آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
لینک دانلود ssspad 1.7 لطفا بذارید
این فایل رو extractکن تو پوشه iniقبلیها پاک کن با پلاگین lilypadکار کن GT4NTSC.zip

سلام دوست عزیز. با تشکر از زحماتی که در این جا متقبل میشی
من هر کاری کردم این این جوی استیک ها را نمی شناسه و باید خودم انها را معر فی کنم و وقتی هم خودم میخواهم معرفی کنم جوی استیک ها به طور اتوماتیک اینگونهJ1_AXIS0_MAX معرفی میکنه وبا این معرفی اتوماتیک هم جوی استیک ها کار نمیکنه ایا پلا گینی غیر اینها هست که به صورت راحت تر جوی استیک ها قابل معرفی باشه یا نه؟

شما هم همینطور این فایل رو بریز تو پوشه ini و قدیمیها پا ک کن اول بعد با پلاگین lilypad کار کنید درست میشه تنظیمات خودم هست ;) GT4NTSC.zip

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام:love:
دوستان اگه میشه منو کمک کنید :blushing:
من این بازیه god of war دی وی دی مثلا تبدیل به pc رو گرفتم بعد وقتی بازی رو نصب می کنم توی xp error میده بعدم توی seven میگه که directx رو update کن
help me help me F1 F1 F1 PLEASE

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
یه خبر ناخوشایند دیگه بدم بتون که برای gow 1 که گفتم رفتم آخرای بازی و یه جاش مثه 2 توی دمو گیر میکنه و هنگ میکنه و جلو نمیره رفتم یه دیسک دیگه اورجینال لز بازی رو گیر اوردم گذاشتم گفتم شاید از خود دیسک قبلی بووده که گیر میکرده ولی نه روی اینم گیر کرد و حال گیری داشت اصلا کسی اینجا بازی کرده گاد اف وار 1 رو بره اون آخراش که من رفتم و خود بازی گیر میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و مثه 2 شده که بقیه هم گیرکردن
حالا باید یه راهی داشته باشه چون بتون گفتم که از یه مموری دیگه اون قسمت اطلس که توی 2 گیر میکرد رو رد کردم ولی خوب حالا هرکی میتونه بره یه سرچ بزنه ببینه چیزی گیر میاره این مشکل هم رفع به یادیگه بیخیال بشیم

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام:love:
دوستان اگه میشه منو کمک کنید :blushing:
من این بازیه god of war دی وی دی مثلا تبدیل به pc رو گرفتم بعد وقتی بازی رو نصب می کنم توی xp error میده بعدم توی seven میگه که directx رو update کن
help me help me F1 F1 F1 PLEASE

از من میشنوی فعلا gow1, 2 رو بیخیال شو میبینی که توی پست هام دارم میگم این همه من رفتم بازیرو جلو ولی گیر میکنه البته میتونی بازی کنی و لذت ببری تا اونجاش ولی خوب فعلا هیچ راهی برای دموش نداره و ........شما احتمالا تازه داری کار میکنی و نمیدونی برو پست اول رو بخون
یه سیستم خوب 2 هسته ای جور کن
و تنظیمات رو انجام بده تا بازی هارو بیاری همین کل قضیه اس

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
كسي سيو فوتبال 99 سوني 1 را ندارد اون 4 تيم ازاد ميشونند

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103

از من میشنوی فعلا gow1, 2 رو بیخیال شو میبینی که توی پست هام دارم میگم این همه من رفتم بازیرو جلو ولی گیر میکنه البته میتونی بازی کنی و لذت ببری تا اونجاش ولی خوب فعلا هیچ راهی برای دموش نداره و ........شما احتمالا تازه داری کار میکنی و نمیدونی برو پست اول رو بخون
یه سیستم خوب 2 هسته ای جور کن
و تنظیمات رو انجام بده تا بازی هارو بیاری همین کل قضیه اس

شما این رو امتحان کن فکر کنم بشه ویدئو ها رو skipکرد.

Attachments

• 2F123FD8.zip
    361 bytes · مشاهده: 0

♪♪♪

کاربر سایت
Aug 5, 2009
41
عزیز ما همه این راه ها رو امتحان کردیم . همه مون این مشکل رو توی Gow 2 داریم.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
یه خبر دیگه بتون بدم از این دو بازی معروفgow1, 2 من رفتم روی خود پلی 2 و این 2 بازی رو ادامه دادم و اون قسمت هاش که توی پی 30 گیر میکنه رد کردم توی gow1 که اونجا که گیر میکنه آخر بازی هست که با آریس خدای جنگ میجنگی و میری شمشییر رو از روی پل ور میداری میزنیش و بازی تموم میشه و میری به الیموس و خدای جنگ میشی و بازی در واقع فتح میشه ولی توی 2 که گفتم 2 جاش گیر میکنه توی دموی بازی و هنوز راه حلی پیدا نشده با پلی 2 رفتم و ردش کردم اون قسمت هارو و رسیدم به همون جای آخر که توی دمو گیر میکنه که باید با این 2تا زن ها که بشون میگن خواهران تقدیر جنگید توی 3 مرحله باید باشون بجنگین که من توی مرحله سومش گیر کردم خودم و هر کار مکنیم و هرچی میزنیمشون 2 تاشون نمیمیرن باید یه نکته داشته باشه برای این قسمت حالا هرکی این قسمتشم رد کرده و gow2 رو فتح کرده باید بدونه بیاد بگه چطوری رد کرده:love: تا این جارم رد کنم از روی پلی 2 و خبرشرو بدم چون اینم دیگه آخراش هست , و دیگه پایان بازی باید باشه که اگه رد بشه میره سراغ زئوس غول آخرش و پایان بازی

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
شما این رو امتحان کن فکر کنم بشه ویدئو ها رو skipکرد.
شما اگه راه حلی برای این کار داری لطفا بیا و بگو دقیقا با این پچ یا هرچی که گذاشتی چی کار باید کرد شاید رد بشه همه این جا منتظرن تا این قسمتش رد بشه و بازیرو رو ادامه بدن اگه شد که حسابی ثواب میکنی و دعات میکنن ملت

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
شما اگه راه حلی برای این کار داری لطفا بیا و بگو دقیقا با این پچ یا هرچی که گذاشتی چی کار باید کرد شاید رد بشه همه این جا منتظرن تا این قسمتش رد بشه و بازیرو رو ادامه بدن اگه شد که حسابی ثواب میکنی و دعات میکنن ملت
سلام داش رضا!
GOW جه خبر؟
این صفحه رو برو ببین به دردت می خوره
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/932295.html
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/save/god_of_war_ii_b.cbs

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام مهندس خوبی؟
من رفتم دارم با پلی 2 بازی میکنم بیکار شدی بیا طرفم
برای gow2 هم ایندفعه یه خبر خوب بتون بدم رفتم و راهش رو برای جنگیدن با این 2 تا خواهران پیدا کردم بصورت تصویری فقط مشکل اینه که روی youtube هست و برای من ف ی ل ت ر هست
youtube و اگه یه نفر بیاد و این فایل تصویری که حجمشون هم کم هست رو بگیره و بزاره برای بچه های سایت همه ببینن و استفاده کنن کارش خیلی درسته اینم آدرس قسمت بازی که آموزشی هست

http://www.youtube.com/watch?v=a-CVRBYGQdk

http://www.youtube.com/watch?v=LPmKdOHMnGY

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر