آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
حجمش 3560 مگه و فرمتش ISO توی برچسبش نوشته بود PS2 مین توی یه سایت با عنوان بازی ممنوه دیدم و خواستم ببینم این کشتی کج چی داره که این عنوان رو گرفته همین که متاسفانه هنوز نتونستم ببینم

از بازیت image بگیر بعد تستش کن

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من در بازی god of war 1 گیر کردم...بعد از دموی اول بازی که این طرف کریتوس خودشو پرت میکنه از دره پایین و صدای رعد و برق میاد دیگه بازی هنگ میکنه و هیچی نمیاد کسی میدونه عیب از کجاست کمک کنه...

اول از بازیت image بگیر بعد جدیدترین ورژن رو هم دان کن سیستمت چیه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوست عزیز این فایل ISO رو دانلود کردم خودش ایمجه چکارش کنم توی Clone هم Mount نمیشه

خوب وقتی بازیت image هست نیازی نیست حالا mount کنی اگه هم خیلی میخوای این کارو بکنی با demons tools این کارو بکن ولی همینجوری با پلاگین linzup راش بنداز

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
دوست عزیز من که میشناسمت شما باید بری و توی پوشه plugin این رو کپی کنیالبته بعد از خارج کردن از حالت زیپ
همین دیگه حله
بعدش میری توی تنظیماتتت و برای گرافیکت این پلاگین رو معرفی میکنی و حالشو میبری
سلام رضا جان
اقا من اینو رفتم زدم ارور داد میکه سی پی یو:sick: نمیتونه فایل رو اجرا کنه چی کار کنم؟

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
والا نمی دونم اینم شانس منو 2 تا gow گرفتم هر 2 تاش گیر میکنه !!!:(حالا هر راه دیگه که به نظرت میرسه بگو تست کنیم ببینیم چی میشه با تنظیمات یا هرچی که شده:confused:
این راه هم که گفتی از ایمیج برای اون قسمت رد کنیم هم تست میکنم خبرشو میدم فردا:-"
الان توی خود فروم این برنامه این مشکل رو دارم پیگیر ی میکنم
http://forums.pcsx2.net/thread-6283-post-75198.html#pid75198
و با تصویر گذاشتم که دقیق کجای بازی گیر میکنه برای شما هم میزارم 3 تاشو
;)

تا ببینیم چی میشه و راه حلی پیدا میشه یا نه شما دوستان هم بیایید اونجا و بگید تا مسئولاشون یه فکری کنن:laughing:

http://forums.pcsx2.net/thread-6283-post-75198.html#pid75198
با تيستا جان من هم در تصوير اولي گير كردم دو با از لاي دستاش فرار كردم و امد پايين و تصوير سياه شد و ديگه نيامد بايد چيكار كنم با عكس يا تصوير توضيح بده ممنون
فكر كنم مرحله اطلس باشه

آخرین ویرایش:

m.j.s

کاربر سایت
Aug 18, 2008
40
نام
محمد جواد
سلام
من بازی god of war رو وقتی بازی میکنم تو بازی یه چیزی شبیه سایه هست که تقریبا نصف صفحه رو می پوشونه کسی می تونه کمکی کنه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام
من بازی god of war رو وقتی بازی میکنم تو بازی یه چیزی شبیه سایه هست که تقریبا نصف صفحه رو می پوشونه کسی می تونه کمکی کنه؟

اول اخرین ورژن این برنامرو دان کن بعد با gsdx 1076 یا 1476 تست کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر