آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
مرسی از راهنمایی تمامی دوستان

فردا می خوام تعمیر رو شروع کنم نتیجه رو میگم بهتون دوستان

;)
منم چند روزه میخوام شروع کنم وقت نمیکنم و البته کمی هم کم همت شدم
ببینم میشه با سشوار معمولی هم انجام داد؟تاثیری داره؟
راستی یکی از تعمیرکارای شهرمون گفت به جز روش سشوار و حرارت دادن یه روش دیگه هم هست راست گفته؟

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
منم چند روزه میخوام شروع کنم وقت نمیکنم و البته کمی هم کم همت شدم
ببینم میشه با سشوار معمولی هم انجام داد؟تاثیری داره؟
راستی یکی از تعمیرکارای شهرمون گفت به جز روش سشوار و حرارت دادن یه روش دیگه هم هست راست گفته؟

آره دوستان تو توضیحات گفتن با سشوار معمولی هم میشه فقط باید روی درجه آخر گرما باشه حالا من امروز امتحان میکنم نتیجه رو میگم:d
فکر نکنم روش دیگه ای داشته باشه من خودم 3-4 بار بازش کزدم و فقط خمیرشو عوض کردم و با حرارت پائین سشوار کشیدم درست نشد.

آخرین ویرایش:

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
آقا من همه ی اون کار ها رو مو به مو انجام دادم ولی نشد که نشد

فکر کنم باید برم تو فکر هزینه ی کفن و دفن ps3

بردش شاد و هاردش گرامی :((:((

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
آقا من همه ی اون کار ها رو مو به مو انجام دادم ولی نشد که نشد

فکر کنم باید برم تو فکر هزینه ی کفن و دفن ps3

بردش شاد و هاردش گرامی :((:((

از یکی از دوستان پرسیدم گفت حتما سشوار رو کم نگه داشتی
دوباره امتحان میکنم خدا کنه این دفعه درست شه

be cool

کاربر سایت
Aug 17, 2011
19
سلام دوستان. یه سوال دارم لطفا تخصصی جواب بدید. یه Ps3 Fat 80دارم کپی خوره و فوق العاده تمیز نگهداریش کردم . داشتم Uncharted2 بازی میکردم یهو کنسول خاموش شد دوباره که روشنش کردم آرم Ps3 که میاد دستگاه هنگ میکنه بعد از 15 ثانیه یه لحظه چراغش زرد میشه و بعد قرمز میشه و شروع میکنه به چشمک زدن . بعدش رفتم تو منو ریکاوری و Restore زدم الان تا تنظیم ساعت میره ولی هنگ میکنه و چراغ زرد میده بعدش قرمز چشمک زن چه مرگشه؟ Gpu ترکیده یا چیزه دیگه ایه عاجزانه تقاضای کمک دارم Help Me Please

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA

سلام دوستان. یه سوال دارم لطفا تخصصی جواب بدید. یه Ps3 Fat 80دارم کپی خوره و فوق العاده تمیز نگهداریش کردم . داشتم Uncharted2 بازی میکردم یهو کنسول خاموش شد دوباره که روشنش کردم آرم Ps3 که میاد دستگاه هنگ میکنه بعد از 15 ثانیه یه لحظه چراغش زرد میشه و بعد قرمز میشه و شروع میکنه به چشمک زدن . بعدش رفتم تو منو ریکاوری و Restore زدم الان تا تنظیم ساعت میره ولی هنگ میکنه و چراغ زرد میده بعدش قرمز چشمک زن چه مرگشه؟ Gpu ترکیده یا چیزه دیگه ایه عاجزانه تقاضای کمک دارم Help Me Please

متاسفانه کنسول شما YOD یا همون 3 چراغ شده(اصطلاح)شما میتونی خودت تعمیر کنی یا 30 تومان هزینه تعمیرش میشه من تعمیر کردم و تعمیر کننده گفت امکان داره بازم اینطوری بشه..!!و 50 50 هست بهم گفت که این خرابی به دلیل جدا شدن پایه CPU از برد هست و ممکنه دوباره اتفاق بیفته بهم توصیه کرد مواظب باشم منم حقیقت ترسیدم و ps3 40 گیگ رو با کلی بازی مفت دادم رفت...!!من دستگامو خیلی تمیز نگه داشته بودم , 3 سال داشتم ولی متاسفانه این ایراد اکثر fat هاست کاریش نمیشه کرد تو مغازه شم کلی دستگاه fat بود و همشون YOD ...!!به نظر من بعد از تعمیر بفروش بره و یه slim بگیر عین من خیالت راحت میشه صبح تا شب روشنه و یا بازی میکنم با دانلود..!! باز خدا پدر slim رو بی آمورزه..!!از این مشکلات overheat شدن نداره دیگه...!بازم اگه راهنمای خواستی بهم pm بده.موفق باشی.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا

متاسفانه کنسول شما YOD یا همون 3 چراغ شده(اصطلاح)شما میتونی خودت تعمیر کنی یا 30 تومان هزینه تعمیرش میشه من تعمیر کردم و تعمیر کننده گفت امکان داره بازم اینطوری بشه..!!و 50 50 هست بهم گفت که این خرابی به دلیل جدا شدن پایه CPU از برد هست و ممکنه دوباره اتفاق بیفته بهم توصیه کرد مواظب باشم منم حقیقت ترسیدم و ps3 40 گیگ رو با کلی بازی مفت دادم رفت...!!من دستگامو خیلی تمیز نگه داشته بودم , 3 سال داشتم ولی متاسفانه این ایراد اکثر fat هاست کاریش نمیشه کرد تو مغازه شم کلی دستگاه fat بود و همشون YOD ...!!به نظر من بعد از تعمیر بفروش بره و یه slim بگیر عین من خیالت راحت میشه صبح تا شب روشنه و یا بازی میکنم با دانلود..!! باز خدا پدر slim رو بی آمورزه..!!از این مشکلات overheat شدن نداره دیگه...!بازم اگه راهنمای خواستی بهم pm بده.موفق باشی.
دوست عزیز آیا 100% slim چراغ زرد نمیده؟ :-/

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوست عزیز آیا 100% slim چراغ زرد نمیده؟ :-/
والا من 1 ساله دارم پدرشو در آوردم به معنای واقعی..!!15 gig تو 3 روز دانلود کردم(infamous 2)...!!!و هر تعمیر گاهی رفتم از slim خبری نبود..!بجز یکی 2 مورد که زمین خوردن دستگاه و نوسان برق من دیگه هیچی ندیدم ولی تا دلت بخواد fat که YOD شده بود یا مشکل لنز داشت..! دقیقا مثل xbox های 4 گیگ این slim ها عالی هستن و همه ازشون زاضی هستن کلی کار کشیدن ولی هنوز جواب میده من این ps3 سوم بود خریدم....!!!یه 60 داستم که لنزش سوخت یه 40 داشتم که YOD شد.ولی تجربه نشون داده که نمیشه 100% رو لوازم برقی اطمینان کرد ولی باید تحقیق رو انجام داد الان بهترین انتخاب slim هست.موفق باشید.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
منم با سشوار خونگی چندبار درست کردم ولی باز چراغ زرد داده
جالب اینجاس اخرین بار که درس کردم باهاش بازی نکردم و گذاشتمش یه گوشه و بعد چند روز اومدم بازی کنم دیدم باز چراغ زرد میده!!!!!!(اخه همیشه بین بازی کردن چراغ زرد میداد)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
منم با سشوار خونگی چندبار درست کردم ولی باز چراغ زرد داده
جالب اینجاس اخرین بار که درس کردم باهاش بازی نکردم و گذاشتمش یه گوشه و بعد چند روز اومدم بازی کنم دیدم باز چراغ زرد میده!!!!!!(اخه همیشه بین بازی کردن چراغ زرد میداد)
بله متاسفانه تو این نسل سونی روی سیستم fat خیلی بد کار کرد بر خلاف نسل پیش...!!!من هم وقتی درست کردم تعمیر کار گفت که فایده نداره و باز ممکنه چراغ زرد بده بهم گفت 50 50 هست و باید مراقب باشم منم چشم ترسیده بود و کنسول 40 گیگ رو با کلی بازی دادم رفت سری 60 20 قدیم مشکل لنز داشتن و 80 40 هم مشکل چراغ زرد...!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر