آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vahidps

کاربر سایت
May 24, 2008
61
نام
وحید
سلام اگه ممکنه تنظیمات بازی gow 2 برام بزارید
سیستم اینه cpu e4600
ram 2gb
vga 8600 gt

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
مشخصات سیستم من
vga : 9600 1 g
cpu : 5200 e
ram:2g
اگه ممکنه بیلد همراه با تنظیمات برای بالاترین سرعت معرفی نمائید

اخرین ورژن رو از بلا بگیر گذاشتم سیتمت هم خوبه ولی میتونی فقط با gsdx sse2 کار کنی در تنظیمات speed hack گزینه emotion engine رو روی use x2 بزار همه تیکهارو بزن در قسمت vector unit فقط تیک اولی زده بشه و VU CYCLE رو هم تا اخر ببر در تنظیمات ADVANCED همه چی رو روی DEFAULT بزار ولی تیکهای ZERO FLASH رو بزن بقیه گزینها در بازیهای به خصوص تغییر میکنن در تنظیمات CPU فریم لیمیت رو وری NORMAL بزار و اینارو بزن 999 1.5.0 البته سعی کن خودت هم بالا پایین کنی اگه دیدی کمه به MICROVU هم کاری نداشته باش تیک MTGS هم زده بشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
نرم افزار همونیه که تو سایت خودش هست امروز دانلود کردم
بایوس هم همون بایوس اولی هست گرفتم تنظیمات رو هم هیچ گونه دست کاری انجام ندادم اگه فایلی هست بگین تا انجام بدم

تنظیماتی رو که برای دوست بالای گفتم شما هم اجراع کن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
سلام دوستان روي سيستم من Gow2 جواب ميده اما يه جاست ميرسه به يه نگهبانه اسمش تريسلس هست ميخان مبارزه بازي هنگ ميكنه و صفحه سفيد ميشه ميخواستم بدونم پچي واسه درست كردن اين مشكل هست؟
همچنين Gow1 مرحله آخر وقتي از آزمايش خداي جنگ كه با مثلهاي خودش ميجنگه موفق ميشم دمو رو كه نشون ميده ميره بره واسه آخرين مبارزه صفجه سفيد ميشه
اگه پچي هست بزاريد ممنون ميشم

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
سلام ببخشید من بد جور تو اجرای تیکن 5 گیر کردم بعد از اینکه namco رو مینویسه یه مینی گیم میاره و بعد میگه استارت بزن و وقتی که استارت میزنی هم ارور dont send میده و قطع میشه ضمنا پچ کلنگ عدالت رو هم دانلود کردم و از بایوس usa 2.20 استفاده میکنم و اسپید هکم هم با اون چیزی که کلنگ عدالت تو عکس و تنظیماتش نشون داده فرق میکنه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام ببخشید من بد جور تو اجرای تیکن 5 گیر کردم بعد از اینکه namco رو مینویسه یه مینی گیم میاره و بعد میگه استارت بزن و وقتی که استارت میزنی هم ارور dont send میده و قطع میشه ضمنا پچ کلنگ عدالت رو هم دانلود کردم و از بایوس usa 2.20 استفاده میکنم و اسپید هکم هم با اون چیزی که کلنگ عدالت تو عکس و تنظیماتش نشون داده فرق میکنه

سوالتو رو اینجا مطرح کن چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2
سلام دوستان روي سيستم من Gow2 جواب ميده اما يه جاست ميرسه به يه نگهبانه اسمش تريسلس هست ميخان مبارزه بازي هنگ ميكنه و صفحه سفيد ميشه ميخواستم بدونم پچي واسه درست كردن اين مشكل هست؟
همچنين Gow1 مرحله آخر وقتي از آزمايش خداي جنگ كه با مثلهاي خودش ميجنگه موفق ميشم دمو رو كه نشون ميده ميره بره واسه آخرين مبارزه صفجه سفيد ميشه
اگه پچي هست بزاريد ممنون ميشم
شما هم اینجا مطرح کن چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

yuhooo

کاربر سایت
Mar 25, 2009
16
آقا این قضیه بیلدهای جدید چیه چرا ارور میده لطفا بررسی نمائید

DESENY

کاربر سایت
Apr 21, 2009
24
سلام به همه.چرا بعضی اوقات بازی اینجوری میشه؟
1245819873.jpg

هر کاری میکنم درست نمیشه البته بعضب جا ها اینجوریه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر