آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اخه این لینکو به helper که میدم Error میده!!
مشکل اونجاست...
لینکی که به pshelper دادیو به من بده لطفا
ببین از این اموزش برو
(که کاربر sajjad_mabani
ضحمتش رو کشیدند)
این یه برنامه دیگست که کار باهاش کمی فرق داره اما یه بار یاد بگیری مثل ابخوردنه:
شبکه PSN
یه بار امتحان کن خبرم کن

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
ببین از این اموزش برو
(که کاربر sajjad_mabani
ضحمتش رو کشیدند)
این یه برنامه دیگست که کار باهاش کمی فرق داره اما یه بار یاد بگیری مثل ابخوردنه:
شبکه PSN
یه بار امتحان کن خبرم کن
اونجا هم زده برای کاربرانی که عضو پلاس نیستن جواب نمیده
خودمم تست کردم ولی مرسی بابت لینک
از psprox helper هم استفاده کردم دیگه برای اون لینک

فکر کنم شما PS+ دارید و میتونید Download in background کنید UPDATE هارو درسته؟!...لینکاتون فرق داره!!
فکر کنم دلیلش اینه..

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اونجا هم زده برای کاربرانی که عضو پلاس نیستن جواب نمیده
خودمم تست کردم ولی مرسی بابت لینک

فکر کنم شما PS+ دارید و میتونید Download in background کنید UPDATE هارو درسته؟!...لینکاتون فرق داره!!
فکر کنم دلیلش اینه..
من فک کردم شما پلاس دارید!
بجز پلاس فعلا راهی برای اپدیت ها نیست

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من فک کردم شما پلاس دارید!
بجز پلاس فعلا راهی برای اپدیت ها نیست

اصلا نمیدونستم پلاس اجازه میده اپدیت بازیهارو pause & resume کنی...من فقط بخاطر این مشکل ps3prox استفاده کردم!..
حالا این اپدیت و که زدم با رایتل دانلود کردم! ولی برای بعد.. به صرفه ترین پلاس چند ماهست؟! چون قراره GT6 چپ و راست اپدیت بده ...
اگه این سوال خارج از تاپیک هست ببخشید..

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اصلا نمیدونستم پلاس اجازه میده اپدیت بازیهارو pause & resume کنی...من فقط بخاطر این مشکل ps3prox استفاده کردم!..
حالا این اپدیت و که زدم با رایتل دانلود کردم! ولی برای بعد.. به صرفه ترین پلاس چند ماهست؟! چون قراره GT6 چپ و راست اپدیت بده ...
اگه این سوال خارج از تاپیک هست ببخشید..
ببین من خودم دو بار پلاس 3 ماه گرفتم یه بارش رو خودم گرفتم یه بار خوده سونی برام گرفت:d
ولی الان یه ساله میگیرم چون هم به صرفه تره هم تا یکسال داریش و خیالت راحته

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من یک مشکل دارم

من از یک نفر فایل بازی GT6 گرفتم و اونو به PS3 انتقال دادم اما زمان نصب روی 14% ارور میده و جلوتر نمیره . نمیدونید دلیلش چیه ؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان من یک مشکل دارم

من از یک نفر فایل بازی GT6 گرفتم و اونو به PS3 انتقال دادم اما زمان نصب روی 14% ارور میده و جلوتر نمیره . نمیدونید دلیلش چیه ؟
سلام داداش اون کسی که ازش گرفتی خودش نصب کرده بدون مشکل؟!!!
چون این فایل خراب شده حالا رایت کردد یا کلا موقع دانلود خراب شده الان خرابه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان من یک مشکل دارم

سینا احتمالا فایلت خرابه (در مورد تو چون خودم در جریان بودم مطمئنم خراب هست:d) واسه منم کار نکرد خودم دانلود کردم:d
حالا شاید موقع رایت خراب شده یا دانلود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من با psprox helper لینک و مکان فایل رو دادم و بیام TSM هم اومد و اوکی زدم ولی اون فایل جدید نیومد!! مشکل از کجاست؟
ویندوزمو تازه به ۸ عوض کردم میتونه برای این باشه؟:-/

ویرایش: حل شد:d فایل یه جا دیگه ذخیره میشد!

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من با psprox helper لینک و مکان فایل رو دادم و بیام TSM هم اومد و اوکی زدم ولی اون فایل جدید نیومد!! مشکل از کجاست؟
ویندوزمو تازه به ۸ عوض کردم میتونه برای این باشه؟:-/

ویرایش: حل شد:d فایل یه جا دیگه ذخیره میشد!
خوش به حالت من ویندوز 8 کارخونه ای دارم فک کنم واسه همینه نمیتونم با ps3 prox کار کنم:|

farzanking

کاربر سایت
Oct 8, 2011
45
نام
فرزان
آقا یکی مشکل منو حل کنه.من تمام کارارو درست انجام دادم ولی هروقت گزینه use proxy میزنم و ip بهش میدم دیگه ps3 به اینترنت وصل نمیشه مشکل چیه؟ آقا حل شد فقط یک چیزی من upnp رو زدم ولی available نبود و nat type رو هم پیدا نکرد ولی لینک دانلود بازی واسم اومده این اشکالی نداره؟و بازی حجمش نسبت به اونی که تو ps3 هست کمتره اون چی مشکل نداره؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
آقا یکی مشکل منو حل کنه.من تمام کارارو درست انجام دادم ولی هروقت گزینه use proxy میزنم و ip بهش میدم دیگه ps3 به اینترنت وصل نمیشه مشکل چیه؟ آقا حل شد فقط یک چیزی من upnp رو زدم ولی available نبود و nat type رو هم پیدا نکرد ولی لینک دانلود بازی واسم اومده این اشکالی نداره؟و بازی حجمش نسبت به اونی که تو ps3 هست کمتره اون چی مشکل نداره؟

لینک میاد یعنی وصله دیگه
معمولا حجم ها یکم با هم اختلاف دارن تو پی سی و پلی3
خوش به حالت من ویندوز 8 کارخونه ای دارم فک کنم واسه همینه نمیتونم با ps3 prox کار کنم:|
محمد اگر مشکلت همین مشکل من بود اسم فایل یا پسوندشو xml سرچ کن باید پیدا کنه که کجا ذخیره میشه! برا من تو E و پوشه دسک بود فکر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر