آموزش هک 6.35

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
How to F**** PSPGo Up

سلام آقا من PSPGo با فرمور 6.31 هست !
2 تا بازي ارجينالم براش خريدم !
به نظر شما چه كار كنم ؟
اگه من به 6.35 تبديلش كنم !‌ به مشكلاتي از قبل برك شدن مشكلات بعدي مثل دامپر نيومدن براش ‌و .... برام پيش نمياد ؟
من ميتونم به 6.20 دانگريد كنم ؟
به درد سرش مي ارزه ؟
دان نكنم ، برك شه ؟
اصلا راهي براي دانش هست ؟
لطف كنيد بهترين شرايط رو برام شرح بديد !‌

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام آقا من PSPGo با فرمور 6.31 هست !
2 تا بازي ارجينالم براش خريدم !
به نظر شما چه كار كنم ؟
اگه من به 6.35 تبديلش كنم !‌ به مشكلاتي از قبل برك شدن مشكلات بعدي مثل دامپر نيومدن براش ‌و .... برام پيش نمياد ؟
من ميتونم به 6.20 دانگريد كنم ؟
به درد سرش مي ارزه ؟
دان نكنم ، برك شه ؟
اصلا راهي براي دانش هست ؟
لطف كنيد بهترين شرايط رو برام شرح بديد !‌
شما می تونی همین 6.31 رو هک کنی!
فقط از این پک برای هک کردن استفاده کنید و مراحل پست اول رو با این پک طی کنید!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
نه ولش کن فعلا همین خوب هست!

سلام دوست عزیز تاهریسم

اقا من خودم 6.35 کردم مال منم 3000است

بچه ها ارزش داره به نظر من همین 5.03کپیش چیزه شاخی نیست که ادم نیاد روی 6.35الان من تا دلتان بخواد تم دانولد کردم وویدیو وبازیرایگان کلا خیلی حال میده

:x:x:d:d:d;);)>:d<>:d<:)):)):)):))

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوست عزیز تاهریسم

اقا من خودم 6.35 کردم مال منم 3000است

بچه ها ارزش داره به نظر من همین 5.03کپیش چیزه شاخی نیست که ادم نیاد روی 6.35الان من تا دلتان بخواد تم دانولد کردم وویدیو وبازیرایگان کلا خیلی حال میده

:x:x:d:d:d;);)>:d<>:d<:)):)):)):))
آره منم بیشتر به خاطر امکانات اینترنتیش به 6.35 اومدم!
ولی کسی که نت نمی ره همون 5.03 براش خوبه!

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
منم با PSP3000 به 6.35 آبدیت و هک کردم.
مشکلی نیست اگه درست انجام بدید.
نترسید بریک نمیشه.
امکاناتشم خوبه.

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من تا الان حدوده 8 از psp های رفیقام رو با این روشی که شما گفتید کپی خور کردم بدونه هیچ مشکلی (البته همه 2000 و 3000 بودن)
من اون اول که تاپیک رو زدم 1 نفر بریک کرد گفتم یا پیغمبر یعنی کجای آموزش رو غلط نوشتم بعد گفتم نه بابا من خودم با همین روش هک کردم این خودش سوتی داده!

حالا هم که می بنم همه ردیفن!
:x
ممنونم از شما!

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
دَمِ افرادی مثل شما گرم!
آدم امیدوار می شه به خدا!
دم شما گرم که یه آموزش خوب میزاید و همه ازش استفاده می کنند.
خیلی سادس هر وقت که هک می پره کافی که از منوی Game دموی بازی رو اجر اکنید تا دوباره دستگاه هک بشه.
فایل ها هم یک کپی پیش سادس درون روت مموری که از قبل همه چی سر جاش جایگذاری شده و نیاز به هیچ تغییری نیست. (فقط ابتدا باید مموری با PSP فرمت بشه)
بازیها هم از منوی گیم با Prometheue ISO Loder اجرا میشن.

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
اقا دمت گرم خدایی من دیگه کف این همه سوال تکراری ازت پرسیدن بدون اینکه یه ذره لحنت عوض بشه یا بگی برادر 2صفحه قبلو بخون همرو جواب دادی
psp من 2000 کپی موقته ورژنشم5.03GEN هست که از طریق hen کپی خور کردم اخرین بازی هم که اجرا کردم باشmetal gear peace walker بود حالا این روش رو دستگاه من جواب میده اخه چندجا دیدم به کسایی که 3000 داشتن با 5.03 گفتی لازم ندارن بعدشم یه سوال دیگه من چجوری هک دستگارو بپرونم همون خاموش کنم کافیه؟
کلا ورژن دستگام 5.03 هست حتی وقتی کپی نیست دانگرید لازم نداره فقط نباید در حالت کپی باشه؟

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقا دمت گرم خدایی من دیگه کف این همه سوال تکراری ازت پرسیدن بدون اینکه یه ذره لحنت عوض بشه یا بگی برادر 2صفحه قبلو بخون همرو جواب دادی
psp من 2000 کپی موقته ورژنشم5.03GEN هست که از طریق hen کپی خور کردم اخرین بازی هم که اجرا کردم باشmetal gear peace walker بود حالا این روش رو دستگاه من جواب میده اخه چندجا دیدم به کسایی که 3000 داشتن با 5.03 گفتی لازم ندارن بعدشم یه سوال دیگه من چجوری هک دستگارو بپرونم همون خاموش کنم کافیه؟
کلا ورژن دستگام 5.03 هست حتی وقتی کپی نیست دانگرید لازم نداره فقط نباید در حالت کپی باشه؟
این لطف شماست و وظیفه من!
من می گم شما تا زمانی که با اجرای بازی مشکل پیدا نکردید بذارید همین بمونه!
تنها عیبی که این کاستم فرم ور داره این هست که بازی هارو از XMB (منوی Game )نمی شه اجرا کرد که اونم به نظرِ من اصلا عیب حساب نمی شه!
شما پی اس پیت رو خاموش کن باتری رو در بیار دوباره بزن سر جاش روشن کن هکش می پره!

• Like
Reactions: iMehrdad

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آره بریک شده، همون فایلی رو که artman_hacker گذاشته بود، الان هم با سونی صحبت کردم، گارانتی هم نداره و باید حدود 100 یورو بدم که تعمیر بشه. :(

عجب بدشانسی، یه PSP روی دستم موند، خیلی اشتباه کردم که به فایل الکی اعتماد کردم.

شما بگو دستگاهت چیه ؟ از چه ورژنی هم به چه ورژنی ارتقا دادی
ممکنه از فایل هم نباشه
به هر حال فکر سونی رو که از سرت خارج کن
شما ببین دستگاهت فول بریک شده یا سیمی بریک
شاید بشه یه کاریش کرد ! 100 یورو رو هم میتونی برای یه psp تر و تمیز پیدا کنی ;)

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دستگاهم 3004 هستش و میخواستم از 6.20 به 6.35 ارتقا بدم.
فرق فول با سمی چیه؟
هومن جان به نظرم اگه روی 6.20 نگهش داری بهتره چون اینطور که معلومه قراره واسه 6.20 کاستوم فیرم ویر عرضه بشه.فعلا عجله نکن چون فعلا هک 6.20 با 6.35 تو اجرای فرقی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر