آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina
به اين صورت من جواب گرفتم واسه دومين بار:
بعد از انجام تمامه مراحل گفته شده
روی
عکس
آخری ضربدر يا هيچ چيز نزنيد. فقط
chickhen رو باز کنيد.
حتی به سمت پايين اسکرل نکنيد. فقط chickhen رو باز کنيد و همونجا بمونيد تا دستگاه

reset
بشه.
لطفا دوستان خبر بدين ببيبنم ميشه اينجوری واسه شما يا نه.
من 1000 بار تست کردم نشد. اما با اين دو روش جواب گرفتم

eninavid

کاربر سایت
Oct 28, 2009
4
سلام.من psp با این روشی که گفتید هک کردم و الان شده 5.03 m33-6.حالا یه چیزی تو بعضی از بازی ها مثل call of duty-nba live 09 دکمه های جهتی یا همون عقب جلو پایین کار نمیکنه.کسی میدونه اشکال از کجاست

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
من تو پوشه Photo هیچی به غیر از Chickhen کپی نمی کنم و تم هم عوض نمی کنم. اگه یه موقعی هکش پرید باتری رو در میارم و میزنم جاش. بعد از روشن شدن فورا میرم تو پوشه هن و رو عکس آخری اسکرول می کنم. همون بار اول میشه.بعضی مواقع مجبور میشمReset to default کنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید دوستان
یکی از دوست های من psp 3004 داره با فریم 4.00 می خواستم بدونم با این روش میشه کپی خورش کرد یا نه؟
و این داستان موقت هم براش صدق می کنه؟!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
PSP Custom Firmware 5.03 GEN-B Released

greg | November 1, 2009

PSP-3000 and TA-088v3 owners — it’s your time to shine… Or at least I hope it is… Yoshihiro and Team GEN have released their highly anticipated PSP Custom Firmware 5.03 GEN-B for all ChickHEN-enabled handhelds. It’s on you; I don’t have a PSP-3000 to test with… So whether your 5.03 GEN-B experience be a positive or negative one, I ask you leave it below.

Core features:
  • Play games (UMD or backup) requiring firmware 5.50+, including 6.xx
  • Play games that introduce their own cfw detection / protection
  • Play PSOne games
  • Access to the VSH and Recovery Console
Known bugs:
  • MGS demo refuses to run
  • The Recovery mode menu is “mixed”
Keep in mind: you need a PSP-3000 or PSP-2000 with the TA-088v3 board. Your PSP also needs to be running [official] firmware 5.03; this is required for ChickHEN.
Download:
ChickHEN R2
PSP Custom Firmware 5.03 GEN-A
PSP Custom Firmware 5.03 GEN-B

این منظورش چیه

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
آقا يه سوال كوتاه.....
.
الان من و خيلي هاي ديگه كه..
ورژنمون 5.03 m33-6 هستش....مي تونيم به اين ورژن؟آپديت بكنيم؟
يا نه؟
اگر آره فقط همون مرحله دوم رو انجام بديم كافيه ديگه؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من همون فرم ور رسمي خود 3004 رو دارم الان CHIKENHEN R2 رو ميزنم ميرم روي عكس ميزنه UNSUPRETD FILE الان بايد چيكار كنم؟؟بايد حتما اين 5.03 GEN-A هم نصب كنم تا اين B هم آپديت بتونم روش بكنم؟آخه تو راهنماي خارجي كه خوندم اينو نوشته بود"Connect your PSP to the computer in USB Mode when you have loaded ChickHEN R2"يعني وقتي psp رو وصل كنين كه برنامه xhikhen r2 رو اجرا كرده باشين!!!ولي وقتي chikhen r2 لود نميشه!من چطوري اين gen a رو اول نصب كنم؟
ويرايش:ممنون مشكلم حل شد!

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
آقا يه سوال كوتاه.....
.
الان من و خيلي هاي ديگه كه..
ورژنمون 5.03 m33-6 هستش....مي تونيم به اين ورژن؟آپديت بكنيم؟
يا نه؟
اگر آره فقط همون مرحله دوم رو انجام بديم كافيه ديگه؟

آقا ورژن دستگاه من 5.03 MHU هستش میشه به این روش هکش کنم دوباره

بله میتونید اپدیت کنید .

بعد از اینکه Custom Firmware 5.03 GEN-B رو توی قسمت PSP\Game کپی کردید اول PSP رو کامل خاموش کنید . دوباره روشنش کنید و ChickHEN رو اجرا کنید . وقتی PSP ریست شد برید 5.03 GEN-B رو اجرا کنید و X رو بزنید تا Firmware نصب بشه و بعد از اینکه نصب شد دوباه X رو بزنید که به XMB برگردید .

یه نکته هم بگم که پس از اولین نصب برای دفعات بعد دیگه نیازی به نصب دوباره نیست فقط کافیه 5.03 GEN-B را اجرا کنید تا خودش به XMB بر گرده .

مراحل کار رو هم همینطوری که من نوشتم و به ترتیب پیش ببرید . مثلا به هیچ وجه وقتی توی 5.03 MHU هستید 5.03 GEN-B رو اجرا نکنید !

من خودم هم 5.03 MHU داشتم که با همین روشی که نوشتم تونستم به راحتی به 5.03 GEN-B اپدیت کنم PSP رو .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر