آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
بچه ها راجع به سوال دومم توی همین فروم دیدم باید ازشون ایمیج بگیرم رفتم که بگیرم ماشاالله dvd ها اینقدررررررررررررررررر خش داشت به 70 % که میرسید همشون گیر میکردن و نشد ایمیج بگیرم باید برم دی وی دی های نو بخرم
اما سوال اولم رو منتظر جوابتونم
اصلا بزارید کل مشخصات لب تاپم رو بگم بعد بهم بگید واسه اجرای عالی بازیا چه تنظیمایی رو بکنم من پلاگین های صفحه اول رو دانلود کردم PCSX2 0.9.7 رو هم دانلود کردم
این سیستممه : CPU : INTEL CORE I5 RAM : 4GB DDR3 VGA: INTEL GRAPHIC HD 128/1700 MB
WINDOWS : SE7EN
DIRECT X : 11 NEW VERSION MICROSOFT MAY 2010
حالا هم بگید نظرتون راجع به اجرای این برنامه توی این لب تاپ چیه و هم بگید واسه بهترین تنظیمات چیکار کنم

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
بچه ها راجع به سوال دومم توی همین فروم دیدم باید ازشون ایمیج بگیرم رفتم که بگیرم ماشاالله dvd ها اینقدررررررررررررررررر خش داشت به 70 % که میرسید همشون گیر میکردن و نشد ایمیج بگیرم باید برم دی وی دی های نو بخرم
اصلا بزارید کل مشخصات لب تاپم رو بگم بعد بهم بگید واسه اجرای عالی بازیا چه تنظیمایی رو بکنم من پلاگین های صفحه اول رو دانلود کردم PCSX2 0.9.7 رو هم دانلود کردم
این سیستممه : CPU : INTEL CORE I5 RAM : 4GB DDR3 VGA: INTEL GRAPHIC HD 128/1700 MB
حالا هم بگید نظرتون راجع به اجرای این برنامه توی این لب تاپ چیه و هم بگید واسه بهترین تنظیمات چیکار کنم
بله میتونید.
چه بازی رو میخای بازی کنی؟
اجراش کن اگه خوب یا با فریم بدی اجرا شد از مشکلت یه عکس بذار تا راهنماییت کنم
ترجیحا اینو دان کن جدید ترینشه
http://s83.eu.rapidbaz.com/get/_n0Vz/artoor32-Pcsx2-r3151.7z

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد

دوست من سیستمت خوبه در کل برای راحت فریم گرفتن باید از بازت image بگیری شما در ضمن باید بری تو تنظیمات پلاگین cdrom برنامه و درایوی که توش بازی هست رو بهش معرفی کنی بعد بری ببزاریش رو plugin نه iso درست میشه

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
واقعا دم همه بچه های با معرفت این سایت که جواب من رو دادن گرم مخصوصا امیر 456 و کلنگ
من میخوام هر چی بازیه جدید هست بخرم بازی کنم الان با کارایی که گفتید کردم و بازیه فوتبال 2010 رو با دی وی دی اجرا کردم گیر نمی کرد اما صفحه یکم میلرزید
هنوز بقیه بازیارو تست نکردم
2تا سوال دیگه دارم : 1) چجوی دسته ای که واسه لب تاپ خریدم رو واسه این شبیه ساز تنظیم کنم؟
2) چرا هر چی دی وی دی سونی 2 میزارم رو 70 % ارور میده مال خط داشتنشه ؟؟ اصلا چجوری بهترین ایمیج رو بگیرم؟

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
بچه ها راستی دسته ای که من خریدم دابل دسته هست یعنی با یه usb دو تا ئسته وصل به هم
الان هر بازی که میزارم با 62 فریم اجرا میشه اما اول همشون یه صفحه میاد که به زبانای مختلف نوشته select a language و زیرشم زده ضربدر رو بزنید واسه ادامه من همه دکمه های دسته هارو میزنم عمل نمیکنه چی کار کنم اینرم بگید مرسی

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
اینقدر ور رفتم با برنامه یاد گرفتم دسته رو تنظیم کنم اما خورئم به یه مشکل خیلی بزرگتر
وقتی dvd رو میزارم ارم سونی میاد میره با 60 فریم یکدفعه یه صفحه میاد که البته مال خود ps2 هست و 3تا گزینه داره 2 تای بالا مموری کاردن و 1 پایین نوشته cd من وقتی روی پایینی میزنم میره دوباره میاد انگاری که توی دستگاه ps2 هیچی dvd نزاشتی
3 4 تا dvd رو هم تست کردم یکی کمکم کنه
راستی جواب سوال قبلیم که گفتم چرا dvd های ps2 همه به 70 % ایراد میگیرند و ایمیج نمیشن رو هم بدید این سی دی ها پر از خط و خشن مال اونه ؟؟؟؟؟

Shadow-Man

کاربر سایت
Jun 8, 2010
5
سلام
تو منوی config بعد قسمت controllers من نمیتونم lx , ly , rx , ry رو تنظیم کنم تو بازی لازمشون دارم حتما باید دسته باشه؟ با کیبورد نمیشه؟

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
کسی نیست جواب این سوالمو بده : ببینید وقتی ارم سونی میاد و میره یه صفحه میاد که یکدونه browse داره ویکدونه configure وقتی وارد con میشی که الکی چنتا چرت و پرت داره وقتی هم میرم روی brose یه صفحه میاد بالاش عکس 2 تا مموری و پایینشم عکس cd و روی هر کدوم که میزنی فایده ای نداره

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام
من اولین پیامم رو با جواب شروع می کنم
به این دوست عزیز بگم من با کیبورد امتحان نکردم ولی با دسته باید اول شوک رو روشن کنی بعد:
LX : فلش چپ L3
LY: فلش پایین L3
RX :فلش چپ R3
RY :فلش پایین R3
اگر هم می خوای با کیبورد بازی کنی ببین شاید با این اطلاعات بتونی از اونم استفاده کنی.
فعلاً بای..............:biggrin1:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اینقدر ور رفتم با برنامه یاد گرفتم دسته رو تنظیم کنم اما خورئم به یه مشکل خیلی بزرگتر
وقتی dvd رو میزارم ارم سونی میاد میره با 60 فریم یکدفعه یه صفحه میاد که البته مال خود ps2 هست و 3تا گزینه داره 2 تای بالا مموری کاردن و 1 پایین نوشته cd من وقتی روی پایینی میزنم میره دوباره میاد انگاری که توی دستگاه ps2 هیچی dvd نزاشتی
3 4 تا dvd رو هم تست کردم یکی کمکم کنه
راستی جواب سوال قبلیم که گفتم چرا dvd های ps2 همه به 70 % ایراد میگیرند و ایمیج نمیشن رو هم بدید این سی دی ها پر از خط و خشن مال اونه ؟؟؟؟؟

1.موقع اجرا دو گزینه هست از هر دوتا استفاده کن.از چه پلاگینی برای اجرای image استفاده میکنی؟؟؟؟
2.در مورد لرزش چنتا F5 درست میشه
3.ultra iso بهترینه از خش داراهم image میگیره ولی طول میکشه
4.آره به خاطره خشه ولی برنامه بالا میتونه image بگیره ولی طول میکشه
5.دانلود ultra iso
حالا اگه مشکلت حل شد روی امضام یه کلیکی بکن:biggrin1::love::cool:

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
امیر دادا جون من گفتم که از image نمیرم dvd میزارم اما پلاگینم اینه : ssse3 تازه همه پلاگینای دیگرم تست کردم فایده نداشت همه همینن تازه بعضی بازیارو هم اصلا اجرا نمیکنه
دادا ت. این مشکل من رو اساسی حل کن من رو امضات که سهله رو دستاتم کلیک میکنم
منتظرما دادا

saeidraper

کاربر سایت
Jun 11, 2010
14
اها راستی نوشتی اینرم توضیح بده که نوشتی موقع اجرا 2 تا گزینه هست من اصلا نفهمیدم منظورتو
موقع کدوم اجرا ؟ کجاش؟ کدوم گزینه ها؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر