بازیها حتما انلاین باشه تا لایسنس بازیها از طریق اینترنت چک بشه و اجازه بازی بده منظور کدوم بازی هاست؟

من فقط با اکانته اصلیم بازی میکنم و همیشه هم به نت وصلم مشکلی برا انلاین بازی کردن ندارم ؟

ببین هر اکانت فقط روی یک کنسول قابل اکتیو شدن هستش و روی دو تا کنسول نمیشه همزمان اکتیو باشه
شما وقتی با اکانت اصلی خودت یک بازی میخری برای اجرای اون بازی دو راه داری :
1 . اگه بخوای بدون نیاز به اینترنت و در حالت آفلاین بتونی بازی کنی باید حتما اکانتت روی کنسول اکتیو باشه
2 . اما اگه اکانتت اکتیو نباشه برای اجرای اون بازی حتما باید آنلاین بشی
در حالت اول نمیتونی اکانتت رو به نفر دوم بدی ولی در حالت دوم شما اکانت رو میدی به دوستت و اون اکتیو میکنه و بازی رو راحت دانلود میکنه و با اکانت اصلی خودش بازی میکنه و شما هم برای اجرای بازیت حتما باید آنلاین بشی

در ضمن منظور از آنلاین شدن حتمی فقط بازیهای اون اکانت هستش ... مثلا شما اگه یک اکانت دیگه هم داشته باشید و روی کنسولتون اکتیو باشه بازیهای اون اکانت در حالت آفلاین هم قابل بازی هستن

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ببین هر اکانت فقط روی یک کنسول قابل اکتیو شدن هستش و روی دو تا کنسول نمیشه همزمان اکتیو باشه
شما وقتی با اکانت اصلی خودت یک بازی میخری برای اجرای اون بازی دو راه داری :
1 . اگه بخوای بدون نیاز به اینترنت و در حالت آفلاین بتونی بازی کنی باید حتما اکانتت روی کنسول اکتیو باشه
2 . اما اگه اکانتت اکتیو نباشه برای اجرای اون بازی حتما باید آنلاین بشی
در حالت اول نمیتونی اکانتت رو به نفر دوم بدی ولی در حالت دوم شما اکانت رو میدی به دوستت و اون اکتیو میکنه و بازی رو راحت دانلود میکنه و با اکانت اصلی خودش بازی میکنه و شما هم برای اجرای بازیت حتما باید آنلاین بشی

در ضمن منظور از آنلاین شدن حتمی فقط بازیهای اون اکانت هستش ... مثلا شما اگه یک اکانت دیگه هم داشته باشید و روی کنسولتون اکتیو باشه بازیهای اون اکانت در حالت آفلاین هم قابل بازی هستن

ممنون که وقت میزاری و جواب میدی
از بازی در جریانم ولی پلاس نه من مشکلم پلاسه
پس اینطور که فهمیدم من اکانتی باهاش پلاس خریدم و میدم به رفیقم اون اکتیو میکنه و بعده اینکه اکتیو کرد ( اکانتم و باید ساین اوت کنه یا نه نیازی نیس ) با اکانته خودش از پلاسم استفاده میکنه ؟
و اینطور که فهمیدم با توجه به اتصال به اینترنته اکانته اصلیمم نیازی نیس من با اون اکانت اکتیو باشم درسته؟

طقریبا اینجور که فهمیدم مثلا اون 14 روزه ژاپنه درسته؟ با اکانته دیگه 14 روز میزدیم و اون پلاس بینه بقیه اکانتام شیر میشد درسته؟
یعنی من نیاز نیس اکتیو بزنم اکانت اصلیم که پلاس زدم فقط دوستم اکتیو میزنه درسته؟

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
ممنون که وقت میزاری و جواب میدی
از بازی در جریانم ولی پلاس نه من مشکلم پلاسه
پس اینطور که فهمیدم من اکانتی باهاش پلاس خریدم و میدم به رفیقم اون اکتیو میکنه و بعده اینکه اکتیو کرد ( اکانتم و باید ساین اوت کنه یا نه نیازی نیس ) با اکانته خودش از پلاسم استفاده میکنه ؟
و اینطور که فهمیدم با توجه به اتصال به اینترنته اکانته اصلیمم نیازی نیس من با اون اکانت اکتیو باشم درسته؟

طقریبا اینجور که فهمیدم مثلا اون 14 روزه ژاپنه درسته؟ با اکانته دیگه 14 روز میزدیم و اون پلاس بینه بقیه اکانتام شیر میشد درسته؟
یعنی من نیاز نیس اکتیو بزنم اکانت اصلیم که پلاس زدم فقط دوستم اکتیو میزنه درسته؟

پلاس هم فرقی با گیم نداره
شما اکانت اصلیت رو که پلاس کنی وقتی آنلاین میشی میتونی هم آنلاین بازی کنی و هم از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنی
دوستت هم اکانت شما رو روی کنسولش اکتیو میکنه و از اکانت شما ساین اوت میشه و میره با اکانت خودش از بازیهای پلاس و قابلیت آنلاین بازی کردن استفاده میکنه

فقط دو تا نکته :
1 . دوستت برای اینکه هر ماه از بازیهای پلاس استفاده کنه باید بیاد از تو اکانت شما اونها رو دانلود کنه
2 . شما پلاس رو فقط تو اکانت اصلیت داری و تو اکانتهای دیگه دستگاهت شیر نمیشه چون اکانت اکتیو نیست

pejman2222

کاربر سایت
Jun 8, 2012
39
سلام
تو این روش شیرینگ psn ، کسی که اکانت ظرفیت 3 رو داره میتونه بازی هایی رو که به صورت فیزیکی میخره هم ، انلاین بازی کنه ؟
یا فقط بازیهای موجود در اکانت رو میتونه انلاین بازی کنه ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان با توجه به این که جدیدا اگه اکانت بن بشسه، بازی هم باهاش تو هر ظرفیتی قفل میشه.

اگه من از طریق همین کردیت کارت‌های هکی یه اشتراک یک ساله پلاس بخرم و رو اکانت خودم اکتیوش کنم،‌ اگه زمانی این اکانتی که پلاس را روش خریدم بن بشه، اشتراک پلاس از رو اکانت خودمم برداشته میشه؟

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
دوستان با توجه به این که جدیدا اگه اکانت بن بشسه، بازی هم باهاش تو هر ظرفیتی قفل میشه.

اگه من از طریق همین کردیت کارت‌های هکی یه اشتراک یک ساله پلاس بخرم و رو اکانت خودم اکتیوش کنم،‌ اگه زمانی این اکانتی که پلاس را روش خریدم بن بشه، اشتراک پلاس از رو اکانت خودمم برداشته میشه؟
بله برداشته میشه.
--------------
از من به شما نصیحت به خاطر ۵۰-۶۰ تومن اختلاف سمت این هکی ها نرید. چه بازی چه پلاس به ۲ ماه نمی کشه بن میشن. اون موقع است که میگید کاش ۵۰ میزاشتم روش همیشه داشتمش تازه اگه تا اون موقع بازی رو تمومش کرده باشین.

pejman2222

کاربر سایت
Jun 8, 2012
39
سلام
تو این روش شیرینگ psn ، کسی که اکانت ظرفیت 3 رو داره میتونه بازی هایی رو که به صورت فیزیکی میخره هم ، انلاین بازی کنه ؟
یا فقط بازیهای موجود در اکانت رو میتونه انلاین بازی کنه ؟
میشه به این اکانتی که به اشتراک گذاشته شده دوباره بازی دیجیتالی اضافه کرد ؟
وقتی بازی اضافه میکنی برای هر دو نفر قابل بازی کردنه ؟
یه سایت معتبر جهت خرید psn card v psn plus معرفی کنید
با تشکر

kashpal

کاربر سایت
Jun 28, 2009
15
نام
مجید
با سلام به مدیران و کاربران محترم
لطفا واسه این مشکل من راه حل پیشنهاد بدید.
من یه ps4 داشتم که اکانت خودم روی اون اکتیو شده بود و بدون ساین اوت کردن اکانت یا پاک کردن اکانتم دستگاه رو فروختم . کنسول جدید که خریدم اکانت خودم رو روی کنسول جدید وارد کردم ولی قبلش پسورد رو از سایت psn عوض کردم . جند روز پیش یه بازی دیجیتالی خریدم از همین سایت که فایل Redeem Codes داد و اونو وارد کردم و دیتای بازی رو هم ریختم و بدون مشکل اجرا شد . حالا میخام اکانت خودمو اکتیو کنم پیام میده که (cannot active system as your primary PS4 /you have alreadyactivated another system as your primary ps4 with your account. to activate this system deactive the other system) . حالا از دوستان میخام بدونم راهی هستش اون اکانت رو دی اکتیو کنم چون دسترسی به شخص ندارم و یا اینکه مشکلی واسه اکانت پیش نمیاد . چون فک کنم قابلیت شیر کردن رو ندارم .
لطفا کمک کنید.

- - -ویرایش - - -

با سلام به مدیران و کاربران محترم
لطفا واسه این مشکل من راه حل پیشنهاد بدید.
من یه ps4 داشتم که اکانت خودم روی اون اکتیو شده بود و بدون ساین اوت کردن اکانت یا پاک کردن اکانتم دستگاه رو فروختم . کنسول جدید که خریدم اکانت خودم رو روی کنسول جدید وارد کردم ولی قبلش پسورد رو از سایت psn عوض کردم . جند روز پیش یه بازی دیجیتالی خریدم از همین سایت که فایل Redeem Codes داد و اونو وارد کردم و دیتای بازی رو هم ریختم و بدون مشکل اجرا شد . حالا میخام اکانت خودمو اکتیو کنم پیام میده که (cannot active system as your primary PS4 /you have alreadyactivated another system as your primary ps4 with your account. to activate this system deactive the other system) . حالا از دوستان میخام بدونم راهی هستش اون اکانت رو دی اکتیو کنم چون دسترسی به شخص ندارم و یا اینکه مشکلی واسه اکانت پیش نمیاد . چون فک کنم قابلیت شیر کردن رو ندارم .
لطفا کمک کنید.
حل شد . از طریق نرم افزار موبایل psn وارد اکانتم شم و گزینه all game deactive داشت و زدم و اکانت خودمو تو کنسول جدید تونستم بعدش اکتیو کنم

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
با سلام میخواستم بپرسم من یه اکانت ظرفیت 3 قانونی دارم میخوام براش dlc بخرم باید چیکار کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر