آموزش مولتي پلير و Co Op بازي Far Cry 3 (كرك شده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قسمت چند نفره بازی فارکرای 3 بلافاصله بعد از عرضه کرک شده و شما میتوانید طبق آموزش زیر به راحتی با دوستان خود مولتی بازی کنید. حتی بخش جدای کو آپ (Co op) هم به راحتی قابل بازی کردن است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند.

1. بازی را نصب کنید و هیچ گونه کرکی نریزید.
  2. Uplay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.
  3. کرک مولتی پلیر بازی را از یکی از سرورهای اینجا دانلود کنید و در مسیری که Uplay را نصب کردید بریزید.
  4. فقط در صورتی که از نسخه‌ی کم حجم بلک باکس (Black box) استفاده میکنید این فایل را نیز دانلود کنید (هم این فایل لازم است هم کرک مولتی پلیر در شماره 3)
  5. Uplay را باز کنید و وارد شوید. اگر عضو نیستید از همان جا عضو شده و لاگین کنید.
  6. آخرین نسخه نرم افزار تانگل (Tunggle) را از این لینک دانلود کنید،‌ در آن عضو شوید و لاگین کنید. سپس وارد روم Far Cry 3 شوید.
  7. بازی را اجرا کنید و اگر از شما شماره سریال خواست بدون وارد کردن چیزی روی اوکی کلیک کنید.
  8. بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. (اگه لينك كار نكرد بريد به اين لينك و آپديت 1 رو دانلود كنيد)
  9. وارد بخش Multi Player یا Co op شوید و به بازیها در صورت موجود بودن وصل شوید.

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟

برای این کار باید دوستان خود را در Uplay اد کنید. در محیط نرم افزار یو پلی روی Friends کلیک کنید و با داشتن آی دی دوستتان در یو پلی او را اضافه کنید. بدین ترتیب اسم او در داخل بازی بین دوستانتان قرار میگیرد و شما میتوانید انها را به بازی خود دعوت کنید.

اين آموزش رو در وبلاگ خودم هم گذاشتم: Baziwood.ir

من خودم با اين روش يه دست مولتي زدم و بايد بگم خيلي ميچسبه. كو آپش هم 4 نفره هست و مراحل و شخصيت هاي جداگانه اي داره.
ID من در يو پلي: hosseincode

==================

دانلود فيلم آموزشي با حجم 50 مگابايت از تيم IC
How To play FC3 Online.mp4

==================

با اومدن پچ هاي جديد ديگه اين آموزش كار نميكنه و هيچ راهي براي مولتي بازي كردن نيست. اگه روش جديدي پيدا شد آپديت ميشه.

آخرین ویرایش:

seyedmahdi110

کاربر سایت
Mar 7, 2012
19
اقا منم ادد کنید تو uplay لطفا همه اد کنید Majidpc .. سید مهدی همه امادییم یه برنامه درست بچینین هر روز بازی کنیم
خوب عزیز اصلا میخایم یه کاری کنیم این طوری نشه که فقط تو Uplay همو ادد کنیم میخایم همه با هم یه جا باشیم که بتونیم Play کنیم راحت ، حرف بزنیم ، بخندیم ،یعنی هماهنگی باشه اینطوری خیلی خیلی راحت تره .

شما لطف کنید امشب بین ساعت 9 تا 10 همه بازیکن ها ، هر کسی دوست داره مولتی بزنه این بازی رو بیاد سرور I.C یا همون Iranian Club

کلوب ایرانیان || I.C || << Iranian Club ||

85.133.144.182:9970

فقط این وسط یه مسئله ای هست و اونم اینکه شما چون به عنوان مهمان هستید وقتی وارد سرور میشید کسی رو نمیبنید ( به غیر از روم FarCry 3 ) اما 2 تا کار میتونید بکنید :

1 - برید تو قسمت عضویت تایکی از ادمین ها بهتون ممبری بده .( خودم هستم به احتمال 99 درصد )

2 - یه راست روم FarCry 3 رو پیدا کنید ( تو قسمت Action هست ) و برید داخلش که فکر کنم این بهتر باشه ( استثانائن این روم رو بصورت فری گذاشتیم که پلیر ها اگر ادمین نبود {البته خودم هستم} بتونید با هم صحبت کنید یا ...

امیدوارم با اینکار بشه حداقل هر شب یه مولتی درست و حسابی زد.

اسمم هم تو سرور همین سید مهدی
نوکر همتونم :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یعنی کسی مشکل synce save game نداره !؟
مال من نمیشه . بابا خب منم دلم میخواد بازی کنم =((:((

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من یکی فعلا با coop بیشتر حال میکنم تا مولتی
حس همکاری منو کشته:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من یکی فعلا با coop بیشتر حال میکنم تا مولتی
حس همکاری منو کشته:d
منم موافقم

کلا Co-op حالش بیشتره
مثلا وقتی میخوای مخفی کاری کنی هماهنگ میکنی
3
2
1
فرت:D

seyedmahdi110

کاربر سایت
Mar 7, 2012
19
قبول دارم کی گفت Coop نزنیم اما به نظرت وقتی یه جا جمع باشیم که جمعی از پلیر ها پیش هم باشیم بهتر نیست ؟؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
قبول دارم کی گفت Coop نزنیم اما به نظرت وقتی یه جا جمع باشیم که جمعی از پلیر ها پیش هم باشیم بهتر نیست ؟؟
من زیاد بازی مولتی انجام ندادم ولی بخاطر شماها منم میام:d
اگه نوب بودم ببخشید آخه زیاد بازی نمیکنم:p

Demon Killer

کاربر سایت
Oct 18, 2012
59
نام
Dante
با اینم farcry3_1.03 میشه هنوز مالتی زد؟

آخرین ویرایش:

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
والا من دانلود کردم اما وقتی میزنم بره تو بازی رو لاگ این گیر میکنه

m75majidi

کاربر سایت
Nov 22, 2012
9
منم همین مشکلو دارم تو لاگ این گیر میکنه.چه کنیم؟؟؟؟؟

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
مثه اینکه همه اینطوری شدن .
دو حالت داره : یا باید اپدیت 1.03 رو نصب کنیم و یا جلوی ه.ک رو گرفتن و یا چون الان ملت دارن اپدیت میکنن بازیارو سرورا شلوغه و نمیشه کانکت شد ( این که شد سه تا حالت :)) )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دو حالت داره : یا باید اپدیت 1.03 رو نصب کنیم و یا جلوی ه.ک رو گرفتن و یا چون الان ملت دارن اپدیت میکنن بازیارو سرورا شلوغه و نمیشه کانکت شد ( این که شد سه تا حالت :)) )
یا کلا سرورا پوکیده امروز:D
یا شاید مخصوصا سرورا رو از کار انداختن تا همه آپ کنن به 1.3 بعد فردا دوباره راه بندازنش

شاید نگرانی ما بی دلیل باشه:D

اگه خود هکرا بیان مستر سرور بزنن خیالمون از هک راحت میشه
هم ACIII رو راحت میشه زد هم FARCRY 3 رو + سرورای ایرانی:D ولی حیف پول میخواد که انگار هکرا ندارن:D

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید

یعنی چی یا باید آپدیت رو نصب کنیم؟ یا نداره که باید نصب کنی پس میشه همون 2تا

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
بابا من تا ظهری داشتم با منهتن coop میزدم عصری انطوری شده. شایدم اون بالایی ها پرت هاشو بستن ( شوخی کردم )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر