آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
چرا میتوانید تعییر بدهید خودم نمیدونم کجا و کدام تاپیک توضیح دادمه که چه جوری میتوانید عوضش کنید
فقط باید با پی سی این کار را بکنید برید توی اکانتان و اونجا مشخصات را عوض کنید :biggrin1:
خسته نباشي:biggrin1:
بچه كسي نميدونه؟نه ميتونم از home استفاده كنم نه از store ؟؟؟
امكان حذف اين ايدي هست؟ ميشه يه ايدي جديد ساخت؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خسته نباشي:biggrin1:
بچه كسي نميدونه؟نه ميتونم از home استفاده كنم نه از store ؟؟؟
امكان حذف اين ايدي هست؟ ميشه يه ايدي جديد ساخت؟
امکان حذف نیست مگر دیگه بیخیال ایدی قدیمت شی مثله من ویک ایدی دیگه بسازی
همین

kasi javabamo nadad!!!!!!!!!!:((
سوالت چی بپرس
ولی فارسی تایب کن :-"

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
سلام دوستان.
برا من یک مشکل جدی پیش اومده:
من رمز PSN ام رو یادم رفته الان رو دستگاه رمز Remember شده حالا می خوام بدونم رمزم چیه چیکار باید بکنم؟
ضمنا Security Details هم یادم رفته!

mehrdad-n

کاربر سایت
Oct 20, 2008
98
نام
مهرداد
بچه ها من الان دو ساعته میخوام عضو شم اما تو این صفحه ایمیل گیر افتادم
هر چی میزنم اینو میده
ایمیلم درست وارد کردم
The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
برا من یک مشکل جدی پیش اومده:
من رمز PSN ام رو یادم رفته الان رو دستگاه رمز Remember شده حالا می خوام بدونم رمزم چیه چیکار باید بکنم؟
ضمنا Security Details هم یادم رفته!
شما باید پسوردت را بازگردانی کنی توی ایملت و چه طور باید درخواست بدی وقتی میخواهیی وارد شی البته از طریق کامپیوتر یک گزینه ای هست بنام
Forgot Password این را بزنی پسورد به ایملت وارد میشه و اونجا میتوانی پسوردتت را ببینی
بچه ها من الان دو ساعته میخوام عضو شم اما تو این صفحه ایمیل گیر افتادم
هر چی میزنم اینو میده
ایمیلم درست وارد کردم
The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully
درباره سعی کن میگه یا ایدی یا پسوردتت را اشتباه میزتی سعی کن درست وارد کن همین

rezzza

کاربر سایت
Oct 19, 2008
75
سلام دوستان. من اکانت ساختم،ولی وقتی میخوام بزنم sign in این ارور رو میده :
)80710B23)An error has occurred. you have been signed out out of Playstation network

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سلام
من ریجن ps3م 3 هستش(ntscیا همچین چیزی)
میشه یه راهنمایی کنید اکانت و psn cardم رو کدوم کشور وکجا وارد کنم تا هیچ مشکلی نداشته باشم؟

ممنون.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام
من ریجن ps3م 3 هستش(ntscیا همچین چیزی)
میشه یه راهنمایی کنید اکانت و psn cardم رو کدوم کشور وکجا وارد کنم تا هیچ مشکلی نداشته باشم؟

ممنون.
ببین بستگی به بازی هایی که میخری داره یعنی فرض کن اگر همه ی بازی هایی که میخری ریجن 2 هست بهتری بری اکانت UK بسازی و PSN CARD UK بخری که گرون هست مثلا PSN CARD UK قیمت 20 پوندیش میشه 42 هزار تومن ولی اگر مثلا بازی هایی که میخری ریجنش 1 هست میری اکانت امریکا USA میسازی و PSN CARD USA میخری مثلا یکی هست بازیهاش ریجن 1 و 2 و 3 هست خوب معلوم اون به مشکل برمیخوره چون پیدا کردن PSN CARD ریجن 3 خیلی سخته و باید کلی بگردی تا گیر بیاد
این موارد برای کسی مهم هست که برای بازی هاش DLC دانلود میکنه

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
یه چیز رو بگم نمی دونم باهاش برخوردید یا نه من خودم یک اکانت انگلیس و یک ایتالیا دارم(رجیون 2) یک اکانت آمریکا رجیون 1)و یک اکانت اماراترجیون 2 باز) جالبه که مثلا یه سری تم ها و وال پیپر هایی;) که وقتی با اکانت آمریکا وارد می شم هست با اکانت اروپا و آسیا به هبچ عنوان نیست بعد هر منطقه ای یه سری ویژگی داره مثلا اکانت انگلیس bbc player داره که میشه دانلد کرد که البته از ایران کار نمی کنه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه چیز رو بگم نمی دونم باهاش برخوردید یا نه من خودم یک اکانت انگلیس و یک ایتالیا دارم(رجیون 2) یک اکانت آمریکا رجیون 1)و یک اکانت اماراترجیون 2 باز) جالبه که مثلا یه سری تم ها و وال پیپر هایی;) که وقتی با اکانت آمریکا وارد می شم هست با اکانت اروپا و آسیا به هبچ عنوان نیست بعد هر منطقه ای یه سری ویژگی داره مثلا اکانت انگلیس bbc player داره که میشه دانلد کرد که البته از ایران کار نمی کنه.
اره من باهاش برخوردم يکي از دوستان ابديت هفتگي سوني را ميگذاشت داخله بازي سنترو ما هم استفاده ميکرديم البته حالا ديگه فعاليت نمکنند حيف:-s:-/
راستي دوستان يکي يک ادرس ماله اروپا را بهم بده اين کاري مجبورم يک ايدي ديگه ماله ريجن 2 بسازم چون ادد اون مجاني داره حيفه اونها را دان نکنم :|

Sir.armando

کاربر سایت
Sep 21, 2008
13
نام
رضـا
بچه هـا چطوری می شه از این عکس های ps3 card ساخت !؟ همونایی که عکس بازی و اچیومنت هامون رو توش می زاره و بعضی ها هم توی امضاشون می زارنش .

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
بچه هـا چطوری می شه از این عکس های ps3 card ساخت !؟ همونایی که عکس بازی و اچیومنت هامون رو توش می زاره و بعضی ها هم توی امضاشون می زارنش .

هم تو پروفایل PSN تو سایت PS هست
هم سایت های متفرقه که یه سرچ بزنی تو گوگل برات میاره
کافیه psn id بدی تا برات بسازه
اینم چند نمونش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر