آموزش نصب و راه اندازی GameRanger ، بهترین نرم افزار برای بازی های آنلاین!

سلام دوستان!

خوبید؟

خوشید؟

سلامتید؟

چه خبر؟

چه می کنید؟

دوستان، امروز بر این شدم که یک آموزش و یا بهتره بگم، معرفی خفناک و رسمی رو از گیم رنجر براتون بزارم . . . :D

البته آموزش خاصی هم نمی خواداااا، نصب و راه اندازیش نسبتا راحته! اما ممکنه خیلی از دوستان با این نرم افزار محبوب و کار درست آشنائی نداشته باشن! پس با ما باشید تا بیشتر با دنیای گیم رنجر آشما بشید! :D

خب، عرضم به حضور که...

گیم رنجر نرم افزار نوپائی نیست و سال هاست که داره به امر شریف حال داد به ملت میپردازه! :D

ولی چون در اوائل کارش بازی های آنلاین زیاد مرسوم نبوده (حداقل در ایران) و گیم های زیادی رو هم ساپورت نمی کرده، زیاد به چشو چال نمیومد... :D

اما جدیدا گیم رنجر با یک حرکت کاملا انتحاری شروع کرده به کلفت کردن خودش و تا میتونه داره از بازی های بزرگ و جدید که قابلیت بازی آنلاین دارن پشتیبانی میکنه! به همین دلیل ما از این کارش بسی لذت بردیم و میخوایم شما رو هم در لذت بردن از این نعمت سهیم کنیم! :D

جناب دکتر گیم رنجر در حال حاضر (و در این تاریخ) در حدود 650 بازی رو رسما ساپورت میکنه!

این رقم خیلی زیاده!

ما کُلُهُم مگه چند بازی آنلاینم داریم که بهمون کام مضاعف بده؟ :D

YAK بازی هائی داره که شما تاحالا اسم که خوبه، پیکرشم در ذهنتون تجسم نکردین! :D

ولی ما با بازی های دیگش زیاد کار نداریم...

همین که Warcraft ، Call of Duty Modern Warfare ، Stronghold ، FIFA 2011 و بازی محبوب من Command & Conquer Generals Zero Hour پشتیبانی کنه کافیه! برای من شخصا... :D

شما با نصب یه نرم افزار 2 مِگی می تونید به تمام آرزوهاتون برسید! :D

اینم لیست بازی هائی که GameRanger پشتیبانی میکنه!

حالا میریم سراغ نصب راه اندازی و مصرف گیم رنجر... :-B

مواد لازم:

یک عدد بشر پایه برای بازی آنلاین!

مقداری ناچیزی اینترنت! ( حجم، وزن و زمان مهم نیست :D )

جنس ( در اینجا منظور از جنس همون بازیه :D )

ذغال و منقل مرغوب که جنسو همچین خوب بیاره رو فُرم! ( همانا گیم رنجر است! :> )

طرز تهیه:

به اون بشر پایه بگید لطف کنه یه سر بره به آدرس ذیل:

رفت؟ خب . . . :D

حالا بهش بگید ، با زدن گزینه Download Gameranger ذغال و منقل رو تهیه کنه!

بعد از دانلود نرم افزار، روش دابل کلیک کنید تا بریم سراغ نصبش...

من طریقه نصب و راه اندازی رو به صورت عکس براتون آماده کردم!

خب، شروع می کنیم... :>

download.php

ههوووفففف... #:-S تموم شد بالاخره . . . :D

خب دوستان، ما تا حدودی سیر تا پیاز این نرم افزارو برای شما برش دادیم! :D دیگه بقیه کارا پای خودتونه... :D
هدف اصلی من معرفی این نرم افزار بود که... خدا رو شکر ناکام نموندیم! :D

اگه سوالی در مورد این مطلب داشتین میتونید تو همین تاپیک بپرسید و یا با اکانت

( کد اکانت 424588 )

در خودِ گیم رنجر تماس حاصل فرمائید! ;):D

نوکر همتون.

یا علی...

آخرین ویرایش:

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
سلام
دوستان من از موقعی که پورت 16000 رو روی فایر وال بازش کردم گیم رنجر رو که باز میکنم هر دو دقیقه خود به خود ریکانکت میشه و دوباره روم ها رو بالا میاره

آخرین ویرایش:

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام
دوستان من از موقعی که پورت 16000 رو روی فایر وال بازش کردم گیم رنجر رو که باز میکنم هر دو دقیقه خود به خود ریکانکت میشه و دوباره روم ها رو بالا میاره

این مشکل بخاطر این نیت که شما می فرمایید الان همه این مشکل رو دارند ، بخاطر چیلترینگ جدید مخابرات هست که هر 2 دقیقه آی پی عوض میشه شما برای رفع مشکل باید آی پی اختصاصی بگبربد که من ان کارو هم کردم ولی تا 24 ساعت خوب بود و مشکل قطع و وصلی حل شد اما متاسفانه مشکل جدید اینه که با خطای connection time out مواجه میشم که بازم بخاطر همین مخابراته .

---------- نوشته در 02:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 AM ارسال شده بود ----------

برای بعضی از دوستان یک سری تنزیمات هست که باید انجام بدند مشکلشون حل بشه
2 تا عکس گذاشتم در ضمن برای فهمیدن آی پی خودتون در cmd بنویسید ipconfig و چون من مودم وایمکس مبینت دارم برای این شرکت 2 تا عکس آماده کردم که انجام بدید انشالله مشکلتون حل میشه

برای انجام تنزیمات در مرورگر خودتون 192.168.1.1 را وارد کنید و طبق عکس ها عمل کنید

بعد از انجام تنظیمات یک ریبوت بدید.

72362669845601388627.png

86076636230724036509.png

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من با یه مشکل مواجه شدم
وقتی وارد بازی call of duty 4 میشم با پیغام server connection time out مواجه میشم
هم گیم رنجر این مشکلو دارم هم با ایکس فایر
ایراد از فایر وال میگیره مشکل از کجاست

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من با یه مشکل مواجه شدم
وقتی وارد بازی call of duty 4 میشم با پیغام server connection time out مواجه میشم
هم گیم رنجر این مشکلو دارم هم با ایکس فایر
ایراد از فایر وال میگیره مشکل از کجاست
کسی نبود جواب ما رو بده

rezaasghary

کاربر سایت
Sep 17, 2012
25
این مشکل بخاطر این نیت که شما می فرمایید الان همه این مشکل رو دارند ، بخاطر چیلترینگ جدید مخابرات هست که هر 2 دقیقه آی پی عوض میشه شما برای رفع مشکل باید آی پی اختصاصی بگبربد که من ان کارو هم کردم ولی تا 24 ساعت خوب بود و مشکل قطع و وصلی حل شد اما متاسفانه مشکل جدید اینه که با خطای connection time out مواجه میشم که بازم بخاطر همین مخابراته .

---------- نوشته در 02:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 AM ارسال شده بود ----------

برای بعضی از دوستان یک سری تنزیمات هست که باید انجام بدند مشکلشون حل بشه
2 تا عکس گذاشتم در ضمن برای فهمیدن آی پی خودتون در cmd بنویسید ipconfig و چون من مودم وایمکس مبینت دارم برای این شرکت 2 تا عکس آماده کردم که انجام بدید انشالله مشکلتون حل میشه

برای انجام تنزیمات در مرورگر خودتون 192.168.1.1 را وارد کنید و طبق عکس ها عمل کنید

بعد از انجام تنظیمات یک ریبوت بدید.

72362669845601388627.png

86076636230724036509.png

تنظیمات برای مودم d-link رو میشه لطف کنین بگین

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
گیم رنجر من به صورت اتو پاک میشه بعد چند مین !!!
چند بار نصب کردم ولی باز فایده نداشته
ویندوز 8 نورتون 2013
فایروال & انتی ویروس هم آف بوده باز فایده نداشته
کسی راهی داره
ممنون

Red Guard

کاربر سایت
Jun 10, 2013
3
آقا دیگه دارم کلافه میشم توروخدا یکی کمک کنه من هر جی یه روم انتخاب میکنم و join رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته توروخدا به دادم برسید

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
سلام به همگی من یه مشکل دارم وقتی گیم رنجر رو دانلود میکنم بعد می خوام نصبش کنم اینو مینویسه THE DOWNLOAD COULD NOT BE COMPLETED

البته اینم بگم من با گیم رنجر 2 سال انلاین زدم الانم هم نمیدونم مشکل چیه =((:-/8-|:-s:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر