آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
سلام رفقا... خداروشکر که این اومد..
من از اول دستگاه رو هکی خریدم از یه بنده خدا و بازی های که روش بوده هنوز هم هست تا حالا نه آپدیت کردم و نه به اینترنت وصل شدم باهاش الان چنتا سوال دارم
۱. بازی های جدید مثل pes 2020 روی این نصب میشن؟
۲. یه روش شسته رفته و ساده برای این آپدیت برای منی که تا حالا انجام ندادم هست که خرابکاری نشه؟
۳. بعد آپدیت بازی هاش رو از کجا بایستی بگیرم.
ممنون از لطفتون... خیر ببینید

من از اول دستگاه رو هکی خریدم از یه بنده خدا و بازی های که روش بوده هنوز هم هست تا حالا نه آپدیت کردم و نه به اینترنت وصل شدم باهاش الان چنتا سوال دارم
۲. یه روش شسته رفته و ساده برای این آپدیت برای منی که تا حالا انجام ندادم هست که خرابکاری نشه؟

سلام ورژن چندی یعنی ۵.۰۵ ؟؟
اگه این ورژنی ببر بیرون به هن ۲.۱.۴ اپدیت کن بعد چند تا بازی از سایتا دانلود کن بزن نصب کن تا ورژن ۶.۷۲ کامل پایدار بشه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خیلی ممنونم. با لیفول ورژن پنج هک کردم و بار اول خیلی باکلاس بدون مشکل انجام شد. صفحه رو که باز کردم خودکار کش شد و نوشت مرورگر رو ببندید و باز کنید. با دکمه پی اس خارج شدم و وارد شدم. لود اکسپلویت و بعد لود هن رو زدم.
اگه ممکنه به این دوتا سوالمم جواب بدین‌. ورژن پنج یا شش لیفول بهتره؟ قائدتا همیشه باید از جدیدترین ورژنش استفاده کنیم یا از هر ورژنی که جواب گرفتیم!؟
بعد فرق اینکه اکسپلویت و هن یا میرا رو جدا اجرا کنی یا اون گزینه که با هم اجراشون می کنه چیه؟ می خوام مطمئن شم که درست انجامش میدم.
ورژن 6 اگر اشتباه نکنم صرفا یه پیلود جدید اضافه شده که چندان مهم نیست.
من پیشنهادم اینه که اگر ورژن 5 خوب جواب داده روی همین بمونید تا چند وقت دیگه که کلا یه هاست استیبل بیاد برای 6.72. چون این قضایا ادامه داره و کلی آپدیت میاد براشون، و زیاد حساس شدن فقط جنگ اعصابه :D قصد خودم این بود که روی ورژن 4 لیفول بمونم با mira unofficial چون به پایداری بسیار خوبی رسیده بود، ولی hen 2.1.3 حدود دو سال روش کار شده و به تکامل رسیده روی فریمور 5.05 که قطعا انتخاب بهتریه.
فرق ـشون در اینه که بر فرض اگر load exploit+hen به طور همزمان برای کنسول یکی مطلب داشت، بیاد جداگونه همین مراحل رو خودش انجام بده بلکه اوکی شه. من خودم از exploit+hen همزمان استفاده میکنم.

این ورژن ۶ لیفول رو کنسول من ج نداد ورژن پنجش خوووبه واسه شما هم اینجوریه؟؟
میگم که واقعا تجربیه و کنسول به کنسول متفاوته متاسفانه. ورژن 5 برای من خدا رو شکر اوکی بوده تا الان، برای یه سری از دوستان hen دارک مودر بهتر جواب داده. اون رو هم تونستید تست کنید حتما از هاست های پست اول.

mamalia

کاربر سایت
Jan 29, 2007
11
سلام دوستان
ورژن ۶ روی دستگاه من کلا خیلی unstable هستش. ۳بار try کردم هر ۳بار failed شد.
باز برگشتم به ۵.
البته من ۶.۷۲ هستم.
به نظرم با این سرعتی که اپدیت میدن،تا یک ماه اینده احتمالا ورژن پایدارش اوکی میشه.

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
سلام ورژن چندی یعنی ۵.۰۵ ؟؟
اگه این ورژنی ببر بیرون به هن ۲.۱.۴ اپدیت کن بعد چند تا بازی از سایتا دانلود کن بزن نصب کن تا ورژن ۶.۷۲ کامل پایدار بشه
بله ۵.۰۵ .
خودم نمیتونم انجام بدم؟ اینترنت حجم خوب دارم

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
۴. اینکه ظاهرن بازی های این ورژن رو میشه با نصب بکپورتشون توی همون ۵.۰۵ هم اجرا کرد. درسته؟ اگر اینطور باشه آپدیت نکردن بهتر نیست؟
سلام دوست عزیز
1.بله نصب میشه
2.بله خیلی راحت شما نسخه ریتیل آپدیت 6.72 رو دانلود میکنید جهت نصب از محیط کنسول آموزشش هست بعد که آپدیت کردین توی تنظیمات تیکهای مربوط به آپدیت خودکار رو برمیدارین که دستگا به آخرین ورژن آپدیت نشه و در آخر هم دستگاه رو به نت وصل میکنید و طبق آموزشهای پست اول عمل میکنید
3.داخل سایت های ایرانی موجود هست
4.چند دلیل برای آپدیت کردن هست یکی اینکه بعضی از بازیا بکپورتشون نمیاد - بکپورت اینایی هم که اومده ممکنه شانسی مشکلاتی داشته باشه کرشو سیو و ... -و آخر هم اینکه دیگه کمکم برای آپدیتای بازیها هم باید منتظر پچ بکپورت باشید که یا دیر میاد یا مجبور میشین خودتون آپدیت بازی رو بگیرین بکپورت کنین ولی با آپدیت به 6.72 دیگه این دردسرا نیست و راحت هرچی بیاد بدون پچ اجرا میشن ضمنا الان به پایداری خوبی رسیده من خودم از هاست دارک مودر استفاده میکنم برای من حدود 80 تا 90 درصد پایداری داره ولی خب رو هر دستگاهی فرق میکنه شما باید ببینین دستگاهتون با کدوم هاست بیشتر سازگاری داره

• Like
Reactions: memi and hamedchtsz

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
برای من نسخه‌های قبلی لیفول خوب جواب نداده بود ولی این ورژن 6 به طرز عجیبی داره خوب جواب میده...

هر کدوم از این نسخه‌ها ازمایشی هستن و اگه دقت کنی روشون زده نسخه بتا. لیفول بجای اینکه تغییرات رو تو یه هاست اعمال کنه میاد ورژن جدیدتر ایجاد میکنه. با اینکار میاد فیدبک کاربرا رو میگیره و سعی میکنه تو نسخه‌های بعدی ضعف‌هارو از بین ببره. ولی هاست‌های قبلی رو نگه میداره به خاطر اینکه بعضی از کاربرا تو نسخه قبلی ثبات بیشتری نسبت به نسخه جدید دارن. اگه از ثباتی که داری راضی نیستی میتونی نسخه جدیدو تست کنی و هر کدوم که بهتر بود رو استفاده کنی. در رابطه با سوال دومت هم هیچ فرقی نمیکنه.
خیلی ممنون. پاسخت عالی بود.

یه چیزی که بنظرم رسیده بعد از هک کنسول با ورژن ۵ لیفول اینه که کنسول توی منوی اصلی بدون اینکه برنامه ای در حال اجرا باشه٬ داغ هست. حداقل ده پونزده درجه نسبت به قبل داغتره!

• Like
Reactions: alibax25

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
دوستان یه کنسول ۵.۰۵ دارم که از طریق مرورگر هن رو فعال میکرده
حالا میخوام هنش رو اپدیت کنم به ۲.۱.۴ از طریق مرورگر
لینکایی که صفحات قبل بودن metro رو اسنفاده کردم‌ واسه خودم خوب راه افتاد حالا لینکش از کار افتاده
از کجا میتونم پیدا کنم واسش؟
و سوال دوم اینکه از کجا میتونم هن قبلیشو که روی مرورگرشه حذف کنم و کلیر کش کنم
مسیرشو میخوام
مرسی ♥️

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
سلام دوستان. بهترین هاست موجود جهت هک PS4 همراه با نرم افزار مخصوص توسط این سایت ایرانی ارائه شده. خودم امتحان کردم پیلودهاشون بسیار پایداره و کمترین خاموشی رو داره.

View attachment 160213
اره من همینو زدم
بسیار عالیه
اینو از کجا میشه گرفت؟

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان اینو بزنین روی بیشتر از ۱۰۰ دستگاه زدم..تا میشد سبک کردمش و توضیحات لازم هم گذاشتم..کمترین کرنل پنیک و بیشترین موفقیت رو داره ...امیدوارم با این از کپیخورتون لذت ببرین

دوست داشین یه لایک دونیت کنین :D

custom-exploit

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza5287

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر