آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

vahid1400

کاربر سایت
سلام با شیرینگ ۳ نفره هر ۳ نفر میتونن همزمان بازی کنن؟ لطفا روش این نوع شیرینگ رو یکی توضیح بده ممنون

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
سلام با شیرینگ ۳ نفره هر ۳ نفر میتونن همزمان بازی کنن؟ لطفا روش این نوع شیرینگ رو یکی توضیح بده ممنون
سلام.
بله هرسه میتونند ولی دو نفر روی اکانت اصلیشون و یک نفر روی اکانتی که بازی خریداری شده.البته نفر سوم باید اتصال کوتاه اینترنت داشته باشه تا بتونه بازی کنه.

Sent from my GT-S7582

AMIR DRAKE

کاربر سایت
دوستان این روش شیرینمگ بعد آپدیت سونی جلوش گرفته شده؟

آخه من امروز آپدیت جدید سونی را ریختم و بعدش بازی که با روش شیرینگی خریده بودم را اجرا کردم ولی بعدش که‌آپدیت خود بازی را هم ریختم یه پیغام اومد که نمیتونه بازی را اجرا کنه این مشکل برای یه بازی دیگه هم با این روش پیش اومده.

sohalfarid

کاربر سایت
سلام

اول ازتون تشکر کنم که وقتتونو در اختیار ما اماتور ها میذارید و راهنمایمون میکنید. ببینید من خلیی دقیق و جز به جز میگم که یکبار و با یه راهنمایی جامع بتونید کمکم کنید ممنون از همتون که بی وقفه به ما اطلاع رسانی میکنید

خب بریم سراغ سوالم:

شما 13 تا ps4در نظر بگیرد که 13تا هم ماله خودمه یعنی اصلا مشکل اینکه ای دی اصلیمو تو همشونم ست کنم ندارم ... من میخوام بازی هایی که میخرم رو تو این13 تا اجرا کنم

یک کنسول که مثلا کنسول شماره 1 هستو میخوام انلاین باشه یعنی کاملا انلاین بشه خرید کردو اپدیتو همه این داستانا اما 12 دیگه رو به هیچ وجح نمیخوام انلاین کنم که بازیهارو که میخرم بتونم (افلاین) اجرا کنم داخل بقیه مثلا فیفا 15

حالا راه حل چیه که من انجام بدم و یک بازیرو بخرم و بتونم به 12دیگه اجرا کنم وسیستم 1نیز انلاین باشه برای خرید و این داستانا....

روش psxرو میدونم برای انتقال فقط نمیخوام داستانای چک لایسنسو اینا پیش بیاد دقت کنید که 12 دیگه کاملا افلاین هستند اگه نیازه انلاین بشنم مشکلی نیست؟؟

ایا باید تو 13تا یوزر 1 داده بشه یا نه نیازی نیست واقعا یکم گیج شدم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
سلام

اول ازتون تشکر کنم که وقتتونو در اختیار ما اماتور ها میذارید و راهنمایمون میکنید. ببینید من خلیی دقیق و جز به جز میگم که یکبار و با یه راهنمایی جامع بتونید کمکم کنید ممنون از همتون که بی وقفه به ما اطلاع رسانی میکنید

خب بریم سراغ سوالم:

شما 13 تا ps4در نظر بگیرد که 13تا هم ماله خودمه یعنی اصلا مشکل اینکه ای دی اصلیمو تو همشونم ست کنم ندارم ... من میخوام بازی هایی که میخرم رو تو این13 تا اجرا کنم

یک کنسول که مثلا کنسول شماره 1 هستو میخوام انلاین باشه یعنی کاملا انلاین بشه خرید کردو اپدیتو همه این داستانا اما 12 دیگه رو به هیچ وجح نمیخوام انلاین کنم که بازیهارو که میخرم بتونم (افلاین) اجرا کنم داخل بقیه مثلا فیفا 15

حالا راه حل چیه که من انجام بدم و یک بازیرو بخرم و بتونم به 12دیگه اجرا کنم وسیستم 1نیز انلاین باشه برای خرید و این داستانا....

روش psxرو میدونم برای انتقال فقط نمیخوام داستانای چک لایسنسو اینا پیش بیاد دقت کنید که 12 دیگه کاملا افلاین هستند اگه نیازه انلاین بشنم مشکلی نیست؟؟

ایا باید تو 13تا یوزر 1 داده بشه یا نه نیازی نیست واقعا یکم گیج شدم
دوست عزیز امکان چنین کاری وجود نداره.
شما میتونید هر بازی رو روی سه تا کنسول شیر کنید ولی باید یکیش انلاین باشه.میتونید یکی از انلاین هارو کنسول اول وارد کنید و دوتای دیگه رو دوتا کنسول دیگه.کنسول های دیگه هم میتونید هردوتا رو اکانت جدید وارد کنید و اکانت سوم رو بفروشید و به همین ترتیب بقیه کنسول ها.
ولی این کاری که شما میگید قابل انجام نیست.
وحتی با این کاری که من میگم هم باید روی هرکنسول چندین اکانت وارد کنید.
و اینکه هرچیز جدید که روی اکانت انلاین بگیرید برای بقیه نمیره و باید اکانت جدید درست کنید.
این چیزی بود که میتونستم در اختیار شما بذارم.
سوالی بود درخدمتم.

Sent from my GT-S7582

sohalfarid

کاربر سایت
دوست عزیز امکان چنین کاری وجود نداره.
شما میتونید هر بازی رو روی سه تا کنسول شیر کنید ولی باید یکیش انلاین باشه.میتونید یکی از انلاین هارو کنسول اول وارد کنید و دوتای دیگه رو دوتا کنسول دیگه.کنسول های دیگه هم میتونید هردوتا رو اکانت جدید وارد کنید و اکانت سوم رو بفروشید و به همین ترتیب بقیه کنسول ها.
ولی این کاری که شما میگید قابل انجام نیست.
وحتی با این کاری که من میگم هم باید روی هرکنسول چندین اکانت وارد کنید.
و اینکه هرچیز جدید که روی اکانت انلاین بگیرید برای بقیه نمیره و باید اکانت جدید درست کنید.
این چیزی بود که میتونستم در اختیار شما بذارم.
سوالی بود درخدمتم.

Sent from my GT-S7582
شما اصلا نگرفتی من چی گفتم کلا یه چیز دیگرو توضیح دادی....

sohalfarid

کاربر سایت
پس دقیق تر بگید تا راهنمایی کنم.ولی برداشت من این بود.

Sent from my GT-S7582
بزا ساده کنم برات بد کلی تحقیق امشب فهمیدم میشه البته اگه سیستم ها ماله خودت باشه

ببین شما 13تا ps4 داری همشم ماله خودته نه ماله رفیقاته که همو همو میشناسید

یه اکانت اصلی که اکانت x1 قرا میدی که بازیارو بخری باش بعد بازیو خریدی دانلود کردی و تمام حالا بازیو البته که با psx دانلود کردی رو فایلشو تو هارد داری میری داخل ps4 دستگاه دوم یعنی x2 اینجا حالا با ای دی x1 وصل میشی بازی برای دانلود میاد طبق اموزش بازیو انتقال میدی.
حالا تا اینجا درست مثه اموزشه دیگه ما میخوایم رو 3 به بالا انتقال بدیم دیگه...

البته افلاین بازی کردنه...
خب
حالا بازیو عین کنسول 2 به 3 انتقال میدم و به 4 و 5 و....

اما اینجا یه نکته داره

کنسول 2رو دی اکتیو میکنی میری رو 3 و سه رو دی اکتیو میکنی میری رو 4 و الا اخر....فقط کنسول قبلیو دی اکتیو میکنی و راحت افلاین میزنی حالا باز اگه فک میکنی جایش مشکل داره بگو...

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
بزا ساده کنم برات بد کلی تحقیق امشب فهمیدم میشه البته اگه سیستم ها ماله خودت باشه

ببین شما 13تا ps4 داری همشم ماله خودته نه ماله رفیقاته که همو همو میشناسید

یه اکانت اصلی که اکانت x1 قرا میدی که بازیارو بخری باش بعد بازیو خریدی دانلود کردی و تمام حالا بازیو البته که با psx دانلود کردی رو فایلشو تو هارد داری میری داخل ps4 دستگاه دوم یعنی x2 اینجا حالا با ای دی x1 وصل میشی بازی برای دانلود میاد طبق اموزش بازیو انتقال میدی.
حالا تا اینجا درست مثه اموزشه دیگه ما میخوایم رو 3 به بالا انتقال بدیم دیگه...

البته افلاین بازی کردنه...
خب
حالا بازیو عین کنسول 2 به 3 انتقال میدم و به 4 و 5 و....

اما اینجا یه نکته داره

کنسول 2رو دی اکتیو میکنی میری رو 3 و سه رو دی اکتیو میکنی میری رو 4 و الا اخر....فقط کنسول قبلیو دی اکتیو میکنی و راحت افلاین میزنی حالا باز اگه فک میکنی جایش مشکل داره بگو...
ببینید شما وقتی دی اکتیو کنید فقط میتوتید روی همون اکانت بازی کنید اون هم به اندازه ی یک ساعت درصورتی که اینترنت متصل نباشه.ولی اگه متصل به نت باشه هر چقدر بخواهید میتونید بازی کنید.این که شما میگید به نظرم امکانش نیست.

Sent from my GT-S7582

sohalfarid

کاربر سایت
ببینید شما وقتی دی اکتیو کنید فقط میتوتید روی همون اکانت بازی کنید اون هم به اندازه ی یک ساعت درصورتی که اینترنت متصل نباشه.ولی اگه متصل به نت باشه هر چقدر بخواهید میتونید بازی کنید.این که شما میگید به نظرم امکانش نیست.

Sent from my GT-S7582
یعنی چی 1ساعت میتونی بازی کنی ؟؟؟

اصلا شما فک کن 12 سیستم شخصی داری هر روز دلت میخواد با یکیش انلاین شی...

ایدی که بازیو باش خریدیو به همه بدی اینجوری چی اینجوری نمیشه؟؟؟

با این شرط که نمیگم همه با هم وصل باشنا به صورت تکی یعنی یه روز پاشی با کنسول 8بازی کنی یه روز با کنسول 1

ایدی که بازیو خریدیم تو همش ست کردی نمیشه؟؟؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
یعنی چی 1ساعت میتونی بازی کنی ؟؟؟

اصلا شما فک کن 12 سیستم شخصی داری هر روز دلت میخواد با یکیش انلاین شی...

ایدی که بازیو باش خریدیو به همه بدی اینجوری چی اینجوری نمیشه؟؟؟

با این شرط که نمیگم همه با هم وصل باشنا به صورت تکی یعنی یه روز پاشی با کنسول 8بازی کنی یه روز با کنسول 1

ایدی که بازیو خریدیم تو همش ست کردی نمیشه؟؟؟
به طور کلی میگم.
اکانتی که اکتیو بشه میشه هم انلاین و هم افلاین بازی کرد.
اکانتی که اکتیو نشه باید حتما روی همون اکانت بازی بشه و اتصال اینترنت میخواد و اینکه به طور همزمان نمیشه یک اکانت روی دو کنسول باشه و هردو روی همون اکانت بازی کنند.

Sent from my GT-S7582

sohalfarid

کاربر سایت
به طور کلی میگم.
اکانتی که اکتیو بشه میشه هم انلاین و هم افلاین بازی کرد.
اکانتی که اکتیو نشه باید حتما روی همون اکانت بازی بشه و اتصال اینترنت میخواد و اینکه به طور همزمان نمیشه یک اکانت روی دو کنسول باشه و هردو روی همون اکانت بازی کنند.

Sent from my GT-S7582
داداش مهدی اگه من کنسول 1 رو با اکانتی که بازیو خریدم اکتیو نکنم
و کنسول 2...3...4..5...الا اخر ای دی همینو بدم ولی اکتیو نکنم بازم میگم بازیو بریزم بد وصل شم اجرا بازی بد ساین اوت کنم بازی که بسته نمیشه میتونم بازی کنم دیگه درسته؟؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه من نمیخوام همزمان وصل باشن که میخوام همه سیستمام روش ای دی که بازیو خریدم ست کنم
یعنی کنسول 3 خاموش کنسول مثلا 10روشن...گرفتن منظورمو؟؟؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
داداش مهدی اگه من کنسول 1 رو با اکانتی که بازیو خریدم اکتیو نکنم
و کنسول 2...3...4..5...الا اخر ای دی همینو بدم ولی اکتیو نکنم بازم میگم بازیو بریزم بد وصل شم اجرا بازی بد ساین اوت کنم بازی که بسته نمیشه میتونم بازی کنم دیگه درسته؟؟؟؟
شما میتونید اکانت که بازی رو داره رو همه کنسول ها اکتیو کنید و با هر کدوم به نت وصل بشید و نت رو قطع کنید ولی بعد یک ساعت دوباره باید همین کار رو انجام بدید.
اکانت اصلی که اکتیو نشده اگه ساین اوت بشه بازی ها اجرا نمیشند.

Sent from my GT-S7582

sohalfarid

کاربر سایت
شما میتونید اکانت که بازی رو داره رو همه کنسول ها اکتیو کنید و با هر کدوم به نت وصل بشید و نت رو قطع کنید ولی بعد یک ساعت دوباره باید همین کار رو انجام بدید.
اکانت اصلی که اکتیو نشده اگه ساین اوت بشه بازی ها اجرا نمیشند.

Sent from my GT-S7582
این 1ساعت برا چیه اخه؟؟؟

نمیشه ؟؟؟ همه با هم انلاین باشن؟؟؟

یه سواال الان گفتی اگه اکتیو باشه میتونی افلاین بازی کنید

خب پس اینی که گفتی قبلیو زیر سوال میبره

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
این 1ساعت برا چیه اخه؟؟؟

نمیشه ؟؟؟ همه با هم انلاین باشن؟؟؟

یه سواال الان گفتی اگه اکتیو باشه میتونی افلاین بازی کنید

خب پس اینی که گفتی قبلیو زیر سوال میبره
بالاخره باید هر ساعت انلاین بشید تا لایسنس چک بشه.
خیر یک اکانت فقط میتونه روی یک کنسول انلاین باشه و اگه کسی با اون اکانت انلاین بشه نفر قبلی بیرون میوفته.

Sent from my GT-S7582

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر