آموزش رایت بازیهای کنسولPlayStation1

sin@

کاربر سایت
Jul 16, 2014
4
دوستان من هرچی گشتم نرو ه رو پیدا نکردم با نرو 6.6 با سرعت چهار رایت زدم به صفحه ای که آرم پلی استیشن رو زده و
Sony computer entertainment licensed by America
منتقل میشه اما بعدش صفحه سیاه میشه وهمونجوری میمونه!

با نرو لایت11 هم با سرعت 2 رایت زدم ( سرعت یکم داشت ولی انگاریه جا نوشته بود باسرعت 2 رایت بزنید)
برا اینکه بتونم با این سرعت رایت کنم تیک use multiple records هم زدم ولی بازم همینطوری شد!:(
میشه لطفا لینک دانلود نرو 5 رو بدید؟

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
دوست عزیز بحث ورژن برنامه مطرح نیست..رایتر شما باید فرمویرش قدیمی باشه تا بتونی با سرعت 1 یا 2 رایت کنی...یعنی با رایترهای جدید شما توی هر برنامه ای 1 ایکس انتخاب میکنی ولی در عمل سی دی رو زیر 4 رایت نمیکنه..اینجوری براش تعریف شده..اگر از برنامه Image Burn استفاده کنی میتونی دقیقا ببینی که پیغام میده سرعت انتخابیه شما با سرعتی که داره رایت میشه تفاوت داره..!

.متاسفانه چاره ای جز اینکه رایتر قدیمی پیدا کنید نیست...:|
یا اینکه خیلی راحت:
برنامه epsxe رو روی کامپیوتر نصب کنید..دسته با فرم پلی استیشن به کامپیوتر وصل کنید..همون ایزوی بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.:d
تقریبا همون حس و حاله پلی استیشنو میشه تجربه کرد.

sin@

کاربر سایت
Jul 16, 2014
4
دوست عزیز بحث ورژن برنامه مطرح نیست..رایتر شما باید فرمویرش قدیمی باشه تا بتونی با سرعت 1 یا 2 رایت کنی...یعنی با رایترهای جدید شما توی هر برنامه ای 1 ایکس انتخاب میکنی ولی در عمل سی دی رو زیر 4 رایت نمیکنه..اینجوری براش تعریف شده..اگر از برنامه Image Burn استفاده کنی میتونی دقیقا ببینی که پیغام میده سرعت انتخابیه شما با سرعتی که داره رایت میشه تفاوت داره..!

.متاسفانه چاره ای جز اینکه رایتر قدیمی پیدا کنید نیست...:|
یا اینکه خیلی راحت:
برنامه epsxe رو روی کامپیوتر نصب کنید..دسته با فرم پلی استیشن به کامپیوتر وصل کنید..همون ایزوی بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.:d
تقریبا همون حس و حاله پلی استیشنو میشه تجربه کرد.
:(
پس برم سراغ شبیه ساز :D

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
بین بود که با کانورتر به iso تبدیلش کردم

سعی کنید تغییر فرمت ندید!
من همون فایل bin رو رایت میکنم و بازی رو بالا میاره.(احیانا اگه cue هم در کنار bin باشه میتونید رایتش کنید)
من این سه برنامه رو برای رایت پیشنهاد میکنم

Alcohol 120%

ImgBurn

MagicISO

sin@

کاربر سایت
Jul 16, 2014
4
سعی کنید تغییر فرمت ندید!
من همون فایل bin رو رایت میکنم و بازی رو بالا میاره.(احیانا اگه cue هم در کنار bin باشه میتونید رایتش کنید)
من این سه برنامه رو برای رایت پیشنهاد میکنم

Alcohol 120%

ImgBurn

MagicISO

با نرم افزار img burn رایت کردم
با سرعت یک ولی خود نرم افزار به سرعت چهار تغییر داد چون درایور نمیتونست با این سرعت رایت کنه ولی دستگاه خوند!
احتمالا اشکال از کانورت بین به ایزو بوده.
بازم تشکر@};-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر