آموزش هک 6.35

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
CFW 6.39 عرضه شده

ابتدا فریمور 6.39 رو دانلود کنید : دانلود
بعدش این رو دانلود کنید و اجرا کنین : دانلود

طبق معمول ریسکش پای خودتون هرچند مشکلی نداره! دقت کنین که واسه 3000 و PSPgo نیست!!!
فقط PSP1000-PSP2000 non V3

توجه: قبل از نصب فریمور اصلی دستگاه رو خاموش روشن کنید

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
سلام آقا يه سوال دارم لطفا هركي ميدونه جواب دقيق بده,هنوز راهي براي آنبريك كردن psp ‎3000 بيدا نشده حدود 1 ساله كه بريك شده.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام آقا يه سوال دارم لطفا هركي ميدونه جواب دقيق بده,هنوز راهي براي آنبريك كردن psp ‎3000 بيدا نشده حدود 1 ساله كه بريك شده.

نه متاسفانه فقط راهی که چه عرض کنم شاید هم شانسی اقای هومن مال خودش رو درست کرده بود

اینم لینکش

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام من psp 3000 دارم که الان روش pro نصبه وبازیهای iso رو بخوبی اجرا میکنه

مشکل من با فایلهای CSO هستش که وقتی روی دستگاه میریزمشون توی XMB به عنوان Corrupted نشون میده

چه طوری میتونم درستش کنم؟

توضیح اینکه من MAC دارم وکامپیوتر Windows دم دستم نیست

imana41

کاربر سایت
Sep 9, 2008
25
کاستوم 6.39 pro B6

http://www.psp-hacks.com/2011/05/29/psp-custom-firmware-6-206-356-39-pro-b6-released/#respond

PSP Custom Firmware 6.20/6.35/6.39 PRO-B6 Released

greg | May 29, 2011

Hack-master neur0n isn’t the only one holding the scene down — released [semi] fresh is PSP Custom Firmware PRO-B6 from Liquidzigong! It’s for anyone running 6.20, 6.35 or 6.39. And it’s compatible with just about every PSP model and revision too.
Compatibility

• 6.20 [1g, 2g, 3g, 4g, 5g]
  • 6.35 [1g, 2g, 3g, 4g, 5g, 7g, 9g]
  • 6.39 [1g, 2g, 3g, 4g, 5g, 7g, 9g]
Features

• Homebrew Compatible – Run your own unsigned applications, both user and kernel mode.
  • Plugin Compatible – Add new features to your PSP via kernel mode background plugins.
  • ISO / CSO Game Dump Playback – Backup your own UMD discs via USB and play them from Flash Storage.
  • 2g+ Memory Range Unlock – Use the previously locked RAM range within your own homebrews.
  • NODRM Engine – Use your bought DLCs, no matter on which PSN account you are currently logged in.
  • PSX Emulator Unlock – Play your PSX classics, yes – all of them. Not just PSN titles.
  • And a lot more…
As for the PRO-B6 change log, I’m not sure… 6.39 support is obviously new and it’s a safe bet some bugs have been squashed. The actual change log is not included nor mentioned on the new Google Code project page (follow source link).
How do you install it? Check this page out.
Update: And the change log says…

[COLOR=blue !important][FONT=inherit !important][COLOR=blue !important][FONT=inherit !important]Download[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]:
PSP CFW 6.39 PRO-B6
PSP CFW 6.35 PRO-B6
PSP CFW 6.20 PRO-B6
- source: google code | coldbird

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
سلام، دوستان.
باور کنید که از اول پستها تا اینجا رو تک به تک خوندم .. حالا موندم که پی اس پی رو آپدیت کنم یا نه؟ اصلا لازمه که آپدیت کنم یا نه؟
PSP 3001
version: 6.20

ممنون میشم که راهنمایی کنید:d

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام، دوستان.
باور کنید که از اول پستها تا اینجا رو تک به تک خوندم .. حالا موندم که پی اس پی رو آپدیت کنم یا نه؟ اصلا لازمه که آپدیت کنم یا نه؟
PSP 3001
version: 6.20

ممنون میشم که راهنمایی کنید:d

همین ورژن عالی است ولازم نیست اپدیت کنید

و قبلا خوب بود 6.35 کنید چون با 6.35 می شد رفت PSNولی حالا دیگه نمیشه و فرقی نیست بینشان

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب CFW 6.39 عرضه شده همونطور که تو پست بالاتر دیدین...
کافیه دانلود کنید ورژن مخصوص به فریمور خودتون رو و اجرا کنید
حالا دیگه رو اکثر مدل ها جواب میده
خوبیه 6.39 اینه که میشه آنلاین زد احتمالا :D
فقط من موندم چرا قابلت پخش UMD VIDEO رو اضافه نمیکنن:( کسی راهی داره تا رو این فریمورا اجرا کنیم؟

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام دوستان شرمنده اگه با پستم وقتتونو میگیرم ، من یه psp 2001 دارم که system software : 4.01 m33-2 نوشته توش , نمی دونم چیکار کنم ، چه آپدیتی بریزم ، آگه آموزش اش هست که چیکار کنم لطفا پست هاشو بگید ، یا اگه میتونید توضیح بدید .
متشکرم .

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
همین ورژن عالی است ولازم نیست اپدیت کنید

و قبلا خوب بود 6.35 کنید چون با 6.35 می شد رفت PSNولی حالا دیگه نمیشه و فرقی نیست بینشان

ممنون ولی متأسفانه قبل از جواب شما به 6.30 آپدیت کردم، حالا چیکار کنم، راهی هست که اینو کپی خور دائمش کنم یا نه؟
اگه هست راهنمایی کنید لطفا .. متشکر

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
ممنون ولی متأسفانه قبل از جواب شما به 6.30 آپدیت کردم، حالا چیکار کنم، راهی هست که اینو کپی خور دائمش کنم یا نه؟
اگه هست راهنمایی کنید لطفا .. متشکر

خوب حالا میتونی 6.35 کنی یا 6.20 هردو تاش امکان پذیر است

6.35 کن ابن از دانگرید کردن راحت تر است

اموزش تو پست اول است

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
خوب حالا میتونی 6.35 کنی یا 6.20 هردو تاش امکان پذیر است

6.35 کن ابن از دانگرید کردن راحت تر است

اموزش تو پست اول است

به 6.30 آپدیت کردم و از promethous iso loader استفاده میکنم که بازی فوتبال با پسوند cso رو اجرا نکرد. (البته بازیهای دیگه رو هنوز دانلود نکرده ام که استفاده کنم ولی فکر میکنم که این لودر کار نکنه!!!) شما چی پیشنهاد میکنی؟:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر