آموزش ساخت کیت استخراج کلید درایو Liteon همراه با برق

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان خب چيكار كنم ؟ توپست اول اشاره نكردي براي كدوم سري از لايتونهاست . الان مال خودم هم از اين سري 8 است . منو باش خيلي از دوستام را نزاشتم بدن كپي خور كنن و گفتم كيتش را ميسازم :d
ميشه اون دو تا تغيير را هم بگي تا اضافه كنيم تا اين كيت كار ساز باشه؟ اگه روشش سادست بگو .
من الان اين كيت را ساختم تموم شد ولي مشكلم حل نشد :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا ما كيت را ساختيم تموم شد فقط سوالي كه برام پيش اومده شما گفتيد اگه سوزن را تو محل 707 كنم چراغ سبز روشن ميشه ولي من تو 707 كردم روشن نشد ولي وقتي تومحل 708 كردم روشن شد !؟
دوم اينكه كليد eject را هم خاموش وروشن ميكنم در درايو باز نميشه . مشكل از كجاست ؟
اينم بگم وقتي سوزن را تومحل 709 ميكنم درب درايو باز ميشه .
همه چي را كنترل كردم درست بود پس چرا عمل نميكنه ؟

a.miryekta

کاربر سایت
Oct 20, 2010
4
ضمن عرض سلام خدمت شما

ابتدا با تشكر از آقاي Hoom و با اجازه آقاي خليل محترم در مدار شماتيك طراحي شده پايه آند LED به GND متصل شده كه اين از نظر فني مردود مي باشد بدليل اينكه LED نيز يك ديود محسوب مي شود و پايه آند پايه مثبت و عبور دهنده برق محسوب مي شود و در مدار شماتيك موجود اين موضوع نياز به اصلاح دارد . البته اميد است موضوع بي احترامي قلمداد نگردد قبلا از زحمات تمامي حضرات كمال سپاس را دارم

با احترام

poshtibanit

کاربر سایت
Jun 1, 2008
4
با عرض سلام

این روش برای استخراج کی درایو های جدید لایتون که روی اسلیم است هم جواب میده یا خیر .؟؟؟
اگر جواب نمده از چه روشی باید استفاده کنم ؟؟

با تشکر

behdad_judo

کاربر سایت
Mar 16, 2009
88
نام
بهداد
تقاضای عاجزانه برای راهنمایی

سلام دوستان و اساتید محترم.
بنده هم این کیت رو درست کردم.
دقیقا و مو به مو مطابق آموزش عمل کردم ولی در آخر وقتی کیت رو به کامپیوتر و درایور وصل کردم و کامپیوتر رو روشن کردم یه لحظه چراغ قرمز روشن شد و بعد دیگه خاموش شد و بعد از اون حادثه ی تلخ و ناگوار دیگه برقی رو به درایور کنسول نمیرسونه.
حالا موندم که باید چیکار کنم؟

a.miryekta

کاربر سایت
Oct 20, 2010
4
با سلام

ضمن خسته نباشيد به اساتيد گرام ، بنده چند وقت قبل كيت برق را از يكي از همكاران خريدم و ابتدا لازم ميدونم از ايشون تشكر كنم و يك انتقاد به ساخته ايشون وارده و اونم اينه كه مدار روي برد هزار سوراخ نصب شده بود و بسيار كثيف لحيم كاري شده بود و مبلغ دريافتي اين انتظار را بوجود مي آورد كه حداقل از يك PCB براي مدار استفاده بشه و نكته بعدي اينكه در خصوص عايق كردن برد از تيوپ دوچرخه استفاده شده بود در صورتي كه جعبه هاي آماده يا حداقل اسپري پلاستيك بهتر مي بود .

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
سلام به تمام اساتید فعال
یه سوال داشتم این روش برای دستگاه های که قبل ال تی شدن و حالا میخوان دوباره اپدیت بشن کاربرد داره؟؟؟؟؟؟؟؟
و در نهایت باید بگم که تصاویر لود نمیشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام به تمام اساتید فعال
یه سوال داشتم این روش برای دستگاه های که قبل ال تی شدن و حالا میخوان دوباره اپدیت بشن کاربرد داره؟؟؟؟؟؟؟؟
و در نهایت باید بگم که تصاویر لود نمیشه

این برای رسوندن برق به درایو هستش، همیشه به کار میاد

n78

کاربر سایت
Jun 16, 2009
26
من خودم دارم از این مدار استفاده میکنم.خوب هم کار میده.فقط خودم برای گرفتنه key از روشه mra استفاده میکنم.دیگه تو این نقشه فقط مدار برقشو براتون میزارم.
mwwajr.png

در ضمن اون چراغه led رو برعکس گزاشتم چون باید طرف اند مثبت باشه که دوستمون اشتباه گزاشته.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر